
| Rodzaj lampy | W5W |
| Napięcie [V] | 12 |
| Moc znamionowa [W] | 5 |
| Rodzaj gniazda | W2,1x9,5d |
| Wymagana ilość | 2 |
| nr EAN | 4008321415189 |

| Rodzaj lampy | H1 |
| Napięcie [V] | 12 |
| Moc znamionowa [W] | 55 |
| Rodzaj gniazda | P14,5s |
| nr EAN | 4008321416209 |

| Rodzaj lampy | W16W |
| Napięcie [V] | 12 |
| Moc znamionowa [W] | 16 |
| Rodzaj gniazda | W2,1x9,5d |
| Wymagana ilość | 2 |
| nr EAN | 4008321349507 |

| Projekt lampy | Bi-ksenon |
| Rodzaj lampy | D2S (gazowa lampa wyładowcza) |
| Napięcie [V] | 85 |
| Moc znamionowa [W] | 35 |
| Rodzaj gniazda | P32d-2 |
| Opakowanie dostosowane do sprzedaży samoobsł. patrz wykaz | |
| nr EAN | 4052899075443 |

| Rodzaj lampy | H1 |
| Napięcie [V] | 12 |
| Moc znamionowa [W] | 55 |
| Rodzaj gniazda | P14,5s |
| nr EAN | 4052899992573 |

| Rodzaj lampy | H1 |
| Napięcie [V] | 12 |
| Moc znamionowa [W] | 55 |
| Rodzaj gniazda | P14,5s |
| Wymagana ilość | 2 |
| nr EAN | 4052899992252 |

| Rodzaj lampy | H1 |
| Napięcie [V] | 12 |
| Moc znamionowa [W] | 55 |
| Rodzaj gniazda | P14,5s |
| nr EAN | 4052899991309 |

| Rodzaj lampy | H1 |
| Napięcie [V] | 12 |
| Moc znamionowa [W] | 55 |
| Rodzaj gniazda | P14,5s |
| Wymagana ilość | 1 |
| nr EAN | 4052899990968 |

| Rodzaj lampy | W5W |
| Napięcie [V] | 12 |
| Moc znamionowa [W] | 5 |
| Rodzaj gniazda | W2,1x9,5d |
| nr EAN | 4062172218740 |

| Rodzaj lampy | H1 |
| Napięcie [V] | 12 |
| Moc znamionowa [W] | 55 |
| Rodzaj gniazda | P14,5s |
| nr EAN | 4058075520356 |

| Rodzaj lampy | W16W |
| Napięcie [V] | 12 |
| Moc znamionowa [W] | 16 |
| Rodzaj gniazda | W2,1x9,5d |
| Rodzaj lampy | Żarówka z trzonkiem szklanym |
| nr EAN | 8727900391626 |

| Rodzaj lampy | H1 |
| Napięcie [V] | 12 |
| Moc znamionowa [W] | 55 |
| Rodzaj gniazda | P14,5s |
| Rodzaj połączenia | opakowanie konturowe |
| nr EAN | 8711500475176 |

| Rodzaj lampy | H1 |
| Napięcie [V] | 12 |
| Moc znamionowa [W] | 55 |
| Rodzaj gniazda | P14,5s |
| nr EAN | 8711500475190 |

| Rodzaj lampy | H1 |
| Napięcie [V] | 12 |
| Moc znamionowa [W] | 55 |
| Rodzaj gniazda | P14,5s |
| Rodzaj połączenia | opakowanie konturowe |
| nr EAN | 8727900363197 |

| Rodzaj lampy | H1 |
| Napięcie [V] | 12 |
| Moc znamionowa [W] | 55 |
| Rodzaj gniazda | P14,5s |
| Rodzaj połączenia | Pojemnik |
| nr EAN | 8727900363210 |

| Rok modelowy do | 2008 |
| Rodzaj lampy | W5W |
| Napięcie [V] | 12 |
| Moc znamionowa [W] | 5 |
| Rodzaj gniazda | W2,1x9,5d |
| Rodzaj połączenia | opakowanie konturowe |
| Rodzaj lampy | Żarówka z trzonkiem szklanym |
| nr EAN | 8711559520070 |

| Rok modelowy do | 2008 |
| Rodzaj lampy | W5W |
| Napięcie [V] | 12 |
| Moc znamionowa [W] | 5 |
| Rodzaj gniazda | W2,1x9,5d |
| Rodzaj lampy | Żarówka z trzonkiem szklanym |
| nr EAN | 8711500490926 |

| Rok modelowy do | 2008 |
| Rodzaj lampy | W5W |
| Napięcie [V] | 12 |
| Moc znamionowa [W] | 5 |
| Rodzaj gniazda | W2,1x9,5d |
| Rodzaj połączenia | opakowanie konturowe |
| Rodzaj lampy | Żarówka z trzonkiem szklanym |
| nr EAN | 8727900382051 |

| Rok modelowy do | 2008 |
| Rodzaj lampy | W5W |
| Napięcie [V] | 12 |
| Moc znamionowa [W] | 5 |
| Rodzaj gniazda | W2,1x9,5d |
| Rodzaj lampy | Żarówka z trzonkiem szklanym |
| nr EAN | 8727900390872 |

| Projekt lampy | Bi-ksenon |
| Funkcja lampy | z oświetleniem do skręcania |
| Projekt lampy | Bi-ksenon |
| Rodzaj lampy | D2S (gazowa lampa wyładowcza) |
| Napięcie [V] | 85 |
| Moc znamionowa [W] | 35 |
| Rodzaj gniazda | P32d-2 |
| nr EAN | 8727900364781 |

| Projekt lampy | Bi-ksenon |
| Funkcja lampy | z oświetleniem do skręcania |
| Projekt lampy | Bi-ksenon |
| Rodzaj lampy | D2S (gazowa lampa wyładowcza) |
| Napięcie [V] | 85 |
| Moc znamionowa [W] | 35 |
| Rodzaj gniazda | P32d-2 |
| nr EAN | 8727900375251 |

| Projekt lampy | Bi-ksenon |
| Funkcja lampy | z oświetleniem do skręcania |
| Projekt lampy | Bi-ksenon |
| Rodzaj lampy | D2S (gazowa lampa wyładowcza) |
| Napięcie [V] | 85 |
| Moc znamionowa [W] | 35 |
| Rodzaj gniazda | P32d-2 |
| nr EAN | 8727900377309 |

| Projekt lampy | Bi-ksenon |
| Funkcja lampy | z oświetleniem do skręcania |
| Projekt lampy | Bi-ksenon |
| Rodzaj lampy | D2S (gazowa lampa wyładowcza) |
| Napięcie [V] | 85 |
| Moc znamionowa [W] | 35 |
| Rodzaj gniazda | P32d-2 |
| Rodzaj połączenia | Pojemnik |
| nr EAN | 8727900377286 |

| Projekt lampy | Bi-ksenon |
| Funkcja lampy | z oświetleniem do skręcania |
| Projekt lampy | Bi-ksenon |
| Rodzaj lampy | D2S (gazowa lampa wyładowcza) |
| Napięcie [V] | 85 |
| Moc znamionowa [W] | 35 |
| Rodzaj gniazda | P32d-2 |
| nr EAN | 8727900377088 |

| Projekt lampy | Bi-ksenon |
| Funkcja lampy | z oświetleniem do skręcania |
| Projekt lampy | Bi-ksenon |
| Rodzaj lampy | D2S (gazowa lampa wyładowcza) |
| Napięcie [V] | 85 |
| Moc znamionowa [W] | 35 |
| Rodzaj gniazda | P32d-2 |
| Rodzaj połączenia | Pojemnik |
| nr EAN | 8727900377040 |

| Rodzaj lampy | H1 |
| Napięcie [V] | 12 |
| Moc znamionowa [W] | 55 |
| Rodzaj gniazda | P14,5s |
| Rodzaj połączenia | opakowanie konturowe |
| nr EAN | 8719018005267 |

| Rodzaj lampy | H1 |
| Napięcie [V] | 12 |
| Moc znamionowa [W] | 55 |
| Rodzaj gniazda | P14,5s |
| Rodzaj połączenia | opakowanie konturowe |
| nr EAN | 8719018005502 |

| Rodzaj lampy | H1 |
| Napięcie [V] | 12 |
| Moc znamionowa [W] | 55 |
| Rodzaj gniazda | P14,5s |
| Rodzaj połączenia | Pojemnik |
| nr EAN | 8719018005663 |

| Rodzaj lampy | H1 |
| Napięcie [V] | 12 |
| Moc znamionowa [W] | 55 |
| Rodzaj gniazda | P14,5s |
| nr EAN | 3276420320036 |

| Rodzaj lampy | H1 |
| Napięcie [V] | 12 |
| Moc znamionowa [W] | 55 |
| Rodzaj gniazda | P14,5s |
| nr EAN | 3276420325031 |

| Rodzaj lampy | H1 |
| Napięcie [V] | 12 |
| Moc znamionowa [W] | 55 |
| Rodzaj gniazda | P14,5s |
| nr EAN | 3276420325055 |

| Rodzaj lampy | H1 |
| Napięcie [V] | 12 |
| Moc znamionowa [W] | 55 |
| Rodzaj gniazda | P14,5s |
| nr EAN | 3276420325079 |

| Napięcie [V] | 12 |
| Moc znamionowa [W] | 5 |
| Rodzaj lampy | W5W |
| Rodzaj gniazda | W2,1X9,5D |
| Strona zabudowy | zewnętrzny |
| Strona zabudowy | wewnątrz |
| Ciężar [kg] | 0,001 |
| nr EAN | 4046001575648 |
Przeglądasz części samochodowe z kategorii żarówka reflektora do Porsche 911 (997) 3.6 Carrera 4.
W ofercie naszego sklepu znajdziesz auto części z wybranej kategorii dedykowanych dokładnie do pojazdu Porsche 911 (997) 3.6 Carrera 4 produkowanego od 2008.06 do roku 2012.12
Jeżeli twój Porsche dysponuje silnikiem o mocy 345 KM, to zapraszamy do zakupu w naszym sklepie interesujących części z wybranej przez ciebie kategorii i wielu innych, takich jak układ chłodzenia, hamulce, filtry
Masz wątpliwości? Nie jesteś pewien czy potrafisz prawidłowo dobrać części z kategorii żarówka reflektora do Porsche 911 (997)? Napisz do nas. Chętnie pomożemy w dobraniu właściwych części zamiennych.
Możesz złożyć zamówienie na żarówka reflektora do Porsche 911 (997) w naszym sklepie z częściami i mieć pewność, że będzie to to produkt wysokiej jakości, spełniający standardy producenta auta marki Porsche z rocznika od 2008.06 do roku 2012.12, i mocy silnika 345 KM
.
Klimatyzacja i czynniki chłodnicze
23-03-2025

Ile trzeba zapłacić za wymianę tarcz i kloców hamulcowych.
14-03-2025

Ile kosztuje wymiana rozrządu?
07-03-2025

Kiedy należy wymieniać świece żarowe i zapłonowe?
04-03-2025

Dlaczego warto inwestować w wysokiej jakości klocki i tarcze hamulcowe przed sezonem letni
19-03-2024

Wycieraczki szyb Negotti
11-03-2024