
| Kształt obudowy wtyczki | okrągły |
| Ilość biegunów | 3 |
| Oznaczenie koloru | szary |
| Średnica zabudowy [mm] | 20 |
| Punkt włączania [°C] | 120 |
| Rodzaj czujnika | czujnik NTC |

| Kształt obudowy wtyczki | prostokątny |
| Ilość biegunów | 2 |
| Oznaczenie koloru | niebieski |
| Rodzaj czujnika | czujnik NTC |

| Kształt obudowy wtyczki | prostokątny |
| Ilość biegunów | 4 |
| Średnica zabudowy [mm] | 20 |
| Zakres temperatury od [°C] | 88 |
| Zakres temperatury do [°C] | 93 |
| Oznaczenie koloru | biały/niebieski |

| dla numeru OE | 191 959 481 C |
| Punkt włączania do [bar] | 85 |
| Punkt włączania od [°C] | 102 |

| Temperatura zamknięcia [°c] | 84 |
| Temperatura wyłączania [°c] | 91 |
| Temperatura otwarcia [°c] | 95 |
| Punkt włączania [°C] | 102 |
| Rozmiar klucza | 29 |
| Ciężar [kg] | 0,078 |
| nr EAN | 3276428197692 |

| Długość [mm] | 37 |
| Ciężar [kg] | 0,02 |
| Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca | z pierścieniem uszczelniającym |
| dla numeru OE | 025 906 041 A |
| Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca | z uszczelnieniem |
| Oznaczenie koloru | niebieski |
| Ilość biegunów | 2 |
| nr EAN | 4046001285806 |

| Wysokość [mm] | 65,4 |
| Ciężar [kg] | 0,096 |
| Punkt włączania [°C] | 118 |
| Kolor | brązowy |
| Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca | z uszczelnieniem |
| Ilość biegunów | 3 |
| Punkt włączania od [°C] | 118 |
| Punkt włączania do [°C] | 113 |
| nr EAN | 4046001253676 |

| Temperatura otwarcia [°c] | 120 |
| ID wykonania wtyczki | 3-polig |
| Ciężar [kg] | 0,0301 |
| nr EAN | 4046001306242 |

| Średnica [mm] | 26 |
| Długość [mm] | 35 |
| Ciężar [kg] | 0,02 |
| Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca | z pierścieniem uszczelniającym |
| dla numeru OE | 251 919 501 D |
| Kolor obudowy | czarny |
| Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca | z uszczelnieniem |
| Ilość biegunów | 2 |
| nr EAN | 4046001285783 |

| Wymiar gwintu | M10 x 1 |
| Rozmiar klucza | 14 |
| Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca | z uszczelnieniem |
| Ilość biegunów | 1 |
| Oznaczenie koloru | niebieski |
| Ciężar [kg] | 0,01922 |
| nr EAN | 4046001330568 |

| Ilość biegunów | 4 |
| Oznaczenie koloru | czarny |
| Oznaczenie koloru | niebieski |
| Punkt włączania od [°C] | 100 |
| Punkt włączania do [°C] | 95 |
| Ciężar [kg] | 0,02836 |
| nr EAN | 4046001330575 |

| ID wykonania wtyczki | 4-polig |
| Ciężar [kg] | 0,03118 |
| nr EAN | 4046001285448 |

| Wymiar gwintu | M22x1,5 |
| Przełącznik | dla podwójnego przełącznika termicznego |
| Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca | z uszczelnieniem |
| Ilość biegunów | 3 |
| Strefy klimatyczne | dla gorących klimatów |
| Punkt włączania od [°C] | 102 |
| Punkt włączania do [°C] | 85 |
| Ciężar [kg] | 0,076 |
| nr EAN | 4046001280382 |

| Wymiar gwintu | M22 x 1,5 |
| Kolor | biały |
| Przełącznik | dla podwójnego przełącznika termicznego |
| Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca | z uszczelnieniem |
| Ilość biegunów | 3 |
| Punkt włączania od [°C] | 102 |
| Punkt włączania do [°C] | 85 |
| Ciężar [kg] | 0,077 |
| nr EAN | 4046001280436 |

| Punkt włączania [°C] | 95 |
| Wymiar gwintu | 20 mm |
| nr EAN | 3531650022403 |

| Punkt włączania [°C] | 95 |
| Temperatura wyłączania [°c] | 84 |
| Temperatura wyłączania [°c] | 91 |
| Wymiar gwintu | M22x1.5 |
| Techniczny numer informacyjny | Circuit N.O. |
| nr EAN | 3531650011056 |

| Temperatura wyłączania [°c] | 90 |
| Wymiar gwintu | M22x1.5 |
| Techniczny numer informacyjny | Circuit N.O. |
| nr EAN | 3531650012589 |

| Wymiar gwintu | 20 mm |
| nr EAN | 3531650011964 |
Przeglądasz części samochodowe z kategorii przełącznik, czujnik temperatury do Volkswagen GOLF III Variant (1H5) 1.9 D.
W ofercie naszego sklepu znajdziesz auto części z wybranej kategorii dedykowanych dokładnie do pojazdu Volkswagen GOLF III Variant (1H5) 1.9 D produkowanego od 1993.07 do roku 1999.04
Jeżeli twój Volkswagen dysponuje silnikiem o mocy 64 KM, to zapraszamy do zakupu w naszym sklepie interesujących części z wybranej przez ciebie kategorii i wielu innych, takich jak półoś napędowa, chłodnica wody, napinacz paska wieloklinowego
Masz wątpliwości? Nie jesteś pewien czy potrafisz prawidłowo dobrać części z kategorii przełącznik, czujnik temperatury do Volkswagen GOLF III Variant (1H5)? Napisz do nas. Chętnie pomożemy w dobraniu właściwych części zamiennych.
Możesz złożyć zamówienie na przełącznik, czujnik temperatury do Volkswagen GOLF III Variant (1H5) w naszym sklepie z częściami i mieć pewność, że będzie to to produkt wysokiej jakości, spełniający standardy producenta auta marki Volkswagen z rocznika od 1993.07 do roku 1999.04, i mocy silnika 64 KM
.
Rodzaje świec zapłonowych i ich zastosowanie
08-05-2025

Świece zapłonowe, które wybrać?
28-04-2025

Jaki płyn chłodniczy wybrać do swojego auta?
21-04-2025

Najczęstsze przyczyny uszkodzeń tarcz hamulcowych.
15-04-2025

Przyczyny uszkodzenia pokrywy zaworów
07-04-2025

Objawy uszkodzenia czujnika wału korbowego
31-03-2025