
| parzyste numery artykułów | 30 92 1584 |
| Ilość połączeń | 2 |
| Strona zabudowy | oś przednia, z lewej |
| Ciężar [kg] | 0,4 |
| nr EAN | 4044688547200 |

| Ilość połączeń | 2 |
| Strona zabudowy | Tylna oś po obydwu stronach |
| Ciężar [kg] | 0,850 |
| nr EAN | 4044688521576 |

| parzyste numery artykułów | 30 92 1582 |
| Ilość połączeń | 2 |
| Strona zabudowy | oś przednia, z prawej |
| Ciężar [kg] | 0,4 |
| nr EAN | 4044688548443 |

| średnica zewnętrzna [mm] | 20,0 |
| Ilość połączeń | 4 |
| Kolor | czarny |
| Oznaczenie koloru | niebieski |
| Ciężar [kg] | 0,023 |
| nr EAN | 4044688553850 |

| Ilość połączeń | 2 |
| Ciężar [kg] | 0,05 |
| nr EAN | 4044688374769 |

| średnica zewnętrzna [mm] | 20,0 |
| Ilość połączeń | 4 |
| Kolor | czarny |
| Oznaczenie koloru | niebieski |
| Ciężar [kg] | 0,026 |
| Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca | z uszczelnieniem |
| nr EAN | 4044688655066 |

| Kształt obudowy wtyczki | prostokątny |
| Ilość biegunów | 2 |
| dla numeru OE | 028 906 081 |

| Strona zabudowy | Oś przednia po obydwu stronach |
| Felga, ilość otworów | 4 |
| Ø rozmieszczenia otworów [mm] | 100 |
| Ilość na oś | 2 |
| Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca | z pierścieniem nadajnika impulsów ABS |
| Średnica otworu centrującego [mm] | 35 |

| Strona zabudowy | Tylna oś po obydwu stronach |
| Felga, ilość otworów | 4 |
| Ilość na oś | 2 |
| Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca | z pierścieniem nadajnika impulsów ABS |
| Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca | z nakładką ze smarem |
| Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca | z nakrętką |
| Średnica otworu centrującego [mm] | 70 |

| Strona zabudowy | oś przednia, z lewej |
| Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca | bez przewodu |
| Ilość biegunów | 2 |
| Dynamika hamowania/jazdy | dla pojazdów z ABS |
| parzyste numery artykułów | 109 753 |
| Długość [mm] | 69 |

| Kształt obudowy wtyczki | prostokątny |
| Rodzaj czujnika | czujnik NTC |
| Ilość biegunów | 4 |
| Oznaczenie koloru | żółty/czarny |

| Ilość biegunów | 2 |
| dla numeru OE | 1J0 919 379A |

| Strona zabudowy | Tylna oś po obydwu stronach |
| Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca | z przewodem |
| Dynamika hamowania/jazdy | dla pojazdów z ABS |
| Długość [mm] | 921 |

| Strona zabudowy | oś przednia, z prawej |
| Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca | bez przewodu |
| Ilość biegunów | 2 |
| Dynamika hamowania/jazdy | dla pojazdów z ABS |
| parzyste numery artykułów | 109 752 |
| Długość [mm] | 68 |

| Ilość biegunów | 2 |

| Ilość biegunów | 2 |
| Kształt obudowy wtyczki | owalny |

| Kształt obudowy wtyczki | prostokątny |
| Ilość biegunów | 3 |
| Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca | bez przewodu |
| dla numeru OE | 357 919 149 |

| Kształt obudowy wtyczki | Wersja D |
| Ilość biegunów | 3 |
| Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca | bez przewodu |

| Rodzaj czujnika | pasywny czujnik |
| Długość [mm] | 68 |
| Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca | z dodatkami |
| parzyste numery artykułów | GBS2501 |
| nr EAN | 3322937735129 |

| Rodzaj czujnika | czujnik indukcyjny |
| Ilość biegunów | 3 |
| Napięcie [V] | 12 |
| Kształt obudowy wtyczki | ustawiony pod kątem |
| Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca | z przewodem |
| Opór [Ohm] | 1400 |
| Ciężar [kg] | 0,1 |
| nr EAN | 3276422541002 |

| Rodzaj czujnika | czujnik indukcyjny |
| Ilość biegunów | 3 |
| Kształt obudowy wtyczki | Wersja D |
| Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca | z przewodem |
| Ciężar [kg] | 0,06 |
| nr EAN | 3276423664915 |

| Średnica [mm] | 25 |
| Długość [mm] | 42 |
| Ciężar [kg] | 0,03 |
| Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca | z uszczelnieniem |
| dla numeru OE | 6U0 919 501 B |
| Oznaczenie koloru | niebieski |
| Ilość biegunów | 4 |
| nr EAN | 4046001285820 |

| Średnica [mm] | 24,85 |
| Wysokość [mm] | 52 |
| Ciężar [kg] | 0,08 |
| Ilość połączeń | 2 |
| nr EAN | 4046001331220 |

| Ilość połączeń | 2 |
| Ciężar [kg] | 0,005 |
| nr EAN | 4046001272844 |

| Strona zabudowy | Tylna oś po obydwu stronach |
| Dynamika hamowania/jazdy | dla pojazdów z ABS |
| Napięcie znamionowe [V] | 12 |
| Długość [mm] | 930 |
| Ilość połączeń | 2 |
| Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca | z przewodem |
| Wysokość [mm] | 35 |
| Wymagana ilość | 2 |
| Opór [Ohm] | 1140 |
| Kolor | czarny |
| Długość przewodu [mm] | 870 |
| Rodzaj czujnika | czujnik indukcyjny |
| Rodzaj czujnika | pasywny czujnik |
| Ilość biegunów | 2 |
| Ciężar [kg] | 0,082 |
| nr EAN | 4046001358937 |

| Ciężar [kg] | 0,004 |
| Wyposażenie pojazdu | dla pojazdów z automatycznym sterowaniem klimatycznym |
| Ilość biegunów | 2 |
| nr EAN | 4046001466731 |

| Wymiar gwintu | 20 mm |
| nr EAN | 3531650011964 |

| Wymiar gwintu | 20 mm |
| nr EAN | 3531650011988 |

| nr EAN | 3531650032402 |
Przeglądasz części samochodowe z kategorii czujniki do Hyundai i30 Kombi (FD) 1.6 CRDi.
W ofercie naszego sklepu znajdziesz auto części z wybranej kategorii dedykowanych dokładnie do pojazdu Hyundai i30 Kombi (FD) 1.6 CRDi produkowanego od 2010.01 do roku 2012.06
Jeżeli twoje Hyundai dysponuje silnikiem o mocy 128 KM, to zapraszamy do zakupu w naszym sklepie interesujących części z wybranej przez ciebie kategorii i wielu innych, takich jak wycieraczki szyb, układ wydechowy, części silnikowe, filtr kabiny
Masz wątpliwości? Nie jesteś pewien czy potrafisz prawidłowo dobrać części z kategorii czujniki do Hyundai i30 Kombi (FD)? Napisz do nas. Chętnie pomożemy w dobraniu właściwych części zamiennych.
Możesz złożyć zamówienie na czujniki do Hyundai i30 Kombi (FD) w naszym sklepie z częściami i mieć pewność, że będzie to to produkt wysokiej jakości, spełniający standardy producenta auta marki Hyundai z rocznika od 2010.01 do roku 2012.06, i mocy silnika 128 KM
.
Jak dobrać żarówki ksenonowe?
30-11-2021

Kody regionów Subaru
23-12-2020

Schaeffler przejmuje Ruville
15-12-2020

Kompresor klimatyzacji, rodzaje i zasada działania.
17-09-2020

Jakie występują rodzaje filtrów powietrza?
27-07-2020