Części do samochodów e-autoparts.pl
części samochodowe » elektryka » czujniki » 0 986 280 714 bosch

Czujnik, ciśnienie spalin 0 986 280 714 BOSCH

0 986 280 714 Czujnik, ciśnienie spalin BOSCH
bosch 0 986 280 714
Czujnik, ciśnienie spalin 0 986 280 714
0 986 280 714
197.00 zł
cena zawiera vat 23%
taniej niż na allegro o 14.00 zł
Kup

dostawa:
kurier od 16 zł
przewidywany termin wysyłki: ?
Wtorek: >10 szt.

odbiór osobisty: ?
Rzeczna - Wtorek: >10 szt.
 
    Ocena:
5/5 (58 ocen)
numery handlowe:

DS-D2

numer części:

0 986 280 714

dostawca:

BOSCH

nr EAN 4047026449211

  • Informacje
  • N-ry oe
  • Zamienniki
  • Zastosowanie w autach
  • Opinie
  • Zapytaj o produkt

Dodatkowe informacje o produkcie Czujnik, ciśnienie spalin 0 986 280 714 BOSCH

Czujnik ciśnienia spalin (ilość pinów: 3) pasuje do: DS DS 3, DS 4, DS 5 CITROEN BERLINGO, BERLINGO MULTISPACE, C2, C3 I, C3 II, C3 PICASSO, C4, C4 AIRCROSS, C4 CACTUS 1.4D-3.0D 02.00-

Czujnik, ciśnienie spalin 0 986 280 714 ma zastosowanie do modeli samochodów

CITROËN

XSARA PICASSO, JUMPY I, C5 I, C5 I Break, C3 I, JUMPER I, C8

PEUGEOT

206, 607, 206 CC, 307, 307 SW, BOXER, 807

FIAT

MULTIPLA, STRADA, PUNTO, DOBLO, STILO, DUCATO, ULYSSE

MINI

MINI, MINI CLUBMAN, MINI COUNTRYMAN, MINI coupe, MINI Roadster, MINI CLUB, MINI PACEMAN

OPEL

ASTRA G, ARENA, ARENA Combi, MONTEREY B, FRONTERA B, MO, ZAFIRA A

Numery OE Czujnik, ciśnienie spalin 0 986 280 714 producenta BOSCH

CITROËN

1618LP, 1618Z9, 9662143180

PEUGEOT

1618LP, 1618Z9, 9662143180

FIAT

9645022680, 9662143180, K9645022680, K9662143180

MINI

13627805472

OPEL

1618Z9

numery OEM:
BMW      13 62 7 805 472
CITROËN      1618 LP
CITROËN      1618 Z9
CITROËN      96 621 431 80
FIAT      9645022680
FIAT      9662143180
FIAT      K9645022680
FIAT      K9662143180
MITSUBISHI      1865A176
OPEL      1618Z9
PEUGEOT      1618 LP
PEUGEOT      1618 Z9
PEUGEOT      96 621 431 80
TOYOTA      SU001A0596
VAUXHALL      1618Z9
MINI      13 62 7 805 472
zamienniki:
Brak danych o zamiennikach

Zastosowanie Czujnik, ciśnienie spalin 0 986 280 714 BOSCH w samochodach:

Opinie Klientów o Czujnik, ciśnienie spalin 0 986 280 714 BOSCH:

Roman, Domaszowice
2025-04-28
 5/5
Oceniający ocenił produkt bez zamieszczania komentarza.
Roman, Domaszowice
2020-09-14
 5/5
Oceniający ocenił produkt bez zamieszczania komentarza.
Leon, Mrągowo
2021-12-22
 5/5
Oceniający ocenił produkt bez zamieszczania komentarza.
Wioletta, Grabica
2024-11-21
 5/5
Orginalne niema problemów
Kamil, Józefów
2021-01-18
 5/5
Oceniający ocenił produkt bez zamieszczania komentarza.
Robert, Wieleń
2021-05-19
 5/5
Oceniający ocenił produkt bez zamieszczania komentarza.
Łukasz, Warszawa
2021-06-16
 5/5
Oceniający ocenił produkt bez zamieszczania komentarza.
Grzegorz Krajewski
2013-04-05
 5/5
Wszystko ok zgodnie z ofertą,warunkami tech. i zdjęciem
SPEED, RZESZÓW
2022-11-14
 5/5
super jakość polecam
WIESŁAW, POLICE
2024-03-11
 5/5
Oceniający ocenił produkt bez zamieszczania komentarza.
Tadeusz, Koszalin
2019-10-31
 5/5
Produkt zgodny z opisem, dobrej jakości!
Jacek, Lubin
2024-04-26
 5/5
Oceniający ocenił produkt bez zamieszczania komentarza.
Jan, Ślesin
2023-08-03
 5/5
Oceniający ocenił produkt bez zamieszczania komentarza.
Tomasz, Olszanka
2022-10-11
 5/5
niedostępny
Paweł, Bóbrka
2022-01-30
 5/5
super
Arkadiusz, Laszki
2021-06-13
 5/5
Oceniający ocenił produkt bez zamieszczania komentarza.
Krzysztof, Laski k/Warszawy
2020-05-07
 5/5
Jest OK, czeka na wymianę.
Marcin, Warszawa
2020-03-03
 5/5
Szybka dostawa i sprawna realizacja zamówienia to plusy zakupów w tym sklepie z częściami samochodowymi
MARIAN, WARSZAWA
2021-06-13
 5/5
dobra cena
Ewa, Jelenia Góra
2019-12-30
 5/5
ok
Tomasz, Olszanka
2022-10-11
 5/5
ok
Adam, Mysłowice
2019-10-09
 5/5
Część dotarła do mnie już następnego dnia, dosyć szybko jak na polskie warunki
Szczepan, Łódź
2021-04-24
 5/5
Oceniający ocenił produkt bez zamieszczania komentarza.
Ireneusz, Wroniniec
2020-11-25
 5/5
Oceniający ocenił produkt bez zamieszczania komentarza.
LESZEK, ŁOWICZ
2021-02-18
 5/5
Oceniający ocenił produkt bez zamieszczania komentarza.
Bożena, Przytoczna
2022-12-28
 5/5
Oceniający ocenił produkt bez zamieszczania komentarza.
Piotr, Kraśnik
2022-03-07
 5/5
Wszystko w porządku.
Leon, Mrągowo
2021-12-22
 5/5
Oceniający ocenił produkt bez zamieszczania komentarza.
Paweł, Nowogard
2021-05-08
 5/5
Wszystko ok.Polecam
Krzysztof, Wrocław
2022-07-25
 5/5
Oceniający ocenił produkt bez zamieszczania komentarza.

Bosch jest jednym z największych producentów samochodowych części zamiennych na świecie. We współczesnym samochodzie trudno jest znaleźć podzespoły, których producntem lub współproducentem jest Bosch. Począwszy od systemów elektrycznych i elektronicznych, przez wycieraczki, po układ hamulcowy.

Części Bosch sprawdzają się w samochodach każdego typu i są chętnie stosowane przez mechaników samochodowych, co świadczy o ich niezawodności.

Zapisz się do newslettera

Zgarnij nowości i okazje – żadnego spamu.