
| Ilość biegunów | 3 |
| Rodzaj czujnika | Czujnik Hall'a |
| Głębokość zabudowy [mm] | 28 |
| Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca | bez przewodu |
| dla numeru OE | 82 00 285 798 |
| dla numeru OE | 93179803 |

| Ilość biegunów | 2 |
| Kształt obudowy wtyczki | prostokątny |
| Wymiar gwintu | M12x1,25 |
| Rozmiar klucza | 24 |
| dla numeru OE | 82 00 680 689 |
| dla numeru OE | 22060 00Q0A |

| Napięcie robocze [V] | 12 |
| Rodzaj czujnika | pasywny czujnik |
| Ilość biegunów | 2 |
| nr EAN | 4040074279236 |

| Kształt obudowy wtyczki | prostokątny |
| Ciężar netto [g] | 20 |
| nr EAN | 5902048031389 |

| Rodzaj korpusu | z obudową |
| Ciężar netto [g] | 152 |
| nr EAN | 5902048904270 |

| Tryb pracy | elektryczny |
| Napięcie [V] | 12 |

| Napięcie [V] | 12 |
| Ciężar [kg] | 0,04 |
| Tryb pracy | elektryczny |
| Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca | bez cięgna |


| Długość [mm] | 48,9 |
| Ilość połączeń | 3 |
| Ciężar [kg] | 0,020 |
| nr EAN | 4044688331359 |

| Kształt obudowy wtyczki | prostokątny |
| Rodzaj czujnika | czujnik NTC |
| Ilość biegunów | 4 |
| Oznaczenie koloru | czarny |

| Ilość biegunów | 2 |
| Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca | bez przewodu |
| Kształt obudowy wtyczki | prostokątny |

| Kształt obudowy wtyczki | prostokątny |
| Ilość biegunów | 2 |

| Ilość biegunów | 3 |
| Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca | bez przewodu |
| Ciężar [kg] | 0,03 |
| nr EAN | 3276422550035 |

| Rodzaj czujnika | Czujnik Hall'a |
| Ilość biegunów | 3 |
| Napięcie [V] | 12 |
| Kształt obudowy wtyczki | ustawiony pod kątem |
| Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca | bez przewodu |
| Ciężar [kg] | 0,04 |
| nr EAN | 3276422538033 |

| Rodzaj czujnika | czujnik indukcyjny |
| Ilość biegunów | 2 |
| Napięcie [V] | 12 |
| Kształt obudowy wtyczki | okrągły |
| Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca | bez przewodu |
| Opór [Ohm] | 700 |
| Ciężar [kg] | 0,08 |
| nr EAN | 3276422540173 |

| Rodzaj czujnika | czujnik indukcyjny |
| Ilość biegunów | 2 |
| Napięcie [V] | 12 |
| Kształt obudowy wtyczki | ustawiony pod kątem |
| Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca | bez przewodu |
| Opór [Ohm] | 770 |
| Ciężar [kg] | 0,06 |
| nr EAN | 3276422540852 |

| Rodzaj czujnika | Czujnik Hall'a |
| Ilość biegunów | 3 |
| Kształt obudowy wtyczki | owalny |
| Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca | bez przewodu |
| Ciężar [kg] | 0,03 |
| nr EAN | 3276423661358 |

| Kolor | czarny |
| Ilość biegunów | 3 |
| nr EAN | 4103590659293 |

| Ciężar [kg] | 0,02067 |
| nr EAN | 4046001444371 |

| Wymiar gwintu | 20 mm |
| nr EAN | 3531650021154 |

| Wymiar gwintu | 20 mm |
| nr EAN | 3531650029204 |

| Wysokość [mm] | 28 |
| Rodzaj czujnika | Czujnik Hall'a |
| Ilość połączeń | 3 |
| nr EAN | 3531650039876 |
Przeglądasz części samochodowe z kategorii osprzęt elektryczny silnika do Renault ESPACE II (J/S63_) 2.2 (J/S637, J63G).
W ofercie naszego sklepu znajdziesz auto części z wybranej kategorii dedykowanych dokładnie do pojazdu Renault ESPACE II (J/S63_) 2.2 (J/S637, J63G) produkowanego od 1991.01 do roku 1996.10
Jeżeli twój Renault dysponuje silnikiem o mocy 108 KM, to zapraszamy do zakupu w naszym sklepie interesujących części z wybranej przez ciebie kategorii i wielu innych, takich jak świeca zapłonowa, filtr oleju, wahacze
Masz wątpliwości? Nie jesteś pewien czy potrafisz prawidłowo dobrać części z kategorii osprzęt elektryczny silnika do Renault ESPACE II (J/S63_)? Napisz do nas. Chętnie pomożemy w dobraniu właściwych części zamiennych.
Możesz złożyć zamówienie na osprzęt elektryczny silnika do Renault ESPACE II (J/S63_) w naszym sklepie z częściami i mieć pewność, że będzie to to produkt wysokiej jakości, spełniający standardy producenta auta marki Renault z rocznika od 1991.01 do roku 1996.10, i mocy silnika 108 KM
.
Zestawy naprawcze przekładni kierowniczych
29-09-2025

Jak ważna jest wymiana filtrów
25-06-2025

Rodzaje świec zapłonowych i ich zastosowanie
08-05-2025

Świece zapłonowe, które wybrać?
28-04-2025

Jaki płyn chłodniczy wybrać do swojego auta?
21-04-2025

Najczęstsze przyczyny uszkodzeń tarcz hamulcowych.
15-04-2025