
| Liczba przewodów | 3 |
| Zalecany okres międzyprzeglądowy [km] | 160000 |
| Złącze / klema | w razie potrzeby dopasować złącze |
| nr EAN | 3165143342299 |

| Liczba przewodów | 4 |
| Zalecany okres międzyprzeglądowy [km] | 160000 |
| Złącze / klema | w razie potrzeby dopasować złącze |
| nr EAN | 3165143342343 |

| Liczba przewodów | 4 |
| Długość całkowita [mm] | 335 |
| Zalecany okres międzyprzeglądowy [km] | 160000 |
| nr EAN | 3165143434642 |

| Liczba przewodów | 4 |
| Zalecany okres międzyprzeglądowy [km] | 160000 |
| Złącze / klema | w razie potrzeby dopasować złącze |
| nr EAN | 3165143658994 |

| nr EAN | 3165142972558 |

| Ciśnienie [bar] | 0,25 |
| Kolor | czarny |
| Wymiar gwintu | R1/8 |
| Rozmiar klucza | 24mm |
| nr EAN | 5012759497067 |

| Ilość podłączonych styków | 2 |
| Kolor | czarny |
| Wymiar gwintu | 3/8-18NPT |
| Rozmiar klucza | 19mm |
| nr EAN | 5012759495025 |

| Sonda lambda | Sonda lambda |
| Długość przewodu [mm] | 290 |
| Liczba przewodów | 4 |
| nr EAN | 8053379074549 |

| Wymiar gwintu | 1/8 x 28 BSP |
| nr EAN | 8435050603321 |

| Wymiar gwintu | 1/8x28 BSP |
| Ciśnienie [bar] | 0,30 |
| nr EAN | 8435050600559 |

| Sonda lambda | Sonda lambda |
| Liczba przewodów | 4 |
| Zalecany okres międzyprzeglądowy [km] | 160000 |
| Złącze / klema | w razie potrzeby dopasować złącze |
| nr EAN | 5907558527162 |

| Ilość biegunów | 2 |
| Kolor wtyczki | czarny |
| Kształt obudowy wtyczki | owalny |
| Wymiar gwintu | 3/8"-18NPTF |
| Rodzaj czujnika | czujnik NTC |
| Rozmiar klucza | 19 mm |
| dla numeru OE | 15326386 |
| dla numeru OE | 7604097 |
| dla numeru OE | 8-25036979-0 |

| Tryb pracy | elektryczny |

| owalny | |
| 3 lata gwarancji | |
| szary | |
| Ciężar [kg] | 0,04 |
| Wymiar gwintu | 3/8"x18 NPTF |
| Ilość biegunów | 2 |
| Koniecznie porównać starą i nową część (szczególnie nr OE) |
Przeglądasz części samochodowe z kategorii osprzęt elektryczny silnika do Audi A4 B6 (8E2) 1.8 T.
W ofercie naszego sklepu znajdziesz auto części z wybranej kategorii dedykowanych dokładnie do pojazdu Audi A4 B6 (8E2) 1.8 T produkowanego od 2002.07 do roku 2004.12
Jeżeli twoje Audi dysponuje silnikiem o mocy 163 KM, to zapraszamy do zakupu w naszym sklepie interesujących części z wybranej przez ciebie kategorii i wielu innych, takich jak sprzęgło, układ hamulcowy, amortyzatory
Masz wątpliwości? Nie jesteś pewien czy potrafisz prawidłowo dobrać części z kategorii osprzęt elektryczny silnika do Audi A4 B6 (8E2)? Napisz do nas. Chętnie pomożemy w dobraniu właściwych części zamiennych.
Możesz złożyć zamówienie na osprzęt elektryczny silnika do Audi A4 B6 (8E2) w naszym sklepie z częściami i mieć pewność, że będzie to to produkt wysokiej jakości, spełniający standardy producenta auta marki Audi z rocznika od 2002.07 do roku 2004.12, i mocy silnika 163 KM
.
TRITAN® w łańcuchach rozrządu
25-04-2026

Tarcze i klocki hamulcowe QUARO
10-04-2026

Większa oferta Hortum
16-03-2026

Rozrządy łańcuchowe IWIS
06-03-2026

Tarcze i klocki hamulcowe EBC BRAKES
25-02-2026

Poszerzenie ofery OYODO
13-02-2026