
| Wymiar gwintu | M22x1,5 |
| Przełącznik | dla podwójnego przełącznika termicznego |
| Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca | z uszczelnieniem |
| Ilość biegunów | 3 |
| Strefy klimatyczne | dla gorących klimatów |
| Punkt włączania od [°C] | 102 |
| Punkt włączania do [°C] | 85 |
| Ciężar [kg] | 0,076 |
| nr EAN | 4046001280382 |

| Wymiar gwintu | M22 x 1,5 |
| Kolor | biały |
| Przełącznik | dla podwójnego przełącznika termicznego |
| Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca | z uszczelnieniem |
| Ilość biegunów | 3 |
| Punkt włączania od [°C] | 102 |
| Punkt włączania do [°C] | 85 |
| Ciężar [kg] | 0,077 |
| nr EAN | 4046001280436 |

| ID wykonania wtyczki | 4-polig |
| Punkt włączania [°C] | 102 |
| Punkt włączania [°C] | 90 |
| Ilość biegunów | 4 |
| Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca | z pierścieniem uszczelniającym |
| Kolor obudowy | niebieski |
| Punkt włączania od [°C] | 102 |
| Punkt włączania do [°C] | 90 |
| Ciężar [kg] | 0,03105 |
| nr EAN | 4046001301353 |

| Wymiar gwintu | 20 mm |
| Liczba styków diagnostycznych (pinów) | 4 |
| nr EAN | 3531650022380 |

| Punkt włączania [°C] | 120 |
| Wymiar gwintu | 20 mm |
| Funkcja przełączania | Zestyk rozwierny |
| nr EAN | 3531650022366 |

| Wymiar gwintu | 20 mm |
| nr EAN | 3531650022090 |

| Punkt włączania [°C] | 95 |
| Temperatura wyłączania [°c] | 84 |
| Temperatura wyłączania [°c] | 91 |
| Wymiar gwintu | M22x1.5 |
| Techniczny numer informacyjny | Circuit N.O. |
| nr EAN | 3531650011056 |

| Temperatura wyłączania [°c] | 90 |
| Wymiar gwintu | M22x1.5 |
| Techniczny numer informacyjny | Circuit N.O. |
| nr EAN | 3531650012589 |

| Temperatura wyłączania [°c] | 90 |
| Temperatura wyłączania [°c] | 97 |
| Wymiar gwintu | 20 mm |
| Techniczny numer informacyjny | Circuit N.O. |
| nr EAN | 3531650012596 |
Przeglądasz części samochodowe z kategorii przełącznik, czujnik temperatury do Volkswagen PASSAT B5 (3B2) 1.9 TDI Syncro/4motion.
W ofercie naszego sklepu znajdziesz auto części z wybranej kategorii dedykowanych dokładnie do pojazdu Volkswagen PASSAT B5 (3B2) 1.9 TDI Syncro/4motion produkowanego od 1997.06 do roku 2000.08
Jeżeli twój Volkswagen dysponuje silnikiem o mocy 110 KM, to zapraszamy do zakupu w naszym sklepie interesujących części z wybranej przez ciebie kategorii i wielu innych, takich jak świeca zapłonowa, filtr oleju, wahacze
Masz wątpliwości? Nie jesteś pewien czy potrafisz prawidłowo dobrać części z kategorii przełącznik, czujnik temperatury do Volkswagen PASSAT B5 (3B2)? Napisz do nas. Chętnie pomożemy w dobraniu właściwych części zamiennych.
Możesz złożyć zamówienie na przełącznik, czujnik temperatury do Volkswagen PASSAT B5 (3B2) w naszym sklepie z częściami i mieć pewność, że będzie to to produkt wysokiej jakości, spełniający standardy producenta auta marki Volkswagen z rocznika od 1997.06 do roku 2000.08, i mocy silnika 110 KM
.
Zestawy naprawcze przekładni kierowniczych
29-09-2025

Jak ważna jest wymiana filtrów
25-06-2025

Rodzaje świec zapłonowych i ich zastosowanie
08-05-2025

Świece zapłonowe, które wybrać?
28-04-2025

Jaki płyn chłodniczy wybrać do swojego auta?
21-04-2025

Najczęstsze przyczyny uszkodzeń tarcz hamulcowych.
15-04-2025