
| Ilość połączeń | 3 |
| nr EAN | 8053379534531 |

| TECDOC-Nr silnika | 13770 |
| Kod silnika | AUD |
| Ilość połączeń | 3 |
| nr EAN | 8053379060320 |

| Ilość połączeń | 2 |
| nr EAN | 8053379061488 |

| Długość przewodu [mm] | 500 |
| Ilość połączeń | 3 |
| Głębokość zabudowy [mm] | 10 |
| nr EAN | 8053379547807 |

| Rodzaj czujnika | czujnik NTC |
| Ilość połączeń | 2 |
| nr EAN | 8053379327218 |

| Ilość połączeń | 3 |
| Głębokość zabudowy [mm] | 32,5 |
| nr EAN | 8053379550722 |

| Strona zabudowy | z przodu z lewej |
| Głębokość zabudowy [mm] | 27,5 |
| parzyste numery artykułów | 560010A |
| Ciężar [kg] | 0,035 |
| Ilość połączeń | 2 |
| Opór [kOhm] | 1 |
| nr EAN | 8053379070350 |

| Strona zabudowy | Tylna oś po obydwu stronach |
| Głębokość zabudowy [mm] | 37 |
| Ciężar [kg] | 0,030 |
| Ilość połączeń | 2 |
| Opór [kOhm] | 1 |
| nr EAN | 8053379070374 |

| Strona zabudowy | z przodu po prawej |
| Głębokość zabudowy [mm] | 27,5 |
| parzyste numery artykułów | 560001A |
| Ciężar [kg] | 0,035 |
| Ilość połączeń | 2 |
| Opór [kOhm] | 1 |
| nr EAN | 8053379070497 |

| Sonda lambda | Sonda lambda |
| Długość przewodu [mm] | 1750 |
| Liczba przewodów | 4 |
| nr EAN | 8053379073566 |

| TECDOC-Nr silnika | 13770 |
| Kod silnika | AUD |
| Długość przewodu [mm] | 510 |
| Ciężar [kg] | 0,052 |
| Ilość połączeń | 3 |
| Głębokość zabudowy [mm] | 10 |
| Opór [MOhm] | 1,7 |
| nr EAN | 8053379163526 |

| TECDOC-Nr silnika | 13770 |
| Długość czujnika pomiarowego [mm] | 24,4 |
| nr EAN | 8012510095607 |

| TECDOC-Nr silnika | 13770 |
| TECDOC-Nr silnika | 13770 |
| Ciśnienie od [kPa] | 17 |
| ciśnienie do [kPa] | 117 |
| Napięcie wyjściowe od [V] | 0,25 |
| Napięcie wyjściowe do [V] | 4,75 |
| nr EAN | 8012510008515 |

| TECDOC-Nr silnika | 13770 |
| TECDOC-Nr silnika | 13770 |
| TECDOC-Nr silnika | 13770 |
| TECDOC-Nr silnika | 13770 |
| Odpowiada części oryginalnej w kolorze | czarny |
| nr EAN | 8012510080542 |

| TECDOC-Nr silnika | 13770 |
| Długość przewodu [mm] | 510 |
| nr EAN | 8012510034668 |

| Ilość biegunów | 4 |
| Kolor obudowy | zielony |
| Średnica zabudowy [mm] | 20 |
| nr EAN | 8435050617625 |

| Kod silnika | AUD |
| Rodzaj czujnika | Czujnik Hall'a |
| nr EAN | 8435050622506 |

| Ilość biegunów | 2 |
| Kolor obudowy | czarny |
| Ogrzewanie/chłodzenie | do automatyki klimatyzacji |
| nr EAN | 8435050631720 |

| Ilość biegunów | 2 |
| Wysokość [mm] | 52 |
| Kolor obudowy | szary |
| nr EAN | 8435050625774 |

| Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca | bez przewodu |
| Ilość biegunów | 2 |
| Kolor obudowy | czarny |
| nr EAN | 8435050632345 |

| Sonda lambda | Sonda regulacyjna |
| Układ wydechowy | przed katalizatorem |
| Długość [mm] | 800 |
| Ilość biegunów | 6 |
| Opcja wyposażenia | Con/With Kit 77030 |
| nr EAN | 8435050638514 |

| Ilość biegunów | 2 |
| Opór [Ohm] | 1100 |
| Strona zabudowy | oś przednia, z lewej |
| Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca | bez przewodu |
| Odpowiada części oryginalnej w kolorze | czarny |
| nr EAN | 8435050640593 |

| Ilość biegunów | 2 |
| Opór [Ohm] | 1100 |
| Strona zabudowy | Oś tylna |
| Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca | bez przewodu |
| nr EAN | 8435050641996 |

| Ilość biegunów | 2 |
| Opór [Ohm] | 1100 |
| Strona zabudowy | oś przednia, z prawej |
| Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca | bez przewodu |
| Odpowiada części oryginalnej w kolorze | czarny |
| nr EAN | 8435050642030 |

| średnica zewnętrzna [mm] | 35,0 |
| Ø rozmieszczenia otworów [mm] | 100 |
| Ilość otworów | 4 |
| Strona zabudowy | Oś przednia |
| Ciężar [kg] | 1,545 |
| Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca | z pierścieniem nadajnika impulsów ABS |
| Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca | bez łożyska koła |
| nr EAN | 4027816019022 |

| parzyste numery artykułów | 21582 |
| Ilość połączeń | 2 |
| Strona zabudowy | oś przednia, z prawej |
| Ciężar [kg] | 0,4 |
| nr EAN | 4027816215844 |

| Długość [mm] | 42 |
| Ilość połączeń | 2 |
| Kolor | czarny |
| Materiał | Tworzywo sztuczne |
| Strona zabudowy | Tylna oś po obydwu stronach |
| Ciężar [kg] | 0,032 |
| dla numeru OE | 1J0 927 807 B |
| nr EAN | 4027816225102 |

| Ilość połączeń | 4 |
| Ciężar [kg] | 0,038 |
| Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca | z uszczelnieniem |
| dla numeru OE | 059 919 501 A S1 |
| nr EAN | 4027816325109 |

| Ilość połączeń | 2 |
| Ciężar [kg] | 0,045 |
| dla numeru OE | 030 905 377 A |
| nr EAN | 4027816342809 |

| Ilość połączeń | 2 |
| Ciężar [kg] | 0,05 |
| dla numeru OE | 1J0 919 379 A |
| nr EAN | 4027816374763 |

| Długość [mm] | 60 |
| Szerokość [mm] | 40,0 |
| Grubość [mm] | 22,0 |
| Ilość połączeń | 3 |
| Ciężar [kg] | 0,02 |
| dla numeru OE | 03D 907 601 |
| Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca | z pierścieniem uszczelniającym |
| nr EAN | 4027816443827 |

| Strona zabudowy | Oś przednia po obydwu stronach |
| Ilość zębów wałka wejściowego przekładni kierowniczej | 22 |
| Rozstaw śrub mocujących [mm] | 100 |
| Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca | z pierścieniem nadajnika impulsów ABS |
| średnica zewnętrzna [mm] | 121 |
| Ilość zębów, pierścień ABS | 43 |
| Wymiar gwintu | M12x1,5 |
| Felga, ilość otworów | 4 |

| Strona zabudowy | Oś przednia |
| Strona zabudowy | z prawej |
| Wymagana ilość | 1 |
| Liczba otworów do mocowania | 1 |
| Napięcie znamionowe [V] | 12 |
| Opór od [Ohm] | 990 |
| Opór do [Ohm] | 1210 |
| Ilość połączeń | 2 |
| Rodzaj czujnika | czujnik indukcyjny |
| nr EAN | 4082300100709 |

| Strona zabudowy | Oś przednia |
| Strona zabudowy | z lewej |
| Wymagana ilość | 1 |
| Liczba otworów do mocowania | 1 |
| Napięcie znamionowe [V] | 12 |
| Opór od [Ohm] | 990 |
| Opór do [Ohm] | 1210 |
| Ilość połączeń | 2 |
| Rodzaj czujnika | czujnik indukcyjny |
| nr EAN | 4082300100716 |

| Sposób montażu | wciśnięty |
| Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca | z pierścieniem osadczym sprężynującym |
| Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca | z uszczelnieniem |
| Napięcie znamionowe [V] | 12 |
| Ilość połączeń | 4 |
| Odpowiada części oryginalnej w kolorze | zielony |
| Odpowiada części oryginalnej w kolorze | czarny |
| Kolor | zielony |
| Rodzaj czujnika | czujnik NTC |
| nr EAN | 4082300186611 |

| Strona zabudowy | Oś tylna |
| Strona zabudowy | z lewej |
| Strona zabudowy | z prawej |
| Wymagana ilość | 2 |
| Liczba otworów do mocowania | 1 |
| Napięcie znamionowe [V] | 12 |
| Opór od [Ohm] | 990 |
| Opór do [Ohm] | 1210 |
| Ilość połączeń | 2 |
| Rodzaj czujnika | czujnik indukcyjny |
| nr EAN | 4082300130942 |

| Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca | bez przewodu |
| Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca | z uszczelnieniem |
| Liczba otworów do mocowania | 1 |
| Napięcie znamionowe [V] | 12 |
| Odpowiada części oryginalnej w kolorze | szary |
| Ilość biegunów | 3 |
| Rodzaj czujnika | Czujnik Hall'a |
| nr EAN | 4082300243703 |

| Ilość biegunów | 4 |
| nr EAN | 4082300275155 |

| Rok prod. do | 200204 |
| Strona zabudowy | z przodu |
| Sonda lambda | Sonda diagnostyczna |
| Układ wydechowy | za katalizatorem |
| Strona zabudowy | z przodu |
| Rodzaj skrzyni biegów | Automatyczna skrzynia biegów |
| Układ wydechowy | przed katalizatorem |
| Długość przewodu [mm] | 1750 |
| Ilość biegunów | 4 |
| Sonda lambda | Sonda regulacyjna |
| nr EAN | 4082300652574 |

| Rodzaj skrzyni biegów | Przekładnia manualna 5-biegowa |
| Liczba otworów do mocowania | 3 |
| Ilość połączeń | 6 |
| Rodzaj skrzyni biegów | Skrzynia biegów manualna |
| Pojazd z kierownicą po lewej /prawej stronie | dla pojazdu z kierownicą z lewej strony |
| nr EAN | 4082300651492 |

| Numer podwozia od | 6X-Y-000 001 |
| Numer podwozia do | 6E-Y-100 000 |
| Liczba otworów do mocowania | 3 |
| Ilość połączeń | 6 |
| Rodzaj skrzyni biegów | Automatyczna skrzynia biegów |
| Pojazd z kierownicą po lewej /prawej stronie | dla pojazdu z kierownicą z lewej strony |
| nr EAN | 4082300652987 |

| Ilość biegunów | 3 |
| Rodzaj czujnika | Czujnik Hall'a |
| nr EAN | 4082300787436 |

| Strona zabudowy | oś przednia, z lewej |
| Gwarancja | 5 lata gwarancji |
| nr EAN | 4044079314008 |


| Strona zabudowy | Oś przednia |
| Strona zabudowy | z prawej |
| nr EAN | 5908242651101 |

| Strona zabudowy | Oś przednia |
| Strona zabudowy | z lewej |
| nr EAN | 5908242650975 |

| Strona zabudowy | Oś tylna |
| nr EAN | 5908242661780 |

| Strona zabudowy | oś przednia, z lewej |
| nr EAN | 5901159082464 |

| Strona zabudowy | oś przednia, z prawej |
| nr EAN | 5901159082471 |

| Strona zabudowy | Oś tylna |
| Wymagana ilość | 2 |
| nr EAN | 5901159082488 |
Przeglądasz części samochodowe z kategorii czujniki do Volkswagen LUPO I (6X1, 6E1) 1.4.
W ofercie naszego sklepu znajdziesz auto części z wybranej kategorii dedykowanych dokładnie do pojazdu Volkswagen LUPO I (6X1, 6E1) 1.4 produkowanego od 2000.10 do roku 2005.07
Jeżeli twój Volkswagen dysponuje silnikiem o mocy 60 KM, to zapraszamy do zakupu w naszym sklepie interesujących części z wybranej przez ciebie kategorii i wielu innych, takich jak świeca zapłonowa, filtr oleju, wahacze
Masz wątpliwości? Nie jesteś pewien czy potrafisz prawidłowo dobrać części z kategorii czujniki do Volkswagen LUPO I (6X1, 6E1)? Napisz do nas. Chętnie pomożemy w dobraniu właściwych części zamiennych.
Możesz złożyć zamówienie na czujniki do Volkswagen LUPO I (6X1, 6E1) w naszym sklepie z częściami i mieć pewność, że będzie to to produkt wysokiej jakości, spełniający standardy producenta auta marki Volkswagen z rocznika od 2000.10 do roku 2005.07, i mocy silnika 60 KM
.
Zestawy naprawcze przekładni kierowniczych
29-09-2025

Jak ważna jest wymiana filtrów
25-06-2025

Rodzaje świec zapłonowych i ich zastosowanie
08-05-2025

Świece zapłonowe, które wybrać?
28-04-2025

Jaki płyn chłodniczy wybrać do swojego auta?
21-04-2025

Najczęstsze przyczyny uszkodzeń tarcz hamulcowych.
15-04-2025