
| Napięcie [V] | 12 |
| Moc znamionowa [W] | 21/5 |
| Rodzaj lampy | W21/5W |
| Rodzaj gniazda | W3x16q |
| nr EAN | 3165143498743 |

| Napięcie [V] | 12 |
| Moc znamionowa [W] | 21/5 |
| Rodzaj lampy | W21/5W |
| Rodzaj gniazda | W3x16q |
| nr EAN | 3165143498743 |

| Napięcie [V] | 12 |
| Moc znamionowa [W] | 21/5 |
| Rodzaj lampy | W21/5W |
| Rodzaj gniazda | W3x16q |
| nr EAN | 4047024920804 |

| Rodzaj lampy | W21/5W |
| Napięcie [V] | 12 |
| Moc znamionowa [W] | 21 / 5 |
| Rodzaj gniazda | W3x16q |
| nr EAN | 4008321768384 |

| Rodzaj lampy | W21/5W |
| Napięcie [V] | 12 |
| Moc znamionowa [W] | 21/5 |
| Rodzaj gniazda | W3x16q |
| nr EAN | 4052899324312 |

| Rodzaj lampy | HY21W |
| Napięcie [V] | 12 |
| Moc znamionowa [W] | 21 |
| Rodzaj gniazda | BAW9s |
| nr EAN | 4052899910256 |

| Rodzaj lampy | HY21W |
| Napięcie [V] | 12 |
| Moc znamionowa [W] | 21 |
| Rodzaj gniazda | BAW9s |
| Rodzaj lampy | Miniaturowa lampa halogenowa |
| nr EAN | 8727900370867 |

| Rodzaj lampy | PWY24W |
| Napięcie [V] | 12 |
| Moc znamionowa [W] | 24 |
| Rodzaj gniazda | WP3,3x14,5/4 |
| Kolor żarówki | żółty |
| nr EAN | 8727900397345 |

| Rodzaj lampy | PWY24W |
| Napięcie [V] | 12 |
| Moc znamionowa [W] | 24 |
| Rodzaj gniazda | WP3,3x14,5/4 |
| Kolor żarówki | srebrny |
| nr EAN | 8727900397352 |
Przeglądasz części samochodowe z kategorii żarówka lampy kierunkowskazu do Bmw X3 (E83) 2.0 sd.
W ofercie naszego sklepu znajdziesz auto części z wybranej kategorii dedykowanych dokładnie do pojazdu Bmw X3 (E83) 2.0 sd produkowanego od 2007.09 do roku 2008.08
Jeżeli twój Bmw dysponuje silnikiem o mocy 177 KM, to zapraszamy do zakupu w naszym sklepie interesujących części z wybranej przez ciebie kategorii i wielu innych, takich jak układ hamulcowy, tuleje wahacza, sprężyny zawieszenia
Masz wątpliwości? Nie jesteś pewien czy potrafisz prawidłowo dobrać części z kategorii żarówka lampy kierunkowskazu do Bmw X3 (E83)? Napisz do nas. Chętnie pomożemy w dobraniu właściwych części zamiennych.
Możesz złożyć zamówienie na żarówka lampy kierunkowskazu do Bmw X3 (E83) w naszym sklepie z częściami i mieć pewność, że będzie to to produkt wysokiej jakości, spełniający standardy producenta auta marki Bmw z rocznika od 2007.09 do roku 2008.08, i mocy silnika 177 KM
.
TRITAN® w łańcuchach rozrządu
25-04-2026

Tarcze i klocki hamulcowe QUARO
10-04-2026

Większa oferta Hortum
16-03-2026

Rozrządy łańcuchowe IWIS
06-03-2026

Tarcze i klocki hamulcowe EBC BRAKES
25-02-2026

Poszerzenie ofery OYODO
13-02-2026