
| Rodzaj czujnika | czujnik NTC |
| Ilość połączeń | 2 |
| nr EAN | 8053379327218 |

| Długość przewodu [mm] | 485 |
| Ilość połączeń | 3 |
| nr EAN | 8053379541393 |

| Sonda lambda | Sonda lambda |
| Długość przewodu [mm] | 1750 |
| Liczba przewodów | 4 |
| nr EAN | 8053379073566 |

| Sonda lambda | Sonda lambda |
| Długość przewodu [mm] | 760 |
| Liczba przewodów | 4 |
| nr EAN | 8053379142194 |

| Sonda lambda | Sonda lambda |
| Długość przewodu [mm] | 720 |
| Liczba przewodów | 4 |
| nr EAN | 8053379074105 |

| Sonda lambda | Sonda lambda |
| Długość przewodu [mm] | 290 |
| Liczba przewodów | 4 |
| nr EAN | 8053379074549 |

| Długość przewodu [mm] | 510 |
| Ciężar [kg] | 0,052 |
| Ilość połączeń | 3 |
| Głębokość zabudowy [mm] | 10 |
| Opór [MOhm] | 1,7 |
| nr EAN | 8053379163526 |

| nr EAN | 8012510048153 |

| Długość czujnika pomiarowego [mm] | 24,4 |
| nr EAN | 8012510095607 |

| Ciśnienie [bar] | 0,50 |
| Wymiar gwintu | M10x1 |
| Rozmiar klucza | 24 |
| nr EAN | 8012510078372 |

| Odpowiada części oryginalnej w kolorze | czarny |
| nr EAN | 8012510080542 |

| Odpowiada części oryginalnej w kolorze | żółty |
| Odpowiada części oryginalnej w kolorze | niebieski |
| Odpowiada części oryginalnej w kolorze | czarny |
| nr EAN | 8012510056394 |

| Odpowiada części oryginalnej w kolorze | niebieski |
| nr EAN | 8012510085509 |

| Długość przewodu [mm] | 520 |
| nr EAN | 8012510035160 |

| Długość przewodu [mm] | 510 |
| nr EAN | 8012510034668 |

| Sonda lambda | Sonda regulacyjna |
| Układ wydechowy | przed katalizatorem |
| Długość [mm] | 720 |
| Ilość biegunów | 4 |
| Techniczny numer informacyjny | Universal 77004 |
| nr EAN | 8435050619254 |

| Ilość biegunów | 4 |
| Kolor obudowy | czarny |
| Średnica zabudowy [mm] | 20 |
| nr EAN | 8435050604366 |

| Wymiar gwintu | M 10x1 |
| Kolor obudowy | zielony |
| Ciśnienie [bar] | 0,50 |
| Techniczny numer informacyjny | Circuit N.O. |
| nr EAN | 8435050617663 |

| Ilość biegunów | 4 |
| Kolor obudowy | zielony |
| Średnica zabudowy [mm] | 20 |
| nr EAN | 8435050617625 |

| Wymiar gwintu | M 10x1 |
| Kolor obudowy | zielony |
| Techniczny numer informacyjny | Circuit N.O. |
| nr EAN | 8435050614648 |

| Rodzaj czujnika | Czujnik Hall'a |
| nr EAN | 8435050622506 |

| Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca | bez przewodu |
| Ilość biegunów | 2 |
| Kolor obudowy | czarny |
| nr EAN | 8435050632345 |

| Długość przewodu [mm] | 250 |
| Ilość biegunów | 3 |
| Kolor obudowy | brązowy |
| nr EAN | 8435050632574 |

| Długość [mm] | 800 |
| Ilość biegunów | 6 |
| Opcja wyposażenia | Con/With Kit 77030 |
| nr EAN | 8435050638514 |

| Ilość biegunów | 3 |
| nr EAN | 8435050640685 |

| Punkt włączania od [bar] | 0,3 |
| Punkt włączania do [bar] | 0,6 |
| Gwint zewn. [mm] | M10 x 1 |
| Rozmiar klucza | 22 |
| Ilość połączeń | 1 |
| Oznaczenie koloru | zielony |
| Ciężar [kg] | 0,031 |
| dla numeru OE | 036 919 081 A |
| Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca | z pierścieniem uszczelniającym |
| nr EAN | 4027816190141 |

| średnica zewnętrzna [mm] | 20,0 |
| Ilość połączeń | 4 |
| Kolor | czarny |
| Oznaczenie koloru | niebieski |
| Ciężar [kg] | 0,023 |
| nr EAN | 4027816306160 |

| Zakres temperatury do [°C] | 150 |
| średnica zewnętrzna [mm] | 20,0 |
| Ilość połączeń | 4 |
| Kolor | zielony |
| Ciężar [kg] | 0,2 |
| Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca | z uszczelnieniem |
| dla numeru OE | 059 919 501 |
| nr EAN | 4027816315391 |

| Ilość połączeń | 4 |
| Ciężar [kg] | 0,038 |
| Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca | z uszczelnieniem |
| dla numeru OE | 059 919 501 A S1 |
| nr EAN | 4027816325109 |

| Ilość połączeń | 2 |
| Ciężar [kg] | 0,045 |
| dla numeru OE | 030 905 377 A |
| nr EAN | 4027816342809 |

| średnica zewnętrzna [mm] | 20,0 |
| Ilość połączeń | 4 |
| Kolor | czarny |
| Oznaczenie koloru | niebieski |
| Ciężar [kg] | 0,026 |
| Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca | z uszczelnieniem |
| dla numeru OE | 6U0 919 501 B S1 |
| nr EAN | 4027816391425 |

| Długość [mm] | 60 |
| Szerokość [mm] | 40,0 |
| Grubość [mm] | 22,0 |
| Ilość połączeń | 3 |
| Ciężar [kg] | 0,02 |
| dla numeru OE | 03D 907 601 |
| Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca | z pierścieniem uszczelniającym |
| nr EAN | 4027816443827 |

| Sposób montażu | wciśnięty |
| Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca | z pierścieniem osadczym sprężynującym |
| Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca | z uszczelnieniem |
| Napięcie znamionowe [V] | 12 |
| Ilość połączeń | 4 |
| Odpowiada części oryginalnej w kolorze | zielony |
| Odpowiada części oryginalnej w kolorze | czarny |
| Kolor | zielony |
| Rodzaj czujnika | czujnik NTC |
| nr EAN | 4082300186611 |

| Sposób montażu | wciśnięty |
| Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca | z pierścieniem osadczym sprężynującym |
| Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca | z uszczelnieniem |
| Napięcie znamionowe [V] | 12 |
| Ilość połączeń | 4 |
| Odpowiada części oryginalnej w kolorze | niebieski |
| Odpowiada części oryginalnej w kolorze | zielony |
| Kolor | zielony |
| Rodzaj czujnika | czujnik NTC |
| nr EAN | 4082300186628 |

| Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca | bez przewodu |
| Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca | z uszczelnieniem |
| Liczba otworów do mocowania | 1 |
| Napięcie znamionowe [V] | 12 |
| Odpowiada części oryginalnej w kolorze | szary |
| Ilość biegunów | 3 |
| Rodzaj czujnika | Czujnik Hall'a |
| nr EAN | 4082300243703 |

| Sposób montażu | wciśnięty |
| Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca | z pierścieniem osadczym sprężynującym |
| Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca | z uszczelnieniem |
| Napięcie znamionowe [V] | 12 |
| Ilość połączeń | 4 |
| Odpowiada części oryginalnej w kolorze | niebieski |
| Odpowiada części oryginalnej w kolorze | żółty |
| Odpowiada części oryginalnej w kolorze | czarny |
| Kolor | czarny |
| Oznaczenie koloru | niebieski |
| Oznaczenie koloru | żółty |
| Rodzaj czujnika | czujnik NTC |
| nr EAN | 4082300144611 |

| Moment dokręcenia od [Nm] | 20 |
| Ciśnienie załączania od [bar] | 0,3 |
| ciśnienie załączania do [bar] | 0,6 |
| Napięcie znamionowe [V] | 12 |
| Ilość połączeń | 1 |
| Odpowiada części oryginalnej w kolorze | zielony |
| Wymiar gwintu | M10x1 |
| Funkcja przełączania | Zestyk zwierny |
| Rozmiar klucza | 24 |
| Natężenie prądu [A] | 0,150 |
| Tolerancja [%] | 15 |
| nr EAN | 4082300097054 |

| Napięcie znamionowe [V] | 12 |
| Ilość połączeń | 1 |
| Odpowiada części oryginalnej w kolorze | zielony |
| Rodzaj gwintu | z gwintem metrycznym |
| Wymiar gwintu | M10x1 |
| Ciśnienie załączania [bar] | 0,5 |
| Funkcja przełączania | Zestyk zwierny |
| Rozmiar klucza | 24 |
| nr EAN | 4082300237306 |

| Długość przewodu [mm] | 720 |
| Układ wydechowy | przed katalizatorem |
| Ilość biegunów | 4 |
| Sonda lambda | Sonda regulacyjna |
| nr EAN | 4082300652284 |

| Długość przewodu [mm] | 1750 |
| Ilość biegunów | 4 |
| Sonda lambda | Sonda regulacyjna |
| nr EAN | 4082300652574 |

| Długość przewodu [mm] | 750 |
| Ilość biegunów | 4 |
| Sonda lambda | Sonda planarna |
| nr EAN | 4082300652581 |

| Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca | ze śrubą |
| Ilość biegunów | 3 |
| Rodzaj czujnika | Czujnik Hall'a |
| nr EAN | 4082300651683 |

| Liczba otworów do mocowania | 3 |
| Ilość połączeń | 6 |
| Rodzaj skrzyni biegów | Skrzynia biegów manualna |
| Pojazd z kierownicą po lewej /prawej stronie | dla pojazdu z kierownicą z lewej strony |
| nr EAN | 4082300651492 |

| Liczba otworów do mocowania | 3 |
| Ilość połączeń | 6 |
| Rodzaj skrzyni biegów | Automatyczna skrzynia biegów |
| Pojazd z kierownicą po lewej /prawej stronie | dla pojazdu z kierownicą z lewej strony |
| nr EAN | 4082300652987 |

| Ilość biegunów | 3 |
| Rodzaj czujnika | Czujnik Hall'a |
| nr EAN | 4082300787436 |

| Numer seryjny | K8806505 |
| nr EAN | 5901159270557 |

| Długość [mm] | 721 |
| Opór [Ohm] | 9 |
| Liczba przewodów | 4 |
| Ilość przewodów | 4 |
| Długość przewodu [mm] | 721 |
| Sonda lambda | ogrzewana |
| nr EAN | 8001063943701 |

| Ilość przewodów | 4 |
| Długość [mm] | 720 |
| Opór [Ohm] | 2,1 |
| Liczba przewodów | 4 |
| Długość przewodu [mm] | 720 |
| Sonda lambda | ogrzewana |
| nr EAN | 8001063863061 |

| nr EAN | 8001063719498 |

| nr EAN | 8001063746999 |
Przeglądasz części samochodowe z kategorii osprzęt elektryczny silnika do Daewoo REZZO (U100) 2.0.
W ofercie naszego sklepu znajdziesz auto części z wybranej kategorii dedykowanych dokładnie do pojazdu Daewoo REZZO (U100) 2.0 produkowanego od 2001.09 do roku 2004.12
Jeżeli twój Daewoo dysponuje silnikiem o mocy 121 KM, to zapraszamy do zakupu w naszym sklepie interesujących części z wybranej przez ciebie kategorii i wielu innych, takich jak układ chłodzenia, hamulce, filtry
Masz wątpliwości? Nie jesteś pewien czy potrafisz prawidłowo dobrać części z kategorii osprzęt elektryczny silnika do Daewoo REZZO (U100)? Napisz do nas. Chętnie pomożemy w dobraniu właściwych części zamiennych.
Możesz złożyć zamówienie na osprzęt elektryczny silnika do Daewoo REZZO (U100) w naszym sklepie z częściami i mieć pewność, że będzie to to produkt wysokiej jakości, spełniający standardy producenta auta marki Daewoo z rocznika od 2001.09 do roku 2004.12, i mocy silnika 121 KM
.
Zestawy naprawcze przekładni kierowniczych
29-09-2025

Jak ważna jest wymiana filtrów
25-06-2025

Rodzaje świec zapłonowych i ich zastosowanie
08-05-2025

Świece zapłonowe, które wybrać?
28-04-2025

Jaki płyn chłodniczy wybrać do swojego auta?
21-04-2025

Najczęstsze przyczyny uszkodzeń tarcz hamulcowych.
15-04-2025