
| Średnica [mm] | 25 |
| Długość [mm] | 50 |
| Ciężar [kg] | 0,02 |
| Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca | z uszczelnieniem |
| dla numeru OE | 059 919 501 |
| Projekt resora | Sprężyna zabezpieczająca |
| Ilość biegunów | 4 |
| Kształt obudowy wtyczki | kanciasty |
| Ciężar [kg] | 0,2 |
| nr EAN | 4046001285721 |

| Zakres kontroli [bar] | 0,7 |
| Ciężar [kg] | 0,04136 |
| nr EAN | 4046001277191 |

| Długość [mm] | 22 |
| Wysokość [mm] | 61 |
| Ciężar [kg] | 0,062 |
| Wymiar gwintu | M10 x 1 |
| Zakres kontroli [bar] | 0,28 - 0,40 |
| Wyposażenie pojazdu | dla pojazdów ze wspomaganiem układu kierowniczego |
| Ilość biegunów | 2 |
| nr EAN | 4046001329074 |

| Punkt włączania do [bar] | 80 |
| Punkt włączania od [bar] | 40 |
| nr EAN | 4046001356551 |

| Wymiar gwintu | 20 mm |
| Liczba styków diagnostycznych (pinów) | 4 |
| nr EAN | 3531650022380 |

| Wymiar gwintu | 20 mm |
| Liczba styków diagnostycznych (pinów) | 2 |
| nr EAN | 3531650022342 |

| Wymiar gwintu | 20 mm |
| nr EAN | 3531650022090 |
Przeglądasz części samochodowe z kategorii osprzęt elektryczny silnika do Mazda 3 (BK) 1.6 (BK14).
W ofercie naszego sklepu znajdziesz auto części z wybranej kategorii dedykowanych dokładnie do pojazdu Mazda 3 (BK) 1.6 (BK14) produkowanego od 2003.10 do roku 2009.06
Jeżeli twoja Mazda dysponuje silnikiem o mocy 105 KM, to zapraszamy do zakupu w naszym sklepie interesujących części z wybranej przez ciebie kategorii i wielu innych, takich jak układ hamulcowy, tuleje wahacza, sprężyny zawieszenia
Masz wątpliwości? Nie jesteś pewien czy potrafisz prawidłowo dobrać części z kategorii osprzęt elektryczny silnika do Mazda 3 (BK)? Napisz do nas. Chętnie pomożemy w dobraniu właściwych części zamiennych.
Możesz złożyć zamówienie na osprzęt elektryczny silnika do Mazda 3 (BK) w naszym sklepie z częściami i mieć pewność, że będzie to to produkt wysokiej jakości, spełniający standardy producenta auta marki Mazda z rocznika od 2003.10 do roku 2009.06, i mocy silnika 105 KM
.
Dlaczego warto inwestować w wysokiej jakości klocki i tarcze hamulcowe przed sezonem letni
19-03-2024

Wycieraczki szyb Negotti
11-03-2024

Zmiana lokalizacji magazynu
25-07-2023

Smarowanie układu hamulcowego
07-02-2023

Kody wyposażenia w grupie VW
21-09-2022

Rodzaje wycieraczek Valeo
17-02-2022