
| Ilość biegunów | 2 |
| Kształt obudowy wtyczki | Wersja D |
| Zalecane rozszerzenie naprawy patrz lista dodatków |

| Ilość biegunów | 10 |
| Kształt obudowy wtyczki | prostokątny |
| Wyposażenie pojazdu | dla poj. z czujnikiem kąta skrętu koła kier. przy kolumnie |

| Rodzaj koprusu | Obudowa z tworzywa sztucznego |
| Ilość biegunów | 3 |
| Długość [mm] | 57 |
| Szerokość [mm] | 40 |
| Wysokość [mm] | 23 |
| Kształt obudowy wtyczki | Kanciasty |
| Przeszklenie | Z czujnikiem deszczu |
| Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca 2 | Z naklejaną folią |
| Ograniczenia producenta | TRW |
| Stan | Fabrycznie nowy |

| dla numeru OE | 038 906 051 B |

| dla numeru OE | 06A 919 501 |

| dla numeru OE | 3C0 919 275 S |

| Rodzaj czujnika | aktywny czujnik |
| Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca | z dodatkami |
| Długość [mm] | 66 |
| parzyste numery artykułów | GBS2516 |
| nr EAN | 3322937735051 |

| Rodzaj czujnika | aktywny czujnik |
| Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca | z dodatkami |
| Długość [mm] | 66 |
| parzyste numery artykułów | GBS2515 |
| nr EAN | 3322937735112 |

| Rodzaj czujnika | aktywny czujnik |
| Długość [mm] | 75 |
| Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca | bez przewodu |
| nr EAN | 3322937975907 |

| Rodzaj czujnika | Czujnik Hall'a |
| Ilość biegunów | 3 |
| Napięcie [V] | 12 |
| Kształt obudowy wtyczki | Wersja D |
| Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca | z przewodem |
| Ciężar [kg] | 0,06 |
| nr EAN | 3276422538071 |






| Ilość biegunów | 2 |
| nr EAN | 4103590670069 |

| Długość [mm] | 380 |
| Ilość biegunów | 3 |
| Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca | dla wałka rozrządu |
| Długość przewodu [mm] | 445 |
| Wymagana ilość | 1 |
| Długość przewodu [mm] | 330 |
| Rodzaj czujnika | aktywny czujnik |
| Rodzaj czujnika | Czujnik Hall'a |
| Ilość połączeń | 3 |
| Napięcie znamionowe [V] | 12 |
| Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca | z przewodem |
| Kolor obudowy | czarny |
| Kształt obudowy wtyczki | Wersja D |
| Liczba otworów do mocowania | 1 |
| Kolor wtyczki | czarny |
| Ciężar [kg] | 0,06 |
| nr EAN | 4046001342097 |

| Średnica [mm] | 24,85 |
| Wysokość [mm] | 52 |
| Ciężar [kg] | 0,08 |
| Ilość połączeń | 2 |
| nr EAN | 4046001331220 |

| Ilość połączeń | 2 |
| Ciężar [kg] | 0,005 |
| nr EAN | 4046001272844 |

| Ilość biegunów | 4 |
| Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca | z pierścieniem uszczelniającym |
| Ciężar [kg] | 0,04359 |
| nr EAN | 4046001343711 |

| dla numeru OE | 03C 906 433 E |
| Szerokość [mm] | 30 |
| Wysokość [mm] | 28 |
| Długość [mm] | 80 |
| Ciężar [kg] | 0,025 |
| Ilość biegunów | 3 |
| Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca | dla wału korbowego |
| Wymagana ilość | 1 |
| Rodzaj czujnika | Czujnik Hall'a |
| Ilość połączeń | 3 |
| Napięcie znamionowe [V] | 12 |
| Głębokość zabudowy [mm] | 20 |
| Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca | ze śrubą |
| Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca | bez przewodu |
| Kształt obudowy wtyczki | Wersja D |
| nr EAN | 4046001422218 |

| Średnica [mm] | 26 |
| Ilość biegunów | 2 |
| Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca | z pierścieniem uszczelniającym |
| Projekt resora | Sprężyna zabezpieczająca |
| Długość [mm] | 20 |
| Kolor obudowy | niebieski |
| Wysokość [mm] | 57 |
| Ciężar [kg] | 0,02 |
| Kolor | szary |
| Ilość połączeń | 2 |
| nr EAN | 4046001272837 |

| Kolor | czarny |
| Kształt | ustawiony pod kątem |
| Rodzaj czujnika | Czujnik ultradźwiękowy |
| Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca | z uszczelnieniem |
| Powierzchnia | zagruntowany |
| Ilość biegunów | 3 |
| Ilość połączeń | 3 |
| Cecha chemiczna | przemalowywalny |
| Kolor obudowy | czarny |
| dodatkowo potrzebne artykuły patrz lista dodatków | |
| Numer artykułu zalecanego dodatku | V99-72-0002 |
| Ciężar [kg] | 0,018 |
| nr EAN | 4046001547270 |

| Strona zabudowy | z przodu |
| Strona zabudowy | z tyłu |
| Długość [mm] | 40 |
| Szerokość [mm] | 23 |
| Wysokość [mm] | 26 |
| Kolor | czarny |
| Kształt | ustawiony pod kątem |
| Rodzaj czujnika | Czujnik ultradźwiękowy |
| Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca | z uszczelnieniem |
| Powierzchnia | zagruntowany |
| Ilość biegunów | 3 |
| Ilość połączeń | 3 |
| Cecha chemiczna | lakierowalny |
| Kolor obudowy | czarny |
| Ciężar [kg] | 0,014 |
| nr EAN | 4046001612879 |

| Kształt obudowy wtyczki | Wersja D |
| Ciężar [kg] | 0,023 |
| Liczba przewodów | 2 |
| Liczba otworów do mocowania | 2 |
| Ilość biegunów | 3 |
| dla numeru OE | 076 906 051 A |
| Norma emisji spalin | Euro 4 (D4) |
| Wyposażenie pojazdu | dla pojazdów Diesla z filtrem cząstek stałych (DPF) |
| alternatywnie | |
| Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca | Sterownik / oprogramowanie musi być adoptowany (update) |
| nr EAN | 4046001667084 |

| Ilość biegunów | 2 |
| Ciężar [kg] | 0,04 |
| nr EAN | 4046001512636 |

| Strona zabudowy | oś przednia, z lewej |
| nr EAN | 4062375237173 |

| Wymiar gwintu | 20 mm |
| Liczba styków diagnostycznych (pinów) | 2 |
| nr EAN | 3531650022342 |





Przeglądasz części samochodowe z kategorii czujniki do Bmw 6 coupe (F13) M6 Competition.
W ofercie naszego sklepu znajdziesz auto części z wybranej kategorii dedykowanych dokładnie do pojazdu Bmw 6 coupe (F13) M6 Competition produkowanego od 2013.07 do roku 2015.02
Jeżeli twój Bmw dysponuje silnikiem o mocy 575 KM, to zapraszamy do zakupu w naszym sklepie interesujących części z wybranej przez ciebie kategorii i wielu innych, takich jak układ chłodzenia, hamulce, filtry
Masz wątpliwości? Nie jesteś pewien czy potrafisz prawidłowo dobrać części z kategorii czujniki do Bmw 6 coupe (F13)? Napisz do nas. Chętnie pomożemy w dobraniu właściwych części zamiennych.
Możesz złożyć zamówienie na czujniki do Bmw 6 coupe (F13) w naszym sklepie z częściami i mieć pewność, że będzie to to produkt wysokiej jakości, spełniający standardy producenta auta marki Bmw z rocznika od 2013.07 do roku 2015.02, i mocy silnika 575 KM
.
Schaeffler przejmuje Ruville
15-12-2020

Kompresor klimatyzacji, rodzaje i zasada działania.
17-09-2020

Jakie występują rodzaje filtrów powietrza?
27-07-2020

Jak odróżnić oryginalny olej Castrol od podróbek
28-05-2020

Akumulatory EFB
22-11-2019

Czyste powietrze dzięki filtrowi kabinowemu FreciousPlus
12-11-2019