
| Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca | z uszczelnieniem |
| Głębokość zabudowy [mm] | 62 |
| Ilość otworów | 3 |
| Ilość połączeń | 3 |
| nr EAN | 8053379148509 |

| Długość przewodu [mm] | 880 |
| Ilość połączeń | 3 |
| nr EAN | 8053379913459 |

| Wysokość [mm] | 17 |
| Długość przewodu [mm] | 870 |
| Ilość połączeń | 4 |
| nr EAN | 8053379913466 |

| Ilość otworów | 2 |
| Ilość połączeń | 3 |
| nr EAN | 8053379913473 |

| Kolor | czarny |
| Długość przewodu [mm] | 190 |
| Ciężar [kg] | 0,060 |
| Opór [Ohm] | 900 |
| Ilość połączeń | 3 |
| Głębokość zabudowy [mm] | 24 |
| nr EAN | 8053379054336 |

| Ilość połączeń | 3 |
| nr EAN | 8053379534531 |

| Ilość połączeń | 5 |
| nr EAN | 8053379317851 |

| TECDOC-Nr silnika | 16527 |
| Długość przewodu [mm] | 215 |
| Długość czujnika pomiarowego [mm] | 24 |
| nr EAN | 8012510078952 |

| TECDOC-Nr silnika | 16527 |
| TECDOC-Nr silnika | 16527 |
| TECDOC-Nr silnika | 16527 |
| TECDOC-Nr silnika | 16527 |
| nr EAN | 8012510080641 |

| Specyfikacja | Hall Effect |
| Długość czujnika pomiarowego [mm] | 23,6 |
| nr EAN | 8012510048863 |

| Długość [mm] | 550 |
| Techniczny numer informacyjny | Zr Planar |
| Techniczny numer informacyjny | Universal 77015 |
| nr EAN | 8435050619346 |

| Ilość biegunów | 3 |
| nr EAN | 8435050620274 |

| Ilość biegunów | 2 |
| Kolor obudowy | szary |
| nr EAN | 8435050617694 |

| Kolor obudowy | czarny |
| Ilość biegunów | 2 |
| Rodzaj czujnika | czujnik NTC |
| nr EAN | 8435050621097 |

| Długość [mm] | 800 |
| Ilość biegunów | 6 |
| Opcja wyposażenia | Con/With Kit 77030 |
| nr EAN | 8435050638514 |

| Ilość biegunów | 2 |
| Rodzaj czujnika | aktywny czujnik |
| Strona zabudowy | Oś tylna strona prawa |
| Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca | bez przewodu |
| Odpowiada części oryginalnej w kolorze | czarny |
| nr EAN | 8435050640647 |

| Długość [mm] | 570 |
| Ilość połączeń | 3 |
| Ciężar [kg] | 0,066 |
| dla numeru OE | 06A 906 433 C |
| Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca | z pierścieniem uszczelniającym |
| nr EAN | 4027816244448 |

| parzyste numery artykułów | 23806 |
| Ilość połączeń | 2 |
| Strona zabudowy | Oś tylna strona prawa |
| Ciężar [kg] | 0,010 |
| dla numeru OE | WHT 003 862 |
| nr EAN | 4027816238041 |

| parzyste numery artykułów | 23816 |
| Ilość połączeń | 2 |
| Strona zabudowy | oś przednia, z lewej |
| Ciężar [kg] | 0,011 |
| nr EAN | 4027816238140 |

| Ilość połączeń | 2 |
| Oznaczenie koloru | szary |
| Długość śruby pod główką [mm] | 20 |
| Ciężar [kg] | 0,015 |
| Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca | z uszczelnieniem |
| nr EAN | 4027816293187 |

| parzyste numery artykułów | 23804 |
| Ilość połączeń | 2 |
| Strona zabudowy | Oś tylna strona lewa |
| Ciężar [kg] | 0,010 |
| dla numeru OE | WHT 003 863 |
| nr EAN | 4027816238065 |

| parzyste numery artykułów | 23814 |
| Ilość połączeń | 2 |
| Strona zabudowy | oś przednia, z prawej |
| Ciężar [kg] | 0,011 |
| nr EAN | 4027816238164 |

| Ilość połączeń | 2 |
| Materiał | Tworzywo sztuczne |
| Ciężar [kg] | 0,010 |
| nr EAN | 4027816347699 |

| Długość [mm] | 250 |
| Ilość połączeń | 3 |
| Ciężar [kg] | 0,060 |
| Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca | z pierścieniem uszczelniającym |
| dla numeru OE | 06A 906 433 L |
| nr EAN | 4027816361756 |

| Długość [mm] | 149 |
| Ilość połączeń | 3 |
| Ciężar [kg] | 0,09 |
| dla numeru OE | 06A 905 161 B |
| nr EAN | 4027816370277 |

| Ilość połączeń | 2 |
| Ciężar [kg] | 0,05 |
| dla numeru OE | 1J0 919 379 A |
| nr EAN | 4027816374763 |

| Ilość połączeń | 2 |
| Kolor | czarny |
| Ciężar [kg] | 0,48 |
| dla numeru OE | 030 905 377 C |
| nr EAN | 4027816271529 |

| Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca | z uszczelnieniem |
| Liczba otworów do mocowania | 1 |
| Napięcie znamionowe [V] | 12 |
| Opór [Ohm] | 900 |
| Ilość biegunów | 3 |
| Długość przewodu [mm] | 215 |
| Rodzaj czujnika | czujnik indukcyjny |
| Tolerancja [%] | 10 |
| nr EAN | 4082300163827 |

| Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca | z uszczelnieniem |
| Liczba otworów do mocowania | 1 |
| Napięcie znamionowe [V] | 12 |
| Opór [Ohm] | 900 |
| Ilość biegunów | 3 |
| Długość przewodu [mm] | 570 |
| Rodzaj czujnika | czujnik indukcyjny |
| Tolerancja [%] | 10 |
| nr EAN | 4082300144208 |

| Sposób montażu | wciśnięty |
| Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca | z pierścieniem osadczym sprężynującym |
| Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca | z uszczelnieniem |
| Napięcie znamionowe [V] | 12 |
| Ilość połączeń | 2 |
| Głębokość zabudowy [mm] | 20 |
| Odpowiada części oryginalnej w kolorze | szary |
| Odpowiada części oryginalnej w kolorze | czarny |
| Kolor | czarny |
| Rodzaj czujnika | czujnik NTC |
| nr EAN | 4082300290851 |

| Ilość biegunów | 3 |
| Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca | z klamrą |
| Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca | w razie potrzeby dopasować wspornik |
| Napięcie znamionowe [V] | 12 |
| Rodzaj czujnika | Czujnik Hall'a |
| nr EAN | 4082300260953 |

| Napięcie znamionowe [V] | 12 |
| Opór [Ohm] | 2700 |
| Temperatura znamionowa [°c] | 25 |
| Liczba czujników | 1 |
| Rodzaj oporu | czujnik NTC |
| nr EAN | 4082300398298 |

| Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca | bez przewodu |
| Napięcie znamionowe [V] | 12 |
| Ilość połączeń | 2 |
| Strona zabudowy | oś przednia, z lewej |
| nr EAN | 4082300401882 |

| Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca | bez przewodu |
| Napięcie znamionowe [V] | 12 |
| Ilość połączeń | 2 |
| Strona zabudowy | oś przednia, z prawej |
| nr EAN | 4082300401998 |

| Strona zabudowy | Oś tylna strona lewa |
| Napięcie znamionowe [V] | 12 |
| nr EAN | 4082300462876 |

| Strona zabudowy | Oś tylna strona prawa |
| Napięcie znamionowe [V] | 12 |
| nr EAN | 4082300462883 |

| Długość przewodu [mm] | 750 |
| Ilość biegunów | 4 |
| Sonda lambda | Sonda planarna |
| nr EAN | 4082300652581 |

| Liczba otworów do mocowania | 3 |
| Ilość połączeń | 6 |
| Rodzaj skrzyni biegów | Skrzynia biegów manualna |
| Pojazd z kierownicą po lewej /prawej stronie | dla pojazdu z kierownicą z lewej strony |
| nr EAN | 4082300651492 |

| Napięcie znamionowe [V] | 12 |
| dla producentów przekładni kierowniczych | TRW |
| Ilość biegunów | 3 |
| nr EAN | 4082300707915 |

| Strona zabudowy | Oś tylna strona lewa |
| Gwarancja | 5 lata gwarancji |
| nr EAN | 4044079314114 |

| Gwarancja | 5 lata gwarancji |
| nr EAN | 4044079389525 |

| Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca | bez przewodu |
| nr EAN | 5908242661698 |

| Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca | bez przewodu |
| nr EAN | 5908242661704 |

| nr EAN | 5908242661711 |

| nr EAN | 5908242661728 |

| Ciężar [kg] | 0,072 |
| Długość przewodu [mm] | 570 |
| Opór [Ohm] | 900 |
| dla numeru artykułu | 550109 |
| Ilość połączeń | 3 |
| Wysokość [mm] | 24 |
| Kolor | czarny |
| nr EAN | 5901779818849 |

| Ilość połączeń | 5 |
| dla numeru artykułu | 558092 |
| nr EAN | 5901779828022 |

| Numer seryjny | K8800065 |
| nr EAN | 5901159269346 |

| Numer seryjny | K8800120 |
| nr EAN | 5901159269391 |

| Numer seryjny | K8800160 |
| nr EAN | 5901159119849 |
Przeglądasz części samochodowe z kategorii czujniki do Volkswagen GOLF IV (1J1) 2.0 BiFuel.
W ofercie naszego sklepu znajdziesz auto części z wybranej kategorii dedykowanych dokładnie do pojazdu Volkswagen GOLF IV (1J1) 2.0 BiFuel produkowanego od 2002.05 do roku 2003.05
Jeżeli twój Volkswagen dysponuje silnikiem o mocy 116 KM, to zapraszamy do zakupu w naszym sklepie interesujących części z wybranej przez ciebie kategorii i wielu innych, takich jak zestaw rozrządu, skraplacz klimatyzacji, klocki hamulcowe, filtr powietrza
Masz wątpliwości? Nie jesteś pewien czy potrafisz prawidłowo dobrać części z kategorii czujniki do Volkswagen GOLF IV (1J1)? Napisz do nas. Chętnie pomożemy w dobraniu właściwych części zamiennych.
Możesz złożyć zamówienie na czujniki do Volkswagen GOLF IV (1J1) w naszym sklepie z częściami i mieć pewność, że będzie to to produkt wysokiej jakości, spełniający standardy producenta auta marki Volkswagen z rocznika od 2002.05 do roku 2003.05, i mocy silnika 116 KM
.
Rodzaje świec zapłonowych i ich zastosowanie
08-05-2025

Świece zapłonowe, które wybrać?
28-04-2025

Jaki płyn chłodniczy wybrać do swojego auta?
21-04-2025

Najczęstsze przyczyny uszkodzeń tarcz hamulcowych.
15-04-2025

Przyczyny uszkodzenia pokrywy zaworów
07-04-2025

Objawy uszkodzenia czujnika wału korbowego
31-03-2025