
| Liczba przewodów | 3 |
| Zalecany okres międzyprzeglądowy [km] | 160000 |
| Złącze / klema | w razie potrzeby dopasować złącze |
| nr EAN | 3165143342299 |

| Liczba przewodów | 3 |
| Długość całkowita [mm] | 915 |
| Zalecany okres międzyprzeglądowy [km] | 160000 |
| nr EAN | 3165142609836 |

| nr EAN | 4047024267190 |

| nr EAN | 3165142707457 |

| Sonda lambda | Sonda palcowa |
| Sonda lambda | ogrzewana |
| nr EAN | 5012759250549 |

| Długość przewodu [mm] | 530 |
| Ilość połączeń | 3 |
| Opór od [Ohm] | 170 |
| nr EAN | 5012759377055 |

| Sonda lambda | Sonda planarna |
| Sonda lambda | ogrzewana |
| nr EAN | 5012759387931 |

| Sonda lambda | Sonda palcowa |
| Sonda lambda | nieogrzewany |
| nr EAN | 5012759387368 |

| Jakość | OE |
| Wymiar gwintu | M18x1.5 |
| Długość przewodu [mm] | 750 |
| Ilość biegunów | 3 |
| Masa [g] | 95 |
| nr EAN | 8717613018378 |

| Ciężar [kg] | 0,05 |
| Ilość połączeń | 2 |
| nr EAN | 8053379055395 |

| Ilość biegunów | 3 |
| nr EAN | 8435050621998 |

| Punkt włączania od [bar] | 0,4 |
| Punkt włączania do [bar] | 0,6 |
| Gwint zewn. [mm] | M14 x 1,5 |
| Rozmiar klucza | 24 |
| Ilość połączeń | 1 |
| Kolor | brązowy |
| Ciężar [kg] | 0,04 |
| Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca | z pierścieniem uszczelniającym |
| dla numeru OE | 3545696 |
| nr EAN | 4027816150763 |

| Długość [mm] | 57 |
| Gwint zewn. [mm] | M16 x 1,5 |
| Rozmiar klucza | 19 |
| Ilość połączeń | 2 |
| Powierzchnia | ocynkowany |
| Ciężar [kg] | 0,050 |
| dla numeru OE | 1362645 |
| nr EAN | 4027816296430 |

| Napięcie znamionowe [V] | 12 |
| Ilość połączeń | 3 |
| Kierunek obrotów | zgodnie z ruchem wskazówek zegara |
| Funkcja przełączania | Przełącznik |
| nr EAN | 4082300283525 |

| Napięcie [V] | 12 |
| Moment dokręcenia [Nm] | 20 |
| Liczba zestyków | 2 |
| Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca 2 | bez przewodu |
| Rodzaj wtyczki | Wtyk płaski |
| Kształt obudowy wtyczki | prostokątny |
| Odpowiada części oryginalnej w kolorze | czarny |
| Montaż/demontaż koniecznie do wykonania przez fachowców! |

| Ilość biegunów | 2 |
| Kształt obudowy wtyczki | prostokątny |
| Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca | bez przewodu |
| Średnica otworu flanszy [mm] | 8 |
| dla numeru OE | 5946 21 |
| dla numeru OE | 004 153 90 28 |
| dla numeru OE | 89615 05010 |

| Napięcie robocze [V] | 12 |
| Rodzaj czujnika | pasywny czujnik |
| Opór [Ohm] | 170 |
| Głębokość zabudowy [mm] | 23,7 |
| Długość przewodu [mm] | 500 |
| Ilość biegunów | 3 |
| nr EAN | 4040074471425 |

| Strona zabudowy | z przodu |
| Sonda lambda | Sonda diagnostyczna |
| Układ wydechowy | za katalizatorem |
| Wymagana ilość | 1 |
| Kod silnika | N14B16AB/N18B16A |
| Sonda lambda | Sonda regulacyjna |
| nr EAN | 5902048081940 |

| Strona zabudowy | z przodu |
| Układ wydechowy | za katalizatorem |
| Wymagana ilość | 1 |
| Kod silnika | N14B16AB/N18B16A |
| Sonda lambda | Sonda diagnostyczna |
| nr EAN | 5902048081261 |

| Strona zabudowy | z przodu |
| Sonda lambda | Sonda diagnostyczna |
| Układ wydechowy | za katalizatorem |
| Wymagana ilość | 1 |
| Kod silnika | N14B16AB/N18B16A |
| Sonda lambda | Sonda regulacyjna |
| nr EAN | 5902048063830 |

| Strona zabudowy | z przodu |
| Układ wydechowy | za katalizatorem |
| Wymagana ilość | 1 |
| Kod silnika | N14B16AB/N18B16A |
| Sonda lambda | Sonda diagnostyczna |
| Sonda lambda | Sonda regulacyjna |
| Sonda lambda | ogrzewana |
| nr EAN | 5902048023346 |

| Strona zabudowy | z przodu |
| Układ wydechowy | za katalizatorem |
| Wymagana ilość | 1 |
| Kod silnika | N14B16AB/N18B16A |
| Sonda lambda | Sonda diagnostyczna |
| nr EAN | 5902048925923 |

| Strona zabudowy | z przodu |
| Układ wydechowy | za katalizatorem |
| Wymagana ilość | 1 |
| Kod silnika | N14B16AB/N18B16A |
| Sonda lambda | Sonda diagnostyczna |
| nr EAN | 5902048907042 |

| Strona zabudowy | z przodu |
| Sonda lambda | Sonda diagnostyczna |
| Układ wydechowy | za katalizatorem |
| Wymagana ilość | 1 |
| Kod silnika | N14B16AB/N18B16A |
| Sonda lambda | Sonda lambda |
| nr EAN | 5902048897282 |

| Tryb pracy | elektryczny |
| Napięcie [V] | 12 |

| Napięcie [V] | 12 |
| Ciężar [kg] | 0,08 |
| Tryb pracy | elektryczny |
| Sonda lambda | ogrzewana |
| Liczba przewodów | 3 |

| Napięcie [V] | 12 |
| Ciężar [kg] | 0,09 |
| Opór [Ohm] | 13 |
| Tryb pracy | elektryczny |
| Sonda lambda | ogrzewana |
| Liczba przewodów | 4 |

| Typ katalizatora | dla pojazdów z katalizatorem |
| Ciężar [kg] | 0,08634 |
| nr EAN | 4046001285882 |

| dla numeru OE | 08 26 285 |
| Ciężar [kg] | 0,09253 |
| nr EAN | 4046001286353 |

| Nowa część | |
| niewymagany zwrot starej części | |
| zalecane rozszerzenie naprawy | Filtr powietrza |
| Ciężar [kg] | 0,447 |
| nr EAN | 4046001339479 |

| Wymiar gwintu | M12x1.5 |
| nr EAN | 3531650012114 |
Przeglądasz części samochodowe z kategorii osprzęt elektryczny silnika do Mini MINI (R56) Cooper S.
W ofercie naszego sklepu znajdziesz auto części z wybranej kategorii dedykowanych dokładnie do pojazdu Mini MINI (R56) Cooper S produkowanego od 2010.03 do roku 2013.11
Jeżeli twoje Mini dysponuje silnikiem o mocy 163 KM, to zapraszamy do zakupu w naszym sklepie interesujących części z wybranej przez ciebie kategorii i wielu innych, takich jak sprzęgło, układ hamulcowy, amortyzatory
Masz wątpliwości? Nie jesteś pewien czy potrafisz prawidłowo dobrać części z kategorii osprzęt elektryczny silnika do Mini MINI (R56)? Napisz do nas. Chętnie pomożemy w dobraniu właściwych części zamiennych.
Możesz złożyć zamówienie na osprzęt elektryczny silnika do Mini MINI (R56) w naszym sklepie z częściami i mieć pewność, że będzie to to produkt wysokiej jakości, spełniający standardy producenta auta marki Mini z rocznika od 2010.03 do roku 2013.11, i mocy silnika 163 KM
.
Większa oferta Hortum
16-03-2026

Rozrządy łańcuchowe IWIS
06-03-2026

Tarcze i klocki hamulcowe EBC BRAKES
25-02-2026

Poszerzenie ofery OYODO
13-02-2026

Zestawy naprawcze przekładni kierowniczych
29-09-2025

Jak ważna jest wymiana filtrów
25-06-2025