
| Średnica [mm] | 26 |
| Długość [mm] | 35 |
| Ciężar [kg] | 0,02 |
| Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca | z pierścieniem uszczelniającym |
| dla numeru OE | 251 919 501 D |
| Kolor obudowy | czarny |
| Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca | z uszczelnieniem |
| Ilość biegunów | 2 |
| nr EAN | 4046001285783 |

| Ilość biegunów | 4 |
| Oznaczenie koloru | czarny |
| Oznaczenie koloru | niebieski |
| Punkt włączania od [°C] | 100 |
| Punkt włączania do [°C] | 95 |
| Ciężar [kg] | 0,02836 |
| nr EAN | 4046001330575 |

| Kod silnika | AGZ |
| Zakres temperatury do [°C] | 150 |
| Kod silnika | AGZ |
| Zakres temperatury do [°C] | 150 |
| Wymiar gwintu | M10 x 1 |
| Rozmiar klucza | 13 |
| Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca | z uszczelnieniem |
| Ilość biegunów | 1 |
| Ciężar [kg] | 0,01994 |
| nr EAN | 4046001330483 |

| Średnica wewnętrzna [mm] | 19,5 |
| Grubość [mm] | 3,5 |
| Ciężar [kg] | 0,001 |
| nr EAN | 4046001390685 |

| Wymiar gwintu | 20 mm |
| Liczba styków diagnostycznych (pinów) | 2 |
| nr EAN | 3531650022342 |

| Temperatura wyłączania [°c] | 120 |
| Wymiar gwintu | 20 mm |
| nr EAN | 3531650022373 |

| Punkt włączania [°C] | 95 |
| Wymiar gwintu | 20 mm |
| nr EAN | 3531650022403 |

| Punkt włączania [°C] | 100 |
| Wymiar gwintu | 20 mm |
| nr EAN | 3531650021185 |

| Temperatura wyłączania [°c] | 94 |
| Temperatura wyłączania [°c] | 91 |
| Wymiar gwintu | M22x1.5 |
| Techniczny numer informacyjny | Circuit N.O. |
| nr EAN | 3531650010868 |

| Wymiar gwintu | 20 mm |
| nr EAN | 3531650011964 |
Przeglądasz części samochodowe z kategorii przełącznik, czujnik temperatury do Volkswagen BORA I (1J2) 2.3 V5.
W ofercie naszego sklepu znajdziesz auto części z wybranej kategorii dedykowanych dokładnie do pojazdu Volkswagen BORA I (1J2) 2.3 V5 produkowanego od 1998.10 do roku 2000.10
Jeżeli twój Volkswagen dysponuje silnikiem o mocy 150 KM, to zapraszamy do zakupu w naszym sklepie interesujących części z wybranej przez ciebie kategorii i wielu innych, takich jak zestaw rozrządu, skraplacz klimatyzacji, klocki hamulcowe, filtr powietrza
Masz wątpliwości? Nie jesteś pewien czy potrafisz prawidłowo dobrać części z kategorii przełącznik, czujnik temperatury do Volkswagen BORA I (1J2)? Napisz do nas. Chętnie pomożemy w dobraniu właściwych części zamiennych.
Możesz złożyć zamówienie na przełącznik, czujnik temperatury do Volkswagen BORA I (1J2) w naszym sklepie z częściami i mieć pewność, że będzie to to produkt wysokiej jakości, spełniający standardy producenta auta marki Volkswagen z rocznika od 1998.10 do roku 2000.10, i mocy silnika 150 KM
.
Zestawy naprawcze przekładni kierowniczych
29-09-2025

Jak ważna jest wymiana filtrów
25-06-2025

Rodzaje świec zapłonowych i ich zastosowanie
08-05-2025

Świece zapłonowe, które wybrać?
28-04-2025

Jaki płyn chłodniczy wybrać do swojego auta?
21-04-2025

Najczęstsze przyczyny uszkodzeń tarcz hamulcowych.
15-04-2025