
| Napięcie [V] | 12 |
| Długość [mm] | 1706 |
| Ciężar [kg] | 0,22 |
| Opór [Ohm] | 6 |
| Tryb pracy | elektryczny |
| Sonda lambda | Sonda lambda |
| Liczba przewodów | 4 |

| Napięcie [V] | 12 |
| Ciężar [kg] | 0,06 |
| Tryb pracy | elektryczny |

| Napięcie [V] | 12 |
| Strona zabudowy | z przodu i z tyłu |
| Ciężar [kg] | 0,04 |
| Tryb pracy | elektryczny |
| Kształt | ustawiony pod kątem |
| Rodzaj czujnika | Czujnik ultradźwiękowy |

| Tryb pracy | elektryczny |
| Wyposażenie pojazdu | dla pojazdów z klimatyzacją |



| parzyste numery artykułów | 32 92 3816 |
| Ilość połączeń | 2 |
| Strona zabudowy | oś przednia, z lewej |
| Ciężar [kg] | 0,011 |
| nr EAN | 4044688553812 |

| Ilość połączeń | 2 |
| Oznaczenie koloru | szary |
| Długość śruby pod główką [mm] | 20 |
| Ciężar [kg] | 0,03 |
| Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca | z uszczelnieniem |
| nr EAN | 4044688546616 |

| parzyste numery artykułów | 32 92 3806 |
| Ilość połączeń | 2 |
| Strona zabudowy | Oś tylna strona prawa |
| Ciężar [kg] | 0,010 |
| nr EAN | 4044688553775 |

| parzyste numery artykułów | 32 92 3804 |
| Ilość połączeń | 2 |
| Strona zabudowy | Oś tylna strona lewa |
| Ciężar [kg] | 0,010 |
| nr EAN | 4044688553782 |

| parzyste numery artykułów | 32 92 3814 |
| Ilość połączeń | 2 |
| Strona zabudowy | oś przednia, z prawej |
| Ciężar [kg] | 0,011 |
| nr EAN | 4044688553829 |

| Sonda lambda | ogrzewana |
| Gwint zewn. [mm] | M18 x 1,5 |
| Rozmiar klucza | 22 |
| Liczba przewodów | 4 |
| Długość przewodu [mm] | 520 |
| Ciężar [kg] | 0,1 |
| nr EAN | 4044688368928 |

| Długość [mm] | 370 |
| Ilość połączeń | 3 |
| Ciężar [kg] | 0,06 |
| dla numeru OE | 030 957 147 AB |
| Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca | ze śrubą |
| nr EAN | 4044688372994 |

| Długość [mm] | 480 |
| Ilość połączeń | 3 |
| Rodzaj czujnika | Czujnik Hall'a |
| Ciężar [kg] | 0,065 |
| Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca | ze śrubą |
| nr EAN | 4044688373014 |

| Ilość połączeń | 2 |
| Ciężar [kg] | 0,05 |
| nr EAN | 4044688374769 |

| Ilość połączeń | 3 |
| Ciężar [kg] | 0,035 |
| dla numeru OE | 036 907 601 E |
| nr EAN | 4044688375100 |

| Kształt obudowy wtyczki | owalny |
| Rodzaj czujnika | czujnik NTC |
| Ilość biegunów | 2 |
| Oznaczenie koloru | szary |

| Strona zabudowy | Oś tylna strona lewa |
| Ilość biegunów | 2 |
| Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca | bez przewodu |
| Kształt obudowy wtyczki | Wersja D |
| Dynamika hamowania/jazdy | dla pojazdów z ABS |
| parzyste numery artykułów | 110 607 |
| Długość [mm] | 58 |

| Ilość biegunów | 2 |
| dla numeru OE | 1J0 919 379A |

| Strona zabudowy | oś przednia, z lewej |
| Kształt obudowy wtyczki | Wersja D |
| Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca | bez przewodu |
| Ilość biegunów | 2 |
| Dynamika hamowania/jazdy | dla pojazdów z ABS |
| parzyste numery artykułów | 110 608 |
| Długość [mm] | 61 |

| Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca | z pierścieniem uszczelniającym |
| Ilość biegunów | 3 |
| Rodzaj korpusu | Obudowa aluminiowa |
| Liczba otworów do mocowania | 3 |
| Materiał obudowy | Tworzywo sztuczne |
| Materiał obudowy | Poliamid 6.6 |
| Kolor obudowy | czarny |
| Wyposażenie pojazdu | dla pojazdów z czujnikiem poziomu oleju |
| Przestrzegać ilości napełnienia systemu | |
| dla numeru OE | 1J0 907 660B |
| dla numeru OE | 1 119 169 |

| Ilość biegunów | 2 |
| Kształt obudowy wtyczki | Wersja D |
| Zalecane rozszerzenie naprawy patrz lista dodatków |

| Kształt obudowy wtyczki | Wersja D |
| Ilość biegunów | 3 |
| Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca | bez przewodu |

| Ilość biegunów | 2 |
| Kształt obudowy wtyczki | owalny |

| Ilość biegunów | 3 |
| Kształt obudowy wtyczki | Wersja D |
| Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca | bez przewodu |

| Kształt obudowy wtyczki | Wersja D |
| Ilość biegunów | 3 |
| Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca | bez przewodu |
| Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca | z pierścieniem uszczelniającym |

| Ilość biegunów | 5 |
| Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca | z zabezpieczeniem |
| Przestrzegać zaleceń producenta pojazdu |

| Ilość biegunów | 2 |
| dla numeru OE | 8Z0 820 535 |

| Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca | z pierścieniem uszczelniającym |
| Ilość biegunów | 3 |
| Kształt obudowy wtyczki | Wersja D |
| Liczba otworów do mocowania | 3 |
| Rodzaj korpusu | Obudowa aluminiowa |
| Materiał obudowy | Tworzywo sztuczne |
| Materiał obudowy | Poliamid 6.6 |
| Kolor obudowy | czarny |
| Wyposażenie pojazdu | dla pojazdów z czujnikiem poziomu oleju |
| Przestrzegać ilości napełnienia systemu | |
| dla numeru OE | 1J0 907 660F |

| Ilość biegunów | 3 |
| Kształt obudowy wtyczki | Wersja D |
| Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca | z przewodem |

| Wyposażenie pojazdu | dla poj. z czujnikiem kąta skrętu koła kier. przy przekładni |
| Napięcie znamionowe [V] | 12 |
| Ilość biegunów | 3 |
| Kształt obudowy wtyczki | Wersja D |
| dla producentów przekładni kierowniczych | TRW |
| Wyposażenie pojazdu | dla pojazdów ze wspomaganiem układu kierowniczego |
| Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca | z przewodem |
| Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca | Rura ochronna przewodu |
| Materiał obudowy | Aluminium |
| Długość przewodu [mm] | 860 |
| Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca | z uszczelnieniem |

| dla numeru OE | 1J0 907 660 |

| dla numeru OE | 1J0 907 660 C |

| dla numeru OE | 06A 919 501 |

| Rodzaj czujnika | aktywny czujnik |
| Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca | z dodatkami |
| Długość [mm] | 62 |
| parzyste numery artykułów | GBS2529 |
| nr EAN | 3322937734849 |

| Strona zabudowy | Oś tylna |
| Ciężar [kg] | 0,77 |
| nr EAN | 4062375001613 |

| Rodzaj czujnika | Czujnik Hall'a |
| Ilość biegunów | 3 |
| Napięcie [V] | 12 |
| Kształt obudowy wtyczki | Wersja D |
| Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca | bez przewodu |
| Ciężar [kg] | 0,03 |
| nr EAN | 3276422538293 |

| Rodzaj czujnika | Czujnik Hall'a |
| Ilość biegunów | 3 |
| Kształt obudowy wtyczki | Wersja D |
| Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca | z przewodem |
| Ciężar [kg] | 0,07 |
| nr EAN | 3276423664397 |


| Ilość biegunów | 2 |
| Kolor | czarny |
| nr EAN | 4103590908377 |

| Ciężar [kg] | 0,017 |
| Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca | z uszczelnieniem |
| dla numeru OE | 059 919 501 A |
| Oznaczenie koloru | zielony |
| Ciężar [kg] | 0,027 |
| Projekt resora | Sprężyna zabezpieczająca |
| Ilość biegunów | 4 |
| nr EAN | 4046001301384 |

| Ilość połączeń | 2 |
| Ciężar [kg] | 0,005 |
| nr EAN | 4046001272844 |

| Rodzaj skrzyni biegów | Przekładnia automatyczna 4-biegowa |
| Długość [mm] | 240 |
| Ciężar [kg] | 0,044 |
| Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca | dla wału korbowego |
| Opór [Ohm] | 600 |
| Długość przewodu [mm] | 230 |
| Rodzaj czujnika | czujnik indukcyjny |
| Ilość biegunów | 2 |
| Ilość połączeń | 2 |
| Napięcie znamionowe [V] | 12 |
| Głębokość zabudowy [mm] | 37 |
| Ciężar [kg] | 0,06264 |
| nr EAN | 4046001319822 |

| Ilość biegunów | 3 |
| Ciężar [kg] | 0,02 |
| nr EAN | 4046001440069 |

| Wykonanie izolacji przewodu | z izolacją z plecionki z włókna powleczoną silikonem |
| Wymiar gwintu | M18 x 1,5 |
| Długość [mm] | 530 |
| Kształt obudowy wtyczki | Wersja D |
| Ilość przewodów | 4 |
| Długość przewodu [mm] | 530 |
| Ilość biegunów | 4 |
| Sonda lambda | Sonda diagnostyczna |
| Liczba przewodów | 4 |
| Układ wydechowy | za katalizatorem |
| Ciężar [kg] | 0,14624 |
| Sonda lambda | Gwint uprzednio nasmarowany |
| nr EAN | 4046001376887 |

| Wykonanie izolacji przewodu | z izolacją z plecionki z włókna powleczoną silikonem |
| Kolor wtyczki | brązowy |
| dla numeru OE | 036 906 262 F |
| Długość [mm] | 580 |
| Ciężar [kg] | 0,14824 |
| Wymiar gwintu | M18 x 1,5 |
| Kształt obudowy wtyczki | Wersja D |
| Długość przewodu [mm] | 570 |
| Ilość biegunów | 4 |
| Sonda lambda | Sonda diagnostyczna |
| Liczba przewodów | 4 |
| Układ wydechowy | za katalizatorem |
| Sonda lambda | Gwint uprzednio nasmarowany |
| nr EAN | 4046001376733 |

| Kształt obudowy wtyczki | Wersja D |
| dla numeru OE | 03D 906 265 B |
| Ciężar [kg] | 0,14954 |
| Wymiar gwintu | M18 x 1,5 |
| Kolor wtyczki | czarny |
| Liczba przewodów | 4 |
| Długość [mm] | 650 |
| Ilość biegunów | 4 |
| Ilość połączeń | 4 |
| Sonda lambda | Sonda regulacyjna |
| Układ wydechowy | przed katalizatorem |
| Sonda lambda | Gwint uprzednio nasmarowany |
| nr EAN | 4046001443619 |

| Strona zabudowy | z tyłu |
| Kolor | czarny |
| Kształt | ustawiony pod kątem |
| Rodzaj czujnika | Czujnik ultradźwiękowy |
| Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca | z uszczelnieniem |
| Powierzchnia | zagruntowany |
| Ilość biegunów | 3 |
| Ilość połączeń | 3 |
| Cecha chemiczna | przemalowywalny |
| Kolor obudowy | czarny |
| Ciężar [kg] | 0,032 |
| nr EAN | 4046001547287 |

| Opór [Ohm] | 540 |
| Długość przewodu [mm] | 1000 |
| Rodzaj czujnika | czujnik indukcyjny |
| Ilość biegunów | 3 |
| Ciężar [kg] | 0,03 |
| nr EAN | 4046001439926 |

| Strona zabudowy | z tyłu |
| Strona zabudowy | z przodu |
| Długość [mm] | 33,5 |
| Szerokość [mm] | 45 |
| Wysokość [mm] | 47 |
| Kolor | czarny |
| Kształt | ustawiony pod kątem |
| Rodzaj czujnika | Czujnik ultradźwiękowy |
| Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca | z uszczelnieniem |
| Ilość połączeń | 3 |
| Cecha chemiczna | przemalowywalny |
| Kolor obudowy | czarny |
| Ciężar [kg] | 0,04 |
| nr EAN | 4046001576706 |
Przeglądasz części samochodowe z kategorii czujniki do Volvo XC60 I SUV (156) T5.
W ofercie naszego sklepu znajdziesz auto części z wybranej kategorii dedykowanych dokładnie do pojazdu Volvo XC60 I SUV (156) T5 produkowanego od 2013.10 do roku 2017.02
Jeżeli twój Volvo dysponuje silnikiem o mocy 245 KM, to zapraszamy do zakupu w naszym sklepie interesujących części z wybranej przez ciebie kategorii i wielu innych, takich jak wycieraczki szyb, układ wydechowy, części silnikowe, filtr kabiny
Masz wątpliwości? Nie jesteś pewien czy potrafisz prawidłowo dobrać części z kategorii czujniki do Volvo XC60 I SUV (156)? Napisz do nas. Chętnie pomożemy w dobraniu właściwych części zamiennych.
Możesz złożyć zamówienie na czujniki do Volvo XC60 I SUV (156) w naszym sklepie z częściami i mieć pewność, że będzie to to produkt wysokiej jakości, spełniający standardy producenta auta marki Volvo z rocznika od 2013.10 do roku 2017.02, i mocy silnika 245 KM
.
Jak dobrać żarówki ksenonowe?
30-11-2021

Kody regionów Subaru
23-12-2020

Schaeffler przejmuje Ruville
15-12-2020

Kompresor klimatyzacji, rodzaje i zasada działania.
17-09-2020

Jakie występują rodzaje filtrów powietrza?
27-07-2020