
| Kształt | prosty |
| Ilość biegunów | 2 |
| Długość całkowita [mm] | 250 |
| Układ wydechowy | przed turbosprężarką |
| dla numeru OE | 39220 2A800 |

| Ilość biegunów | 3 |
| Kształt obudowy wtyczki | owalny |
| Liczba przewodów | 2 |
| Liczba otworów do mocowania | 1 |
| dla numeru OE | 39210 2A800 |
| dla numeru OE | 22771 1AT0A |

| Ilość połączeń | 3 |
| nr EAN | 4040074248027 |

| Zakres pomiarowy od [kPa] | 25,0 |
| Zakres pomiarowy do [kPa] | 950,0 |
| Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca | ze zintegrowanym czujnikiem temperatury powietrza |
| nr EAN | 4010326971157 |

| Liczba przewodów | 5 |
| Długość [mm] | 400 |
| nr EAN | 4010326917803 |

| Ilość połączeń | 3 |
| Rodzaj czujnika | Czujnik Hall'a |
| Napięcie [V] | 12 |
| Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca | bez przewodu |
| nr EAN | 5902048093950 |

| Rodzaj korpusu | z obudową |
| Ciężar netto [g] | 270 |
| nr EAN | 5902048093479 |

| Sonda lambda | Sonda regulacyjna |
| nr EAN | 5902048926050 |

| Sonda lambda | Sonda regulacyjna |
| nr EAN | 5902048923486 |

| Tryb pracy | elektryczny |
| Napięcie [V] | 12 |

| Rodzaj czujnika | Czujnik różnicy ciśnień |
| Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca | bez dodatków |
| Liczba zestyków | 3 |
| Liczba otworów do mocowania | 1 |
| Zakres pomiarowy do [kPa] | 100 |
| Napięcie wyjściowe do [V] | 5 |

| Sposób montażu | wciśnięty |
| Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca | ze śrubą |
| Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca | z zaworami |
| dopuszczalna prędkość maksymalna [km/h] | 210 |
| Kolor obudowy | czarny/biały |
| Zakres częstotliwości [MHz] | 433 |
| Kolor zaworu | czarny |

| Napięcie [V] | 12 |
| Ciężar [kg] | 0,15 |
| Kolor | czerwony |
| Tryb pracy | elektryczny |
| Sonda lambda | ogrzewana |
| Liczba przewodów | 5 |

| Napięcie [V] | 12 |
| Tryb pracy | elektryczny |
| Długość przewodu [mm] | 340 |

| Napięcie [V] | 12 |
| Tryb pracy | elektryczny |
| Długość przewodu [mm] | 160 |


| 3 lata gwarancji | |
| Ciężar [kg] | 0,04 |
| Ilość biegunów | 3 |
| Koniecznie porównać starą i nową część (szczególnie nr OE) |

| owalny | |
| 3 lata gwarancji | |
| Dla numeru OE | 22771 1AT0A |
| Dla numeru OE | 39210 2A800 |
| Ciężar [kg] | 0,05 |
| Ilość biegunów | 3 |
| Liczba przewodów | 2 |
| Liczba otworów do mocowania | 1 |
| Koniecznie porównać starą i nową część (szczególnie nr OE) |

| Kształt obudowy wtyczki | prostokątny |
| Rodzaj czujnika | czujnik NTC |
| Wymiar gwintu | 3/8" x 18 NPTF |
| Ilość biegunów | 3 |

| Ilość biegunów | 3 |
| Kształt obudowy wtyczki | prostokątny |
| Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca | z pierścieniem uszczelniającym |

| Rodzaj czujnika | Czujnik Hall'a |
| Ilość biegunów | 3 |
| Kształt obudowy wtyczki | owalny |
| Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca | bez przewodu |
| Ciężar [kg] | 0,04 |
| nr EAN | 3276423661648 |

| Rodzaj czujnika | czujnik indukcyjny |
| Ilość biegunów | 3 |
| Kształt obudowy wtyczki | owalny |
| Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca | z przewodem |
| Ciężar [kg] | 0,08 |
| nr EAN | 3276423664502 |

| Wykonanie izolacji przewodu | z izolacją z plecionki z włókna powleczoną silikonem |
| Kolor wtyczki | czarny |
| dla numeru OE | 39220-27450 |
| Ciężar [kg] | 0,06 |
| Kształt | prosty |
| Kształt obudowy wtyczki | owalny |
| Ilość biegunów | 2 |
| Moment dokręcenia [Nm] | 45 |
| Długość przewodu [mm] | 255 |
| Rodzaj czujnika | czujnik NTC |
| Zakres temperatury od [°C] | -40 |
| Zakres temperatury do [°C] | 900 |
| nr EAN | 4046001680977 |

| Wymiar gwintu | 3/8x18 NPT |
| nr EAN | 3531650033652 |
Przeglądasz części samochodowe z kategorii czujniki do Volkswagen GOLF VII Variant (BA5, BV5) 2.0 GTD.
W ofercie naszego sklepu znajdziesz auto części z wybranej kategorii dedykowanych dokładnie do pojazdu Volkswagen GOLF VII Variant (BA5, BV5) 2.0 GTD produkowanego od 2015.01 do roku 2017.03
Jeżeli twój Volkswagen dysponuje silnikiem o mocy 184 KM, to zapraszamy do zakupu w naszym sklepie interesujących części z wybranej przez ciebie kategorii i wielu innych, takich jak półoś napędowa, chłodnica wody, napinacz paska wieloklinowego
Masz wątpliwości? Nie jesteś pewien czy potrafisz prawidłowo dobrać części z kategorii czujniki do Volkswagen GOLF VII Variant (BA5, BV5)? Napisz do nas. Chętnie pomożemy w dobraniu właściwych części zamiennych.
Możesz złożyć zamówienie na czujniki do Volkswagen GOLF VII Variant (BA5, BV5) w naszym sklepie z częściami i mieć pewność, że będzie to to produkt wysokiej jakości, spełniający standardy producenta auta marki Volkswagen z rocznika od 2015.01 do roku 2017.03, i mocy silnika 184 KM
.
Zestawy naprawcze przekładni kierowniczych
29-09-2025

Jak ważna jest wymiana filtrów
25-06-2025

Rodzaje świec zapłonowych i ich zastosowanie
08-05-2025

Świece zapłonowe, które wybrać?
28-04-2025

Jaki płyn chłodniczy wybrać do swojego auta?
21-04-2025

Najczęstsze przyczyny uszkodzeń tarcz hamulcowych.
15-04-2025