
| TECDOC-Nr silnika | 11527 |
| Tylko w połączeniu z | 70-41369-00 |

| Strona zabudowy | Turbosprężarka |
| Strona zabudowy | wylot |
| dla numeru OE | 8D0145828L |
| nr EAN | 3660872426307 |

| Strona zabudowy | Chłodnica powietrza doładowującego |
| Strona zabudowy | wylot |
| dla numeru OE | 058145856K |
| nr EAN | 3660872451842 |

| dla numeru OE | 8D0145834A |
| nr EAN | 3660872444196 |

| Strona zabudowy | z przodu z lewej |
| Strona zabudowy | na dole |
| Ciężar [kg] | 0,44 |
| Przewód układu chłodzącego | Chłodnica powietrza doładowującego do przewodu rurowego |
| Przewód układu chłodzącego | Strona zimna |

| Strona zabudowy | z tyłu z lewej |
| Strona zabudowy | na dole |
| Ciężar [kg] | 0,30 |
| Przewód układu chłodzącego | Turbosprężarka do przewodu rurowego |
| Przewód układu chłodzącego | Strona gorąca |

| Strona zabudowy | z przodu z lewej |
| Strona zabudowy | na dole |
| Ciężar [kg] | 0,25 |
| Przewód układu chłodzącego | Przewód rurowy do chłodnicy powietrza doładowującego |
| Przewód układu chłodzącego | Strona gorąca |

| Strona zabudowy | góra |
| Strona zabudowy | z tyłu po prawej |
| Ciężar [kg] | 0,11 |
| Przewód układu chłodzącego | Przewód rurowy do bloku silnika |
| Przewód układu chłodzącego | Strona zimna |


| Strona zabudowy | z prawej |

| Strona zabudowy | na dole |

| Strona zabudowy | z lewej |
| Kolor | szary |

| Średnica wewnętrzna [mm] | 50 |
| Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca | z łącznikiem |

| Strona zabudowy | na dole |
| Strona zabudowy | Chłodnica powietrza doładowującego |

| Rodzaj urządzenia ładującego | Turbosprężarka |
| Dopływ / odpływ | dla przepływu wstecznego |

| Rodzaj urządzenia ładującego | Turbosprężarka |
| Rok prod. od | 200006 |
| Rodzaj zaworu | Zawór magnetyczny |
| Tryb pracy | elektryczno-pneumatyczny |
| Kształt obudowy wtyczki | prostokątny |
| Ilość biegunów | 2 |
| Kształt obudowy wtyczki | Wersja D |
| Napięcie znamionowe [V] | 12 |
| Ilość połączeń | 3 |

| dla numeru OE | 8D0 145 834 F |
| Materiał | Guma z wkładem tekstylnym |

| Śr. przyłącza od strony ssącej [mm] | 57 |
| Ø przyłącza od strony ciśnieniowej [mm] | 46 |
| Ciężar [kg] | 0,45 |
| Materiał | Guma z wkładem tekstylnym |
| Strona zabudowy | na dole |
| nr EAN | 4046001604843 |

| Ø przyłącza od strony ciśnieniowej [mm] | 57 |
| Śr. przyłącza od strony ssącej [mm] | 61 |
| Strona zabudowy | z prawej u góry |
| Materiał | Guma z wkładem tekstylnym |
| Ciężar [kg] | 0,465 |
| nr EAN | 4046001629426 |

| Rok prod. do | 200010 |
| Kod silnika | AJM |
| Głębokość sieci [mm] | 62 |
| Szerokość sieci [mm] | 175 |
| Długość sieci [mm] | 240 |
| Dolot - Ø [mm] | 53 |
| Wylot - Ø [mm] | 53 |
| Rodzaj chłodzenia | chłodzony powietrzem |
| Materiał | Aluminium |
| Ciężar [kg] | 2,18 |
| nr EAN | 3276428176253 |

| Materiał żeber chłodzących | Aluminium |
| Materiał zbiornika wody (chłodnica) | Tworzywo sztuczne |
| Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca | z dodatkami |
| Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca | bez czujnika |
| Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca | z pokrywą zamykającą |
| Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca | z zatyczką |
| Ø dolotu 1 [mm] | 53 |
| Ø wylotu 1 [mm] | 53 |
| dla numeru OE | 058 145 805A / B / G |
| Długość sieci [mm] | 240 |
| Szerokość sieci [mm] | 175 |
| Głębokość sieci [mm] | 62 |
| Jakość | IR PLUS |
| nr EAN | 5410909155124 |

| Rok prod. do | 200009 |
| Kod silnika | AJM |
| Numer podwozia do | 8D-Y-300 000 |
| Tryb pracy | elektryczny |
| Napięcie [V] | 12 |
| Ilość biegunów | 2 |
| Długość [mm] | 90 |
| Szerokość [mm] | 67 |
| Wysokość [mm] | 37 |
| Ciężar [kg] | 0,227 |
| Tryb pracy | elektryczno-pneumatyczny |
| Rodzaj zaworu | Zawór magnetyczny |
| Regulator | z regulatorem ciśnienia |
| Kolor obudowy | czarny |
| nr EAN | 4046001382093 |

| Ilość sprzedażna | 1 |
| Numer dostawcy | YS-TIH0226H |
| Kod GTU | nie dotyczy |
| Na dole | |
| Śr. przyłącza od strony ciśnieniowej [mm] | 55 |
| Śr. przyłącza od strony ssącej [mm] | 58 |

| Ilość sprzedażna | 1 |
| Numer dostawcy | YS-TIH0026H |
| Kod GTU | nie dotyczy |
| Po stronie silnika | |
| Na dole | |
| Śr. przyłącza od strony ciśnieniowej [mm] | 42 |
| Śr. przyłącza od strony ssącej [mm] | 43 |
Przeglądasz części samochodowe z kategorii urzadzenie doładowujace do Audi A4 B5 (8D2) 1.9 TDI.
W ofercie naszego sklepu znajdziesz auto części z wybranej kategorii dedykowanych dokładnie do pojazdu Audi A4 B5 (8D2) 1.9 TDI produkowanego od 2000.03 do roku 2000.11
Jeżeli twoje Audi dysponuje silnikiem o mocy 116 KM, to zapraszamy do zakupu w naszym sklepie interesujących części z wybranej przez ciebie kategorii i wielu innych, takich jak sprzęgło, układ hamulcowy, amortyzatory
Masz wątpliwości? Nie jesteś pewien czy potrafisz prawidłowo dobrać części z kategorii urzadzenie doładowujace do Audi A4 B5 (8D2)? Napisz do nas. Chętnie pomożemy w dobraniu właściwych części zamiennych.
Możesz złożyć zamówienie na urzadzenie doładowujace do Audi A4 B5 (8D2) w naszym sklepie z częściami i mieć pewność, że będzie to to produkt wysokiej jakości, spełniający standardy producenta auta marki Audi z rocznika od 2000.03 do roku 2000.11, i mocy silnika 116 KM
.
Zestawy naprawcze przekładni kierowniczych
29-09-2025

Jak ważna jest wymiana filtrów
25-06-2025

Rodzaje świec zapłonowych i ich zastosowanie
08-05-2025

Świece zapłonowe, które wybrać?
28-04-2025

Jaki płyn chłodniczy wybrać do swojego auta?
21-04-2025

Najczęstsze przyczyny uszkodzeń tarcz hamulcowych.
15-04-2025