
| Gwint zewn. [mm] | 1/4" - 18 NPT |
| Rozmiar klucza | 24 |
| Ilość połączeń | 1 |
| Kolor | czarny |
| Punkty zmienne [bar] | 0,4 |
| Ciężar [kg] | 0,03 |
| dla numeru OE | 1 084 764 |
| nr EAN | 5050063271911 |

| nr EAN | 4047026301588 |

| zalecane rozszerzenie naprawy | Filtr powietrza |
| nr EAN | 4047026453355 |

| Ilość połączeń | 2 |
| Opór od [Ohm] | 390 |
| nr EAN | 5012759514290 |

| Ciśnienie [bar] | 0,147 |
| Kolor | zielony |
| Wymiar gwintu | M10x1 |
| Rozmiar klucza | 24mm |
| Ciśnienie [bar] do | 0,294 |
| Ciśnienie [bar] od | 0,147 |
| nr EAN | 5012759512333 |

| Jakość | OE |
| Tryb pracy | elektryczny |
| Ilość biegunów | 4 |
| nr EAN | 8717613056677 |

| Kolor | czarny |
| Ciężar [kg] | 0,022 |
| Opór [Ohm] | 400 |
| Ilość połączeń | 2 |
| Głębokość zabudowy [mm] | 38 |
| nr EAN | 8053379054312 |

| Techniczny numer informacyjny | circuit N.C. |
| Gwintowana złączka | 1/4'' x 18 NPT |
| Ciśnienie załączania [bar] | 0,4 |
| Ilość połączeń | 1 |
| nr EAN | 8053379026111 |

| Głębokość zabudowy [mm] | 26,5 |
| Ciężar [kg] | 0,014 |
| Kolor | szary |
| Ilość połączeń | 3 |
| nr EAN | 8053379054763 |

| Kolor | czarny |
| Ciężar [kg] | 0,022 |
| Opór [Ohm] | 400 |
| Ilość połączeń | 2 |
| Głębokość zabudowy [mm] | 38 |
| nr EAN | 8053379913978 |

| Głębokość zabudowy [mm] | 26,5 |
| Ciężar [kg] | 0,014 |
| Kolor | szary |
| Ilość połączeń | 3 |
| nr EAN | 8053379209644 |

| Ilość połączeń | 4 |
| nr EAN | 8053379550777 |

| Tryb pracy | mechaniczne |
| Dopasowanie | z automatycznym nastawianiem |
| nr EAN | 8012510084885 |

| Tryb pracy | mechaniczne |
| Dopasowanie | z automatycznym nastawianiem |
| nr EAN | 8012510085080 |

| Ciśnienie [bar] | 0,50 |
| Wymiar gwintu | M14x1,5 |
| Rozmiar klucza | 21 |
| Odpowiada części oryginalnej w kolorze | czerwony |
| nr EAN | 8012510079447 |

| Długość czujnika pomiarowego [mm] | 40,5 |
| nr EAN | 8012510033876 |

| Ciśnienie od [kPa] | 11 |
| ciśnienie do [kPa] | 307 |
| Napięcie wyjściowe od [V] | 0,25 |
| Napięcie wyjściowe do [V] | 4,75 |
| nr EAN | 8012510035047 |

| Wymiar gwintu | M10x1,5 |
| Rozmiar klucza | 15 |
| nr EAN | 8012510035610 |

| Wymiar gwintu | 1/4x18 NPTF |
| nr EAN | 8435050614594 |

| Tryb pracy | mechaniczne |
| nr EAN | 8435050620526 |

| Gwint zewn. [mm] | 1/4" - 18 NPT |
| Rozmiar klucza | 24 |
| Ilość połączeń | 1 |
| Kolor | czarny |
| Punkty zmienne [bar] | 0,4 |
| Ciężar [kg] | 0,03 |
| dla numeru OE | 1 084 764 |
| nr EAN | 4027816244363 |

| Długość [mm] | 67 |
| Ilość połączeń | 2 |
| Ciężar [kg] | 0,020 |
| dla numeru OE | 1 143 723 |
| nr EAN | 4027816248804 |

| Sposób montażu | przykręcany |
| Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca | bez przewodu dolotowego |
| Ilość połączeń | 4 |
| nr EAN | 4082300273250 |

| Sposób montażu | Bagnet |
| Napięcie znamionowe [V] | 12 |
| Ilość połączeń | 2 |
| Tryb pracy | elektryczny |
| Funkcja przełączania | Zestyk rozwierny |
| nr EAN | 4082300293661 |

| Gwarancja | 5 lata gwarancji |
| nr EAN | 4044079350877 |

| nr EAN | 4044079050876 |

| Tryb pracy | elektryczny |
| nr EAN | 8001063479897 |

| nr EAN | 8001063915302 |

| Gwint zewn. [mm] | 1/4" - 18 NPT |
| Rozmiar klucza | 24 |
| Ilość połączeń | 1 |
| Kolor | czarny |
| Punkty zmienne [bar] | 0,4 |
| Ciężar [kg] | 0,03 |
| nr EAN | 5901619505205 |

| nr EAN | 5903364310721 |

| dla numeru OE | 4913105313 |

| Ilość biegunów | 2 |
| Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca | bez przewodu |
| Rodzaj czujnika | czujnik indukcyjny |
| Rezystancja znamionowa [Ohm] | 400 |

| Ilość biegunów | 3 |
| Kształt obudowy wtyczki | owalny |
| Kolor wtyczki | szary |
| Rodzaj czujnika | Czujnik Hall'a |
| Głębokość zabudowy [mm] | 26,5 |
| Liczba otworów do mocowania | 1 |
| dla numeru OE | 6C11-12K073-AC |
| dla numeru OE | 1920.KX |
| dla numeru OE | JDE3763 |
| dla numeru OE | LR004492 |

| Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca | montowany tylko z oryginalnymi mocowaniami |
| Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca | bez rury |
| Jakość | EQUIVALENT |

| Napięcie robocze [V] | 12 |
| Rodzaj czujnika | czujnik NTC |
| Rozmiar klucza | 15 |
| Ilość biegunów | 2 |
| nr EAN | 4040074295069 |

| Rodzaj korpusu | bez obudowy |
| Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca | ze zintegrowanym czujnikiem temperatury powietrza |
| nr EAN | 4010326958608 |

| Rodzaj czujnika | pasywny czujnik |
| Głębokość zabudowy [mm] | 38,4 |
| nr EAN | 4031185592130 |

| Tryb pracy | elektryczny |
| Napięcie [V] | 12 |
| Techniczny numer informacyjny | SI 0100 |

| Kolor | chromowy/czarny |


| Długość [mm] | 67 |
| Ilość połączeń | 2 |
| Ciężar [kg] | 0,020 |
| nr EAN | 4044688248800 |

| Gwint zewn. [mm] | 1/4" - 18 NPT |
| Rozmiar klucza | 24 |
| Ilość połączeń | 1 |
| Kolor | czarny |
| Punkty zmienne [bar] | 0,4 |
| Ciężar [kg] | 0,03 |
| nr EAN | 4044688244369 |

| Kształt obudowy wtyczki | owalny |
| Ilość biegunów | 3 |
| Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca | bez przewodu |

| Rodzaj czujnika | Czujnik Hall'a |
| Ilość biegunów | 3 |
| Napięcie [V] | 12 |
| Kształt obudowy wtyczki | owalny |
| Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca | bez przewodu |
| Ciężar [kg] | 0,04 |
| nr EAN | 3276422538002 |

| Rodzaj czujnika | czujnik indukcyjny |
| Ilość biegunów | 2 |
| Napięcie [V] | 12 |
| Kształt obudowy wtyczki | ustawiony pod kątem |
| Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca | bez przewodu |
| Opór [Ohm] | 400 |
| Ciężar [kg] | 0,04 |
| nr EAN | 3276422540074 |

| Gwintowana złączka | M10x1.5 |
| Ciężar [kg] | 0,07 |
| nr EAN | 3276427000955 |

| Kolor | chromowy / czarny |
| nr EAN | 4103590952998 |

| Ilość połączeń | 3 |
| Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca | dla wałka rozrządu |
| Ciężar [kg] | 0,018 |
| nr EAN | 4046001500268 |

| Ciśnienie załączania [bar] | 0,5 |
| Wymiar gwintu | M14x1.5 |
| Funkcja przełączania | Zestyk rozwierny |
| nr EAN | 3531650013319 |

| Wymiar gwintu | M10x1.5 |
| Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca | z przewodem |
| nr EAN | 3531650033928 |
Przeglądasz części samochodowe z kategorii osprzęt elektryczny silnika do Volkswagen PHAETON (3D1, 3D2, 3D3, 3D4, 3D6, 3D7, 3D8, 3D9) 3.0 V6 TDI 4motion.
W ofercie naszego sklepu znajdziesz auto części z wybranej kategorii dedykowanych dokładnie do pojazdu Volkswagen PHAETON (3D1, 3D2, 3D3, 3D4, 3D6, 3D7, 3D8, 3D9) 3.0 V6 TDI 4motion produkowanego od 2007.06 do roku 2008.11
Jeżeli twój Volkswagen dysponuje silnikiem o mocy 233 KM, to zapraszamy do zakupu w naszym sklepie interesujących części z wybranej przez ciebie kategorii i wielu innych, takich jak półoś napędowa, chłodnica wody, napinacz paska wieloklinowego
Masz wątpliwości? Nie jesteś pewien czy potrafisz prawidłowo dobrać części z kategorii osprzęt elektryczny silnika do Volkswagen PHAETON (3D1, 3D2, 3D3, 3D4, 3D6, 3D7, 3D8, 3D9)? Napisz do nas. Chętnie pomożemy w dobraniu właściwych części zamiennych.
Możesz złożyć zamówienie na osprzęt elektryczny silnika do Volkswagen PHAETON (3D1, 3D2, 3D3, 3D4, 3D6, 3D7, 3D8, 3D9) w naszym sklepie z częściami i mieć pewność, że będzie to to produkt wysokiej jakości, spełniający standardy producenta auta marki Volkswagen z rocznika od 2007.06 do roku 2008.11, i mocy silnika 233 KM
.
TRITAN® w łańcuchach rozrządu
25-04-2026

Tarcze i klocki hamulcowe QUARO
10-04-2026

Większa oferta Hortum
16-03-2026

Rozrządy łańcuchowe IWIS
06-03-2026

Tarcze i klocki hamulcowe EBC BRAKES
25-02-2026

Poszerzenie ofery OYODO
13-02-2026