
| Projekt lampy | Halogen |
| Rodzaj lampy | W16W |
| Napięcie [V] | 12 |
| Moc znamionowa [W] | 16 |
| Wymagana ilość | 10 |
| Oznaczenie kontrolne | E1 |
| Rodzaj gniazda | W2,1x9,5d |
| Strona zabudowy | z przodu i z tyłu |
| Rodzaj połączenia | Pudełko |
| nr EAN | 4082300150735 |

| Rodzaj lampy | PS19W |
| Napięcie [V] | 12 |
| Moc znamionowa [W] | 19 |
| Rodzaj gniazda | PG20-1 |
| nr EAN | 5901619599174 |

| Rodzaj lampy | W16W |
| Napięcie [V] | 12 |
| Moc znamionowa [W] | 16 |
| Rodzaj gniazda | W2,1x9,5d |
| nr EAN | 4052899254411 |

| Rodzaj lampy | W16W |
| Napięcie [V] | 12 |
| Moc znamionowa [W] | 16 |
| Rodzaj gniazda | W2,1x9,5d |
| nr EAN | 4008321100948 |

| Rodzaj lampy | W16W |
| Napięcie [V] | 12 |
| Moc znamionowa [W] | 16 |
| Rodzaj gniazda | W2,1x9,5d |
| Wymagana ilość | 2 |
| nr EAN | 4008321349507 |

| Rodzaj lampy | PS19W |
| Napięcie [V] | 12 |
| Moc znamionowa [W] | 19 |
| Rodzaj gniazda | PG20-1 |
| nr EAN | 4052899600546 |
Przeglądasz części samochodowe z kategorii oświetlenie obrysowe do Bmw 3 Compact (E36) 318 tds.
W ofercie naszego sklepu znajdziesz auto części z wybranej kategorii dedykowanych dokładnie do pojazdu Bmw 3 Compact (E36) 318 tds produkowanego od 1995.06 do roku 2000.08
Jeżeli twój Bmw dysponuje silnikiem o mocy 90 KM, to zapraszamy do zakupu w naszym sklepie interesujących części z wybranej przez ciebie kategorii i wielu innych, takich jak układ chłodzenia, hamulce, filtry
Masz wątpliwości? Nie jesteś pewien czy potrafisz prawidłowo dobrać części z kategorii oświetlenie obrysowe do Bmw 3 Compact (E36)? Napisz do nas. Chętnie pomożemy w dobraniu właściwych części zamiennych.
Możesz złożyć zamówienie na oświetlenie obrysowe do Bmw 3 Compact (E36) w naszym sklepie z częściami i mieć pewność, że będzie to to produkt wysokiej jakości, spełniający standardy producenta auta marki Bmw z rocznika od 1995.06 do roku 2000.08, i mocy silnika 90 KM
.
Świece zapłonowe, które wybrać?
28-04-2025

Jaki płyn chłodniczy wybrać do swojego auta?
21-04-2025

Najczęstsze przyczyny uszkodzeń tarcz hamulcowych.
15-04-2025

Przyczyny uszkodzenia pokrywy zaworów
07-04-2025

Objawy uszkodzenia czujnika wału korbowego
31-03-2025

Klimatyzacja i czynniki chłodnicze
23-03-2025