
| kod | 1Z |
| Kształt obudowy wtyczki | prostokątny |
| Ilość biegunów | 4 |
| Średnica zabudowy [mm] | 20 |
| Punkt włączania [°C] | 108 |
| Punkt włączania [°C] | 112 |
| Oznaczenie koloru | brązowy |
| Zakres temperatury od [°C] | 108 |
| Zakres temperatury do [°C] | 119 |

| Kod silnika | 1Z; AHU |
| Kod silnika | 1Z; AHU |
| Kod silnika | 1Z; AHU |
| Kod silnika | 1Z; AHU |
| Średnica [mm] | 25 |
| Długość [mm] | 42 |
| Ciężar [kg] | 0,03 |
| Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca | z uszczelnieniem |
| dla numeru OE | 6U0 919 501 B |
| Oznaczenie koloru | niebieski |
| Ilość biegunów | 4 |
| nr EAN | 4046001285820 |

| TECDOC-Nr silnika | 4961 |
| Kolor | czarny |
| TECDOC-Nr silnika | 4990 |
| Kolor | czarny |
| TECDOC-Nr silnika | 9455 |
| Kolor | czarny |
| TECDOC-Nr silnika | 4961 |
| Kolor | czarny |
| TECDOC-Nr silnika | 4990 |
| Kolor | czarny |
| TECDOC-Nr silnika | 9455 |
| Kolor | czarny |
| TECDOC-Nr silnika | 4961 |
| Kolor | czarny |
| TECDOC-Nr silnika | 4990 |
| Kolor | czarny |
| TECDOC-Nr silnika | 9455 |
| Kolor | czarny |
| TECDOC-Nr silnika | 4961 |
| Kolor | czarny |
| TECDOC-Nr silnika | 4990 |
| Kolor | czarny |
| TECDOC-Nr silnika | 9455 |
| Kolor | czarny |
| dla numeru OE | 357 919 501 |
| Ciężar [kg] | 0,025 |
| Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca | z uszczelnieniem |
| Oznaczenie koloru | zielony |
| Ilość biegunów | 4 |
| nr EAN | 4046001286605 |

| Ciężar [kg] | 0,017 |
| Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca | z uszczelnieniem |
| dla numeru OE | 059 919 501 A |
| Oznaczenie koloru | zielony |
| Ciężar [kg] | 0,027 |
| Projekt resora | Sprężyna zabezpieczająca |
| Ilość biegunów | 4 |
| nr EAN | 4046001301384 |

| Średnica [mm] | 29 |
| Wysokość [mm] | 42,7 |
| Wymiar gwintu | M22x1,5 |
| Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca | z uszczelnieniem |
| Ilość biegunów | 2 |
| Punkt włączania od [°C] | 95 |
| Punkt włączania do [°C] | 84 |
| Ciężar [kg] | 0,06671 |
| nr EAN | 4046001155765 |

| Rok prod. od | 199703 |
| Rok prod. do | 200306 |
| Długość [mm] | 29 |
| Wysokość [mm] | 45 |
| Ciężar [kg] | 0,07345 |
| Wymiar gwintu | M22x1,5 |
| Punkt włączania [°C] | 102 |
| Punkt włączania [°C] | 85 |
| Kolor | czarny |
| Przełącznik | z podwójnym termoprzełącznikiem |
| Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca | z uszczelnieniem |
| Ilość biegunów | 3 |
| Punkt włączania od [°C] | 102 |
| Punkt włączania do [°C] | 85 |
| nr EAN | 4046001283932 |

| ID wykonania wtyczki | 2 polig |
| Wyposażenie pojazdu | dla pojazdów bez automatycznego sterowania klimatycznego |
| Ciężar [kg] | 0,019 |
| nr EAN | 4046001301346 |

| Średnica wewnętrzna [mm] | 19,5 |
| Grubość [mm] | 3,5 |
| Ciężar [kg] | 0,001 |
| nr EAN | 4046001390685 |

| Wymiar gwintu | 20 mm |
| Liczba styków diagnostycznych (pinów) | 4 |
| nr EAN | 3531650022380 |

| Punkt włączania [°C] | 120 |
| Wymiar gwintu | 20 mm |
| Funkcja przełączania | Zestyk rozwierny |
| nr EAN | 3531650022366 |

| Temperatura wyłączania [°c] | 120 |
| Wymiar gwintu | 20 mm |
| nr EAN | 3531650022373 |

| Temperatura wyłączania [°c] | 94 |
| Temperatura wyłączania [°c] | 91 |
| Wymiar gwintu | M22x1.5 |
| Techniczny numer informacyjny | Circuit N.O. |
| nr EAN | 3531650010868 |

| Temperatura wyłączania [°c] | 87 |
| Temperatura wyłączania [°c] | 97 |
| Wymiar gwintu | M22x1.5 |
| Techniczny numer informacyjny | Circuit N.O. |
| nr EAN | 3531650012855 |

Przeglądasz części samochodowe z kategorii przełącznik, czujnik temperatury do Volkswagen CADDY II Furgon/minivan (9K9A) 1.9 TDI.
W ofercie naszego sklepu znajdziesz auto części z wybranej kategorii dedykowanych dokładnie do pojazdu Volkswagen CADDY II Furgon/minivan (9K9A) 1.9 TDI produkowanego od 1996.09 do roku 2004.01
Jeżeli twój Volkswagen dysponuje silnikiem o mocy 90 KM, to zapraszamy do zakupu w naszym sklepie interesujących części z wybranej przez ciebie kategorii i wielu innych, takich jak półoś napędowa, chłodnica wody, napinacz paska wieloklinowego
Masz wątpliwości? Nie jesteś pewien czy potrafisz prawidłowo dobrać części z kategorii przełącznik, czujnik temperatury do Volkswagen CADDY II Furgon/minivan (9K9A)? Napisz do nas. Chętnie pomożemy w dobraniu właściwych części zamiennych.
Możesz złożyć zamówienie na przełącznik, czujnik temperatury do Volkswagen CADDY II Furgon/minivan (9K9A) w naszym sklepie z częściami i mieć pewność, że będzie to to produkt wysokiej jakości, spełniający standardy producenta auta marki Volkswagen z rocznika od 1996.09 do roku 2004.01, i mocy silnika 90 KM
.
Zestawy naprawcze przekładni kierowniczych
29-09-2025

Jak ważna jest wymiana filtrów
25-06-2025

Rodzaje świec zapłonowych i ich zastosowanie
08-05-2025

Świece zapłonowe, które wybrać?
28-04-2025

Jaki płyn chłodniczy wybrać do swojego auta?
21-04-2025

Najczęstsze przyczyny uszkodzeń tarcz hamulcowych.
15-04-2025