
| Strona zabudowy | z przodu z lewej |
| Strona zabudowy | z przodu po prawej |
| Układ wydechowy | przed katalizatorem |
| Kod silnika | AGA/ALF |
| Sonda lambda | Sonda regulacyjna |
| nr EAN | 5902048063823 |

| Strona zabudowy | z przodu z lewej |
| Strona zabudowy | z przodu po prawej |
| Układ wydechowy | przed katalizatorem |
| Kod silnika | AML/APS/ARJ |
| Sonda lambda | Sonda regulacyjna |
| nr EAN | 5902048063830 |

| Strona zabudowy | z przodu z lewej |
| Strona zabudowy | z przodu po prawej |
| Układ wydechowy | przed katalizatorem |
| Kod silnika | AML/APS/ARJ |
| Sonda lambda | Sonda diagnostyczna |
| Sonda lambda | Sonda regulacyjna |
| Sonda lambda | ogrzewana |
| nr EAN | 5902048023346 |

| Strona zabudowy | z przodu z lewej |
| Strona zabudowy | z przodu po prawej |
| Sonda lambda | Sonda regulacyjna |
| Układ wydechowy | przed katalizatorem |
| Kod silnika | AML/APS/ARJ |
| Sonda lambda | Sonda diagnostyczna |
| Ciężar netto [g] | 105 |
| nr EAN | 5902048923950 |

| Strona zabudowy | z przodu z lewej |
| Strona zabudowy | z przodu po prawej |
| Układ wydechowy | przed katalizatorem |
| Kod silnika | AGA/ALF |
| Sonda lambda | Sonda regulacyjna |
| nr EAN | 5902048063991 |

| Strona zabudowy | z przodu z lewej |
| Strona zabudowy | z przodu po prawej |
| Układ wydechowy | przed katalizatorem |
| Kod silnika | AML/APS/ARJ |
| Sonda lambda | Sonda regulacyjna |
| Sonda lambda | Sonda diagnostyczna |
| nr EAN | 5902048897275 |

| Strona zabudowy | z przodu z lewej |
| Strona zabudowy | z przodu po prawej |
| Sonda lambda | Sonda regulacyjna |
| Układ wydechowy | przed katalizatorem |
| Kod silnika | AGA/ALF |
| Sonda lambda | Sonda diagnostyczna |
| nr EAN | 5902048925923 |

| Ciężar netto [g] | 170 |
| nr EAN | 5902048907059 |

| Strona zabudowy | z przodu z lewej |
| Strona zabudowy | z przodu po prawej |
| Sonda lambda | Sonda regulacyjna |
| Układ wydechowy | przed katalizatorem |
| Kod silnika | AML/APS/ARJ |
| Sonda lambda | Sonda diagnostyczna |
| nr EAN | 5902048907042 |

| Strona zabudowy | z przodu z lewej |
| Strona zabudowy | z przodu po prawej |
| Sonda lambda | Sonda regulacyjna |
| Układ wydechowy | przed katalizatorem |
| Kod silnika | AGA/ALF |
| Sonda lambda | Sonda lambda |
| nr EAN | 5902048897282 |

| Sonda lambda | ogrzewana |
| Napięcie [V] | 12 |
| Ilość połączeń | 4 |
| Długość przewodu [mm] | 940 |

| Sonda lambda | ogrzewana |
| Napięcie [V] | 12 |
| Ilość połączeń | 5 |
| Długość przewodu [mm] | 800 |
| nr EAN | 4028977932137 |

| Napięcie [V] | 12 |
| Ciężar [kg] | 0,15 |
| Kolor | czerwony |
| Tryb pracy | elektryczny |
| Sonda lambda | ogrzewana |
| Liczba przewodów | 5 |

| Napięcie [V] | 12 |
| Ciężar [kg] | 0,14 |
| Tryb pracy | elektryczny |
| Sonda lambda | ogrzewana |

| Rok prod. od | 199708 |
| Napięcie [V] | 12 |
| Ciężar [kg] | 0,11 |
| Tryb pracy | elektryczny |
| Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca | bez cięgna |

| Napięcie [V] | 12 |
| Długość [mm] | 220 |
| Ciężar [kg] | 0,10 |
| Tryb pracy | elektryczny |

| Napięcie [V] | 12 |
| Długość [mm] | 290 |
| Ciężar [kg] | 0,07 |
| Tryb pracy | elektryczny |

| Rok prod. od | 199708 |
| Napięcie [V] | 12 |
| Ciężar [kg] | 0,03 |
| Tryb pracy | elektryczny |
| Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca | bez cięgna |

| Napięcie [V] | 12 |
| Długość [mm] | 760 |
| Ciężar [kg] | 0,15 |
| Opór [Ohm] | 9 |
| Tryb pracy | elektryczny |
| Sonda lambda | Sonda lambda |
| Liczba przewodów | 4 |

| Napięcie [V] | 12 |
| Długość [mm] | 470 |
| Ciężar [kg] | 0,15 |
| Tryb pracy | elektryczny |
| Liczba przewodów | 5 |

| Napięcie [V] | 12 |
| Długość [mm] | 1070 |
| Ciężar [kg] | 0,20 |
| Tryb pracy | elektryczny |
| Sonda lambda | ogrzewana |
| Liczba przewodów | 5 |

| Napięcie [V] | 12 |
| Długość [mm] | 520 |
| Ciężar [kg] | 0,15 |
| Tryb pracy | elektryczny |
| Sonda lambda | ogrzewana |
| Liczba przewodów | 5 |

| Napięcie [V] | 12 |
| Długość [mm] | 420 |
| Ciężar [kg] | 0,15 |
| Tryb pracy | elektryczny |
| Sonda lambda | ogrzewana |
| Liczba przewodów | 5 |

| Napięcie [V] | 12 |
| Długość [mm] | 400 |
| Ciężar [kg] | 0,15 |
| Tryb pracy | elektryczny |
| Sonda lambda | ogrzewana |
| Liczba przewodów | 5 |

| Napięcie [V] | 12 |
| Ciężar [kg] | 0,02 |
| Tryb pracy | elektryczny |

| TECDOC-Nr silnika | 13951 |
| TECDOC-Nr silnika | 13953 |
| TECDOC-Nr silnika | 13952 |
| Numer podwozia od | 8D-Y-000 001 |
| Punkt włączania od [bar] | 1,2 |
| Punkt włączania do [bar] | 1,6 |
| Gwint zewn. [mm] | M10 x 1 |
| Ilość połączeń | 1 |
| Kolor | czarny |
| Ciężar [kg] | 0,031 |
| Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca | z pierścieniem uszczelniającym |
| nr EAN | 4044688189042 |

| kod | AML |
| Rok prod. od | 199907 |
| kod | APS |
| Rok prod. od | 199907 |
| kod | ARJ |
| Rok prod. od | 199907 |
| Kształt obudowy wtyczki | Wersja D |
| Tryb pracy | hydrauliczny |
| Wymiar gwintu | M 10 |
| Skok gwintu [mm] | 1 |
| Ilość biegunów | 1 |
| Oznaczenie koloru | czarny |
| Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca | z pierścieniem uszczelniającym |
| Zakres kontroli [bar] | 1,2 - 1,6 |

| Rodzaj czujnika | Czujnik Hall'a |
| Kształt obudowy wtyczki | prostokątny |
| Ilość biegunów | 3 |
| Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca | bez przewodu |

| kod | AML |
| Rok prod. od | 199907 |
| kod | APS |
| Rok prod. od | 199907 |
| kod | ARJ |
| Rok prod. od | 199907 |
| Kształt obudowy wtyczki | owalny |
| Rodzaj czujnika | czujnik NTC |
| Ilość biegunów | 4 |
| Oznaczenie koloru | zielony |
| dla numeru OE | 059 919 501A |
| dla numeru OE | 1 124 770 |

| kod | ALF |
| Kształt obudowy wtyczki | prostokątny |
| Rodzaj czujnika | czujnik NTC |
| Ilość biegunów | 4 |
| Oznaczenie koloru | zielony |
| Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca | z klamrą |
| Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca | z pierścieniem uszczelniającym |
| dla numeru OE | 059 919 501 |

| Kształt obudowy wtyczki | Wersja D |
| Tryb pracy | hydrauliczny |
| Wymiar gwintu | M 10 |
| Skok gwintu [mm] | 1 |
| Ilość biegunów | 2 |
| Oznaczenie koloru | szary |
| Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca | z pierścieniem uszczelniającym |
| Zakres kontroli [bar] | 0,28 - 0,40 |

| Kształt obudowy wtyczki | Wersja D |
| Ilość biegunów | 3 |
| Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca | z przewodem |

| dla numeru OE | 06A 906 433 L |

| Rok prod. od | 199707 |
| Kod silnika | AGA,ALF,AML,APS,ARJ |
| Rodzaj czujnika | Czujnik Hall'a |
| Ilość biegunów | 3 |
| Napięcie [V] | 12 |
| Kształt obudowy wtyczki | ustawiony pod kątem |
| Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca | bez przewodu |
| Ciężar [kg] | 0,09 |
| nr EAN | 3276422538149 |

| Rodzaj czujnika | czujnik indukcyjny |
| Ilość biegunów | 3 |
| Napięcie [V] | 12 |
| Kształt obudowy wtyczki | Wersja D |
| Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca | z przewodem |
| Opór [Ohm] | 900 |
| Ciężar [kg] | 0,07 |
| nr EAN | 3276422540197 |

| Ilość biegunów | 2 |
| Kolor | czarny |
| nr EAN | 4103590908377 |

| Rok prod. od | 199907 |
| Numer podwozia od | F8DY000001 |
| Rok prod. od | 199907 |
| Numer podwozia od | F8DY000001 |
| Rok prod. od | 199907 |
| Numer podwozia od | F8DY000001 |
| Rok prod. od | 199907 |
| Numer podwozia od | F8DY000001 |
| Ciężar [kg] | 0,017 |
| Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca | z uszczelnieniem |
| dla numeru OE | 059 919 501 A |
| Oznaczenie koloru | zielony |
| Ciężar [kg] | 0,027 |
| Projekt resora | Sprężyna zabezpieczająca |
| Ilość biegunów | 4 |
| nr EAN | 4046001301384 |

| Rok prod. do | 199906 |
| Numer podwozia do | 8DX500000 |
| Rok prod. do | 199906 |
| Numer podwozia do | 8DX500000 |
| Rok prod. do | 199906 |
| Numer podwozia do | 8DX500000 |
| Rok prod. do | 199906 |
| Numer podwozia do | 8DX500000 |
| Średnica [mm] | 25 |
| Długość [mm] | 50 |
| Ciężar [kg] | 0,02 |
| Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca | z uszczelnieniem |
| dla numeru OE | 059 919 501 |
| Projekt resora | Sprężyna zabezpieczająca |
| Ilość biegunów | 4 |
| Kształt obudowy wtyczki | kanciasty |
| Ciężar [kg] | 0,2 |
| nr EAN | 4046001285721 |

| TECDOC-Nr silnika | 13951 |
| TECDOC-Nr silnika | 13953 |
| TECDOC-Nr silnika | 13952 |
| Numer podwozia od | 8D-Y-000 001 |
| Wymiar gwintu | M10x1,0 |
| Zakres kontroli [bar] | 1,2 - 1,6 |
| Ciężar [kg] | 0,033 |
| nr EAN | 4046001277153 |

| Długość [mm] | 22 |
| Wysokość [mm] | 61 |
| Ciężar [kg] | 0,062 |
| Wymiar gwintu | M10 x 1 |
| Zakres kontroli [bar] | 0,28 - 0,40 |
| Wyposażenie pojazdu | dla pojazdów ze wspomaganiem układu kierowniczego |
| Ilość biegunów | 2 |
| nr EAN | 4046001329074 |

| Nowa część | |
| niewymagany zwrot starej części | |
| zalecane rozszerzenie naprawy | Filtr powietrza |
| Ciężar [kg] | 0,07955 |
| nr EAN | 4046001508325 |

| Punkt włączania do [bar] | 80 |
| Punkt włączania od [bar] | 40 |
| nr EAN | 4046001356551 |

| Rok prod. od | 199907 |
| Numer podwozia od | F8DY000001 |
| Wymiar gwintu | 20 mm |
| Liczba styków diagnostycznych (pinów) | 4 |
| nr EAN | 3531650022380 |

| Rok prod. do | 199906 |
| Numer podwozia do | 8DX500000 |
| Wymiar gwintu | 20 mm |
| nr EAN | 3531650022090 |

Przeglądasz części samochodowe z kategorii osprzęt elektryczny silnika do Audi A4 B5 Avant (8D5) 2.4.
W ofercie naszego sklepu znajdziesz auto części z wybranej kategorii dedykowanych dokładnie do pojazdu Audi A4 B5 Avant (8D5) 2.4 produkowanego od 1997.03 do roku 2001.09
Jeżeli twoje Audi dysponuje silnikiem o mocy 165 KM, to zapraszamy do zakupu w naszym sklepie interesujących części z wybranej przez ciebie kategorii i wielu innych, takich jak wycieraczki szyb, układ wydechowy, części silnikowe, filtr kabiny
Masz wątpliwości? Nie jesteś pewien czy potrafisz prawidłowo dobrać części z kategorii osprzęt elektryczny silnika do Audi A4 B5 Avant (8D5)? Napisz do nas. Chętnie pomożemy w dobraniu właściwych części zamiennych.
Możesz złożyć zamówienie na osprzęt elektryczny silnika do Audi A4 B5 Avant (8D5) w naszym sklepie z częściami i mieć pewność, że będzie to to produkt wysokiej jakości, spełniający standardy producenta auta marki Audi z rocznika od 1997.03 do roku 2001.09, i mocy silnika 165 KM
.
Dlaczego warto inwestować w wysokiej jakości klocki i tarcze hamulcowe przed sezonem letni
19-03-2024

Wycieraczki szyb Negotti
11-03-2024

Zmiana lokalizacji magazynu
25-07-2023

Smarowanie układu hamulcowego
07-02-2023

Kody wyposażenia w grupie VW
21-09-2022

Rodzaje wycieraczek Valeo
17-02-2022