
| Punkt włączania od [bar] | 0,3 |
| Punkt włączania do [bar] | 0,6 |
| Gwint zewn. [mm] | M10 x 1 |
| Rozmiar klucza | 22 |
| Ilość połączeń | 1 |
| Oznaczenie koloru | zielony |
| Ciężar [kg] | 0,031 |
| nr EAN | 5907558547986 |

| Zakres temperatury do [°C] | 150 |
| średnica zewnętrzna [mm] | 20,0 |
| Ilość połączeń | 4 |
| Kolor | zielony |
| Ciężar [kg] | 0,2 |
| nr EAN | 5907558548242 |

| Ilość połączeń | 4 |
| Ciężar [kg] | 0,038 |
| nr EAN | 5907558548259 |

| Ilość biegunów | 4 |
| Kolor wtyczki | czarny |
| Kształt obudowy wtyczki | Wersja D |
| Średnica obudowy [mm] | 20 |
| średnica zewnętrzna [mm] | 25,5 |
| Średnica wewnętrzna [mm] | 8,5 |
| nr EAN | 5907558548501 |

| nr EAN | 5907558572759 |

| Sonda lambda | ogrzewana |
| Liczba przewodów | 4 |
| Zalecany okres międzyprzeglądowy [km] | 160000 |
| Złącze / klema | w razie potrzeby dopasować złącze |
| nr EAN | 5907558562477 |

| Ilość połączeń | 2 |
| Tryb pracy | elektryczny |
| nr EAN | 5901619503355 |

| średnica zewnętrzna [mm] | 20,0 |
| Ilość połączeń | 2 |
| Kolor | biały |
| Ciężar [kg] | 0,045 |
| nr EAN | 5901619593905 |

| Sonda lambda | ogrzewana |
| Liczba przewodów | 4 |
| Długość całkowita [mm] | 750 |
| Zalecany okres międzyprzeglądowy [km] | 160000 |
| Złącze / klema | w razie potrzeby dopasować złącze |
| nr EAN | 5901619593318 |

| Kształt obudowy wtyczki | Wersja D |
| Tryb pracy | hydrauliczny |
| Wymiar gwintu | M 10 |
| Skok gwintu [mm] | 1 |
| Ilość biegunów | 2 |
| Punkt włączania od [bar] | 0,28 |
| Punkt włączania do [bar] | 0,40 |
| Oznaczenie koloru | szary |
| Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca | z pierścieniem uszczelniającym |
| nr EAN | 5902659752635 |

| Sonda lambda | ogrzewana |
| Liczba przewodów | 4 |
| Długość całkowita [mm] | 1700 |
| Zalecany okres międzyprzeglądowy [km] | 160000 |
| nr EAN | 5903364310837 |

| Ilość biegunów | 3 |
| Kształt obudowy wtyczki | prostokątny |
| Kolor wtyczki | czarny |
| Długość przewodu [mm] | 250 |

| Strona zabudowy | z przodu po prawej |

| Napięcie robocze [V] | 12 |
| Rodzaj czujnika | czujnik NTC |
| Punkt włączania [°C] | -40 |
| Punkt włączania [°C] | 150 |
| Wymiar gwintu | -- |
| Rozmiar klucza | -- |
| Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca | bez pierścienia uszczelniającego |
| Kolor | zielony |
| Ilość biegunów | 4 |
| nr EAN | 4040074335406 |

| Ciśnienie [bar] od | 0,28 |
| Ciśnienie [bar] do | 0,4 |
| Funkcja przełączania | Zestyk zwierny |
| Kolor | szary |
| Rozmiar klucza | 22 |
| Wymiar gwintu | M10 x 1,0 |
| Ilość biegunów | 2 |
| nr EAN | 4040074347089 |

| Napięcie robocze [V] | 12 |
| Rodzaj czujnika | czujnik NTC |
| Punkt włączania [°C] | -40 |
| Punkt włączania [°C] | 150 |
| Średnica [mm] | 20 |
| Wymiar gwintu | -- |
| Rozmiar klucza | -- |
| Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca | z pierścieniem uszczelniającym |
| Ilość biegunów | 4 |
| nr EAN | 4040074396094 |

| Napięcie robocze [V] | 12 |
| Rodzaj czujnika | czujnik NTC |
| Ilość biegunów | 2 |
| nr EAN | 4040074287088 |

| Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca | bez przewodu |
| Ilość biegunów | 2 |
| Kształt obudowy wtyczki | owalny |
| nr EAN | 4010326811590 |

| Sonda lambda | ogrzewana |
| Napięcie [V] | 12 |
| Ilość połączeń | 4 |
| Długość przewodu [mm] | 500 |

| Napięcie [V] | 12 |
| Ciężar [kg] | 0,02 |
| Tryb pracy | elektryczny |


| Zakres temperatury do [°C] | 150 |
| średnica zewnętrzna [mm] | 20,0 |
| Ilość połączeń | 4 |
| Kolor | zielony |
| Ciężar [kg] | 0,2 |
| Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca | z uszczelnieniem |
| nr EAN | 4044688570369 |

| Ilość połączeń | 4 |
| Ciężar [kg] | 0,038 |
| Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca | z uszczelnieniem |
| nr EAN | 4044688646316 |

| Gwint zewn. [mm] | M16 x 1,5 |
| Rozmiar klucza | 24 |
| Ilość połączeń | 1 |
| Kolor | szary |
| Punkty zmienne [bar] | 0,9 |
| Ciężar [kg] | 0,045 |
| Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca | z pierścieniem uszczelniającym |
| nr EAN | 4044688374998 |

| Kształt obudowy wtyczki | owalny |
| Rodzaj czujnika | czujnik NTC |
| Ilość biegunów | 4 |
| Oznaczenie koloru | zielony |
| dla numeru OE | 059 919 501A |
| dla numeru OE | 1 124 770 |

| Kształt obudowy wtyczki | prostokątny |
| Rodzaj czujnika | czujnik NTC |
| Ilość biegunów | 4 |
| Oznaczenie koloru | zielony |
| Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca | z klamrą |
| Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca | z pierścieniem uszczelniającym |
| dla numeru OE | 059 919 501 |

| Kształt obudowy wtyczki | Wersja D |
| Tryb pracy | hydrauliczny |
| Wymiar gwintu | M 10 |
| Skok gwintu [mm] | 1 |
| Ilość biegunów | 2 |
| Oznaczenie koloru | szary |
| Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca | z pierścieniem uszczelniającym |
| Zakres kontroli [bar] | 0,28 - 0,40 |

| Długość [mm] | 650 |
| Liczba przewodów | 4 |
| nr EAN | 4103590941800 |

| Długość [mm] | 500 |
| Liczba przewodów | 4 |
| nr EAN | 4103590941848 |

| Długość [mm] | 50 |
| Wysokość [mm] | 40 |
| Ciężar [kg] | 0,024 |
| Ilość połączeń | 2 |
| Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca | dla wału korbowego |
| Opór [Ohm] | 400 |
| Rodzaj czujnika | czujnik indukcyjny |
| Ilość biegunów | 2 |
| Napięcie znamionowe [V] | 12 |
| Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca | bez przewodu |
| Ciężar [kg] | 0,03839 |
| nr EAN | 4046001312830 |

| ID wykonania wtyczki | 4-polig |
| Oznaczenie koloru | biały |
| Ciężar [kg] | 0,03184 |
| nr EAN | 4046001325007 |

| Ciężar [kg] | 0,017 |
| Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca | z uszczelnieniem |
| dla numeru OE | 059 919 501 A |
| Oznaczenie koloru | zielony |
| Ciężar [kg] | 0,027 |
| Projekt resora | Sprężyna zabezpieczająca |
| Ilość biegunów | 4 |
| nr EAN | 4046001301384 |

| Długość [mm] | 59 |
| Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca | dla wału korbowego |
| Wymagana ilość | 1 |
| Opór [Ohm] | 850 |
| Kolor | czarny |
| Rodzaj czujnika | czujnik indukcyjny |
| Ilość biegunów | 2 |
| Ilość połączeń | 2 |
| Napięcie znamionowe [V] | 12 |
| Głębokość zabudowy [mm] | 30,3 |
| Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca | z pierścieniem uszczelniającym |
| Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca | bez przewodu |
| Kształt obudowy wtyczki | Wersja D |
| Ciężar [kg] | 0,018 |
| nr EAN | 4046001319778 |

| Ilość biegunów | 2 |
| Kolor | czarny |
| Tryb pracy | mechaniczne |
| Tryb pracy | manualny (obsługa stopą) |
| Tryb pracy | elektryczny |
| Materiał | Tworzywo sztuczne |
| Sposób montażu | Złącze wtykowe |
| nastawny | nastawny |
| Funkcja przełączania | Zestyk zwierny |
| Napięcie znamionowe [V] | 12 |
| Kształt obudowy wtyczki | kanciasty |
| Ciężar [kg] | 0,04812 |
| nr EAN | 4046001361623 |

| Wykonanie izolacji przewodu | z izolacją z plecionki z włókna powleczoną silikonem |
| Ciężar [kg] | 0,122 |
| Kolor wtyczki | brązowy |
| Kształt obudowy wtyczki | Wersja D |
| Wymiar gwintu | M18 x 1,5 |
| Długość [mm] | 570 |
| dla numeru OE | 06A 906 262 F |
| Długość przewodu [mm] | 570 |
| Ilość biegunów | 4 |
| Sonda lambda | Sonda diagnostyczna |
| Liczba przewodów | 4 |
| Układ wydechowy | za katalizatorem |
| Sonda lambda | Gwint uprzednio nasmarowany |
| nr EAN | 4046001376801 |

| Długość [mm] | 22 |
| Wysokość [mm] | 61 |
| Ciężar [kg] | 0,062 |
| Wymiar gwintu | M10 x 1 |
| Zakres kontroli [bar] | 0,28 - 0,40 |
| Wyposażenie pojazdu | dla pojazdów ze wspomaganiem układu kierowniczego |
| Ilość biegunów | 2 |
| nr EAN | 4046001329074 |

| Wymiar gwintu | 20 mm |
| Liczba styków diagnostycznych (pinów) | 4 |
| nr EAN | 3531650022380 |

| Wymiar gwintu | 20 mm |
| nr EAN | 3531650022090 |
Przeglądasz części samochodowe z kategorii osprzęt elektryczny silnika do Kia CEE'D liftback (ED) 1.6.
W ofercie naszego sklepu znajdziesz auto części z wybranej kategorii dedykowanych dokładnie do pojazdu Kia CEE'D liftback (ED) 1.6 produkowanego od 2006.12 do roku 2012.12
Jeżeli twoja Kia dysponuje silnikiem o mocy 122 KM, to zapraszamy do zakupu w naszym sklepie interesujących części z wybranej przez ciebie kategorii i wielu innych, takich jak zestaw rozrządu, skraplacz klimatyzacji, klocki hamulcowe, filtr powietrza
Masz wątpliwości? Nie jesteś pewien czy potrafisz prawidłowo dobrać części z kategorii osprzęt elektryczny silnika do Kia CEE'D liftback (ED)? Napisz do nas. Chętnie pomożemy w dobraniu właściwych części zamiennych.
Możesz złożyć zamówienie na osprzęt elektryczny silnika do Kia CEE'D liftback (ED) w naszym sklepie z częściami i mieć pewność, że będzie to to produkt wysokiej jakości, spełniający standardy producenta auta marki Kia z rocznika od 2006.12 do roku 2012.12, i mocy silnika 122 KM
.
Rodzaje świec zapłonowych i ich zastosowanie
08-05-2025

Świece zapłonowe, które wybrać?
28-04-2025

Jaki płyn chłodniczy wybrać do swojego auta?
21-04-2025

Najczęstsze przyczyny uszkodzeń tarcz hamulcowych.
15-04-2025

Przyczyny uszkodzenia pokrywy zaworów
07-04-2025

Objawy uszkodzenia czujnika wału korbowego
31-03-2025