
| Liczba przewodów | 2 |
| Długość [mm] | 305 |
| nr EAN | 087295961032 |

| EAN | 8718042361189 |
| Stan | Fabrycznie nowy |

| Jednostka | szt. |
| Tryb pracy | Elektroniczny |
| Kształt | Kształt D |
| Ilość biegunów | 2 |
| Napięcie [V] | 12 |
| Długość czujnika pomiarowego [mm] | 35 |
| Długość kabli | 197 |
| Wymiar gwintu | M14x1.5 |
| EAN | 8718042349507 |
| Stan | Fabrycznie nowy |

| dla numeru OE | 03G906051G |
| Liczba zestyków | 3 |
| Od ciśnienia [Pa] | -14000 |
| Do ciśnienia [Pa] | 100000 |

| dla numeru OE | 059906051A |
| Liczba zestyków | 3 |
| Od ciśnienia [Pa] | 0 |
| Do ciśnienia [Pa] | 90000 |

| Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca | Ze smarem syntetycznym |

| Ciężar netto [g] | 30 |
| nr EAN | 5902048092946 |

| Ciężar netto [g] | 16 |
| nr EAN | 5902048925060 |

| Długość przewodu [mm] | 750 |
| Ilość połączeń | 6 |
| Ciężar netto [g] | 150 |
| nr EAN | 5902048081926 |

| Ciężar netto [g] | 10 |
| nr EAN | 5908281478868 |

| Ciężar netto [g] | 10 |
| nr EAN | 5908281478875 |

| Ciężar netto [g] | 3498 |
| nr EAN | 5902048063441 |

| Ciężar netto [g] | 1845 |
| nr EAN | 5902048064929 |

| Rodzaj czujnika | aktywny czujnik |
| Głębokość zabudowy [mm] | 37 |
| parzyste numery artykułów | 06-S156 |
| nr EAN | 4031185268509 |

| Rodzaj czujnika | aktywny czujnik |
| Głębokość zabudowy [mm] | 37 |
| parzyste numery artykułów | 06-S155 |
| nr EAN | 4031185268516 |

| Masa [g] | 13 |
| nr EAN | 8051267607800 |

| Tryb pracy | elektryczny |
| Napięcie [V] | 12 |

| Tryb pracy | elektryczny |
| Napięcie [V] | 12 |

| Tryb pracy | elektryczny |
| Napięcie [V] | 12 |
| Ilość połączeń | 2 |
| Długość przewodu [mm] | 330 |
| Wymiar gwintu | M14 x 1,5 mm |

| Tryb pracy | elektryczny |
| Napięcie [V] | 12 |

| Tryb pracy | elektryczny |
| Napięcie [V] | 12 |
| Ilość połączeń | 2 |
| Długość przewodu [mm] | 262 |
| Wymiar gwintu | M14 x 1,5 mm |

| Techniczny numer informacyjny | PI 2028 |
| nr EAN | 4028977941023 |

| Ilość połączeń | 3 |
| Techniczny numer informacyjny | PI 2004 |
| nr EAN | 4028977944291 |

| Techniczny numer informacyjny | PI 2028 |
| nr EAN | 4028977942273 |

| Ilość biegunów | 2 |
| Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca | bez przewodu |
| Rodzaj czujnika | aktywny czujnik |
| Głębokość zabudowy [mm] | 37 |
| nr EAN | 8430320275086 |

| Rodzaj czujnika | aktywny czujnik |
| Ilość biegunów | 2 |
| Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca | bez przewodu |
| Głębokość zabudowy [mm] | 37 |
| nr EAN | 8430320275093 |

| Liczba zestyków | 3 |
| Ciśnienie od [kPa] | 50 |
| ciśnienie do [kPa] | 150 |

| Napięcie [V] | 12 |
| Strona zabudowy | z lewej |
| Strona zabudowy | z przodu i z tyłu |
| Ciężar [kg] | 0,02 |
| Kolor | czarny |
| Tryb pracy | elektryczny |
| Rodzaj wtyczki | męski |
| Kształt obudowy wtyczki | owalny |

| Napięcie [V] | 12 |
| Ciężar [kg] | 0,07 |
| Tryb pracy | elektryczny |

| Napięcie [V] | 12 |
| Ciężar [kg] | 0,15 |
| Kolor | czerwony |
| Tryb pracy | elektryczny |
| Sonda lambda | ogrzewana |
| Liczba przewodów | 5 |

| Napięcie [V] | 12 |
| Ciężar [kg] | 0,14 |
| Tryb pracy | elektryczny |
| Sonda lambda | ogrzewana |

| Napięcie [V] | 12 |
| Ciężar [kg] | 0,04 |
| Tryb pracy | elektryczny |
| Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca | bez cięgna |

| Napięcie [V] | 12 |
| Ciężar [kg] | 0,03 |
| Tryb pracy | elektryczny |
| Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca | bez cięgna |

| Napięcie [V] | 12 |
| Ciężar [kg] | 0,03 |
| Tryb pracy | elektryczny |
| Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca | bez cięgna |

| Napięcie [V] | 12 |
| Ciężar [kg] | 0,03 |
| Tryb pracy | elektryczny |
| Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca | bez cięgna |

| Napięcie [V] | 12 |
| Ciężar [kg] | 0,04 |
| Tryb pracy | elektryczny |
| Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca | bez cięgna |

| Ciężar [kg] | 0,06 |

| Ciężar [kg] | 0,18 |

| Ciężar [kg] | 0,18 |

| Napięcie [V] | 12 |
| Ciężar [kg] | 0,11 |
| Tryb pracy | elektryczny |

| Napięcie [V] | 12 |
| Ciężar [kg] | 0,14 |
| Tryb pracy | elektryczny |

| Napięcie [V] | 12 |
| Ciężar [kg] | 0,08 |
| Tryb pracy | elektryczny |
| Długość przewodu [mm] | 240 |

| Napięcie [V] | 12 |
| Ciężar [kg] | 0,08 |
| Tryb pracy | elektryczny |
| Długość przewodu [mm] | 210 |

| Napięcie [V] | 12 |
| Ciężar [kg] | 0,09 |
| Tryb pracy | elektryczny |
| Długość przewodu [mm] | 140 |

| Napięcie [V] | 12 |
| Tryb pracy | elektryczny |
| Długość przewodu [mm] | 530 |


| Strona zabudowy | z obu stron |



Przeglądasz części samochodowe z kategorii czujniki do Citroën BERLINGO Furgon/minivan (B9) 1.6 HDi / BlueHDi 75.
W ofercie naszego sklepu znajdziesz auto części z wybranej kategorii dedykowanych dokładnie do pojazdu Citroën BERLINGO Furgon/minivan (B9) 1.6 HDi / BlueHDi 75 produkowanego od 2010.07
Jeżeli twój Citroën dysponuje silnikiem o mocy 75 KM, to zapraszamy do zakupu w naszym sklepie interesujących części z wybranej przez ciebie kategorii i wielu innych, takich jak półoś napędowa, chłodnica wody, napinacz paska wieloklinowego
Masz wątpliwości? Nie jesteś pewien czy potrafisz prawidłowo dobrać części z kategorii czujniki do Citroën BERLINGO Furgon/minivan (B9)? Napisz do nas. Chętnie pomożemy w dobraniu właściwych części zamiennych.
Możesz złożyć zamówienie na czujniki do Citroën BERLINGO Furgon/minivan (B9) w naszym sklepie z częściami i mieć pewność, że będzie to to produkt wysokiej jakości, spełniający standardy producenta auta marki Citroën z rocznika od 2010.07, i mocy silnika 75 KM
.
Jak dobrać żarówki ksenonowe?
30-11-2021

Kody regionów Subaru
23-12-2020

Schaeffler przejmuje Ruville
15-12-2020

Kompresor klimatyzacji, rodzaje i zasada działania.
17-09-2020

Jakie występują rodzaje filtrów powietrza?
27-07-2020