
| Rok prod. od | 199905 |
| Kształt obudowy wtyczki | owalny |
| Rodzaj czujnika | czujnik NTC |
| Ilość biegunów | 4 |
| Oznaczenie koloru | zielony |
| dla numeru OE | 059 919 501A |
| dla numeru OE | 1 124 770 |

| Rok prod. do | 199904 |
| Kształt obudowy wtyczki | prostokątny |
| Rodzaj czujnika | czujnik NTC |
| Ilość biegunów | 4 |
| Oznaczenie koloru | zielony |
| Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca | z klamrą |
| Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca | z pierścieniem uszczelniającym |
| dla numeru OE | 059 919 501 |

| Kształt obudowy wtyczki | Wersja D |
| Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca | z przewodem |
| Ilość biegunów | 4 |
| Długość całkowita [mm] | 1025 |
| Materiał obudowy | GFK (tworzywo sztuczne wzmocnione włóknem szklanym) |

| dla numeru OE | 068 919 081 A |
| Wymiar gwintu | M10 x 1 |
| Kolor | szary |
| Punkt włączania od [bar] | 0,75 |
| Punkt włączania do [bar] | 1,05 |

| Rok prod. do | 199908 |
| Kod silnika | AFN |
| Rodzaj czujnika | czujnik indukcyjny |
| Ilość biegunów | 3 |
| Napięcie [V] | 12 |
| Kształt obudowy wtyczki | ustawiony pod kątem |
| Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca | z przewodem |
| Opór [Ohm] | 1400 |
| Ciężar [kg] | 0,1 |
| nr EAN | 3276422541002 |

| Rok prod. od | 199903 |
| Rok prod. do | 200008 |
| Kod silnika | AJM,ATJ |
| Rodzaj czujnika | Czujnik Hall'a |
| Ilość biegunów | 3 |
| Kształt obudowy wtyczki | Wersja D |
| Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca | z przewodem |
| Ciężar [kg] | 0,08 |
| nr EAN | 3276423664885 |

| ID wykonania wtyczki | 4-polig |
| Oznaczenie koloru | biały |
| Ciężar [kg] | 0,03184 |
| nr EAN | 4046001325007 |

| Ilość połączeń | 4 |
| Kształt obudowy wtyczki | okrągły |
| Ilość połączeń | 4 |
| Kształt obudowy wtyczki | okrągły |
| Ilość połączeń | 4 |
| Kształt obudowy wtyczki | okrągły |
| Ilość połączeń | 4 |
| Kształt obudowy wtyczki | okrągły |
| Ciężar [kg] | 0,017 |
| Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca | z uszczelnieniem |
| dla numeru OE | 059 919 501 A |
| Oznaczenie koloru | zielony |
| Ciężar [kg] | 0,027 |
| Projekt resora | Sprężyna zabezpieczająca |
| Ilość biegunów | 4 |
| nr EAN | 4046001301384 |

| TECDOC-Nr silnika | 12588 |
| TECDOC-Nr silnika | 16258 |
| TECDOC-Nr silnika | 12588 |
| TECDOC-Nr silnika | 16258 |
| Ciężar [kg] | 0,14308 |
| nr EAN | 4046001319648 |

| Ciężar [kg] | 0,13208 |
| nr EAN | 4046001319860 |

| Kod silnika | AJM |
| Ilość biegunów | 4 |
| Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca | z pierścieniem uszczelniającym |
| Ciężar [kg] | 0,04359 |
| nr EAN | 4046001343711 |

| Ilość połączeń | 4 |
| Ilość połączeń | 4 |
| Ilość połączeń | 4 |
| Ilość połączeń | 4 |
| Średnica [mm] | 25 |
| Długość [mm] | 50 |
| Ciężar [kg] | 0,02 |
| Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca | z uszczelnieniem |
| dla numeru OE | 059 919 501 |
| Projekt resora | Sprężyna zabezpieczająca |
| Ilość biegunów | 4 |
| Kształt obudowy wtyczki | kanciasty |
| Ciężar [kg] | 0,2 |
| nr EAN | 4046001285721 |

| Wymiar gwintu | M10x1,0 |
| Zakres kontroli [bar] | 1,2 - 1,6 |
| Kolor | czarny |
| Ciężar [kg] | 0,028 |
| nr EAN | 4046001277108 |

| Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca | z uszczelnieniem |
| Wymiar gwintu | M10x1,0 |
| Zakres kontroli [bar] | 0,15 - 0,35 |
| Kolor | niebieski |
| Ciężar [kg] | 0,03848 |
| nr EAN | 4046001277115 |

| Wymiar gwintu | M10x1,0 |
| Ciśnienie załączania [bar] | 0,9 |
| Kolor | biały |
| Ciężar [kg] | 0,031 |
| nr EAN | 4046001277122 |

| Kod silnika | ATJ |
| Zakres kontroli [bar] | 0,7 |
| Ciężar [kg] | 0,04136 |
| nr EAN | 4046001277191 |

| Wymiar gwintu | M10x1 |
| Zakres kontroli [bar] | 0,75-1,05 |
| Ciężar [kg] | 0,03899 |
| nr EAN | 4046001331107 |

| Ilość połączeń | 4 |
| Kształt obudowy wtyczki | okrągły |
| Wymiar gwintu | 20 mm |
| Liczba styków diagnostycznych (pinów) | 4 |
| nr EAN | 3531650022380 |

| Ilość połączeń | 4 |
| Kształt obudowy wtyczki | kanciasty |
| Wymiar gwintu | 20 mm |
| nr EAN | 3531650022090 |

| Numer podwozia do | 3BX600000 |
| Ciśnienie załączania [bar] | 0,9 |
| Wymiar gwintu | M10x1.0 |
| Techniczny numer informacyjny | Circuit N.O. |
| nr EAN | 3531650013395 |

| nr EAN | 3531650032402 |
Przeglądasz części samochodowe z kategorii osprzęt elektryczny silnika do Volkswagen PASSAT B5 Variant (3B5) 1.9 TDI.
W ofercie naszego sklepu znajdziesz auto części z wybranej kategorii dedykowanych dokładnie do pojazdu Volkswagen PASSAT B5 Variant (3B5) 1.9 TDI produkowanego od 1998.08 do roku 2000.11
Jeżeli twój Volkswagen dysponuje silnikiem o mocy 115 KM, to zapraszamy do zakupu w naszym sklepie interesujących części z wybranej przez ciebie kategorii i wielu innych, takich jak półoś napędowa, chłodnica wody, napinacz paska wieloklinowego
Masz wątpliwości? Nie jesteś pewien czy potrafisz prawidłowo dobrać części z kategorii osprzęt elektryczny silnika do Volkswagen PASSAT B5 Variant (3B5)? Napisz do nas. Chętnie pomożemy w dobraniu właściwych części zamiennych.
Możesz złożyć zamówienie na osprzęt elektryczny silnika do Volkswagen PASSAT B5 Variant (3B5) w naszym sklepie z częściami i mieć pewność, że będzie to to produkt wysokiej jakości, spełniający standardy producenta auta marki Volkswagen z rocznika od 1998.08 do roku 2000.11, i mocy silnika 115 KM
.
Przyczyny uszkodzenia pokrywy zaworów
07-04-2025

Objawy uszkodzenia czujnika wału korbowego
31-03-2025

Klimatyzacja i czynniki chłodnicze
23-03-2025

Ile trzeba zapłacić za wymianę tarcz i kloców hamulcowych.
14-03-2025

Ile kosztuje wymiana rozrządu?
07-03-2025

Kiedy należy wymieniać świece żarowe i zapłonowe?
04-03-2025