
| TECDOC-Nr silnika | 4140 |
| Długość [mm] | 69,5 |
| Gwint zewn. [mm] | M30 x 2,5 |
| Długość gwintu [mm] | 17 |
| Rozmiar klucza | 32 |
| Ilość połączeń | 2 |
| Kolor | czarny |
| Materiał | Tworzywo sztuczne |
| Ciężar [kg] | 0,021 |
| Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca | z pierścieniem uszczelniającym |
| nr EAN | 4044688518897 |

| dla numeru OE | 191 959 481 C |
| Punkt włączania do [bar] | 85 |
| Punkt włączania od [°C] | 102 |

| Typ katalizatora | dla pojazdów z katalizatorem |
| Typ katalizatora | dla pojazdów z katalizatorem |
| TECDOC-Nr silnika | 3994 |
| Kolor | niebieski |
| TECDOC-Nr silnika | 4140 |
| Kolor | niebieski |
| Długość [mm] | 37 |
| Ciężar [kg] | 0,02 |
| Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca | z pierścieniem uszczelniającym |
| dla numeru OE | 025 906 041 A |
| Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca | z uszczelnieniem |
| Oznaczenie koloru | niebieski |
| Ilość biegunów | 2 |
| nr EAN | 4046001285806 |

| TECDOC-Nr silnika | 3994 |
| Kolor | czarny |
| TECDOC-Nr silnika | 4140 |
| Kolor | czarny |
| TECDOC-Nr silnika | 3994 |
| Kolor | czarny |
| TECDOC-Nr silnika | 4140 |
| Kolor | czarny |
| TECDOC-Nr silnika | 3994 |
| TECDOC-Nr silnika | 4140 |
| Średnica [mm] | 26 |
| Długość [mm] | 35 |
| Ciężar [kg] | 0,02 |
| Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca | z pierścieniem uszczelniającym |
| dla numeru OE | 251 919 501 D |
| Kolor obudowy | czarny |
| Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca | z uszczelnieniem |
| Ilość biegunów | 2 |
| nr EAN | 4046001285783 |

| Kod silnika | PG |
| Ciężar [kg] | 0,02 |
| nr EAN | 4046001287015 |

| Wymiar gwintu | M10x1,0 |
| Kolor | biały |
| Rozmiar klucza | 19 |
| Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca | z uszczelnieniem |
| Ilość biegunów | 2 |
| Ciężar [kg] | 0,02942 |
| nr EAN | 4046001283352 |

| Średnica [mm] | 29 |
| Wysokość [mm] | 42,7 |
| Wymiar gwintu | M22x1,5 |
| Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca | z uszczelnieniem |
| Ilość biegunów | 2 |
| Punkt włączania od [°C] | 95 |
| Punkt włączania do [°C] | 84 |
| Ciężar [kg] | 0,06671 |
| nr EAN | 4046001155765 |

| Wymiar gwintu | M22x1,5 |
| Przełącznik | dla podwójnego przełącznika termicznego |
| Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca | z uszczelnieniem |
| Ilość biegunów | 3 |
| Strefy klimatyczne | dla gorących klimatów |
| Punkt włączania od [°C] | 102 |
| Punkt włączania do [°C] | 85 |
| Ciężar [kg] | 0,076 |
| nr EAN | 4046001280382 |

| Wymiar gwintu | M22 x 1,5 |
| Kolor | biały |
| Przełącznik | dla podwójnego przełącznika termicznego |
| Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca | z uszczelnieniem |
| Ilość biegunów | 3 |
| Punkt włączania od [°C] | 102 |
| Punkt włączania do [°C] | 85 |
| Ciężar [kg] | 0,077 |
| nr EAN | 4046001280436 |

| Kod silnika | PG |
| TECDOC-Nr silnika | 3994 |
| TECDOC-Nr silnika | 4140 |
| Wyposażenie pojazdu | dla pojazdów z klimatyzacją |
| Ilość biegunów | 2 |
| Temperatura otwarcia [°c] | 120 |
| ID wykonania wtyczki | 2 polig |
| Kolor | biały |
| Rozmiar klucza | 20 mm |
| Ciężar [kg] | 0,02 |
| nr EAN | 4046001280481 |

| ID wykonania wtyczki | 2-polig |
| Punkt włączania [°C] | 55 |
| Punkt włączania [°C] | 65 |
| Ilość biegunów | 2 |
| Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca | z pierścieniem uszczelniającym |
| Kolor obudowy | brązowy |
| Punkt włączania od [°C] | 65 |
| Punkt włączania do [°C] | 55 |
| Ciężar [kg] | 0,02657 |
| nr EAN | 4046001301339 |

| Średnica wewnętrzna [mm] | 19,5 |
| Grubość [mm] | 3,5 |
| Ciężar [kg] | 0,001 |
| nr EAN | 4046001390685 |

| Wymiar gwintu | M10x1 |
| Punkt włączania [°C] | 100 |
| Kolor | jasnoniebieski |
| Rozmiar klucza | 19mm |
| Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca | z uszczelnieniem |
| Ilość biegunów | 1 |
| Rodzaj wtyczki | Wtyk płaski |
| Punkt włączenia [°C] | 90 |
| nr EAN | 4046001940446 |

| TECDOC-Nr silnika | 4140 |
| Wyposażenie pojazdu | dla pojazdów z klimatyzacją |
| Punkt włączania [°C] | 120 |
| Wymiar gwintu | 20 mm |
| Funkcja przełączania | Zestyk rozwierny |
| nr EAN | 3531650022366 |

| Rok prod. do | 199107 |
| Temperatura wyłączania [°c] | 84 |
| Wymiar gwintu | M22x1.5 |
| Techniczny numer informacyjny | Circuit N.O. |
| nr EAN | 3531650010721 |

| Rok prod. do | 199107 |
| Punkt włączania [°C] | 95 |
| Temperatura wyłączania [°c] | 84 |
| Temperatura wyłączania [°c] | 91 |
| Wymiar gwintu | M22x1.5 |
| Techniczny numer informacyjny | Circuit N.O. |
| nr EAN | 3531650011056 |

| Rok prod. do | 199106 |
| Wymiar gwintu | 20 mm |
| nr EAN | 3531650011964 |
Przeglądasz części samochodowe z kategorii przełącznik, czujnik temperatury do Volkswagen GOLF II (19E, 1G1) 1.8 GTI G60 Syncro.
W ofercie naszego sklepu znajdziesz auto części z wybranej kategorii dedykowanych dokładnie do pojazdu Volkswagen GOLF II (19E, 1G1) 1.8 GTI G60 Syncro produkowanego od 1988.08 do roku 1991.12
Jeżeli twój Volkswagen dysponuje silnikiem o mocy 160 KM, to zapraszamy do zakupu w naszym sklepie interesujących części z wybranej przez ciebie kategorii i wielu innych, takich jak przegub napędowy, silnik wycieraczek, łacznik stabilizatora
Masz wątpliwości? Nie jesteś pewien czy potrafisz prawidłowo dobrać części z kategorii przełącznik, czujnik temperatury do Volkswagen GOLF II (19E, 1G1)? Napisz do nas. Chętnie pomożemy w dobraniu właściwych części zamiennych.
Możesz złożyć zamówienie na przełącznik, czujnik temperatury do Volkswagen GOLF II (19E, 1G1) w naszym sklepie z częściami i mieć pewność, że będzie to to produkt wysokiej jakości, spełniający standardy producenta auta marki Volkswagen z rocznika od 1988.08 do roku 1991.12, i mocy silnika 160 KM
.
Zestawy naprawcze przekładni kierowniczych
29-09-2025

Jak ważna jest wymiana filtrów
25-06-2025

Rodzaje świec zapłonowych i ich zastosowanie
08-05-2025

Świece zapłonowe, które wybrać?
28-04-2025

Jaki płyn chłodniczy wybrać do swojego auta?
21-04-2025

Najczęstsze przyczyny uszkodzeń tarcz hamulcowych.
15-04-2025