
| Liczba przewodów | 1 |
| Zalecany okres międzyprzeglądowy [km] | 80000 |
| Złącze / klema | w razie potrzeby dopasować złącze |
| nr EAN | 3165143342275 |

| nr EAN | 3165142972558 |

| Sonda lambda | Sonda planarna |
| Sonda lambda | ogrzewana |
| nr EAN | 5012759387757 |

| Ciśnienie [bar] | 0,25 |
| Kolor | czarny |
| Wymiar gwintu | R1/8 |
| Rozmiar klucza | 24mm |
| nr EAN | 5012759497067 |

| Jakość | OE |
| Wymiar gwintu | M18x1.5 |
| Długość przewodu [mm] | 300 |
| Ilość biegunów | 1 |
| Masa [g] | 74 |
| nr EAN | 8717613017432 |

| Techniczny numer informacyjny | circuit N.C. |
| Gwintowana złączka | 1/8 GAS |
| Ciśnienie załączania [bar] | 0,4 |
| nr EAN | 8053379025909 |

| Ciśnienie [bar] | 0,40 |
| Wymiar gwintu | 1/8 GAS |
| Rozmiar klucza | 24 |
| nr EAN | 8012510037522 |

| nr EAN | 8435050603734 |

| Wymiar gwintu | 1/8x28 BSP |
| Ciśnienie [bar] | 0,30 |
| nr EAN | 8435050600559 |

| Ilość biegunów | 2 |
| Kolor obudowy | czarny |
| Wymiar gwintu | M 12x1,5 |
| nr EAN | 8435050615058 |

| Długość [mm] | 41 |
| Rozmiar klucza | 13 |
| Ilość połączeń | 1 |
| Ciężar [kg] | 0,02 |
| nr EAN | 4027816336969 |

| Sposób montażu | przykręcany |
| Sposób montażu | Złącze wtykowe |
| Napięcie znamionowe [V] | 12 |
| Opór [Ohm] | 628 |
| Opór [Ohm] | 73 |
| Ilość połączeń | 1 |
| Kolor obudowy | czarny |
| Wymiar gwintu | 1/8 GAS |
| Rozmiar klucza | 13 |
| Rodzaj czujnika | czujnik NTC |
| Zakres temperatury [°C] | 25 |
| Zakres temperatury [°C] | 80 |
| nr EAN | 4082300163599 |

| nr EAN | 8052553269542 |

| Strona zabudowy | z przodu |
| Sonda lambda | Sonda diagnostyczna |
| Układ wydechowy | za katalizatorem |
| kod | BB1K |
| Sonda lambda | Sonda regulacyjna |
| nr EAN | 5902048081933 |

| Strona zabudowy | z przodu |
| Układ wydechowy | przed katalizatorem |
| kod | BB1K |
| Sonda lambda | Sonda regulacyjna |
| nr EAN | 5902048081940 |

| Strona zabudowy | z przodu |
| Sonda lambda | Sonda regulacyjna |
| Układ wydechowy | przed katalizatorem |
| Wymagana ilość | 1 |
| Kod silnika | D7F720/D7F764/D7F766 |
| Sonda lambda | Sonda diagnostyczna |
| nr EAN | 5902048081261 |

| Strona zabudowy | z przodu |
| Sonda lambda | Sonda diagnostyczna |
| Układ wydechowy | za katalizatorem |
| kod | BB1K |
| Sonda lambda | Sonda regulacyjna |
| nr EAN | 5902048063830 |

| Strona zabudowy | z przodu |
| Sonda lambda | Sonda regulacyjna |
| Układ wydechowy | przed katalizatorem |
| kod | BB1K |
| Ciężar netto [g] | 100 |
| nr EAN | 5902048023339 |

| Strona zabudowy | z przodu |
| Układ wydechowy | za katalizatorem |
| kod | BB1K |
| Sonda lambda | Sonda diagnostyczna |
| Sonda lambda | Sonda regulacyjna |
| Sonda lambda | ogrzewana |
| nr EAN | 5902048023346 |

| Strona zabudowy | z przodu |
| Sonda lambda | Sonda regulacyjna |
| Układ wydechowy | przed katalizatorem |
| kod | BB1K |
| Ciężar netto [g] | 98 |
| nr EAN | 5902048023353 |

| Strona zabudowy | z przodu |
| Sonda lambda | Sonda regulacyjna |
| Układ wydechowy | przed katalizatorem |
| kod | BB1K |
| Sonda lambda | Sonda diagnostyczna |
| Ciężar netto [g] | 105 |
| nr EAN | 5902048923950 |

| Strona zabudowy | z przodu |
| Sonda lambda | Sonda diagnostyczna |
| Układ wydechowy | za katalizatorem |
| kod | BB1K |
| Sonda lambda | Sonda regulacyjna |
| nr EAN | 5902048063991 |

| Strona zabudowy | z przodu |
| Układ wydechowy | przed katalizatorem |
| kod | BB0F/BB10/BB2D/BB2H |
| Sonda lambda | Sonda regulacyjna |
| Sonda lambda | Sonda diagnostyczna |
| nr EAN | 5902048897275 |

| Strona zabudowy | z przodu |
| Sonda lambda | Sonda regulacyjna |
| Układ wydechowy | przed katalizatorem |
| kod | BB0F/BB10/BB2D/BB2H |
| Sonda lambda | Sonda diagnostyczna |
| nr EAN | 5902048925923 |

| Strona zabudowy | z przodu |
| Układ wydechowy | za katalizatorem |
| kod | BB1K |
| Sonda lambda | Sonda diagnostyczna |
| nr EAN | 5902048907042 |

| Strona zabudowy | z przodu |
| Sonda lambda | Sonda regulacyjna |
| Układ wydechowy | przed katalizatorem |
| kod | BB0F/BB10/BB2D/BB2H |
| Sonda lambda | Sonda lambda |
| nr EAN | 5902048897282 |

| Ograniczenia producenta | MATSUSHITA |
| Ciężar netto [g] | 60 |
| nr EAN | 5902048925404 |

| Sonda lambda | Sonda lambda |
| Napięcie [V] | 12 |
| Długość [mm] | 410 |
| Ciężar [kg] | 0,10 |
| Tryb pracy | elektryczny |
| Liczba przewodów | 4 |

| Napięcie [V] | 12 |
| Długość [mm] | 410 |
| Ciężar [kg] | 0,13 |
| Opór [Ohm] | 13 |
| Tryb pracy | elektryczny |
| Sonda lambda | Sonda lambda |
| Liczba przewodów | 4 |

| Sonda lambda | nieogrzewany |
| Długość [mm] | 410 |
| Liczba przewodów | 1 |
| nr EAN | 4103590942890 |

| Ciężar [kg] | 0,034 |
| nr EAN | 4046001661556 |

| Ciśnienie załączania [bar] | 0,3 |
| Wymiar gwintu | 1/8x28 BSPT |
| Funkcja przełączania | Zestyk rozwierny |
| nr EAN | 3531650013487 |

| Wymiar gwintu | M12x1.5 |
| Kształt obudowy wtyczki | okrągły |
| nr EAN | 3531650030675 |
Przeglądasz części samochodowe z kategorii osprzęt elektryczny silnika do Renault CLIO II (BB_, CB_) 1.2 (BB0A, BB0F, BB10, BB1K, BB28, BB2D, BB2H, CB0A,....
W ofercie naszego sklepu znajdziesz auto części z wybranej kategorii dedykowanych dokładnie do pojazdu Renault CLIO II (BB_, CB_) 1.2 (BB0A, BB0F, BB10, BB1K, BB28, BB2D, BB2H, CB0A,... produkowanego od 1998.09 do roku 2010.02
Jeżeli twój Renault dysponuje silnikiem o mocy 58 KM, to zapraszamy do zakupu w naszym sklepie interesujących części z wybranej przez ciebie kategorii i wielu innych, takich jak świeca zapłonowa, filtr oleju, wahacze
Masz wątpliwości? Nie jesteś pewien czy potrafisz prawidłowo dobrać części z kategorii osprzęt elektryczny silnika do Renault CLIO II (BB_, CB_)? Napisz do nas. Chętnie pomożemy w dobraniu właściwych części zamiennych.
Możesz złożyć zamówienie na osprzęt elektryczny silnika do Renault CLIO II (BB_, CB_) w naszym sklepie z częściami i mieć pewność, że będzie to to produkt wysokiej jakości, spełniający standardy producenta auta marki Renault z rocznika od 1998.09 do roku 2010.02, i mocy silnika 58 KM
.
Jak dobrać żarówki ksenonowe?
30-11-2021

Kody regionów Subaru
23-12-2020

Schaeffler przejmuje Ruville
15-12-2020

Kompresor klimatyzacji, rodzaje i zasada działania.
17-09-2020

Jakie występują rodzaje filtrów powietrza?
27-07-2020