
| nr EAN | 3165143933978 |

| Kształt obudowy wtyczki | owalny |
| Rodzaj czujnika | czujnik NTC |
| Ilość biegunów | 2 |
| Oznaczenie koloru | szary |


| nr EAN | 4251475101037 |

| nr EAN | 4251475107190 |

| nr EAN | 3165143933978 |

| Długość przewodu [mm] | 215 |
| Ilość połączeń | 3 |
| Opór od [Ohm] | 900 |
| nr EAN | 5012759455630 |

| Ilość połączeń | 2 |
| Kolor | czarny |
| alternatywny zestaw naprawczy | Harness: 9001-924 |
| Ilość podłączonych styków | 2 |
| nr EAN | 5012759464885 |

| Ilość podłączonych styków | 2 |
| Kolor | szary |
| alternatywny zestaw naprawczy | Harness: 9001-925 |
| nr EAN | 5012759465455 |

| Kolor | czarny |
| Długość przewodu [mm] | 190 |
| Ciężar [kg] | 0,060 |
| Opór [Ohm] | 900 |
| Ilość połączeń | 3 |
| Głębokość zabudowy [mm] | 24 |
| nr EAN | 8053379054336 |

| Długość przewodu [mm] | 215 |
| Długość czujnika pomiarowego [mm] | 24 |
| nr EAN | 8012510078952 |

| nr EAN | 8012510080641 |

| Ciśnienie od [kPa] | 11 |
| ciśnienie do [kPa] | 307 |
| Napięcie wyjściowe od [V] | 0,25 |
| Napięcie wyjściowe do [V] | 4,75 |
| nr EAN | 8012510026762 |

| Ilość połączeń | 2 |
| Materiał | Tworzywo sztuczne |
| Ciężar [kg] | 0,010 |
| nr EAN | 4027816347699 |

| Długość [mm] | 215 |
| Szerokość [mm] | 55,0 |
| Grubość [mm] | 15,0 |
| Ilość połączeń | 4 |
| Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca | z czujnikiem temperatury |
| Ciężar [kg] | 0,03 |
| dla numeru OE | 02E 927 321 C |
| nr EAN | 4027816443513 |

| Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca | z uszczelnieniem |
| Liczba otworów do mocowania | 1 |
| Napięcie znamionowe [V] | 12 |
| Opór [Ohm] | 900 |
| Ilość biegunów | 3 |
| Długość przewodu [mm] | 215 |
| Rodzaj czujnika | czujnik indukcyjny |
| Tolerancja [%] | 10 |
| nr EAN | 4082300163827 |

| Sposób montażu | wciśnięty |
| Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca | z pierścieniem osadczym sprężynującym |
| Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca | z uszczelnieniem |
| Napięcie znamionowe [V] | 12 |
| Ilość połączeń | 2 |
| Głębokość zabudowy [mm] | 20 |
| Odpowiada części oryginalnej w kolorze | szary |
| Odpowiada części oryginalnej w kolorze | czarny |
| Kolor | czarny |
| Rodzaj czujnika | czujnik NTC |
| nr EAN | 4082300290851 |

| Numer seryjny | K8800120 |
| nr EAN | 5901159269391 |

| Ilość połączeń | 2 |
| Kolor | czarny |
| alternatywny zestaw naprawczy | Harness: 9001-924 |
| Ilość podłączonych styków | 2 |
| nr EAN | 5901619568200 |

| Ilość biegunów | 2 |
| Kształt obudowy wtyczki | Wersja D |
| Kolor wtyczki | ciemnoszary |
| Średnica mocowania [mm] | 25 |
| Średnica obudowy [mm] | 20 |
| Rodzaj czujnika | czujnik NTC |
| Głębokość zabudowy [mm] | 20 |
| dla numeru OE | 06A 919 501 A |

| Napięcie robocze [V] | 12 |
| Rodzaj czujnika | pasywny czujnik |
| Opór [Ohm] | 900 |
| Głębokość zabudowy [mm] | 24 |
| Długość przewodu [mm] | 215 |
| Ilość biegunów | 3 |
| nr EAN | 4040074498750 |

| Masa [g] | 13 |
| nr EAN | 8051267607800 |

| Napięcie [V] | 12 |
| Długość [mm] | 220 |
| Ciężar [kg] | 0,10 |
| Tryb pracy | elektryczny |

| Napięcie [V] | 12 |
| Ciężar [kg] | 0,12 |
| Tryb pracy | elektryczny |

| 3 lata gwarancji | |
| Ciężar [kg] | 0,23 |
| Ilość biegunów | 9 |
| Koniecznie porównać starą i nową część (szczególnie nr OE) |

| 3 lata gwarancji | |
| Ciężar [kg] | 0,01 |
| Ilość biegunów | 2 |
| Koniecznie porównać starą i nową część (szczególnie nr OE) |

| Długość [mm] | 215 |
| Szerokość [mm] | 55,0 |
| Grubość [mm] | 15,0 |
| Ilość połączeń | 4 |
| Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca | z czujnikiem temperatury |
| nr EAN | 4044688443519 |

| Kształt obudowy wtyczki | owalny |
| Rodzaj czujnika | czujnik NTC |
| Ilość biegunów | 2 |
| Oznaczenie koloru | szary |

| Ilość biegunów | 2 |
| dla numeru OE | 8Z0 820 535 |

| Kształt obudowy wtyczki | prostokątny |
| Ilość biegunów | 2 |

| dla numeru OE | 06A 919 501 |

| Rodzaj czujnika | czujnik indukcyjny |
| Ilość biegunów | 3 |
| Napięcie [V] | 12 |
| Kształt obudowy wtyczki | Wersja D |
| Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca | z przewodem |
| Opór [Ohm] | 900 |
| Ciężar [kg] | 0,07 |
| nr EAN | 3276422540197 |

| Długość [mm] | 36 |
| Szerokość [mm] | 17 |
| Wysokość [mm] | 13 |
| Ciężar [kg] | 0,035 |
| Wyposażenie pojazdu | dla pojazdów z klimatyzacją |
| Ilość biegunów | 2 |
| nr EAN | 4046001424342 |

| Średnica [mm] | 24,85 |
| Wysokość [mm] | 52 |
| Ciężar [kg] | 0,08 |
| Ilość połączeń | 2 |
| nr EAN | 4046001331220 |

| Ilość biegunów | 2 |
| Ciężar [kg] | 0,073 |
| nr EAN | 4046001331237 |

| Wymiar gwintu | 20 mm |
| Liczba styków diagnostycznych (pinów) | 2 |
| nr EAN | 3531650022342 |
Przeglądasz części samochodowe z kategorii czujniki, włącznik (nadajnik) do Renault MEGANE I (BA0/1_) 1.4 e (BA0E, BA0V).
W ofercie naszego sklepu znajdziesz auto części z wybranej kategorii dedykowanych dokładnie do pojazdu Renault MEGANE I (BA0/1_) 1.4 e (BA0E, BA0V) produkowanego od 1996.01 do roku 2003.08
Jeżeli twój Renault dysponuje silnikiem o mocy 75 KM, to zapraszamy do zakupu w naszym sklepie interesujących części z wybranej przez ciebie kategorii i wielu innych, takich jak zestaw rozrządu, skraplacz klimatyzacji, klocki hamulcowe, filtr powietrza
Masz wątpliwości? Nie jesteś pewien czy potrafisz prawidłowo dobrać części z kategorii czujniki, włącznik (nadajnik) do Renault MEGANE I (BA0/1_)? Napisz do nas. Chętnie pomożemy w dobraniu właściwych części zamiennych.
Możesz złożyć zamówienie na czujniki, włącznik (nadajnik) do Renault MEGANE I (BA0/1_) w naszym sklepie z częściami i mieć pewność, że będzie to to produkt wysokiej jakości, spełniający standardy producenta auta marki Renault z rocznika od 1996.01 do roku 2003.08, i mocy silnika 75 KM
.
TRITAN® w łańcuchach rozrządu
25-04-2026

Tarcze i klocki hamulcowe QUARO
10-04-2026

Większa oferta Hortum
16-03-2026

Rozrządy łańcuchowe IWIS
06-03-2026

Tarcze i klocki hamulcowe EBC BRAKES
25-02-2026

Poszerzenie ofery OYODO
13-02-2026