
| nr EAN | 3165142704784 |

| nr EAN | 3165142469300 |

| Ilość podłączonych styków | 2 |
| Kolor | zielony |
| Wymiar gwintu | M12 |
| Rozmiar klucza | 19mm |
| alternatywny zestaw naprawczy | Harness: 9001-957 |
| nr EAN | 5012759376447 |

| Ilość podłączonych styków | 2 |
| Kolor | niebieski |
| Wymiar gwintu | M14x1.25 |
| Rozmiar klucza | 19mm |
| nr EAN | 5012759479629 |

| Ilość podłączonych styków | 2 |
| Kolor | zielony |
| Wymiar gwintu | M12x1.5 |
| Rozmiar klucza | 19mm |
| nr EAN | 5012759479612 |

| Rozmiar klucza | 29 |
| Gwintowana złączka | M22 x 1,5 |
| Ilość połączeń | 2 |
| Temperatura robocza od [°C] | 97 |
| Temperatura robocza do [°C] | 92 |
| nr EAN | 8053379027668 |

| Gwintowana złączka | M14 x 1,25 |
| Ilość połączeń | 1 |
| Temperatura zamknięcia [°c] | 120 |
| Techniczny numer informacyjny | circuit N.O. |
| nr EAN | 8053379031153 |

| Wymiar gwintu | M14x1,25 |
| Rozmiar klucza | 20 |
| Temperatura ostrzegawcza [°c] | 117 |
| nr EAN | 8012510076231 |

| Wymiar gwintu | M22x1,5 |
| Rozmiar klucza | 29 |
| Zakres temperatury od [°C] | 97 |
| Zakres temperatury do [°C] | 92 |
| nr EAN | 8012510044032 |

| Wymiar gwintu | M14x1,25 |
| Rozmiar klucza | 19 |
| nr EAN | 8012510041154 |

| Wymiar gwintu | M12x1,5 |
| Rozmiar klucza | 21 |
| nr EAN | 8012510094006 |

| Wymiar gwintu | M12x1,5 |
| Rozmiar klucza | 19 |
| nr EAN | 8012510056547 |

| Wymiar gwintu | M14x1,25 |
| Rozmiar klucza | 19 |
| nr EAN | 8012510095997 |

| Wymiar gwintu | M12x1,5 |
| Rozmiar klucza | 19 |
| nr EAN | 8012510041161 |

| Wymiar gwintu | M14x1,25 |
| Rozmiar klucza | 19 |
| nr EAN | 8012510016527 |

| Wymiar gwintu | M14x1,25 |
| Rozmiar klucza | 20 |
| Temperatura ostrzegawcza [°c] | 120 |
| nr EAN | 8012510094921 |

| Temperatura otwarcia [°c] | 97 |
| Temperatura zamknięcia [°c] | 92 |
| nr EAN | 8435050606247 |

| nr EAN | 8435050603673 |

| Punkt włączania [°C] | 115 |
| nr EAN | 8435050604489 |

| Ilość biegunów | 2 |
| Kolor obudowy | zielony |
| Kolor pierścienia przedniego | żółty |
| Wymiar gwintu | M 12x1,5 |
| Rodzaj oporu | czujnik NTC |
| nr EAN | 8435050604045 |

| Ilość biegunów | 3 |
| Kolor obudowy | niebieski |
| Wymiar gwintu | M 12x1,5 |
| nr EAN | 8435050619094 |

| Punkt włączania [°C] | 118 |
| nr EAN | 8435050604977 |

| Długość [mm] | 50,7 |
| Gwint zewn. [mm] | M12 x 1,5 |
| Długość gwintu [mm] | 11 |
| Rozmiar klucza | 19 |
| Ilość połączeń | 2 |
| Kolor | niebieski |
| Oznaczenie koloru | niebieski |
| Punkt włączania [°C] | 20 |
| Ciężar [kg] | 0,022 |
| Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca | z pierścieniem uszczelniającym |
| dla numeru OE | 13 38 458 |
| nr EAN | 4027816176954 |

| Gwint zewn. [mm] | M22 x 1,5 |
| Ilość połączeń | 2 |
| Punkt włączania [°C] | 92 |
| Punkt włączania [°C] | 97 |
| Ciężar [kg] | 0,04 |
| Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca | z pierścieniem uszczelniającym |
| dla numeru OE | 1264.40 |
| nr EAN | 4027816188070 |

| Gwint zewn. [mm] | M12 x 1,5 |
| Rozmiar klucza | 19 |
| Ilość połączeń | 2 |
| Oznaczenie koloru | zielony |
| Ciężar [kg] | 0,025 |
| dla numeru OE | 1920.C4 |
| nr EAN | 4027816189893 |

| Ilość połączeń | 2 |
| Kolor | brązowy |
| Ciężar [kg] | 0,033 |
| dla numeru OE | 1338.55 |
| nr EAN | 4054224064580 |

| niebieski | |
| Ciężar [kg] | 0,04 |
| Ilość połączeń | 2 |

| Ograniczenia producenta | Bosch |
| Sposób montażu | przykręcany |
| Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca | z uszczelnieniem |
| Napięcie znamionowe [V] | 12 |
| Opór [Ohm] | 2080 |
| Opór [Ohm] | 302 |
| Ilość połączeń | 2 |
| Gwint zewn. [mm] | 12 |
| Odpowiada części oryginalnej w kolorze | niebieski |
| Kolor | niebieski |
| Skok gwintu [mm] | 1,5 |
| Rozmiar klucza | 19 |
| Rodzaj czujnika | czujnik NTC |
| Zakres temperatury [°C] | 25 |
| Zakres temperatury [°C] | 80 |
| nr EAN | 4082300144550 |

| Sposób montażu | przykręcany |
| Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca | z uszczelnieniem |
| Napięcie znamionowe [V] | 12 |
| Opór [Ohm] | 2080 |
| Opór [Ohm] | 291 |
| Ilość połączeń | 2 |
| Odpowiada części oryginalnej w kolorze | zielony |
| Kolor | zielony |
| Oznaczenie koloru | żółty |
| Wymiar gwintu | M12x1,5 |
| Rodzaj czujnika | czujnik NTC |
| Zakres temperatury [°C] | 25 |
| Zakres temperatury [°C] | 80 |
| nr EAN | 4082300144628 |

| Sposób montażu | przykręcany |
| Napięcie znamionowe [V] | 12 |
| Opór [Ohm] | 2053 |
| Opór [Ohm] | 238 |
| Ilość połączeń | 1 |
| Odpowiada części oryginalnej w kolorze | niebieski |
| Kolor | niebieski |
| Oznaczenie koloru | czerwony |
| Wymiar gwintu | M14x1,25 |
| Ilość biegunów | 1 |
| Rozmiar klucza | 19 |
| Rodzaj czujnika | czujnik NTC |
| Zakres temperatury [°C] | 25 |
| Zakres temperatury [°C] | 80 |
| nr EAN | 4082300163636 |

| Ilość połączeń | 3 |
| Odpowiada części oryginalnej w kolorze | niebieski |
| Wymiar gwintu | M12x1,5 |
| nr EAN | 4082300306224 |

| brązowy | |
| Wymiar gwintu | M14x1,25 |
| Rozmiar klucza | 19 |
| Ilość połączeń | 2 |

| niebieski | |
| Wymiar gwintu | M12x1,5 |
| Rozmiar klucza | 21 |
| Ilość połączeń | 3 |

| Dla numeru OE | 126426 |
| Wymiar gwintu | M22x1,5 |
| Rozmiar klucza | 29 |
| Ilość połączeń | 2 |

| Długość [mm] | 50,7 |
| Gwint zewn. [mm] | M12 x 1,5 |
| Długość gwintu [mm] | 11 |
| Rozmiar klucza | 19 |
| Ilość połączeń | 2 |
| Kolor | niebieski |
| Oznaczenie koloru | niebieski |
| Punkt włączania [°C] | 20 |
| Ciężar [kg] | 0,022 |
| nr EAN | 5907558548099 |

| Rozmiar klucza | 21 |
| Ilość połączeń | 3 |
| Kolor | niebieski |
| Ciężar [kg] | 0,02 |
| nr EAN | 5907558548280 |

| Gwint zewn. [mm] | M12 x 1,5 |
| Rozmiar klucza | 19 |
| Ilość połączeń | 2 |
| Oznaczenie koloru | zielony |
| Ciężar [kg] | 0,025 |
| nr EAN | 5907558580877 |

| Wymiar gwintu | M12x1,5 |
| Rozmiar klucza | 19 |
| nr EAN | 5907558580983 |

| Ilość połączeń | 2 |
| Kolor | brązowy |
| Ciężar [kg] | 0,033 |
| nr EAN | 5907558581164 |

| Rozmiar klucza | 22 |
| Wymiar gwintu | M14X1,5 |
| Ilość biegunów | 2 |
| dla numeru OE | 9633875680 |

| Napięcie robocze [V] | 12 |
| Rodzaj czujnika | czujnik NTC |
| Wymiar gwintu | M12 x 1,5 |
| Rozmiar klucza | 19 |
| Kolor | czarny |
| Ilość biegunów | 2 |
| nr EAN | 4040074042182 |

| Napięcie robocze [V] | 12 |
| Rodzaj czujnika | czujnik NTC |
| Punkt włączania [°C] | 40 |
| Punkt włączania [°C] | 80 |
| Punkt włączania [°C] | 100 |
| Wymiar gwintu | M12 x 1,5 |
| Rozmiar klucza | 21 |
| Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca | z pierścieniem uszczelniającym |
| Kolor | niebieski |
| Ilość biegunów | 3 |
| nr EAN | 4040074618530 |

| Napięcie robocze [V] | 12 |
| Rodzaj czujnika | czujnik NTC |
| Punkt włączania [°C] | 120 |
| Kolor | niebieski |
| Ilość biegunów | 2 |
| nr EAN | 4040074287026 |

| Napięcie robocze [V] | 12 |
| Rodzaj czujnika | czujnik NTC |
| Punkt włączania [°C] | 117 |
| Kolor | niebieski |
| Ilość biegunów | 2 |
| nr EAN | 4040074286999 |

| Napięcie robocze [V] | 12 |
| Rodzaj czujnika | czujnik NTC |
| Wymiar gwintu | M14x1,25 |
| Rozmiar klucza | 19 |
| Ilość biegunów | 1 |
| nr EAN | 4040074286944 |

| Dla numeru OE | 6081220 |
| Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca 2 | Z pierscieniem uszczelniającym |
| Stan | Fabrycznie nowy |

| Dla numeru OE | 9603324880 |
| Stan | Fabrycznie nowy |

| dla numeru OE | 60573388 |
| Wymiar gwintu | M12x1.5 |
| Rozmiar klucza | 19 |
| Sposób montażu | przykręcany |
| Rodzaj czujnika | czujnik NTC |
| Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca | z uszczelnieniami |
| Liczba zestyków | 2 |
| Kształt obudowy wtyczki | prostokątny |

| dla numeru OE | 9631000880 |
| Wymiar gwintu | M12x1.5 |
| Rozmiar klucza | 21 |
| Sposób montażu | przykręcany |
| Rodzaj czujnika | czujnik NTC |
| Liczba zestyków | 2 |
| Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca 2 | z pierścieniem uszczelniającym |
| Kształt obudowy wtyczki | prostokątny |

| Długość [mm] | 50,7 |
| Gwint zewn. [mm] | M12 x 1,5 |
| Długość gwintu [mm] | 11 |
| Rozmiar klucza | 19 |
| Ilość połączeń | 2 |
| Kolor | niebieski |
| Oznaczenie koloru | niebieski |
| Punkt włączania [°C] | 20 |
| Ciężar [kg] | 0,022 |
| Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca | z pierścieniem uszczelniającym |
| nr EAN | 4044688535474 |
Przeglądasz części samochodowe z kategorii przełącznik, czujnik temperatury do Volkswagen VENTO (1H2) 1.6.
W ofercie naszego sklepu znajdziesz auto części z wybranej kategorii dedykowanych dokładnie do pojazdu Volkswagen VENTO (1H2) 1.6 produkowanego od 1992.09 do roku 1998.09
Jeżeli twój Volkswagen dysponuje silnikiem o mocy 75 KM, to zapraszamy do zakupu w naszym sklepie interesujących części z wybranej przez ciebie kategorii i wielu innych, takich jak wycieraczki szyb, układ wydechowy, części silnikowe, filtr kabiny
Masz wątpliwości? Nie jesteś pewien czy potrafisz prawidłowo dobrać części z kategorii przełącznik, czujnik temperatury do Volkswagen VENTO (1H2)? Napisz do nas. Chętnie pomożemy w dobraniu właściwych części zamiennych.
Możesz złożyć zamówienie na przełącznik, czujnik temperatury do Volkswagen VENTO (1H2) w naszym sklepie z częściami i mieć pewność, że będzie to to produkt wysokiej jakości, spełniający standardy producenta auta marki Volkswagen z rocznika od 1992.09 do roku 1998.09, i mocy silnika 75 KM
.
TRITAN® w łańcuchach rozrządu
25-04-2026

Tarcze i klocki hamulcowe QUARO
10-04-2026

Większa oferta Hortum
16-03-2026

Rozrządy łańcuchowe IWIS
06-03-2026

Tarcze i klocki hamulcowe EBC BRAKES
25-02-2026

Poszerzenie ofery OYODO
13-02-2026