
| dla kodu SA | BW5 |
| dla kodu SA | BB9 |
| dla kodu SA | BW2 |
| dla kodu SA | BW3 |
| dla kodu SA | BW4 |
| dla kodu SA | WJ9 |
| Napięcie robocze [V] | 12 |
| Rodzaj czujnika | czujnik indukcyjny |
| Wymagana ilość | 1 |
| Ilość biegunów | 2 |
| Strona zabudowy | Oś przednia po obydwu stronach |
| nr EAN | 4040074279564 |

| dla kodu SA | BB9 |
| dla kodu SA | BW5 |
| dla kodu SA | BW2 |
| dla kodu SA | BW3 |
| dla kodu SA | BW4 |
| dla kodu SA | WJ9 |
| nie dla kodu SA | ZM1 |
| Napięcie robocze [V] | 12 |
| Rodzaj czujnika | aktywny czujnik |
| Wymagana ilość | 1 |
| Ilość biegunów | 2 |
| Strona zabudowy | Oś tylna strona lewa |
| parzyste numery artykułów | 014 899 0070 |
| nr EAN | 4040074279519 |

| dla kodu SA | BB9 |
| dla kodu SA | BW5 |
| dla kodu SA | BW2 |
| dla kodu SA | BW3 |
| dla kodu SA | BW4 |
| dla kodu SA | WJ9 |
| nie dla kodu SA | ZM1 |
| Napięcie robocze [V] | 12 |
| Rodzaj czujnika | aktywny czujnik |
| Wymagana ilość | 1 |
| Ilość biegunów | 2 |
| Strona zabudowy | Oś tylna strona prawa |
| parzyste numery artykułów | 014 899 0069 |
| nr EAN | 4040074279526 |

| Strona zabudowy | przed katalizatorem SCR |
| Długość przewodu [mm] | 510 |
| Rodzaj czujnika | czujnik PTC |
| Liczba zestyków | 2 |

| Strona zabudowy | Recyrkulacja spalin |
| Strona zabudowy | Strona niskiego ciśnienia |
| Długość przewodu [mm] | 250 |
| Rodzaj czujnika | czujnik PTC |
| Liczba zestyków | 2 |

| Strona zabudowy | Recyrkulacja spalin |
| dla numeru OE | A0091535228 |
| Rozmiar klucza | 24 |
| Liczba zestyków | 3 |

| Strona zabudowy | Recyrkulacja spalin |
| dla numeru OE | A 009 153 51 28 |
| Rozmiar klucza | 24 |
| Liczba zestyków | 3 |

| TECDOC-Nr silnika | 24545 |
| Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca | bez przewodu |
| Ilość biegunów | 2 |
| Kształt obudowy wtyczki | Wersja D |
| nr EAN | 4010326810562 |

| TECDOC-Nr silnika | 24545 |
| nie dla normy czystości spalin | Euro 6 |
| Numer podwozia od | P-294338,E-126229 |
| Sonda lambda | Sonda regulacyjna |
| Liczba przewodów | 5 |
| Długość [mm] | 400 |
| nr EAN | 4010326917803 |

| TECDOC-Nr silnika | 24545 |
| nie dla normy czystości spalin | Euro 6 |
| Numer podwozia do | P-294337,E-126228 |
| Sonda lambda | Sonda regulacyjna |
| Liczba przewodów | 5 |
| Długość [mm] | 600 |
| nr EAN | 4010326977395 |

| EAN | 8718042361622 |
| Stan | Fabrycznie nowy |

| EAN | 8718042362025 |
| Stan | Fabrycznie nowy |

| Jednostka | szt. |
| Długość czujnika pomiarowego [mm] | 25 |
| Tryb pracy | Elektroniczny |
| Kształt | Owalny |
| Ilość biegunów | 2 |
| Napięcie [V] | 12 |
| Długość kabli | 210 |
| Wymiar gwintu | M14x1.5 |
| EAN | 8718042350428 |
| Stan | Fabrycznie nowy |

| Układ wydechowy | do 2-częściowego układu wydechowego |
| dla kodu wyposażenia specjalnego | 930K/940K/K204 |
| Liczba zestyków | 3 |
| Od ciśnienia [Pa] | 50000 |
| Do ciśnienia [Pa] | 700000 |
| Kształt obudowy wtyczki | owalny |

| Układ wydechowy | do 2-częściowego układu wydechowego |
| Liczba zestyków | 3 |
| Od ciśnienia [Pa] | 50000 |
| Do ciśnienia [Pa] | 600000 |
| Kształt obudowy wtyczki | owalny |

| Układ wydechowy | przed filtrem cząstek stałych |
| Norma emisji spalin | Euro 5 |
| Norma emisji spalin | Euro 6 |
| Ciężar netto [g] | 25 |
| nr EAN | 5902048059901 |

| Ciężar netto [g] | 30 |
| nr EAN | 5902048910738 |

| Ciężar netto [g] | 30 |
| nr EAN | 5902048059987 |

| Ciężar netto [g] | 40 |
| nr EAN | 5902048897152 |

| Ciężar netto [g] | 20 |
| nr EAN | 5902048884176 |

| Wymagana ilość | 4 |
| Strona zabudowy | z obu stron |
| Strona zabudowy | z tyłu |
| dla kodu SA | EZ8 |
| Ciężar netto [g] | 22 |
| nr EAN | 5902048924568 |

| Ciężar netto [g] | 20 |
| nr EAN | 5902048924551 |

| Ciężar netto [g] | 22 |
| nr EAN | 5902048924520 |

| Ciężar netto [g] | 50 |
| nr EAN | 5902048924483 |

| Strona zabudowy | Oś przednia |
| Strona zabudowy | z lewej |
| Strona zabudowy | z prawej |
| Wymagana ilość | 2 |
| dla kodu SA | BB3/BW2 |
| dla kodu SA | BW3/BW4 |
| Ograniczenia producenta | BOSCH |
| Ciężar netto [g] | 46 |
| nr EAN | 5902048897831 |

| Długość przewodu [mm] | 1830 |
| Ciężar netto [g] | 72 |
| nr EAN | 5902048897824 |

| Długość przewodu [mm] | 1830 |
| Ciężar netto [g] | 80 |
| nr EAN | 5902048897817 |

| Strona zabudowy | Oś przednia po obydwu stronach |
| nie dla kodu SA | WJ9 |
| Długość przewodu [mm] | 870 |
| Rodzaj czujnika | aktywny czujnik |
| nr EAN | 4031185666541 |

| Strona zabudowy | Oś przednia po obydwu stronach |
| dla kodu SA | BB9 |
| dla kodu SA | BW2 |
| dla kodu SA | WJ9 |
| dla kodu SA | BW5 |
| dla kodu SA | BW4 |
| dla kodu SA | BW3 |
| Wymagana ilość | 2 |
| Długość przewodu [mm] | 862 |
| Rodzaj czujnika | aktywny czujnik |
| nr EAN | 4058787292060 |

| Strona zabudowy | Oś tylna strona lewa |
| dla kodu SA | BW4 |
| dla kodu SA | BW2 |
| dla kodu SA | BW3 |
| dla kodu SA | WJ9 |
| dla kodu SA | BB9 |
| nie dla kodu SA | ZM1 |
| Długość przewodu [mm] | 1865 |
| Rodzaj czujnika | aktywny czujnik |
| parzyste numery artykułów | 06-S929 |
| nr EAN | 4058787292077 |

| Strona zabudowy | Oś tylna strona prawa |
| dla kodu SA | BW3 |
| dla kodu SA | BW2 |
| dla kodu SA | WJ9 |
| dla kodu SA | BB9 |
| dla kodu SA | BW4 |
| nie dla kodu SA | ZM1 |
| Długość przewodu [mm] | 1865 |
| Rodzaj czujnika | aktywny czujnik |
| parzyste numery artykułów | 06-S928 |
| nr EAN | 4058787292084 |

| Tryb pracy | elektryczny |
| Napięcie [V] | 12 |
| Ilość połączeń | 2 |
| Długość przewodu [mm] | 385 |
| Wymiar gwintu | M14 x 1,5 mm |

| TECDOC-Nr silnika | 24545 |
| dla numeru OE | A 007 153 67 28 |
| dla numeru OE | A 000 905 39 05 |
| Strona zabudowy | przed katalizatorem |
| Tryb pracy | elektryczny |
| Napięcie [V] | 5 |
| Ilość połączeń | 2 |
| Długość przewodu [mm] | 464 |
| Wymiar gwintu | M14 x 1,5 |
| Długość całkowita [mm] | 573 |
| nr EAN | 4028977941702 |

| Numer identyfikacyjny podwozia (VIN) od | E124596 |
| TECDOC-Nr silnika | OM 651.955 |
| Strona zabudowy | przed katalizatorem SCR |
| Data produkcji od | 15.06.2016 |
| Separacja bloków | |
| TECDOC-Nr silnika | OM 651.955 |
| Numer identyfikacyjny podwozia (VIN) od | 66000113 |
| Numer identyfikacyjny podwozia (VIN) od | P269423 |
| Numer identyfikacyjny podwozia (VIN) od | S100046 |
| Strona zabudowy | przed katalizatorem SCR |
| Data produkcji od | 31.03.2016 |
| Napięcie [V] | 5 |
| Wymiar gwintu | M14 x 1,5 |
| Tryb pracy | elektryczny |
| Długość przewodu [mm] | 512 |
| Liczba przewodów | 2 |
| Długość całkowita [mm] | 648 |

| TECDOC-Nr silnika | OM 651.955 |
| nie dla normy czystości spalin | Euro 3 |
| nie dla normy czystości spalin | Euro 5 |
| Gwint zewn. [mm] | M10 X 1 MM |
| Rozmiar klucza | 24 |
| Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca | z uszczelnieniem |

| Ilość biegunów | 2 |
| Rodzaj czujnika | aktywny czujnik |
| Długość przewodu [mm] | 1845 |
| Strona zabudowy | Oś tylna strona lewa |
| nr EAN | 8430320295541 |

| Ilość biegunów | 2 |
| Rodzaj czujnika | aktywny czujnik |
| Długość przewodu [mm] | 1845 |
| Strona zabudowy | Oś tylna strona prawa |
| nr EAN | 8430320295626 |

| Napięcie [V] | 12 |
| Ciężar [kg] | 0,09 |
| Tryb pracy | elektryczny |
| Długość przewodu [mm] | 300 |

| Wyposażenie pojazdu | dla pojazdów bez dołączanego napędu wszystkich kół |
| Strona zabudowy | z obu stron |

| 3 lata gwarancji | |
| Ciężar [kg] | 0,05 |
| Koniecznie porównać starą i nową część (szczególnie nr OE) |

| 3 lata gwarancji | |
| Ciężar [kg] | 0,05 |
| Ilość biegunów | 3 |
| Koniecznie porównać starą i nową część (szczególnie nr OE) |

| 3 lata gwarancji | |
| Ciężar [kg] | 0,05 |
| Ilość biegunów | 3 |
| Koniecznie porównać starą i nową część (szczególnie nr OE) |

| aluminium | |
| 3 lata gwarancji | |
| tworzywo sztuczne | |
| Długość [mm] | 46,4 |
| Wysokość [mm] | 23,9 |
| Ciężar [kg] | 0,05 |
| Wymiar gwintu | M12x1,5 mm |
| Ilość biegunów | 3 |
| Ciśnienie od [kPa] | 0 |
| do ciśnienia [kPa] | 600 |
| Koniecznie porównać starą i nową część (szczególnie nr OE) |

| Długość [mm] | 75,73 |
| Ilość połączeń | 2 |
| Ciężar [kg] | 0,031 |
| uwzględnić informację serwisową | |
| nr EAN | 4044688244550 |

| Grubość [mm] | 51,0 |
| Gwint zewn. [mm] | M14 x 1,5 |
| Rozmiar klucza | 19 |
| Ilość połączeń | 2 |
| nr EAN | 4044688370594 |

| Długość [mm] | 945 |
| Ilość połączeń | 2 |
| Strona zabudowy | Oś przednia po obydwu stronach |
| Ciężar [kg] | 0,05 |
| nr EAN | 4054228027314 |

| parzyste numery artykułów | 10 10 6480 |
| Ilość połączeń | 2 |
| Strona zabudowy | Oś tylna strona prawa |
| Długość przewodu [mm] | 1870 |
| Ciężar [kg] | 0,059 |
| nr EAN | 4054228064814 |

| Kształt obudowy wtyczki | owalny |
| Ilość biegunów | 2 |

| Dynamika hamowania/jazdy | dla pojazdów z ABS |
| Strona zabudowy | Oś przednia po obydwu stronach |
| Ilość biegunów | 2 |
| Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca | z przewodem |
| Rodzaj czujnika | Czujnik Hall'a |
| Kształt obudowy wtyczki | owalny |
| Ilość na oś | 2 |
| Długość [mm] | 960 |

| Dynamika hamowania/jazdy | dla pojazdów z ABS |
| Strona zabudowy | Oś tylna strona prawa |
| Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca | z przewodem |
| parzyste numery artykułów | 115 968 |
| Ilość biegunów | 2 |
| Rodzaj czujnika | Czujnik Hall'a |
| Kształt obudowy wtyczki | owalny |
| Długość [mm] | 1940 |
Przeglądasz części samochodowe z kategorii czujniki do Mercedes-benz SPRINTER 3,5-t Autobus (B906) 314 CDI (906.731, 906.733, 906.735).
W ofercie naszego sklepu znajdziesz auto części z wybranej kategorii dedykowanych dokładnie do pojazdu Mercedes-benz SPRINTER 3,5-t Autobus (B906) 314 CDI (906.731, 906.733, 906.735) produkowanego od 2016.05
Jeżeli twój Mercedes-benz dysponuje silnikiem o mocy 143 KM, to zapraszamy do zakupu w naszym sklepie interesujących części z wybranej przez ciebie kategorii i wielu innych, takich jak półoś napędowa, chłodnica wody, napinacz paska wieloklinowego
Masz wątpliwości? Nie jesteś pewien czy potrafisz prawidłowo dobrać części z kategorii czujniki do Mercedes-benz SPRINTER 3,5-t Autobus (B906)? Napisz do nas. Chętnie pomożemy w dobraniu właściwych części zamiennych.
Możesz złożyć zamówienie na czujniki do Mercedes-benz SPRINTER 3,5-t Autobus (B906) w naszym sklepie z częściami i mieć pewność, że będzie to to produkt wysokiej jakości, spełniający standardy producenta auta marki Mercedes-benz z rocznika od 2016.05, i mocy silnika 143 KM
.
Przyczyny uszkodzenia pokrywy zaworów
07-04-2025

Objawy uszkodzenia czujnika wału korbowego
31-03-2025

Klimatyzacja i czynniki chłodnicze
23-03-2025

Ile trzeba zapłacić za wymianę tarcz i kloców hamulcowych.
14-03-2025

Ile kosztuje wymiana rozrządu?
07-03-2025

Kiedy należy wymieniać świece żarowe i zapłonowe?
04-03-2025