
| Ilość biegunów | 2 |
| Kształt obudowy wtyczki | Wersja D |
| Kolor wtyczki | ciemnoszary |
| Średnica mocowania [mm] | 25 |
| Średnica obudowy [mm] | 20 |
| Rodzaj czujnika | czujnik NTC |
| Głębokość zabudowy [mm] | 20 |
| dla numeru OE | 06A 919 501 A |

| Kod silnika | CAKA |
| Kod silnika | CGWC |
| Kod silnika | CGXC |
| Kod silnika | CTUB |
| dla cylindra | 1-3 |
| Ilość biegunów | 3 |
| Długość przewodu [mm] | 500 |
| Kolor obudowy | zielony |

| Strona zabudowy | z przodu po prawej |
| Opcja wyposażenia | Safe Lock |
| Numer podwozia od | 8XB005906 |

| TECDOC-Nr silnika | 21117 |
| Napięcie robocze [V] | 12 |
| Rodzaj czujnika | aktywny czujnik |
| Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca | bez przewodu |
| Ilość biegunów | 3 |
| nr EAN | 4040074279779 |

| Układ wydechowy | za katalizatorem |
| TECDOC-Nr silnika | 29439 |
| TECDOC-Nr silnika | 29440 |
| Sonda lambda | Sonda palcowa |
| Wymiar gwintu | M18 x 1,5 |
| Długość przewodu [mm] | 350 |
| Ilość biegunów | 4 |
| Strona zabudowy | za katalizatorem |
| nr EAN | 4040074306031 |

| TECDOC-Nr silnika | 21117 |
| TECDOC-Nr silnika | 26472 |
| Wymagana ilość | 2 |
| Sonda lambda | Sonda regulacyjna |
| Układ wydechowy | przed katalizatorem |
| Liczba przewodów | 5 |
| Długość [mm] | 567 |
| nr EAN | 087295958742 |

| TECDOC-Nr silnika | 21117 |
| TECDOC-Nr silnika | 26472 |
| Sonda lambda | Sonda regulacyjna |
| Układ wydechowy | przed katalizatorem |
| Liczba przewodów | 5 |
| Długość [mm] | 561 |
| nr EAN | 087295913055 |

| TECDOC-Nr silnika | 29439 |
| TECDOC-Nr silnika | 29440 |
| Sonda lambda | Sonda diagnostyczna |
| Sonda lambda | ogrzewana |
| Liczba przewodów | 4 |
| Długość [mm] | 781 |
| nr EAN | 087295968574 |

| Strona zabudowy | z lewej |
| Strona zabudowy | z prawej |
| Sonda lambda | Sonda diagnostyczna |
| Sonda lambda | ogrzewana |
| Napięcie [V] | 12 |
| Ilość połączeń | 4 |
| Długość przewodu [mm] | 525 |

| Napięcie [V] | 12 |
| Długość [mm] | 681 |
| Ciężar [kg] | 0,13 |
| Opór [Ohm] | 6 |
| Tryb pracy | elektryczny |
| Sonda lambda | Sonda lambda |
| Liczba przewodów | 4 |


| TECDOC-Nr silnika | 29439 |
| TECDOC-Nr silnika | 21117 |
| Ilość połączeń | 2 |
| Oznaczenie koloru | szary |
| Długość śruby pod główką [mm] | 20 |
| Ciężar [kg] | 0,03 |
| Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca | z uszczelnieniem |
| nr EAN | 4044688546616 |

| TECDOC-Nr silnika | 26472 |
| TECDOC-Nr silnika | 21117 |
| Długość [mm] | 40 |
| Szerokość [mm] | 43,0 |
| Grubość [mm] | 18,0 |
| Ilość połączeń | 3 |
| Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca | z pierścieniem uszczelniającym |
| nr EAN | 4044688437785 |

| TECDOC-Nr silnika | 26472 |
| TECDOC-Nr silnika | 21117 |
| dla cylindra | 1,2,3 |
| Ilość połączeń | 3 |
| Kolor | zielony |
| Długość przewodu [mm] | 465 |
| nr EAN | 4044688463722 |

| Ilość połączeń | 3 |
| Ciężar [kg] | 0,019 |
| nr EAN | 4054228755248 |

| Kształt obudowy wtyczki | owalny |
| Rodzaj czujnika | czujnik NTC |
| Ilość biegunów | 2 |
| Oznaczenie koloru | szary |

| kod | CAKA |
| Materiał obudowy | GFK (tworzywo sztuczne wzmocnione włóknem szklanym) |
| Ilość biegunów | 3 |
| Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca | bez przewodu |
| Rodzaj czujnika | czujnik indukcyjny |
| Kształt obudowy wtyczki | owalny |
| Strona zabudowy | Blok silnika |
| dla numeru OE | 059 906 433C |

| kod | CREC |
| kod | CTDA |
| Rodzaj czujnika | czujnik indukcyjny |
| Ilość biegunów | 3 |
| Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca | bez przewodu |
| Materiał obudowy | GFK (tworzywo sztuczne wzmocnione włóknem szklanym) |
| Kształt obudowy wtyczki | owalny |
| Strona zabudowy | Blok silnika |
| dla numeru OE | 059 906 433J |

| dla numeru OE | 06A 919 501 |

| Wymiar gwintu | M10x1 |
| Zakres kontroli [bar] | 0,75-1,05 |
| Ciężar [kg] | 0,03899 |
| nr EAN | 4046001331107 |

| Kod silnika | CAKA |
| Sonda lambda | Sonda regulacyjna |
| Strona zabudowy | Kolektor wydechowy |
| Wymagana ilość | 2 |
| Kształt obudowy wtyczki | Wersja D |
| Ilość przewodów | 5 |
| Długość [mm] | 570 |
| Długość przewodu [mm] | 460 |
| Ilość biegunów | 6 |
| Układ wydechowy | za katalizatorem |
| Ciężar [kg] | 0,108 |
| Sonda lambda | Gwint uprzednio nasmarowany |
| nr EAN | 4046001706776 |

| Wymiar gwintu | 20 mm |
| Liczba styków diagnostycznych (pinów) | 2 |
| nr EAN | 3531650022342 |
Przeglądasz części samochodowe z kategorii osprzęt elektryczny silnika do Audi A5 Sportback (8TA) S5 quattro.
W ofercie naszego sklepu znajdziesz auto części z wybranej kategorii dedykowanych dokładnie do pojazdu Audi A5 Sportback (8TA) S5 quattro produkowanego od 2010.01 do roku 2017.01
Jeżeli twoje Audi dysponuje silnikiem o mocy 333 KM, to zapraszamy do zakupu w naszym sklepie interesujących części z wybranej przez ciebie kategorii i wielu innych, takich jak zestaw rozrządu, skraplacz klimatyzacji, klocki hamulcowe, filtr powietrza
Masz wątpliwości? Nie jesteś pewien czy potrafisz prawidłowo dobrać części z kategorii osprzęt elektryczny silnika do Audi A5 Sportback (8TA)? Napisz do nas. Chętnie pomożemy w dobraniu właściwych części zamiennych.
Możesz złożyć zamówienie na osprzęt elektryczny silnika do Audi A5 Sportback (8TA) w naszym sklepie z częściami i mieć pewność, że będzie to to produkt wysokiej jakości, spełniający standardy producenta auta marki Audi z rocznika od 2010.01 do roku 2017.01, i mocy silnika 333 KM
.
Przyczyny uszkodzenia pokrywy zaworów
07-04-2025

Objawy uszkodzenia czujnika wału korbowego
31-03-2025

Klimatyzacja i czynniki chłodnicze
23-03-2025

Ile trzeba zapłacić za wymianę tarcz i kloców hamulcowych.
14-03-2025

Ile kosztuje wymiana rozrządu?
07-03-2025

Kiedy należy wymieniać świece żarowe i zapłonowe?
04-03-2025