
| Masa [g] | 13 |
| nr EAN | 8051267607800 |

| Tryb pracy | elektryczny |
| Napięcie [V] | 12 |

| Tryb pracy | elektryczny |
| Napięcie [V] | 12 |
| Techniczny numer informacyjny | SI 0098 |

| Tryb pracy | elektryczny |
| Napięcie [V] | 12 |
| Techniczny numer informacyjny | SI 0098 |

| Tryb pracy | elektryczny |
| Napięcie [V] | 12 |
| Ilość połączeń | 2 |
| Długość przewodu [mm] | 593 |
| Wymiar gwintu | M14 x 1,5 mm |

| Tryb pracy | elektryczny |
| Napięcie [V] | 12 |
| Ilość połączeń | 2 |
| Długość przewodu [mm] | 360 |
| Wymiar gwintu | M14 x 1,5 mm |

| Techniczny numer informacyjny | PI 2028 |
| nr EAN | 4028977941009 |

| Techniczny numer informacyjny | PI 2028 |
| nr EAN | 4028977940842 |

| Ilość biegunów | 2 |
| Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca | bez przewodu |
| Rodzaj czujnika | aktywny czujnik |
| Głębokość zabudowy [mm] | 37 |
| nr EAN | 8430320275086 |

| Rodzaj czujnika | aktywny czujnik |
| Ilość biegunów | 2 |
| Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca | bez przewodu |
| Głębokość zabudowy [mm] | 37 |
| nr EAN | 8430320275093 |

| Liczba zestyków | 3 |
| Ciśnienie od [kPa] | 50 |
| ciśnienie do [kPa] | 150 |

| Moment dokręcenia [Nm] | 6 |
| Sposób montażu | przykręcany |
| Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca | z wpustem |
| Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca | z zaworami |
| dopuszczalna prędkość maksymalna [km/h] | 250 |
| Zakres częstotliwości [MHz] | 433 |
| Kolor zaworu | srebrny |

| Napięcie [V] | 12 |
| Strona zabudowy | z lewej |
| Strona zabudowy | z przodu i z tyłu |
| Ciężar [kg] | 0,02 |
| Kolor | czarny |
| Tryb pracy | elektryczny |
| Rodzaj wtyczki | męski |
| Kształt obudowy wtyczki | owalny |

| Rok prod. od | 199905 |
| Rok prod. do | 200104 |
| Sonda lambda | Sonda regulacyjna |
| Układ wydechowy | przed katalizatorem |
| Napięcie [V] | 12 |
| Ciężar [kg] | 0,15 |
| Kolor | czerwony |
| Tryb pracy | elektryczny |
| Sonda lambda | ogrzewana |
| Liczba przewodów | 5 |

| Napięcie [V] | 12 |
| Ciężar [kg] | 0,14 |
| Tryb pracy | elektryczny |
| Sonda lambda | ogrzewana |

| Napięcie [V] | 12 |
| Ciężar [kg] | 0,03 |
| Tryb pracy | elektryczny |
| Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca | bez cięgna |

| Napięcie [V] | 12 |
| Ciężar [kg] | 0,12 |
| Tryb pracy | elektryczny |

| Ciężar [kg] | 0,10 |

| Napięcie [V] | 12 |
| Ciężar [kg] | 0,11 |
| Tryb pracy | elektryczny |

| Napięcie [V] | 12 |
| Strona zabudowy | z przodu i z tyłu |
| Ciężar [kg] | 0,03 |
| Tryb pracy | elektryczny |
| Kształt | ustawiony pod kątem |
| Rodzaj czujnika | Czujnik ultradźwiękowy |

| Napięcie [V] | 12 |
| Strona zabudowy | z przodu i z tyłu |
| Ciężar [kg] | 0,04 |
| Tryb pracy | elektryczny |
| Kształt | prosty |
| Rodzaj czujnika | Czujnik ultradźwiękowy |

| Napięcie [V] | 12 |
| Strona zabudowy | z przodu i z tyłu |
| Ciężar [kg] | 0,04 |
| Tryb pracy | elektryczny |
| Kształt | ustawiony pod kątem |
| Rodzaj czujnika | Czujnik ultradźwiękowy |

| Napięcie [V] | 12 |
| Strona zabudowy | z przodu i z tyłu |
| Ciężar [kg] | 0,04 |
| Tryb pracy | elektryczny |
| Kształt | prosty |
| Rodzaj czujnika | Czujnik ultradźwiękowy |

| Napięcie [V] | 12 |
| Ciężar [kg] | 0,09 |
| Tryb pracy | elektryczny |
| Długość przewodu [mm] | 487 |

| Napięcie [V] | 12 |
| Ciężar [kg] | 0,08 |
| Tryb pracy | elektryczny |
| Długość przewodu [mm] | 435 |

| Napięcie [V] | 12 |
| Ciężar [kg] | 0,09 |
| Tryb pracy | elektryczny |
| Długość przewodu [mm] | 250 |

| Strona zabudowy | z obu stron |





| 3 lata gwarancji | |
| Ciężar [kg] | 0,05 |
| Ilość biegunów | 3 |
| Koniecznie porównać starą i nową część (szczególnie nr OE) |

| Ilość połączeń | 4 |
| Ciężar [kg] | 0,025 |
| dla numeru OE | 038 906 051 C |
| nr EAN | 4044688361165 |

| Długość [mm] | 40 |
| Szerokość [mm] | 43,0 |
| Grubość [mm] | 18,0 |
| Ilość połączeń | 3 |
| Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca | z pierścieniem uszczelniającym |
| nr EAN | 4044688437785 |

| Ilość połączeń | 2 |
| Ciężar [kg] | 0,05 |
| nr EAN | 4054228010545 |

| Ilość połączeń | 2 |
| Kolor | czarny |
| Ciężar [kg] | 0,01 |
| Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca | z pierścieniem uszczelniającym |
| dla numeru OE | 059 919 523 A |
| nr EAN | 4054228063183 |

| dla numeru OE | 038 906 051 C |

| dla numeru OE | 06A 919 501 |

| dla numeru OE | 4B0 919 275 G |

| dla numeru OE | 4B0 919 275 E |

| Długość [mm] | 67 |
| Rodzaj czujnika | aktywny czujnik |
| nr EAN | 3322938263652 |

| Długość [mm] | 67 |
| Rodzaj czujnika | aktywny czujnik |
| nr EAN | 3322938263669 |

| Rodzaj czujnika | Czujnik ultradźwiękowy |
| Strona zabudowy | z przodu i z tyłu |
| Cecha chemiczna | lakierowalny |
| Długość [mm] | 43,8 |
| Szerokość [mm] | 23,15 |
| Wysokość [mm] | 46 |
| Ilość biegunów | 3 |
| Średnica [mm] | 16,6 |
| Ciężar [kg] | 0,042 |
| nr EAN | 3276428900506 |

| Rodzaj czujnika | Czujnik ultradźwiękowy |
| Strona zabudowy | z przodu i z tyłu |
| Cecha chemiczna | lakierowalny |
| Długość [mm] | 29,9 |
| Szerokość [mm] | 23,15 |
| Wysokość [mm] | 66 |
| Ilość biegunów | 3 |
| Średnica [mm] | 16,6 |
| Ciężar [kg] | 0,042 |
| nr EAN | 3276428900520 |



| Rodzaj czujnika | Czujnik dźwigniowy |
| Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca | bez pierścienia uszczelniającego |
| Numer artykułu zalecanego dodatku | 4F0 919 133B |
| Numer artykułu zalecanego dodatku | 4F0 201 921A |
| nr EAN | 4103590676474 |

| Kolor | chromowy / czarny |
| Rodzaj korpusu | bez obudowy |
| nr EAN | 4103590952899 |

| Długość [mm] | 36 |
| Szerokość [mm] | 17 |
| Wysokość [mm] | 13 |
| Ciężar [kg] | 0,035 |
| Wyposażenie pojazdu | dla pojazdów z klimatyzacją |
| Ilość biegunów | 2 |
| nr EAN | 4046001424342 |

| Strona zabudowy | z tyłu |
| Strona zabudowy | z przodu |
| Kolor | czarny |
| Kształt | ustawiony pod kątem |
| Rodzaj czujnika | Czujnik ultradźwiękowy |
| alternatywnie | |
| Ilość biegunów | 3 |
| Cecha chemiczna | przemalowywalny |
| Kolor obudowy | czarny |
| dodatkowo potrzebne artykuły patrz lista dodatków | |
| Numer artykułu zalecanego dodatku | V99-72-0002 |
| nr EAN | 4046001547430 |
Przeglądasz części samochodowe z kategorii czujniki do Volkswagen GOLF IV (1J1) 2.8 VR6 4motion.
W ofercie naszego sklepu znajdziesz auto części z wybranej kategorii dedykowanych dokładnie do pojazdu Volkswagen GOLF IV (1J1) 2.8 VR6 4motion produkowanego od 1999.03 do roku 2005.06
Jeżeli twój Volkswagen dysponuje silnikiem o mocy 204 KM, to zapraszamy do zakupu w naszym sklepie interesujących części z wybranej przez ciebie kategorii i wielu innych, takich jak zestaw rozrządu, skraplacz klimatyzacji, klocki hamulcowe, filtr powietrza
Masz wątpliwości? Nie jesteś pewien czy potrafisz prawidłowo dobrać części z kategorii czujniki do Volkswagen GOLF IV (1J1)? Napisz do nas. Chętnie pomożemy w dobraniu właściwych części zamiennych.
Możesz złożyć zamówienie na czujniki do Volkswagen GOLF IV (1J1) w naszym sklepie z częściami i mieć pewność, że będzie to to produkt wysokiej jakości, spełniający standardy producenta auta marki Volkswagen z rocznika od 1999.03 do roku 2005.06, i mocy silnika 204 KM
.
Dlaczego warto inwestować w wysokiej jakości klocki i tarcze hamulcowe przed sezonem letni
19-03-2024

Wycieraczki szyb Negotti
11-03-2024

Zmiana lokalizacji magazynu
25-07-2023

Smarowanie układu hamulcowego
07-02-2023

Kody wyposażenia w grupie VW
21-09-2022

Rodzaje wycieraczek Valeo
17-02-2022