
| Kształt obudowy wtyczki | owalny |
| Rodzaj czujnika | czujnik NTC |
| Ilość biegunów | 2 |
| Oznaczenie koloru | szary |

| Kształt obudowy wtyczki | prostokątny |
| Rodzaj czujnika | czujnik NTC |
| Ilość biegunów | 2 |
| Oznaczenie koloru | czarny/zielony |

| kod | ACK |
| Kształt obudowy wtyczki | prostokątny |
| Rodzaj czujnika | czujnik NTC |
| Ilość biegunów | 4 |
| Oznaczenie koloru | zielony |
| Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca | z klamrą |
| Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca | z pierścieniem uszczelniającym |
| dla numeru OE | 059 919 501 |

| Kształt obudowy wtyczki | prostokątny |
| Oznaczenie koloru | czarny / szary |
| Ilość biegunów | 2 |
| Zakres temperatury od [°C] | 95 |
| Zakres temperatury do [°C] | 100 |
| Numer artykułu zalecanego dodatku | 104 529 |
| Numer artykułu zalecanego dodatku | 107 319 |
| Średnica zabudowy [mm] | 20 |

| dla numeru OE | 06A 919 501 |


| Długość [mm] | 37 |
| Ciężar [kg] | 0,02 |
| Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca | z pierścieniem uszczelniającym |
| dla numeru OE | 025 906 041 A |
| Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca | z uszczelnieniem |
| Oznaczenie koloru | niebieski |
| Ilość biegunów | 2 |
| nr EAN | 4046001285806 |

| Średnica [mm] | 26 |
| Długość [mm] | 35 |
| Ciężar [kg] | 0,02 |
| Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca | z pierścieniem uszczelniającym |
| dla numeru OE | 251 919 501 D |
| Kolor obudowy | czarny |
| Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca | z uszczelnieniem |
| Ilość biegunów | 2 |
| nr EAN | 4046001285783 |

| Średnica [mm] | 25 |
| Długość [mm] | 50 |
| Ciężar [kg] | 0,02 |
| Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca | z uszczelnieniem |
| dla numeru OE | 059 919 501 |
| Projekt resora | Sprężyna zabezpieczająca |
| Ilość biegunów | 4 |
| Kształt obudowy wtyczki | kanciasty |
| Ciężar [kg] | 0,2 |
| nr EAN | 4046001285721 |

| Długość [mm] | 29 |
| Wysokość [mm] | 45 |
| Ciężar [kg] | 0,07345 |
| Wymiar gwintu | M22x1,5 |
| Punkt włączania [°C] | 102 |
| Punkt włączania [°C] | 85 |
| Kolor | czarny |
| Przełącznik | z podwójnym termoprzełącznikiem |
| Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca | z uszczelnieniem |
| Ilość biegunów | 3 |
| Punkt włączania od [°C] | 102 |
| Punkt włączania do [°C] | 85 |
| nr EAN | 4046001283932 |

| ID wykonania wtyczki | 2 polig |
| Wyposażenie pojazdu | dla pojazdów bez automatycznego sterowania klimatycznego |
| Ciężar [kg] | 0,019 |
| nr EAN | 4046001301346 |

| Kod silnika | APR |
| Kod silnika | AQD |
| Kod silnika | AMX |
| Średnica wewnętrzna [mm] | 19,5 |
| Grubość [mm] | 3,5 |
| Ciężar [kg] | 0,001 |
| nr EAN | 4046001390685 |

| Wymiar gwintu | 20 mm |
| Liczba styków diagnostycznych (pinów) | 2 |
| nr EAN | 3531650022342 |

| Wymiar gwintu | 20 mm |
| nr EAN | 3531650022090 |

| Temperatura wyłączania [°c] | 120 |
| Wymiar gwintu | 20 mm |
| nr EAN | 3531650022373 |

| Punkt włączania [°C] | 107 |
| Punkt włączania [°C] | 112 |
| Wymiar gwintu | 20 mm |
| nr EAN | 3531650021192 |

| Temperatura wyłączania [°c] | 94 |
| Temperatura wyłączania [°c] | 91 |
| Wymiar gwintu | M22x1.5 |
| Techniczny numer informacyjny | Circuit N.O. |
| nr EAN | 3531650010868 |


Przeglądasz części samochodowe z kategorii przełącznik, czujnik temperatury do Audi A8 D2 (4D2, 4D8) 2.8 quattro.
W ofercie naszego sklepu znajdziesz auto części z wybranej kategorii dedykowanych dokładnie do pojazdu Audi A8 D2 (4D2, 4D8) 2.8 quattro produkowanego od 1996.04 do roku 2002.09
Jeżeli twoje Audi dysponuje silnikiem o mocy 193 KM, to zapraszamy do zakupu w naszym sklepie interesujących części z wybranej przez ciebie kategorii i wielu innych, takich jak wycieraczki szyb, układ wydechowy, części silnikowe, filtr kabiny
Masz wątpliwości? Nie jesteś pewien czy potrafisz prawidłowo dobrać części z kategorii przełącznik, czujnik temperatury do Audi A8 D2 (4D2, 4D8)? Napisz do nas. Chętnie pomożemy w dobraniu właściwych części zamiennych.
Możesz złożyć zamówienie na przełącznik, czujnik temperatury do Audi A8 D2 (4D2, 4D8) w naszym sklepie z częściami i mieć pewność, że będzie to to produkt wysokiej jakości, spełniający standardy producenta auta marki Audi z rocznika od 1996.04 do roku 2002.09, i mocy silnika 193 KM
.
Zestawy naprawcze przekładni kierowniczych
29-09-2025

Jak ważna jest wymiana filtrów
25-06-2025

Rodzaje świec zapłonowych i ich zastosowanie
08-05-2025

Świece zapłonowe, które wybrać?
28-04-2025

Jaki płyn chłodniczy wybrać do swojego auta?
21-04-2025

Najczęstsze przyczyny uszkodzeń tarcz hamulcowych.
15-04-2025