
| Ilość połączeń | 4 |
| nr EAN | 8053379059478 |

| Ilość połączeń | 12 |
| nr EAN | 8053379545377 |

| Długość przewodu [mm] | 880 |
| Ilość połączeń | 3 |
| nr EAN | 8053379913459 |

| Wysokość [mm] | 17 |
| Długość przewodu [mm] | 870 |
| Ilość połączeń | 4 |
| nr EAN | 8053379913466 |

| Ilość otworów | 2 |
| Ilość połączeń | 3 |
| nr EAN | 8053379913473 |

| Kolor | czarny |
| Ciężar [kg] | 0,058 |
| Ilość połączeń | 2 |
| nr EAN | 8053379054114 |

| Kolor | szary |
| Ciężar [kg] | 0,024 |
| Ilość połączeń | 3 |
| Głębokość zabudowy [mm] | 19,5 |
| nr EAN | 8053379145737 |

| Ciężar [kg] | 0,020 |
| Ilość połączeń | 4 |
| nr EAN | 8053379130948 |

| Długość przewodu [mm] | 390 |
| Ilość połączeń | 3 |
| Głębokość zabudowy [mm] | 10 |
| nr EAN | 8053379140497 |

| Ilość połączeń | 4 |
| nr EAN | 8053379562381 |

| Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca | z uszczelnieniem |
| Ilość otworów | 3 |
| Ilość połączeń | 3 |
| nr EAN | 8053379471812 |

| Rodzaj czujnika | czujnik NTC |
| Ilość połączeń | 2 |
| nr EAN | 8053379327218 |

| Rodzaj czujnika | czujnik NTC |
| Ilość połączeń | 2 |
| nr EAN | 8053379343140 |

| Ilość połączeń | 3 |
| nr EAN | 8053379534517 |

| Długość przewodu [mm] | 520 |
| Ilość połączeń | 3 |
| nr EAN | 8053379540259 |

| Długość przewodu [mm] | 485 |
| Ilość połączeń | 3 |
| nr EAN | 8053379541393 |

| Ilość połączeń | 3 |
| Głębokość zabudowy [mm] | 32,5 |
| nr EAN | 8053379550722 |

| Strona zabudowy | z przodu z lewej |
| Głębokość zabudowy [mm] | 21 |
| parzyste numery artykułów | 560094A |
| Ilość połączeń | 2 |
| Opór [MOhm] | 1,7 |
| nr EAN | 8053379071333 |

| Strona zabudowy | z przodu po prawej |
| Głębokość zabudowy [mm] | 21 |
| parzyste numery artykułów | 560093A |
| Ilość połączeń | 2 |
| Opór [MOhm] | 1,7 |
| nr EAN | 8053379071340 |

| Strona zabudowy | z tyłu z lewej |
| Głębokość zabudowy [mm] | 24 |
| parzyste numery artykułów | 560294A |
| Ilość połączeń | 2 |
| Opór [MOhm] | 12 |
| nr EAN | 8053379072668 |

| Strona zabudowy | z tyłu po prawej |
| Głębokość zabudowy [mm] | 24 |
| parzyste numery artykułów | 560225A |
| Ilość połączeń | 2 |
| nr EAN | 8053379131570 |

| TECDOC-Nr silnika | 9788 |
| TECDOC-Nr silnika | 13773 |
| TECDOC-Nr silnika | 9788 |
| TECDOC-Nr silnika | 13773 |
| TECDOC-Nr silnika | 9788 |
| TECDOC-Nr silnika | 13773 |
| TECDOC-Nr silnika | 9788 |
| TECDOC-Nr silnika | 13773 |
| nr EAN | 8012510080641 |

| Ciśnienie od [kPa] | 10 |
| ciśnienie do [kPa] | 117 |
| Napięcie wyjściowe od [V] | 0,405 |
| Napięcie wyjściowe do [V] | 4,75 |
| nr EAN | 8012510008126 |

| Długość czujnika pomiarowego [mm] | 23,9 |
| nr EAN | 8012510026663 |

| Długość przewodu [mm] | 520 |
| nr EAN | 8012510035139 |

| Długość przewodu [mm] | 520 |
| nr EAN | 8012510035160 |

| Długość przewodu [mm] | 400 |
| nr EAN | 8012510034606 |

| Specyfikacja | Hall Effect |
| Długość czujnika pomiarowego [mm] | 23,6 |
| nr EAN | 8012510048863 |

| Długość [mm] | 650 |
| Ilość biegunów | 4 |
| Kolor wtyczki | czarny |
| Techniczny numer informacyjny | Universal 77004 |
| nr EAN | 8435050619537 |

| Ilość biegunów | 4 |
| Kolor obudowy | zielony |
| Średnica zabudowy [mm] | 20 |
| nr EAN | 8435050617625 |

| Ilość biegunów | 4 |
| Kolor obudowy | zielony |
| Średnica zabudowy [mm] | 20 |
| nr EAN | 8435050617632 |

| Ilość biegunów | 3 |
| nr EAN | 8435050624319 |

| Ilość biegunów | 4 |
| Od ciśnienia [Pa] | 10000 |
| Do ciśnienia [Pa] | 117000 |
| nr EAN | 8435050634806 |

| Ilość biegunów | 2 |
| Rodzaj czujnika | aktywny czujnik |
| Strona zabudowy | Oś tylna strona prawa |
| Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca | bez przewodu |
| Odpowiada części oryginalnej w kolorze | czarny |
| nr EAN | 8435050640647 |

| Ilość biegunów | 3 |
| nr EAN | 8435050640685 |

| Sonda lambda | Sonda lambda szerokopasmowa |
| Długość przewodu [mm] | 600 |
| Ilość biegunów | 6 |
| Kolor wtyczki | czarny |
| nr EAN | 8435050648513 |

| parzyste numery artykułów | 23806 |
| Ilość połączeń | 2 |
| Strona zabudowy | Oś tylna strona prawa |
| Ciężar [kg] | 0,010 |
| dla numeru OE | WHT 003 862 |
| nr EAN | 4027816238041 |

| parzyste numery artykułów | 23816 |
| Ilość połączeń | 2 |
| Strona zabudowy | oś przednia, z lewej |
| Ciężar [kg] | 0,011 |
| nr EAN | 4027816238140 |

| Ilość połączeń | 2 |
| Oznaczenie koloru | szary |
| Długość śruby pod główką [mm] | 20 |
| Ciężar [kg] | 0,015 |
| Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca | z uszczelnieniem |
| nr EAN | 4027816293187 |

| parzyste numery artykułów | 23804 |
| Ilość połączeń | 2 |
| Strona zabudowy | Oś tylna strona lewa |
| Ciężar [kg] | 0,010 |
| dla numeru OE | WHT 003 863 |
| nr EAN | 4027816238065 |

| parzyste numery artykułów | 23814 |
| Ilość połączeń | 2 |
| Strona zabudowy | oś przednia, z prawej |
| Ciężar [kg] | 0,011 |
| nr EAN | 4027816238164 |

| Ilość połączeń | 4 |
| Ciężar [kg] | 0,02 |
| dla numeru OE | 036 906 051 |
| nr EAN | 4027816366232 |

| Sonda lambda | ogrzewana |
| Gwint zewn. [mm] | M18 x 1,5 |
| Rozmiar klucza | 22 |
| Liczba przewodów | 4 |
| Długość przewodu [mm] | 520 |
| Ciężar [kg] | 0,1 |
| dla numeru OE | 036 906 262 D |
| nr EAN | 4027816368922 |

| Długość [mm] | 48 |
| Ilość połączeń | 3 |
| Ciężar [kg] | 0,02 |
| Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca | ze śrubą |
| dla numeru OE | 036 906 433 E |
| nr EAN | 4027816370932 |

| Długość [mm] | 480 |
| Ilość połączeń | 3 |
| Rodzaj czujnika | Czujnik Hall'a |
| Ciężar [kg] | 0,065 |
| dla numeru OE | 030 957 147 T |
| Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca | ze śrubą |
| nr EAN | 4027816373018 |

| TECDOC-Nr silnika | 13773 |
| --------------- | |
| TECDOC-Nr silnika | 9788 |
| Numer podwozia od | 1J-Y-000 001 |
| Ilość połączeń | 2 |
| Ciężar [kg] | 0,05 |
| dla numeru OE | 1J0 919 379 A |
| nr EAN | 4027816374763 |

| Ilość połączeń | 3 |
| Ciężar [kg] | 0,035 |
| dla numeru OE | 036 907 601 E |
| nr EAN | 4027816375104 |

| Ilość połączeń | 2 |
| Kolor | czarny |
| Ciężar [kg] | 0,48 |
| dla numeru OE | 030 905 377 C |
| nr EAN | 4027816271529 |

| Rodzaj skrzyni biegów | Automatyczna skrzynia biegów |
| Ilość połączeń | 3 |
| Ciężar [kg] | 0,024 |
| nr EAN | 4054224097281 |

| Ilość połączeń | 3 |
| Długość przewodu [mm] | 350 |
| Ciężar [kg] | 0,045 |
| nr EAN | 4054224762059 |
Przeglądasz części samochodowe z kategorii czujniki do Volkswagen BORA Variant (1J6) 1.9 TDI.
W ofercie naszego sklepu znajdziesz auto części z wybranej kategorii dedykowanych dokładnie do pojazdu Volkswagen BORA Variant (1J6) 1.9 TDI produkowanego od 1999.05 do roku 2001.06
Jeżeli twój Volkswagen dysponuje silnikiem o mocy 110 KM, to zapraszamy do zakupu w naszym sklepie interesujących części z wybranej przez ciebie kategorii i wielu innych, takich jak przegub napędowy, silnik wycieraczek, łacznik stabilizatora
Masz wątpliwości? Nie jesteś pewien czy potrafisz prawidłowo dobrać części z kategorii czujniki do Volkswagen BORA Variant (1J6)? Napisz do nas. Chętnie pomożemy w dobraniu właściwych części zamiennych.
Możesz złożyć zamówienie na czujniki do Volkswagen BORA Variant (1J6) w naszym sklepie z częściami i mieć pewność, że będzie to to produkt wysokiej jakości, spełniający standardy producenta auta marki Volkswagen z rocznika od 1999.05 do roku 2001.06, i mocy silnika 110 KM
.
Zestawy naprawcze przekładni kierowniczych
29-09-2025

Jak ważna jest wymiana filtrów
25-06-2025

Rodzaje świec zapłonowych i ich zastosowanie
08-05-2025

Świece zapłonowe, które wybrać?
28-04-2025

Jaki płyn chłodniczy wybrać do swojego auta?
21-04-2025

Najczęstsze przyczyny uszkodzeń tarcz hamulcowych.
15-04-2025