
| Napięcie [V] | 12 |
| Ciężar [kg] | 0,11 |
| Tryb pracy | elektryczny |

| Napięcie [V] | 12 |
| Ciężar [kg] | 0,04 |
| Tryb pracy | elektryczny |

| Napięcie [V] | 12 |
| Strona zabudowy | z przodu i z tyłu |
| Ciężar [kg] | 0,02 |
| Tryb pracy | elektryczny |
| Kształt | ustawiony pod kątem |
| Rodzaj czujnika | Czujnik ultradźwiękowy |






| Strona zabudowy | z tyłu z lewej |
| Strona zabudowy | z przodu z lewej |
| parzyste numery artykułów | 32 92 3822 |
| Ilość połączeń | 2 |
| Ciężar [kg] | 0,120 |
| nr EAN | 4044688553843 |

| Ilość połączeń | 2 |
| Oznaczenie koloru | szary |
| Długość śruby pod główką [mm] | 20 |
| Ciężar [kg] | 0,03 |
| Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca | z uszczelnieniem |
| nr EAN | 4044688546616 |

| Strona zabudowy | z tyłu po prawej |
| Strona zabudowy | z przodu po prawej |
| parzyste numery artykułów | 32 92 3824 |
| Ilość połączeń | 2 |
| Ciężar [kg] | 0,120 |
| nr EAN | 4044688553836 |

| Długość [mm] | 40 |
| Szerokość [mm] | 43,0 |
| Grubość [mm] | 18,0 |
| Ilość połączeń | 3 |
| Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca | z pierścieniem uszczelniającym |
| nr EAN | 4044688437785 |

| Ilość połączeń | 3 |
| Kolor | zielony |
| Długość przewodu [mm] | 465 |
| nr EAN | 4044688463722 |

| Strona zabudowy | oś przednia, z lewej |
| Strona zabudowy | Oś tylna strona lewa |
| dla numeru PR | 7X0 |
| dla numeru PR | 7X1 |
| dla numeru PR | 7X4 |
| dla numeru PR | 7X8 |
| Długość [mm] | 66 |
| Rodzaj czujnika | aktywny czujnik |
| Ciężar [kg] | 0,012 |
| Długość opakowania [cm] | 3,5 |
| Szerokość opakowania [cm] | 3,5 |
| Wysokość opakowania [cm] | 7,8 |
| Techniczny numer informacyjny | 45000 0016 0 1 |
| nr EAN | 4019722357763 |

| Strona zabudowy | oś przednia, z prawej |
| Strona zabudowy | Oś tylna strona prawa |
| dla numeru PR | 7X0 |
| dla numeru PR | 7X1 |
| dla numeru PR | 7X4 |
| dla numeru PR | 7X8 |
| Długość [mm] | 66 |
| Rodzaj czujnika | aktywny czujnik |
| Ciężar [kg] | 0,012 |
| Długość opakowania [cm] | 3,5 |
| Szerokość opakowania [cm] | 3,5 |
| Wysokość opakowania [cm] | 7,8 |
| Techniczny numer informacyjny | 45000 0017 0 1 |
| nr EAN | 4019722357770 |

| Kształt obudowy wtyczki | owalny |
| Rodzaj czujnika | czujnik NTC |
| Ilość biegunów | 2 |
| Oznaczenie koloru | szary |

| Ilość biegunów | 2 |
| Kształt obudowy wtyczki | Wersja D |
| Zalecane rozszerzenie naprawy patrz lista dodatków |

| Ilość biegunów | 10 |
| Kształt obudowy wtyczki | prostokątny |
| Wyposażenie pojazdu | dla poj. z czujnikiem kąta skrętu koła kier. przy kolumnie |

| Tryb pracy | elektryczny |
| Ilość biegunów | 3 |
| Strona zabudowy | w zbiorniku paliwa |
| Ograniczenia producenta | VDO / CONTINENTAL |
| Rodzaj czujnika | Czujnik dźwigniowy |
| Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca | bez pompy |
| Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca | z przewodem |
| Kolor obudowy | czarny |

| dla numeru PR | UA0 |
| dla numeru PR | UA1 |
| dla numeru PR | UA3 |
| dla numeru PR | UC3 |
| Wyposażenie pojazdu | do pojazdów z automatyczna regulacją położenia reflektorów |
| Materiał obudowy | Poliamid 6.6 |
| Materiał obudowy | GFK (tworzywo sztuczne wzmocnione włóknem szklanym) |
| Kolor obudowy | czarny |
| Ilość biegunów | 4 |
| Kształt obudowy wtyczki | Wersja D |
| Rodzaj czujnika | Czujnik dźwigniowy |
| Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca | z łącznikiem |
| Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca | z drążkiem sprzęgającym |
| Strona zabudowy | Oś tylna |

| dla numeru OE | 06A 919 501 |

| dla numeru OE | 4H0 919 275 A |

| Strona zabudowy | Oś tylna strona lewa |
| dla numeru PR | 7X0 |
| dla numeru PR | 7X1 |
| dla numeru PR | 7X4 |
| dla numeru PR | 7X8 |
| Wyposażenie pojazdu | dla pojazdów bez asystenta parkowania |
| Strona zabudowy | oś przednia, z lewej |
| Rodzaj czujnika | aktywny czujnik |
| Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca | z dodatkami |
| Długość [mm] | 66 |
| parzyste numery artykułów | GBS2516 |
| nr EAN | 3322937735051 |

| Strona zabudowy | oś przednia, z prawej |
| Strona zabudowy | Oś tylna strona prawa |
| dla numeru PR | 7X0 |
| dla numeru PR | 7X1 |
| dla numeru PR | 7X4 |
| dla numeru PR | 7X8 |
| Wyposażenie pojazdu | dla pojazdów bez asystenta parkowania |
| Rodzaj czujnika | aktywny czujnik |
| Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca | z dodatkami |
| Długość [mm] | 66 |
| parzyste numery artykułów | GBS2515 |
| nr EAN | 3322937735112 |

| Strona zabudowy | z przodu |
| Strona zabudowy | zewnętrzny |
| Strona zabudowy | wewnątrz |
| Strona zabudowy | z lewej |
| Strona zabudowy | z prawej |
| Rodzaj czujnika | Czujnik ultradźwiękowy |
| Strona zabudowy | z przodu i z tyłu |
| Cecha chemiczna | lakierowalny |
| Długość [mm] | 31,35 |
| Szerokość [mm] | 22 |
| Wysokość [mm] | 35,9 |
| Ilość biegunów | 3 |
| Średnica [mm] | 15,48 |
| Ciężar [kg] | 0,03 |
| nr EAN | 3276428900018 |

| Strona zabudowy | z przodu |
| Strona zabudowy | wzdłużnie |
| Strona zabudowy | z lewej |
| Strona zabudowy | z prawej |
| Wyposażenie pojazdu | dla pojazdów z lakierowanymi zderzakami |
| Rodzaj czujnika | Czujnik ultradźwiękowy |
| Strona zabudowy | z przodu i z tyłu |
| Strona zabudowy | Instalowanie boczne |
| Cecha chemiczna | lakierowalny |
| Długość [mm] | 40,85 |
| Szerokość [mm] | 22 |
| Wysokość [mm] | 29,2 |
| Ilość biegunów | 3 |
| Średnica [mm] | 16,08 |
| Ciężar [kg] | 0,03 |
| nr EAN | 3276428900087 |

| Kod silnika | CCZC |
| Kolor | chromowy / czarny |
| nr EAN | 4103590952974 |

| Rok modelowy do | 2014 |
| Rok modelowy do | 2014 |
| Długość [mm] | 36 |
| Szerokość [mm] | 17 |
| Wysokość [mm] | 13 |
| Ciężar [kg] | 0,035 |
| Wyposażenie pojazdu | dla pojazdów z klimatyzacją |
| Ilość biegunów | 2 |
| nr EAN | 4046001424342 |

| Średnica [mm] | 24,85 |
| Wysokość [mm] | 52 |
| Ciężar [kg] | 0,08 |
| Ilość połączeń | 2 |
| nr EAN | 4046001331220 |

| Kod silnika | CCZC |
| Kod silnika | CCZC |
| Kod silnika | CCZC |
| Średnica [mm] | 26 |
| Ilość biegunów | 2 |
| Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca | z pierścieniem uszczelniającym |
| Projekt resora | Sprężyna zabezpieczająca |
| Długość [mm] | 20 |
| Kolor obudowy | niebieski |
| Wysokość [mm] | 57 |
| Ciężar [kg] | 0,02 |
| Kolor | szary |
| Ilość połączeń | 2 |
| nr EAN | 4046001272837 |

| Ciężar [kg] | 0,021 |
| nr EAN | 4046001590948 |

| Strona zabudowy | Oś przednia |
| Wyposażenie pojazdu | do pojazdów z automatyczna regulacją położenia reflektorów |
| Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca | z łącznikiem |
| Ilość biegunów | 4 |
| Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca | z drążkiem sprzęgającym |
| Kształt obudowy wtyczki | Wersja D |
| nr EAN | 4062375249374 |

| Wymiar gwintu | 20 mm |
| Liczba styków diagnostycznych (pinów) | 2 |
| nr EAN | 3531650022342 |

| Wymiar gwintu | 12 mm |
| nr EAN | 3531650023622 |
Przeglądasz części samochodowe z kategorii czujniki do Audi Q3 (8UB, 8UG) 2.0 TFSI quattro.
W ofercie naszego sklepu znajdziesz auto części z wybranej kategorii dedykowanych dokładnie do pojazdu Audi Q3 (8UB, 8UG) 2.0 TFSI quattro produkowanego od 2011.06 do roku 2015.04
Jeżeli twoje Audi dysponuje silnikiem o mocy 170 KM, to zapraszamy do zakupu w naszym sklepie interesujących części z wybranej przez ciebie kategorii i wielu innych, takich jak układ chłodzenia, hamulce, filtry
Masz wątpliwości? Nie jesteś pewien czy potrafisz prawidłowo dobrać części z kategorii czujniki do Audi Q3 (8UB, 8UG)? Napisz do nas. Chętnie pomożemy w dobraniu właściwych części zamiennych.
Możesz złożyć zamówienie na czujniki do Audi Q3 (8UB, 8UG) w naszym sklepie z częściami i mieć pewność, że będzie to to produkt wysokiej jakości, spełniający standardy producenta auta marki Audi z rocznika od 2011.06 do roku 2015.04, i mocy silnika 170 KM
.
Smarowanie układu hamulcowego
07-02-2023

Kody wyposażenia w grupie VW
21-09-2022

Rodzaje wycieraczek Valeo
17-02-2022

Jak dobrać żarówki ksenonowe?
30-11-2021

Kody regionów Subaru
23-12-2020

Schaeffler przejmuje Ruville
15-12-2020