
| Ilość połączeń | 4 |
| Kształt obudowy wtyczki | okrągły |
| Ilość połączeń | 4 |
| Kształt obudowy wtyczki | okrągły |
| Ilość połączeń | 4 |
| Kształt obudowy wtyczki | okrągły |
| Ilość połączeń | 4 |
| Kształt obudowy wtyczki | okrągły |
| Ciężar [kg] | 0,017 |
| Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca | z uszczelnieniem |
| dla numeru OE | 059 919 501 A |
| Oznaczenie koloru | zielony |
| Ciężar [kg] | 0,027 |
| Projekt resora | Sprężyna zabezpieczająca |
| Ilość biegunów | 4 |
| nr EAN | 4046001301384 |

| Ilość połączeń | 4 |
| Ilość połączeń | 4 |
| Ilość połączeń | 4 |
| Ilość połączeń | 4 |
| Średnica [mm] | 25 |
| Długość [mm] | 50 |
| Ciężar [kg] | 0,02 |
| Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca | z uszczelnieniem |
| dla numeru OE | 059 919 501 |
| Projekt resora | Sprężyna zabezpieczająca |
| Ilość biegunów | 4 |
| Kształt obudowy wtyczki | kanciasty |
| Ciężar [kg] | 0,2 |
| nr EAN | 4046001285721 |

| Wyposażenie pojazdu | dla pojazdów z klimatyzacją (regulowaną manualnie) |
| Długość [mm] | 29 |
| Wysokość [mm] | 45 |
| Ciężar [kg] | 0,07345 |
| Wymiar gwintu | M22x1,5 |
| Punkt włączania [°C] | 102 |
| Punkt włączania [°C] | 85 |
| Kolor | czarny |
| Przełącznik | z podwójnym termoprzełącznikiem |
| Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca | z uszczelnieniem |
| Ilość biegunów | 3 |
| Punkt włączania od [°C] | 102 |
| Punkt włączania do [°C] | 85 |
| nr EAN | 4046001283932 |

| TECDOC-Nr silnika | 9450 |
| TECDOC-Nr silnika | 12848 |
| --------------- | |
| TECDOC-Nr silnika | 9451 |
| Numer podwozia od | 1J-Y-000 001 |
| ID wykonania wtyczki | 3 polig |
| Długość [mm] | 29 |
| Wysokość [mm] | 54,6 |
| Ciężar [kg] | 0,07654 |
| Wymiar gwintu | M22x1,5 |
| Punkt włączania od [°C] | 102 |
| Punkt włączania do [°C] | 87 |
| nr EAN | 4046001301322 |

| ID wykonania wtyczki | 2 polig |
| Wyposażenie pojazdu | dla pojazdów bez automatycznego sterowania klimatycznego |
| Ciężar [kg] | 0,019 |
| nr EAN | 4046001301346 |

| Numer podwozia do | 1J-1-900 000 |
| Średnica wewnętrzna [mm] | 19,5 |
| Grubość [mm] | 3,5 |
| Ciężar [kg] | 0,001 |
| nr EAN | 4046001390685 |

| Ilość połączeń | 4 |
| Kształt obudowy wtyczki | okrągły |
| Wymiar gwintu | 20 mm |
| Liczba styków diagnostycznych (pinów) | 4 |
| nr EAN | 3531650022380 |

| Ilość połączeń | 4 |
| Kształt obudowy wtyczki | kanciasty |
| Wymiar gwintu | 20 mm |
| nr EAN | 3531650022090 |

| Temperatura wyłączania [°c] | 94 |
| Temperatura wyłączania [°c] | 91 |
| Wymiar gwintu | M22x1.5 |
| Techniczny numer informacyjny | Circuit N.O. |
| nr EAN | 3531650010868 |

| Temperatura wyłączania [°c] | 90 |
| Wymiar gwintu | M22x1.5 |
| Techniczny numer informacyjny | Circuit N.O. |
| nr EAN | 3531650012565 |

| Temperatura wyłączania [°c] | 87 |
| Temperatura wyłączania [°c] | 97 |
| Wymiar gwintu | M22x1.5 |
| Techniczny numer informacyjny | Circuit N.O. |
| nr EAN | 3531650012855 |



Przeglądasz części samochodowe z kategorii przełącznik, czujnik temperatury do Volkswagen GOLF IV Variant (1J5) 1.6.
W ofercie naszego sklepu znajdziesz auto części z wybranej kategorii dedykowanych dokładnie do pojazdu Volkswagen GOLF IV Variant (1J5) 1.6 produkowanego od 1999.05 do roku 2002.04
Jeżeli twój Volkswagen dysponuje silnikiem o mocy 101 KM, to zapraszamy do zakupu w naszym sklepie interesujących części z wybranej przez ciebie kategorii i wielu innych, takich jak półoś napędowa, chłodnica wody, napinacz paska wieloklinowego
Masz wątpliwości? Nie jesteś pewien czy potrafisz prawidłowo dobrać części z kategorii przełącznik, czujnik temperatury do Volkswagen GOLF IV Variant (1J5)? Napisz do nas. Chętnie pomożemy w dobraniu właściwych części zamiennych.
Możesz złożyć zamówienie na przełącznik, czujnik temperatury do Volkswagen GOLF IV Variant (1J5) w naszym sklepie z częściami i mieć pewność, że będzie to to produkt wysokiej jakości, spełniający standardy producenta auta marki Volkswagen z rocznika od 1999.05 do roku 2002.04, i mocy silnika 101 KM
.
Przyczyny uszkodzenia pokrywy zaworów
07-04-2025

Objawy uszkodzenia czujnika wału korbowego
31-03-2025

Klimatyzacja i czynniki chłodnicze
23-03-2025

Ile trzeba zapłacić za wymianę tarcz i kloców hamulcowych.
14-03-2025

Ile kosztuje wymiana rozrządu?
07-03-2025

Kiedy należy wymieniać świece żarowe i zapłonowe?
04-03-2025