
| Napięcie [V] | 12 |
| Moc znamionowa [W] | 5 |
| Rodzaj lampy | R5W |
| Rodzaj gniazda | BA15s |
| nr EAN | 3165141238686 |

| Napięcie [V] | 12 |
| Moc znamionowa [W] | 10 |
| Rodzaj lampy | R10W |
| Rodzaj gniazda | BA15s |
| nr EAN | 3165141238679 |

| Napięcie [V] | 12 |
| Moc znamionowa [W] | 5 |
| Rodzaj lampy | R5W |
| Rodzaj gniazda | BA15s |
| nr EAN | 3165143482100 |

| Napięcie [V] | 12 |
| Moc znamionowa [W] | 5 |
| Rodzaj lampy | R5W |
| Rodzaj gniazda | BA15d |
| nr EAN | 3165142839523 |
| Napięcie [V] | 12 |
| Moc znamionowa [W] | 5 |
| Rodzaj lampy | R5W |
| Rodzaj gniazda | BA15s |
| nr EAN | 4047025321433 |

| Napięcie [V] | 12 |
| Moc znamionowa [W] | 10 |
| Rodzaj lampy | R10W |
| Rodzaj gniazda | BA15s |
| nr EAN | 3165141228861 |

| Napięcie [V] | 12 |
| Moc znamionowa [W] | 5 |
| Rodzaj lampy | R5W |
| Rodzaj gniazda | BA15s |
| nr EAN | 3165141228892 |
Przeglądasz części samochodowe z kategorii żarówka reflektora do Mitsubishi LANCER VIII (CY_A, CZ_A) EVO X (CZ4A).
W ofercie naszego sklepu znajdziesz auto części z wybranej kategorii dedykowanych dokładnie do pojazdu Mitsubishi LANCER VIII (CY_A, CZ_A) EVO X (CZ4A) produkowanego od 2008.06 do roku 2015.12
Jeżeli twoje Mitsubishi dysponuje silnikiem o mocy 295 KM, to zapraszamy do zakupu w naszym sklepie interesujących części z wybranej przez ciebie kategorii i wielu innych, takich jak półoś napędowa, chłodnica wody, napinacz paska wieloklinowego
Masz wątpliwości? Nie jesteś pewien czy potrafisz prawidłowo dobrać części z kategorii żarówka reflektora do Mitsubishi LANCER VIII (CY_A, CZ_A)? Napisz do nas. Chętnie pomożemy w dobraniu właściwych części zamiennych.
Możesz złożyć zamówienie na żarówka reflektora do Mitsubishi LANCER VIII (CY_A, CZ_A) w naszym sklepie z częściami i mieć pewność, że będzie to to produkt wysokiej jakości, spełniający standardy producenta auta marki Mitsubishi z rocznika od 2008.06 do roku 2015.12, i mocy silnika 295 KM
.
Jak dobrać żarówki ksenonowe?
30-11-2021

Kody regionów Subaru
23-12-2020

Schaeffler przejmuje Ruville
15-12-2020

Kompresor klimatyzacji, rodzaje i zasada działania.
17-09-2020

Jakie występują rodzaje filtrów powietrza?
27-07-2020