
| Ilość biegunów | 2 |
| Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca | z pierścieniem uszczelniającym |
| Kształt obudowy wtyczki | Wersja D |
| nr EAN | 4251475107053 |

| nr EAN | 4251475107152 |

| nr EAN | 4251475115263 |

| nr EAN | 4047023122360 |

| nr EAN | 4047024400955 |

| Liczba przewodów | 4 |
| Długość całkowita [mm] | 910 |
| nr EAN | 4047025434522 |

| Liczba przewodów | 4 |
| Długość całkowita [mm] | 660 |
| nr EAN | 4047025659895 |

| nr EAN | 4047026511284 |

| nr EAN | 4047026511291 |

| Ciśnienie [bar] | 0,3 |
| Kolor | zielony |
| Wymiar gwintu | M10x1 |
| Rozmiar klucza | 24mm |
| Ciśnienie [bar] do | 0,6 |
| Ciśnienie [bar] od | 0,3 |
| nr EAN | 5012759500934 |

| nr EAN | 5012759548677 |

| Techniczny numer informacyjny | circuit N.O. |
| Gwintowana złączka | M10 x 1 |
| Ciśnienie załączania [bar] | 0,45 |
| Ilość połączeń | 1 |
| nr EAN | 8053379028917 |

| Głębokość zabudowy [mm] | 24 |
| Średnica otworu centrującego [mm] | 15,2 |
| Ilość połączeń | 3 |
| nr EAN | 8053379141364 |

| nr EAN | 8012510080641 |

| Ciśnienie od [kPa] | 10 |
| ciśnienie do [kPa] | 117 |
| Napięcie wyjściowe od [V] | 0,405 |
| Napięcie wyjściowe do [V] | 4,75 |
| nr EAN | 8012510008126 |

| nr EAN | 8012510035894 |

| Ilość połączeń | 2 |
| Oznaczenie koloru | szary |
| Długość śruby pod główką [mm] | 20 |
| Ciężar [kg] | 0,015 |
| Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca | z uszczelnieniem |
| nr EAN | 4027816293187 |

| Punkt włączania od [bar] | 0,3 |
| Punkt włączania do [bar] | 0,6 |
| Gwint zewn. [mm] | M10 x 1 |
| Rozmiar klucza | 22 |
| Ilość połączeń | 1 |
| Oznaczenie koloru | zielony |
| Ciężar [kg] | 0,031 |
| dla numeru OE | 036 919 081 A |
| Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca | z pierścieniem uszczelniającym |
| nr EAN | 4027816190141 |

| Ilość połączeń | 2 |
| Kolor | czarny |
| Ciężar [kg] | 0,011 |
| dla numeru OE | 03F 919 501 B |
| nr EAN | 4054224065716 |

| Ilość połączeń | 3 |
| Ciężar [kg] | 0,024 |
| dla numeru OE | 04L 906 433 B |
| Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca | ze śrubą |
| nr EAN | 4054224068410 |

| Napięcie znamionowe [V] | 12 |
| Ilość połączeń | 2 |
| Moment dokręcenia [Nm] | 20 |
| Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca | bez przewodu |
| Odpowiada części oryginalnej w kolorze | czarny |
| Rodzaj wtyczki | Wtyk płaski |
| Kształt obudowy wtyczki | owalny |
| nr EAN | 4082300290790 |

| Sposób montażu | wciśnięty |
| Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca | z pierścieniem osadczym sprężynującym |
| Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca | z uszczelnieniem |
| Napięcie znamionowe [V] | 12 |
| Ilość połączeń | 2 |
| Głębokość zabudowy [mm] | 20 |
| Odpowiada części oryginalnej w kolorze | szary |
| Odpowiada części oryginalnej w kolorze | czarny |
| Kolor | czarny |
| Rodzaj czujnika | czujnik NTC |
| nr EAN | 4082300290851 |

| Moment dokręcenia od [Nm] | 20 |
| Ciśnienie załączania od [bar] | 0,3 |
| ciśnienie załączania do [bar] | 0,6 |
| Napięcie znamionowe [V] | 12 |
| Ilość połączeń | 1 |
| Odpowiada części oryginalnej w kolorze | zielony |
| Wymiar gwintu | M10x1 |
| Funkcja przełączania | Zestyk zwierny |
| Rozmiar klucza | 24 |
| Natężenie prądu [A] | 0,150 |
| Tolerancja [%] | 15 |
| nr EAN | 4082300097054 |

| Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca | Nakładka pedału z aluminium |
| Liczba otworów do mocowania | 1 |
| Ilość połączeń | 6 |
| Rodzaj skrzyni biegów | Automatyczna skrzynia biegów |
| Pojazd z kierownicą po lewej /prawej stronie | dla pojazdu z kierownicą z lewej strony |
| Materiał | Aluminium |
| nr EAN | 4082300646788 |

| Liczba otworów do mocowania | 1 |
| Ilość połączeń | 6 |
| Rodzaj skrzyni biegów | Automatyczna skrzynia biegów |
| Pojazd z kierownicą po lewej /prawej stronie | dla pojazdów z kierownicą po prawej stronie |
| nr EAN | 4082300652833 |

| Ilość biegunów | 3 |
| Rodzaj czujnika | Czujnik Hall'a |
| nr EAN | 4082300804577 |

| Stan | Fabrycznie nowy |

| nr EAN | 8001063796215 |

| Ilość połączeń | 2 |
| Oznaczenie koloru | szary |
| Długość śruby pod główką [mm] | 20 |
| Ciężar [kg] | 0,015 |
| nr EAN | 5907558548266 |

| dla numeru OE | 5Q0919051BH |

| Napięcie robocze [V] | 12 |
| Rodzaj czujnika | pasywny czujnik |
| Ilość biegunów | 3 |
| nr EAN | 4040074248485 |

| Napięcie robocze [V] | 12 |
| Rodzaj czujnika | aktywny czujnik |
| Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca | z pierścieniem uszczelniającym |
| Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca | bez przewodu |
| Ilość biegunów | 3 |
| nr EAN | 4040074247082 |

| Ilość połączeń | 2 |
| Oznaczenie koloru | szary |
| Długość śruby pod główką [mm] | 20 |
| Ciężar [kg] | 0,03 |
| Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca | z uszczelnieniem |
| nr EAN | 4044688546616 |

| Punkt włączania od [bar] | 0,3 |
| Punkt włączania do [bar] | 0,6 |
| Gwint zewn. [mm] | M10 x 1 |
| Rozmiar klucza | 22 |
| Ilość połączeń | 1 |
| Oznaczenie koloru | zielony |
| Ciężar [kg] | 0,031 |
| Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca | z pierścieniem uszczelniającym |
| nr EAN | 4044688190147 |

| Ilość połączeń | 2 |
| Kolor | czarny |
| Ciężar [kg] | 0,011 |
| nr EAN | 4054228065712 |

| Ilość połączeń | 3 |
| Ciężar [kg] | 0,024 |
| Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca | ze śrubą |
| nr EAN | 4054228068416 |

| Kształt obudowy wtyczki | Wersja D |
| Tryb pracy | hydrauliczny |
| Wymiar gwintu | M 10 |
| Skok gwintu [mm] | 1 |
| Ilość biegunów | 1 |
| Oznaczenie koloru | zielony |
| Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca | z pierścieniem uszczelniającym |
| Zakres kontroli [bar] | 0,3 - 0,6 |

| dla numeru OE | 06A 919 501 |

| dla numeru OE | 03F 919 501 B |

| Ilość biegunów | 2 |
| Kolor | czarny |
| nr EAN | 4103590908377 |

| Wymiar gwintu | M 10 x 1 |
| Zakres kontroli [bar] | 0,3-0,6 |
| Ciężar [kg] | 0,033 |
| nr EAN | 4046001313233 |

| dla numeru OE | 1K1 721 503 AS |
| Kształt obudowy wtyczki | owalny |
| Ilość biegunów | 6 |
| Wyposażenie pojazdu | dla pojazdów z manualną skrzynią biegów |
| Rodzaj skrzyni biegów | przekładnia mechaniczna sekwencyjna |
| Materiał | Tworzywo sztuczne |
| Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca | z czujnikiem |
| Ciężar [kg] | 0,318 |
| nr EAN | 4046001695582 |
Przeglądasz części samochodowe z kategorii osprzęt elektryczny silnika do Renault CLIO II (BB_, CB_) 1.2 LPG (BB0A, CB0A).
W ofercie naszego sklepu znajdziesz auto części z wybranej kategorii dedykowanych dokładnie do pojazdu Renault CLIO II (BB_, CB_) 1.2 LPG (BB0A, CB0A) produkowanego od 1999.03 do roku 2001.05
Jeżeli twój Renault dysponuje silnikiem o mocy 60 KM, to zapraszamy do zakupu w naszym sklepie interesujących części z wybranej przez ciebie kategorii i wielu innych, takich jak świeca zapłonowa, filtr oleju, wahacze
Masz wątpliwości? Nie jesteś pewien czy potrafisz prawidłowo dobrać części z kategorii osprzęt elektryczny silnika do Renault CLIO II (BB_, CB_)? Napisz do nas. Chętnie pomożemy w dobraniu właściwych części zamiennych.
Możesz złożyć zamówienie na osprzęt elektryczny silnika do Renault CLIO II (BB_, CB_) w naszym sklepie z częściami i mieć pewność, że będzie to to produkt wysokiej jakości, spełniający standardy producenta auta marki Renault z rocznika od 1999.03 do roku 2001.05, i mocy silnika 60 KM
.
TRITAN® w łańcuchach rozrządu
25-04-2026

Tarcze i klocki hamulcowe QUARO
10-04-2026

Większa oferta Hortum
16-03-2026

Rozrządy łańcuchowe IWIS
06-03-2026

Tarcze i klocki hamulcowe EBC BRAKES
25-02-2026

Poszerzenie ofery OYODO
13-02-2026