
| Rodzaj skrzyni biegów | Przekładnia automatyczna 4-biegowa |
| Ilość biegunów | 3 |
| Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca | z pierścieniem uszczelniającym |
| Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca | z przewodem |
| Kształt obudowy wtyczki | kanciasty |
| Ciężar [kg] | 0,083 |
| nr EAN | 4046001319587 |

| Długość [mm] | 59 |
| Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca | dla wału korbowego |
| Wymagana ilość | 1 |
| Opór [Ohm] | 850 |
| Kolor | czarny |
| Rodzaj czujnika | czujnik indukcyjny |
| Ilość biegunów | 2 |
| Ilość połączeń | 2 |
| Napięcie znamionowe [V] | 12 |
| Głębokość zabudowy [mm] | 30,3 |
| Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca | z pierścieniem uszczelniającym |
| Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca | bez przewodu |
| Kształt obudowy wtyczki | Wersja D |
| Ciężar [kg] | 0,018 |
| nr EAN | 4046001319778 |

| Ilość biegunów | 4 |
| Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca | z pierścieniem uszczelniającym |
| Ciężar [kg] | 0,04359 |
| nr EAN | 4046001343711 |

| Ilość biegunów | 2 |
| Kolor | czarny |
| Tryb pracy | mechaniczne |
| Tryb pracy | manualny (obsługa stopą) |
| Tryb pracy | elektryczny |
| Materiał | Tworzywo sztuczne |
| Sposób montażu | Złącze wtykowe |
| nastawny | nastawny |
| Funkcja przełączania | Zestyk zwierny |
| Napięcie znamionowe [V] | 12 |
| Kształt obudowy wtyczki | kanciasty |
| Ciężar [kg] | 0,04812 |
| nr EAN | 4046001361623 |

| Średnica [mm] | 26 |
| Ilość biegunów | 2 |
| Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca | z pierścieniem uszczelniającym |
| Projekt resora | Sprężyna zabezpieczająca |
| Długość [mm] | 20 |
| Kolor obudowy | niebieski |
| Wysokość [mm] | 57 |
| Ciężar [kg] | 0,02 |
| Kolor | szary |
| Ilość połączeń | 2 |
| nr EAN | 4046001272837 |

| Średnica [mm] | 25 |
| Długość [mm] | 50 |
| Ciężar [kg] | 0,02 |
| Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca | z uszczelnieniem |
| dla numeru OE | 059 919 501 |
| Projekt resora | Sprężyna zabezpieczająca |
| Ilość biegunów | 4 |
| Kształt obudowy wtyczki | kanciasty |
| Ciężar [kg] | 0,2 |
| nr EAN | 4046001285721 |

| Zakres kontroli [bar] | 0,7 |
| Ciężar [kg] | 0,04136 |
| nr EAN | 4046001277191 |

| Długość [mm] | 22 |
| Wysokość [mm] | 61 |
| Ciężar [kg] | 0,062 |
| Wymiar gwintu | M10 x 1 |
| Zakres kontroli [bar] | 0,28 - 0,40 |
| Wyposażenie pojazdu | dla pojazdów ze wspomaganiem układu kierowniczego |
| Ilość biegunów | 2 |
| nr EAN | 4046001329074 |

| Punkt włączania do [bar] | 80 |
| Punkt włączania od [bar] | 40 |
| nr EAN | 4046001356551 |

| Wymiar gwintu | 20 mm |
| Liczba styków diagnostycznych (pinów) | 4 |
| nr EAN | 3531650022380 |

| Wymiar gwintu | 20 mm |
| Liczba styków diagnostycznych (pinów) | 2 |
| nr EAN | 3531650022342 |

| Wymiar gwintu | 20 mm |
| nr EAN | 3531650022090 |

| Wymiar gwintu | 20 mm |
| nr EAN | 3531650011988 |
Przeglądasz części samochodowe z kategorii osprzęt elektryczny silnika do Nissan NOTE (E11, NE11) 1.5 dCi.
W ofercie naszego sklepu znajdziesz auto części z wybranej kategorii dedykowanych dokładnie do pojazdu Nissan NOTE (E11, NE11) 1.5 dCi produkowanego od 2008.07 do roku 2012.06
Jeżeli twój Nissan dysponuje silnikiem o mocy 103 KM, to zapraszamy do zakupu w naszym sklepie interesujących części z wybranej przez ciebie kategorii i wielu innych, takich jak zestaw rozrządu, skraplacz klimatyzacji, klocki hamulcowe, filtr powietrza
Masz wątpliwości? Nie jesteś pewien czy potrafisz prawidłowo dobrać części z kategorii osprzęt elektryczny silnika do Nissan NOTE (E11, NE11)? Napisz do nas. Chętnie pomożemy w dobraniu właściwych części zamiennych.
Możesz złożyć zamówienie na osprzęt elektryczny silnika do Nissan NOTE (E11, NE11) w naszym sklepie z częściami i mieć pewność, że będzie to to produkt wysokiej jakości, spełniający standardy producenta auta marki Nissan z rocznika od 2008.07 do roku 2012.06, i mocy silnika 103 KM
.
Zmiana lokalizacji magazynu
25-07-2023

Smarowanie układu hamulcowego
07-02-2023

Kody wyposażenia w grupie VW
21-09-2022

Rodzaje wycieraczek Valeo
17-02-2022

Jak dobrać żarówki ksenonowe?
30-11-2021

Kody regionów Subaru
23-12-2020