
| Rok prod. do | 202007 |
| Wyposażenie pojazdu | dla pojazdów bez zwiększonego rozstawu kół |
| Podwozie | dla pojazdów z aktywnym zawieszeniem |
| Ilość połączeń | 2 |
| Strona zabudowy | Tylna oś po obydwu stronach |
| Długość przewodu [mm] | 883 |
| Ciężar [kg] | 0,056 |
| nr EAN | 4054228721496 |

| Ilość połączeń | 2 |
| Ciężar [kg] | 0,044 |
| nr EAN | 4054228764547 |

| Strona zabudowy | z tyłu |
| Rodzaj czujnika | Czujnik ultradźwiękowy |
| Cecha chemiczna | lakierowalny |
| Kolor | czarny |

| Kod silnika | F1AGL411A |
| Kod silnika | F1AGL411C |
| Strona zabudowy | Kolektor dolotowy |
| Kod silnika | F1AGL411A |
| Kod silnika | F1AGL411C |
| Strona zabudowy | Kolektor dolotowy |
| Kod silnika | F1AGL411A |
| Kod silnika | F1AGL411C |
| Strona zabudowy | Kolektor dolotowy |
| Rodzaj czujnika | czujnik indukcyjny |
| Ilość biegunów | 4 |
| dla numeru OE | 55 219 298 |
| Ciężar [kg] | 0,04523 |
| nr EAN | 4046001443343 |

| Kod silnika | F1AGL411A |
| Kod silnika | F1AGL411C |
| Kod silnika | F1AGL411A |
| Kod silnika | F1AGL411C |
| Kod silnika | F1AGL411A |
| Kod silnika | F1AGL411C |
| ID wykonania wtyczki | 2-polig |
| Wymiar gwintu | M12x1,5 |
| Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca | z pierścieniem uszczelniającym |
| Kolor obudowy | czarny |
| Ciężar [kg] | 0,03209 |
| nr EAN | 4046001300851 |

| Strona zabudowy | z tyłu |
| Wymagana ilość | 4 |
| Data produkcji do | 30.12.2016 |
| Kolor | czarny |
| Rodzaj czujnika | Czujnik ultradźwiękowy |
| Ilość połączeń | 3 |
| Cecha chemiczna | lakierowalny |
| Ciężar [kg] | 0,019 |
| nr EAN | 4046001847899 |

| Wymiar gwintu | M12x1.5 |
| nr EAN | 3531650012169 |

| Zakres pomiarowy od [kPa] | 11 |
| Zakres pomiarowy do [kPa] | 307 |
| Zakres pomiarowy od [V] | 0,25 |
| Zakres pomiarowy do [V] | 4,75 |
| Ilość połączeń | 4 |
| nr EAN | 3531650041091 |
Przeglądasz części samochodowe z kategorii czujniki do Fiat DUCATO Autobus (250_) 150 Multijet 2,3 D.
W ofercie naszego sklepu znajdziesz auto części z wybranej kategorii dedykowanych dokładnie do pojazdu Fiat DUCATO Autobus (250_) 150 Multijet 2,3 D produkowanego od 2015.04
Jeżeli twój Fiat dysponuje silnikiem o mocy 150 KM, to zapraszamy do zakupu w naszym sklepie interesujących części z wybranej przez ciebie kategorii i wielu innych, takich jak świeca zapłonowa, filtr oleju, wahacze
Masz wątpliwości? Nie jesteś pewien czy potrafisz prawidłowo dobrać części z kategorii czujniki do Fiat DUCATO Autobus (250_)? Napisz do nas. Chętnie pomożemy w dobraniu właściwych części zamiennych.
Możesz złożyć zamówienie na czujniki do Fiat DUCATO Autobus (250_) w naszym sklepie z częściami i mieć pewność, że będzie to to produkt wysokiej jakości, spełniający standardy producenta auta marki Fiat z rocznika od 2015.04, i mocy silnika 150 KM
.
Jak dobrać żarówki ksenonowe?
30-11-2021

Kody regionów Subaru
23-12-2020

Schaeffler przejmuje Ruville
15-12-2020

Kompresor klimatyzacji, rodzaje i zasada działania.
17-09-2020

Jakie występują rodzaje filtrów powietrza?
27-07-2020