
| Rok modelowy od | 2008 |
| Strona zabudowy | góra |
| Rodzaj lampy | R5W |
| Napięcie [V] | 12 |
| Moc znamionowa [W] | 5 |
| Rodzaj gniazda | BA15s |
| Rodzaj połączenia | opakowanie konturowe |
| Rodzaj lampy | Żarówka kulista |
| nr EAN | 8711500417701 |

| Rok modelowy od | 2008 |
| Strona zabudowy | góra |
| Rodzaj lampy | R5W |
| Napięcie [V] | 12 |
| Moc znamionowa [W] | 5 |
| Rodzaj gniazda | BA15s |
| Rodzaj lampy | Żarówka kulista |
| nr EAN | 8711500482716 |

| Rok modelowy od | 2008 |
| Strona zabudowy | góra |
| Rodzaj lampy | R5W |
| Napięcie [V] | 12 |
| Moc znamionowa [W] | 5 |
| Rodzaj gniazda | BA15s |
| Rodzaj połączenia | opakowanie konturowe |
| Rodzaj lampy | Żarówka kulista |
| nr EAN | 8727900382099 |

| Rok modelowy od | 2008 |
| Strona zabudowy | góra |
| Rodzaj lampy | R5W |
| Napięcie [V] | 12 |
| Moc znamionowa [W] | 5 |
| Rodzaj gniazda | BA15s |
| Rodzaj lampy | Żarówka kulista |
| nr EAN | 8727900390940 |

| Rodzaj lampy | H4 |
| Napięcie [V] | 12 |
| Moc znamionowa [W] | 60/55 |
| Rodzaj gniazda | P43t-38 |
| Rodzaj połączenia | opakowanie konturowe |
| nr EAN | 8727900354881 |

| Rodzaj lampy | H4 |
| Napięcie [V] | 12 |
| Moc znamionowa [W] | 60/55 |
| Rodzaj gniazda | P43t-38 |
| Rodzaj połączenia | Pojemnik |
| nr EAN | 8727900354911 |

| Rodzaj lampy | H4 |
| Napięcie [V] | 12 |
| Moc znamionowa [W] | 60/55 |
| Rodzaj gniazda | P43t-38 |
| Rodzaj połączenia | Pojemnik |
| nr EAN | 8719018005687 |

| Rodzaj lampy | H3 |
| Napięcie [V] | 12 |
| Moc znamionowa [W] | 55 |
| Rodzaj gniazda | PK22s |
| nr EAN | 3276420320050 |

| Rodzaj lampy | H4 |
| Napięcie [V] | 12 |
| Moc znamionowa [W] | 60/55 |
| Rodzaj gniazda | P43t-38 |
| nr EAN | 3276420320074 |
Przeglądasz części samochodowe z kategorii żarówka reflektora do Volvo V50 (545) 2.0 D.
W ofercie naszego sklepu znajdziesz auto części z wybranej kategorii dedykowanych dokładnie do pojazdu Volvo V50 (545) 2.0 D produkowanego od 2004.04 do roku 2010.12
Jeżeli twój Volvo dysponuje silnikiem o mocy 136 KM, to zapraszamy do zakupu w naszym sklepie interesujących części z wybranej przez ciebie kategorii i wielu innych, takich jak sprzęgło, układ hamulcowy, amortyzatory
Masz wątpliwości? Nie jesteś pewien czy potrafisz prawidłowo dobrać części z kategorii żarówka reflektora do Volvo V50 (545)? Napisz do nas. Chętnie pomożemy w dobraniu właściwych części zamiennych.
Możesz złożyć zamówienie na żarówka reflektora do Volvo V50 (545) w naszym sklepie z częściami i mieć pewność, że będzie to to produkt wysokiej jakości, spełniający standardy producenta auta marki Volvo z rocznika od 2004.04 do roku 2010.12, i mocy silnika 136 KM
.
Zestawy naprawcze przekładni kierowniczych
29-09-2025

Jak ważna jest wymiana filtrów
25-06-2025

Rodzaje świec zapłonowych i ich zastosowanie
08-05-2025

Świece zapłonowe, które wybrać?
28-04-2025

Jaki płyn chłodniczy wybrać do swojego auta?
21-04-2025

Najczęstsze przyczyny uszkodzeń tarcz hamulcowych.
15-04-2025