
| Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca | z łącznikiem charakterystycznym dla pojazdu |
| Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca | z dokumentacją techniczną |
| Liczba otworów do mocowania | 2 |
| Napięcie znamionowe [V] | 12 |
| Opór [Ohm] | 840 |
| Ilość biegunów | 2 |
| zawiera więcej pozycji niż zestaw OE (nr art.) | 6PU 009 146-311 |
| Rodzaj czujnika | czujnik indukcyjny |
| Kształt obudowy wtyczki | okrągły |
| nr EAN | 4082300294231 |

| kod | HSMD |
| Kod silnika | K9K856/K9K858 |
| Sposób montażu | przykręcany |
| Napięcie znamionowe [V] | 12 |
| Ilość połączeń | 1 |
| Wymiar gwintu | M14x1,5 |
| Ciśnienie załączania [bar] | 0,60 |
| Funkcja przełączania | Zestyk rozwierny |
| Rozmiar klucza | 21 |
| nr EAN | 4082300293548 |

| kod | HSMC |
| Kod silnika | K9K898 |
| Napięcie znamionowe [V] | 12 |
| Ilość połączeń | 1 |
| Kolor | szary |
| Wymiar gwintu | M14x1,5 |
| Ciśnienie załączania [bar] | 0,5 |
| Funkcja przełączania | Zestyk rozwierny |
| Rozmiar klucza | 21 |
| nr EAN | 4082300207521 |

| kod | HSMC |
| Kod silnika | K9K898 |
| Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca | z materiałami dodatkowymi |
| Ilość połączeń | 4 |
| nr EAN | 4082300306255 |

| Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca | bez przewodu |
| Liczba otworów do mocowania | 1 |
| Napięcie znamionowe [V] | 12 |
| Ilość połączeń | 3 |
| Rodzaj czujnika | Czujnik Hall'a |
| nr EAN | 4082300306736 |

| Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca | bez przewodu |
| Opór [Ohm] | 770 |
| Ilość biegunów | 2 |
| Głębokość zabudowy [mm] | 47,3 |
| Rodzaj czujnika | czujnik indukcyjny |
| nr EAN | 4082300408065 |

| Ilość połączeń | 2 |
| nr EAN | 4082300619843 |


| nr EAN | 8001063960739 |

| nr EAN | 8001063666044 |

| nr EAN | 8001063951041 |

| nr EAN | 8001063785417 |

| Ilość połączeń | 4 |
| Kolor | czarny |
| Ciężar [kg] | 0,020 |
| nr EAN | 5907558581003 |

| Ilość połączeń | 2 |
| Opór od [Ohm] | 720 |
| nr EAN | 5907558572506 |

| Długość czujnika pomiarowego [mm] | 28 |
| nr EAN | 5907558582116 |

| Kod silnika | K9K898 |
| Kod silnika | K9K858 |
| Kod silnika | K9K856 |
| Kod silnika | K9K898 |
| Kod silnika | K9K858 |
| Kod silnika | K9K856 |
| Kod silnika | K9K898 |
| Kod silnika | K9K858 |
| Kod silnika | K9K856 |
| Kod silnika | K9K898 |
| Kod silnika | K9K858 |
| Kod silnika | K9K856 |
| Kształt obudowy wtyczki | owalny |
| Kolor wtyczki | czarny |
| Rodzaj czujnika | czujnik NTC |
| Sposób montażu | spięty |
| Średnica obudowy [mm] | 20 |
| nr EAN | 5902659783592 |

| Długość czujnika pomiarowego [mm] | 47,3 |
| nr EAN | 5902659791054 |

| Kod silnika | K9K856/K9K858 |
| Kod silnika | K9K856 |
| Ciśnienie [bar] | 0,60 |
| Wymiar gwintu | M14x1,5 |
| Rozmiar klucza | 21 |
| nr EAN | 5902659752628 |

| Ilość biegunów | 2 |
| Kształt obudowy wtyczki | okrągły |
| Rodzaj czujnika | czujnik indukcyjny |
| Opór [Ohm] | 700 |
| Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca | bez przewodu |
| Głębokość zabudowy [mm] | 24 |

| Ilość biegunów | 3 |
| Rodzaj czujnika | Czujnik Hall'a |
| Głębokość zabudowy [mm] | 28 |
| Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca | bez przewodu |
| dla numeru OE | 82 00 285 798 |
| dla numeru OE | 93179803 |

| Kod silnika | K9K 898 |
| Ilość biegunów | 2 |
| Kształt obudowy wtyczki | prostokątny |
| Wymiar gwintu | M12x1,25 |
| Rozmiar klucza | 24 |
| dla numeru OE | 82 00 680 689 |
| dla numeru OE | 22060 00Q0A |

| Napięcie robocze [V] | 12 |
| Rodzaj czujnika | czujnik NTC |
| Wymiar gwintu | -- |
| Rozmiar klucza | -- |
| Kolor | czarny |
| Ilość biegunów | 4 |
| nr EAN | 4040074615218 |

| Rodzaj skrzyni biegów | Przekładnia manualna 5-biegowa |
| Numer silnika do | 090600 |
| Napięcie robocze [V] | 12 |
| Rodzaj czujnika | aktywny czujnik |
| Głębokość zabudowy [mm] | 28 |
| Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca | bez przewodu |
| Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca | z pierścieniem uszczelniającym |
| Ilość biegunów | 3 |
| nr EAN | 4040074118726 |

| Dolot - Ø [mm] | 70 |
| Wylot - Ø [mm] | 70 |
| Długość [mm] | 110,5 |
| Rodzaj korpusu | z obudową |
| Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca | ze zintegrowanym czujnikiem temperatury powietrza |
| nr EAN | 4010326936057 |

| Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca | bez przewodu |
| Ilość biegunów | 2 |
| Kształt obudowy wtyczki | okrągły |
| nr EAN | 4010326811781 |

| Kształt obudowy wtyczki | prostokątny |
| Ciężar netto [g] | 20 |
| nr EAN | 5902048031389 |

| Tryb pracy | elektryczny |
| Napięcie [V] | 12 |


| Kolor | czarny |
| Liczba zestyków | 6 |

| Napięcie [V] | 12 |
| Ciężar [kg] | 0,26 |
| Tryb pracy | elektryczny |
| Rodzaj korpusu | z obudową |

| Napięcie [V] | 12 |
| Ciężar [kg] | 0,07 |
| Tryb pracy | elektryczny |
| Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca | bez cięgna |

| 3 lata gwarancji | |
| prostokątny | |
| Ciężar [kg] | 0,01 |
| Średnica zewnętrzna [mm] | 17 |
| Ilość biegunów | 2 |
| Średnica obudowy [mm] | 12 |
| Koniecznie porównać starą i nową część (szczególnie nr OE) |

| Ilość połączeń | 3 |
| Ciężar [kg] | 0,072 |
| nr EAN | 4054228082894 |

| Kształt obudowy wtyczki | prostokątny |
| Rodzaj czujnika | czujnik NTC |
| Ilość biegunów | 4 |
| Oznaczenie koloru | czarny |

| Ilość biegunów | 2 |
| Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca | bez przewodu |
| Kształt obudowy wtyczki | prostokątny |

| Kształt obudowy wtyczki | prostokątny |
| Ilość biegunów | 2 |

| Rok prod. do | 201311 |
| Kod silnika | K9K.8.98 |
| Ilość biegunów | 3 |
| Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca | bez przewodu |
| Ciężar [kg] | 0,03 |
| nr EAN | 3276422550035 |

| Rok prod. do | 201311 |
| Kod silnika | K9K.8.98 |
| Rodzaj czujnika | Czujnik Hall'a |
| Ilość biegunów | 3 |
| Napięcie [V] | 12 |
| Kształt obudowy wtyczki | ustawiony pod kątem |
| Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca | bez przewodu |
| Ciężar [kg] | 0,04 |
| nr EAN | 3276422538033 |

| Rodzaj czujnika | czujnik indukcyjny |
| Ilość biegunów | 2 |
| Napięcie [V] | 12 |
| Kształt obudowy wtyczki | okrągły |
| Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca | bez przewodu |
| Opór [Ohm] | 700 |
| Ciężar [kg] | 0,08 |
| nr EAN | 3276422540173 |

| Rok prod. do | 201311 |
| Kod silnika | K9K.8.98 |
| Rodzaj czujnika | czujnik indukcyjny |
| Ilość biegunów | 2 |
| Napięcie [V] | 12 |
| Kształt obudowy wtyczki | ustawiony pod kątem |
| Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca | bez przewodu |
| Opór [Ohm] | 770 |
| Ciężar [kg] | 0,06 |
| nr EAN | 3276422540852 |

| Kolor | czarny |
| Ilość biegunów | 6 |
| nr EAN | 4103590946034 |

| Długość [mm] | 87,7 |
| Szerokość [mm] | 55,5 |
| Wysokość [mm] | 21 |
| Ciężar [kg] | 0,044 |
| Wymagana ilość | 1 |
| Ilość połączeń | 2 |
| Opór [Ohm] | 230 |
| Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca | dla wału korbowego |
| Rodzaj czujnika | czujnik indukcyjny |
| Rodzaj czujnika | pasywny czujnik |
| Ilość biegunów | 2 |
| Napięcie znamionowe [V] | 12 |
| Głębokość zabudowy [mm] | 24 |
| Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca | bez przewodu |
| Kolor obudowy | czarny |
| Kształt obudowy wtyczki | okrągły |
| Liczba otworów do mocowania | 2 |
| nr EAN | 4046001331800 |

| Rodzaj paliwa | benzyna |
| Ilość biegunów | 3 |
| Ciężar [kg] | 0,02 |
| nr EAN | 4046001364310 |

| Wysokość [mm] | 28 |
| Ilość połączeń | 3 |
| Wymagana ilość | 1 |
| Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca | dla wałka rozrządu |
| Kolor | czarny |
| Tryb pracy | elektryczny |
| Rodzaj czujnika | aktywny czujnik |
| Rodzaj czujnika | Czujnik Hall'a |
| Ilość biegunów | 3 |
| Napięcie znamionowe [V] | 12 |
| Głębokość zabudowy [mm] | 28 |
| Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca | bez przewodu |
| Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca | z pierścieniem uszczelniającym |
| Kształt obudowy wtyczki | owalny |
| Liczba otworów do mocowania | 1 |
| Ciężar [kg] | 0,03378 |
| nr EAN | 4046001422225 |

| Kod silnika | K9K 898 |
| Kod silnika | K9K 898 |
| Kod silnika | K9K 898 |
| Kod silnika | K9K 898 |
| Ciężar [kg] | 0,02067 |
| nr EAN | 4046001444371 |

| TECDOC-Nr silnika | 24785 |
| Wymiar gwintu | M14 x 1,5 |
| Ciśnienie załączania [bar] | 0,5 |
| Rozmiar klucza | 21 |
| Ciężar [kg] | 0,04223 |
| nr EAN | 4046001424403 |

| Wymiar gwintu | 20 mm |
| nr EAN | 3531650021154 |

| Wymiar gwintu | 20 mm |
| nr EAN | 3531650029204 |

| Wysokość [mm] | 28 |
| Rodzaj czujnika | Czujnik Hall'a |
| Ilość połączeń | 3 |
| nr EAN | 3531650039876 |
Przeglądasz części samochodowe z kategorii osprzęt elektryczny silnika do Dacia DUSTER (HS_) 1.5 dCi 4x4 (HSMC, HSMD).
W ofercie naszego sklepu znajdziesz auto części z wybranej kategorii dedykowanych dokładnie do pojazdu Dacia DUSTER (HS_) 1.5 dCi 4x4 (HSMC, HSMD) produkowanego od 2010.10 do roku 2018.01
Jeżeli twoja Dacia dysponuje silnikiem o mocy 110 KM, to zapraszamy do zakupu w naszym sklepie interesujących części z wybranej przez ciebie kategorii i wielu innych, takich jak układ chłodzenia, hamulce, filtry
Masz wątpliwości? Nie jesteś pewien czy potrafisz prawidłowo dobrać części z kategorii osprzęt elektryczny silnika do Dacia DUSTER (HS_)? Napisz do nas. Chętnie pomożemy w dobraniu właściwych części zamiennych.
Możesz złożyć zamówienie na osprzęt elektryczny silnika do Dacia DUSTER (HS_) w naszym sklepie z częściami i mieć pewność, że będzie to to produkt wysokiej jakości, spełniający standardy producenta auta marki Dacia z rocznika od 2010.10 do roku 2018.01, i mocy silnika 110 KM
.
Zestawy naprawcze przekładni kierowniczych
29-09-2025

Jak ważna jest wymiana filtrów
25-06-2025

Rodzaje świec zapłonowych i ich zastosowanie
08-05-2025

Świece zapłonowe, które wybrać?
28-04-2025

Jaki płyn chłodniczy wybrać do swojego auta?
21-04-2025

Najczęstsze przyczyny uszkodzeń tarcz hamulcowych.
15-04-2025