
| Rok prod. do | 200908 |
| Napięcie [V] | 12 |
| Moc znamionowa [W] | 60 |
| Rodzaj lampy | HB3 |
| Rodzaj gniazda | P20d |
| nr EAN | 3165141238631 |

| Napięcie [V] | 12 |
| Moc znamionowa [W] | 35 |
| Rodzaj lampy | D3S (gazowa lampa wyładowcza) |
| Rodzaj gniazda | PK32d-5 |
| nr EAN | 4047025551229 |

| Rok prod. do | 200908 |
| Napięcie [V] | 12 |
| Moc znamionowa [W] | 60 |
| Rodzaj lampy | HB3 |
| Rodzaj gniazda | P20d |
| nr EAN | 3165143985793 |

| Projekt lampy | Halogen |
| Rodzaj lampy | W16W |
| Napięcie [V] | 12 |
| Moc znamionowa [W] | 16 |
| Wymagana ilość | 10 |
| Oznaczenie kontrolne | E1 |
| Rodzaj gniazda | W2,1x9,5d |
| Strona zabudowy | z przodu i z tyłu |
| Rodzaj połączenia | Pudełko |
| nr EAN | 4082300150735 |

| Projekt lampy | Halogen |
| Rodzaj lampy | HB3 |
| Napięcie [V] | 12 |
| Moc znamionowa [W] | 60 |
| Wymagana ilość | 1 |
| Oznaczenie kontrolne | E1 |
| Rodzaj gniazda | P20d |
| Rodzaj połączenia | Pudełko |
| nr EAN | 4082300015508 |

| Rodzaj lampy | D3S (gazowa lampa wyładowcza) |
| Projekt lampy | ksenon |
| Napięcie [V] | 42 |
| Moc znamionowa [W] | 35 |
| Wymagana ilość | 1 |
| Oznaczenie kontrolne | E4 |
| Rodzaj gniazda | P32d-2-5 |
| Rodzaj połączenia | Pudełko |
| nr EAN | 4082300496260 |

| Projekt lampy | Halogen |
| Rodzaj lampy | HB3 |
| Napięcie [V] | 12 |
| Moc znamionowa [W] | 60 |
| Wymagana ilość | 1 |
| Rodzaj połączenia | Pudełko |
| Rodzaj gniazda | P20d |
| nr EAN | 4082300754322 |

| Projekt lampy | Halogen |
| Rodzaj lampy | PS19W |
| Napięcie [V] | 12 |
| Moc znamionowa [W] | 19 |
| Oznaczenie kontrolne | E1 |
| Wymagana ilość | 1 |
| Rodzaj połączenia | Pudełko |
| Rodzaj gniazda | PG20/1 |
| nr EAN | 4082300801552 |

| Rodzaj lampy | D3S (gazowa lampa wyładowcza) |
| Projekt lampy | ksenon |
| Napięcie [V] | 42 |
| Moc znamionowa [W] | 35 |
| Wymagana ilość | 1 |
| Oznaczenie kontrolne | E13 |
| Rodzaj gniazda | P32d-2-5 |
| Rodzaj połączenia | Pudełko |
| Temperatura koloru [K] | 4300 |
| nr EAN | 4082300782332 |

| Rodzaj lampy | D3S (gazowa lampa wyładowcza) |
| Napięcie [V] | 42 |
| Moc znamionowa [W] | 35 |
| Rodzaj gniazda | PK32d-5 |
| nr EAN | 5903364336998 |

| Rodzaj lampy | PS19W |
| Napięcie [V] | 12 |
| Moc znamionowa [W] | 19 |
| Rodzaj gniazda | PG20-1 |
| nr EAN | 5901619599174 |

| nr EAN | 5903364312626 |

| nr EAN | 5903364312633 |

| Rodzaj lampy | HB3 |
| Napięcie [V] | 12 |
| Moc znamionowa [W] | 60 |
| Rodzaj gniazda | P20d |
| nr EAN | 4008321990815 |

| Rodzaj lampy | W16W |
| Napięcie [V] | 12 |
| Moc znamionowa [W] | 16 |
| Rodzaj gniazda | W2,1x9,5d |
| nr EAN | 4052899254411 |

| Rodzaj lampy | D3S (gazowa lampa wyładowcza) |
| Napięcie [V] | 42 |
| Moc znamionowa [W] | 35 |
| Rodzaj gniazda | PK32d-5 |
| nr EAN | 4052899589339 |

| Rodzaj lampy | W16W |
| Napięcie [V] | 12 |
| Moc znamionowa [W] | 16 |
| Rodzaj gniazda | W2,1x9,5d |
| nr EAN | 4008321100948 |

| Rodzaj lampy | D3S (gazowa lampa wyładowcza) |
| Napięcie [V] | 42 |
| Moc znamionowa [W] | 35 |
| Rodzaj gniazda | PK32d-5 |
| nr EAN | 4052899199569 |

| Rodzaj lampy | HB3 |
| Napięcie [V] | 12 |
| Moc znamionowa [W] | 60 |
| Rodzaj gniazda | P20d |
| nr EAN | 4050300137193 |

| Rodzaj lampy | W16W |
| Napięcie [V] | 12 |
| Moc znamionowa [W] | 16 |
| Rodzaj gniazda | W2,1x9,5d |
| Wymagana ilość | 2 |
| nr EAN | 4008321349507 |

| Rodzaj lampy | PS19W |
| Napięcie [V] | 12 |
| Moc znamionowa [W] | 19 |
| Rodzaj gniazda | PG20-1 |
| nr EAN | 4052899600546 |

| Rodzaj lampy | D3S (gazowa lampa wyładowcza) |
| Napięcie [V] | 42 |
| Moc znamionowa [W] | 35 |
| Rodzaj gniazda | PK32d-5 |
| Wymagana ilość | - |
| nr EAN | 4052899397989 |

| Rodzaj lampy | D3S (gazowa lampa wyładowcza) |
| Napięcie [V] | 42 |
| Moc znamionowa [W] | 35 |
| Rodzaj gniazda | PK32d-5 |
| nr EAN | 4052899425606 |

| Rodzaj lampy | HB3 |
| Napięcie [V] | 12 |
| Moc znamionowa [W] | 60 |
| Rodzaj gniazda | P20d |
| nr EAN | 4052899998858 |

| Rodzaj lampy | W16W |
| Napięcie [V] | 12 |
| Moc znamionowa [W] | 16 |
| Rodzaj gniazda | W2,1x9,5d |
| Rodzaj lampy | Żarówka z trzonkiem szklanym |
| nr EAN | 8727900391626 |

| Rodzaj lampy | PS19W |
| Napięcie [V] | 12 |
| Moc znamionowa [W] | 19 |
| Rodzaj gniazda | PG20/1 |
| nr EAN | 8727900390988 |

| Rodzaj lampy | PS19W |
| Napięcie [V] | 12 |
| Moc znamionowa [W] | 19 |
| Rodzaj gniazda | PG20/1 |
| nr EAN | 8727900390926 |

| Rodzaj lampy | D3S (gazowa lampa wyładowcza) |
| Napięcie [V] | 42 |
| Moc znamionowa [W] | 35 |
| Rodzaj gniazda | PK32d-5 |
| nr EAN | 8727900377385 |

| Rodzaj lampy | D3S (gazowa lampa wyładowcza) |
| Napięcie [V] | 42 |
| Moc znamionowa [W] | 35 |
| Rodzaj gniazda | PK32d-5 |
| Rodzaj połączenia | Pojemnik |
| nr EAN | 8727900377361 |

| Rodzaj lampy | D3S (gazowa lampa wyładowcza) |
| Napięcie [V] | 42 |
| Moc znamionowa [W] | 35 |
| Rodzaj gniazda | PK32d-5 |
| nr EAN | 8727900377187 |

| Rodzaj lampy | D3S (gazowa lampa wyładowcza) |
| Napięcie [V] | 42 |
| Moc znamionowa [W] | 35 |
| Rodzaj gniazda | PK32d-5 |
| Rodzaj połączenia | Pojemnik |
| nr EAN | 8727900377149 |

| Rodzaj lampy | HB3 |
| Napięcie [V] | 12 |
| Moc znamionowa [W] | 60 |
| Rodzaj gniazda | P20d |
| nr EAN | 3276420320135 |

| Rodzaj lampy | HB3 |
| Napięcie [V] | 12 |
| Moc znamionowa [W] | 60 |
| Rodzaj gniazda | P20d |
| nr EAN | 3276420325277 |
Przeglądasz części samochodowe z kategorii żarówka reflektora do Saab 9-7X 5.3 AWD.
W ofercie naszego sklepu znajdziesz auto części z wybranej kategorii dedykowanych dokładnie do pojazdu Saab 9-7X 5.3 AWD produkowanego od 2004.06 do roku 2012.07
Jeżeli twój Saab dysponuje silnikiem o mocy 299 KM, to zapraszamy do zakupu w naszym sklepie interesujących części z wybranej przez ciebie kategorii i wielu innych, takich jak układ hamulcowy, tuleje wahacza, sprężyny zawieszenia
Masz wątpliwości? Nie jesteś pewien czy potrafisz prawidłowo dobrać części z kategorii żarówka reflektora do Saab 9-7X? Napisz do nas. Chętnie pomożemy w dobraniu właściwych części zamiennych.
Możesz złożyć zamówienie na żarówka reflektora do Saab 9-7X w naszym sklepie z częściami i mieć pewność, że będzie to to produkt wysokiej jakości, spełniający standardy producenta auta marki Saab z rocznika od 2004.06 do roku 2012.07, i mocy silnika 299 KM
.
Rodzaje świec zapłonowych i ich zastosowanie
08-05-2025

Świece zapłonowe, które wybrać?
28-04-2025

Jaki płyn chłodniczy wybrać do swojego auta?
21-04-2025

Najczęstsze przyczyny uszkodzeń tarcz hamulcowych.
15-04-2025

Przyczyny uszkodzenia pokrywy zaworów
07-04-2025

Objawy uszkodzenia czujnika wału korbowego
31-03-2025