


| nr EAN | 8001063960739 |

| nr EAN | 8001063666044 |

| Strona zabudowy | Oś przednia po obydwu stronach |
| nr EAN | 8050947018806 |

| Strona zabudowy | z tyłu z lewej |
| nr EAN | 8050947017922 |

| Strona zabudowy | z tyłu po prawej |
| nr EAN | 8050947017441 |

| nr EAN | 8001063733609 |

| Ciśnienie od [kPa] | 20 |
| ciśnienie do [kPa] | 100 |
| Napięcie wyjściowe od [V] | 0,52 |
| Napięcie wyjściowe do [V] | 4,78 |
| nr EAN | 5907558580457 |

| Rok prod. do | 200709 |
| Ilość połączeń | 2 |
| Opór od [Ohm] | 720 |
| nr EAN | 5907558572506 |

| Kod silnika | K9K704 |
| Długość czujnika pomiarowego [mm] | 28 |
| nr EAN | 5907558582116 |

| dla numeru OE | 4H0 919 275 A |
| nr EAN | 5902659735508 |

| Kod silnika | K9K |
| Ilość biegunów | 2 |
| Kształt obudowy wtyczki | okrągły |
| Rodzaj czujnika | czujnik indukcyjny |
| Opór [Ohm] | 700 |
| Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca | bez przewodu |
| Głębokość zabudowy [mm] | 24 |

| Kod silnika | K9K |
| Rok prod. od | 200505 |
| Ilość biegunów | 3 |
| Rodzaj czujnika | Czujnik Hall'a |
| Głębokość zabudowy [mm] | 28 |
| Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca | bez przewodu |
| dla numeru OE | 82 00 285 798 |
| dla numeru OE | 93179803 |

| Ilość biegunów | 2 |
| Kształt obudowy wtyczki | prostokątny |
| Wymiar gwintu | M12x1,25 |
| Rozmiar klucza | 24 |
| dla numeru OE | 82 00 680 689 |
| dla numeru OE | 22060 00Q0A |

| Ilość biegunów | 3 |
| Kształt obudowy wtyczki | owalny |
| Ciśnienie od [kPa] | 20 |
| ciśnienie do [kPa] | 100 |
| dla numeru OE | 82 00 719 629 |
| Jakość | EQUIVALENT |

| Napięcie robocze [V] | 12 |
| Rodzaj czujnika | czujnik NTC |
| Wymiar gwintu | -- |
| Rozmiar klucza | -- |
| Kolor | czarny |
| Ilość biegunów | 4 |
| nr EAN | 4040074615218 |

| Napięcie robocze [V] | 12 |
| Rodzaj czujnika | aktywny czujnik |
| Głębokość zabudowy [mm] | 28 |
| Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca | bez przewodu |
| Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca | z pierścieniem uszczelniającym |
| Ilość biegunów | 3 |
| nr EAN | 4040074118726 |

| Napięcie robocze [V] | 12 |
| Rodzaj czujnika | pasywny czujnik |
| Opór [Ohm] | 250 |
| Głębokość zabudowy [mm] | 24 |
| Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca | z zestawem przewodów |
| Kolor | czarny |
| Ilość biegunów | 2 |
| uwzględnić informację serwisową | |
| nr EAN | 4040074169100 |

| Napięcie robocze [V] | 12 |
| Rodzaj czujnika | aktywny czujnik |
| Wymagana ilość | 1 |
| Długość przewodu [mm] | 555 |
| Ilość biegunów | 2 |
| Strona zabudowy | Oś tylna strona prawa |
| parzyste numery artykułów | 36-14 899 0012 |
| nr EAN | 4040074269183 |

| TECDOC-Nr silnika | 17660 |
| Zakres pomiarowy od [kPa] | 20,0 |
| Zakres pomiarowy do [kPa] | 300,0 |
| Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca | bez zintegrowanego czujnika temperatury powietrza |
| nr EAN | 4010326970730 |

| TECDOC-Nr silnika | 17660 |
| Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca | bez przewodu |
| Ilość biegunów | 2 |
| Kształt obudowy wtyczki | okrągły |
| nr EAN | 4010326811774 |

| Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca | bez przewodu |
| Ilość biegunów | 2 |
| Kształt obudowy wtyczki | okrągły |
| nr EAN | 4010326811781 |

| Strona zabudowy | Oś przednia |
| Rok prod. do | 200305 |
| Strona zabudowy | z lewej |
| Strona zabudowy | z prawej |
| Wymagana ilość | 2 |
| Ciężar netto [g] | 63 |
| nr EAN | 5908281486382 |

| Ciężar netto [g] | 55 |
| nr EAN | 5902048000880 |

| Ciężar netto [g] | 60 |
| nr EAN | 5902048000897 |

| Strona zabudowy | Oś przednia |
| Strona zabudowy | z lewej |
| Strona zabudowy | z prawej |
| Ciężar netto [g] | 1563 |
| nr EAN | 5908281462331 |
| Strona zabudowy | Oś tylna strona prawa |
| Rok prod. od | 200302 |
| Rok prod. do | 200709 |
| Długość przewodu [mm] | 503 |
| Rodzaj czujnika | aktywny czujnik |
| parzyste numery artykułów | 06-S275 |
| nr EAN | 4031185399166 |

| Ilość połączeń | 3 |
| Techniczny numer informacyjny | PI 2004 |
| nr EAN | 4028977944338 |



| Rodzaj czujnika | aktywny czujnik |
| Ilość biegunów | 2 |
| Długość przewodu [mm] | 1110 |
| Strona zabudowy | Oś przednia po obydwu stronach |
| nr EAN | 8430320276014 |

| Liczba zestyków | 3 |
| Ciśnienie od [kPa] | 20 |
| ciśnienie do [kPa] | 300 |

| Napięcie [V] | 12 |
| Ciężar [kg] | 0,07 |
| Tryb pracy | elektryczny |
| Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca | bez cięgna |

| Napięcie [V] | 12 |
| Ciężar [kg] | 0,04 |
| Tryb pracy | elektryczny |
| Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca | bez cięgna |


| Rok prod. do | 200910 |
| Ilość połączeń | 4 |
| Kolor | czarny |
| Ciężar [kg] | 0,020 |
| nr EAN | 4044688269362 |

| Rok prod. od | 200510 |
| Ilość połączeń | 3 |
| Ciężar [kg] | 0,02 |
| dla numeru OE | 55209194 |
| nr EAN | 4044688494412 |

| Rok prod. do | 200709 |
| Kształt obudowy wtyczki | prostokątny |
| Rodzaj czujnika | czujnik NTC |
| Ilość biegunów | 4 |
| Oznaczenie koloru | czarny |

| Rok prod. do | 200709 |
| Ilość biegunów | 2 |
| Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca | bez przewodu |
| Kształt obudowy wtyczki | prostokątny |

| Kształt obudowy wtyczki | prostokątny |
| Ilość biegunów | 2 |

| Rok prod. do | 200604 |
| Kod silnika | K9K.7 |
| Rodzaj czujnika | Czujnik Hall'a |
| Ilość biegunów | 3 |
| Napięcie [V] | 12 |
| Kształt obudowy wtyczki | ustawiony pod kątem |
| Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca | bez przewodu |
| Ciężar [kg] | 0,04 |
| nr EAN | 3276422538033 |

| Rok prod. do | 200604 |
| Kod silnika | K9K.7 |
| Rodzaj czujnika | czujnik indukcyjny |
| Ilość biegunów | 2 |
| Napięcie [V] | 12 |
| Kształt obudowy wtyczki | okrągły |
| Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca | bez przewodu |
| Opór [Ohm] | 700 |
| Ciężar [kg] | 0,08 |
| nr EAN | 3276422540173 |

| Rok prod. do | 200604 |
| Kod silnika | K9K.7 |
| Rodzaj czujnika | czujnik indukcyjny |
| Ilość biegunów | 2 |
| Napięcie [V] | 12 |
| Kształt obudowy wtyczki | ustawiony pod kątem |
| Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca | bez przewodu |
| Opór [Ohm] | 770 |
| Ciężar [kg] | 0,06 |
| nr EAN | 3276422540852 |


| Długość [mm] | 87,7 |
| Szerokość [mm] | 55,5 |
| Wysokość [mm] | 21 |
| Ciężar [kg] | 0,044 |
| Wymagana ilość | 1 |
| Ilość połączeń | 2 |
| Opór [Ohm] | 230 |
| Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca | dla wału korbowego |
| Rodzaj czujnika | czujnik indukcyjny |
| Rodzaj czujnika | pasywny czujnik |
| Ilość biegunów | 2 |
| Napięcie znamionowe [V] | 12 |
| Głębokość zabudowy [mm] | 24 |
| Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca | bez przewodu |
| Kolor obudowy | czarny |
| Kształt obudowy wtyczki | okrągły |
| Liczba otworów do mocowania | 2 |
| nr EAN | 4046001331800 |

| Ilość biegunów | 2 |
| Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca | dla wału korbowego |
| Opór [Ohm] | 700 |
| Kolor | czarny |
| Rodzaj czujnika | pasywny czujnik |
| Ilość połączeń | 2 |
| Napięcie znamionowe [V] | 12 |
| Głębokość zabudowy [mm] | 24 |
| Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca | bez przewodu |
| Kształt obudowy wtyczki | okrągły |
| Specyfikacja | Moteur diesel |
| Specyfikacja | Diesel engine |
| Ciężar [kg] | 0,081 |
| nr EAN | 4046001364334 |

| Rodzaj paliwa | benzyna |
| Ilość biegunów | 3 |
| Ciężar [kg] | 0,02 |
| nr EAN | 4046001364310 |

| Rok prod. od | 200505 |
| Rok prod. do | 200709 |
| Rok prod. od | 200505 |
| Rok prod. do | 200709 |
| Rok prod. od | 200505 |
| Rok prod. do | 200709 |
| Wysokość [mm] | 28 |
| Ilość połączeń | 3 |
| Wymagana ilość | 1 |
| Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca | dla wałka rozrządu |
| Kolor | czarny |
| Tryb pracy | elektryczny |
| Rodzaj czujnika | aktywny czujnik |
| Rodzaj czujnika | Czujnik Hall'a |
| Ilość biegunów | 3 |
| Napięcie znamionowe [V] | 12 |
| Głębokość zabudowy [mm] | 28 |
| Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca | bez przewodu |
| Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca | z pierścieniem uszczelniającym |
| Kształt obudowy wtyczki | owalny |
| Liczba otworów do mocowania | 1 |
| Ciężar [kg] | 0,03378 |
| nr EAN | 4046001422225 |

| Wymiar gwintu | 20 mm |
| nr EAN | 3531650021154 |
Przeglądasz części samochodowe z kategorii czujniki do Nissan MICRA III (K12) 1.5 dCi.
W ofercie naszego sklepu znajdziesz auto części z wybranej kategorii dedykowanych dokładnie do pojazdu Nissan MICRA III (K12) 1.5 dCi produkowanego od 2003.01 do roku 2010.06
Jeżeli twój Nissan dysponuje silnikiem o mocy 65 KM, to zapraszamy do zakupu w naszym sklepie interesujących części z wybranej przez ciebie kategorii i wielu innych, takich jak wycieraczki szyb, układ wydechowy, części silnikowe, filtr kabiny
Masz wątpliwości? Nie jesteś pewien czy potrafisz prawidłowo dobrać części z kategorii czujniki do Nissan MICRA III (K12)? Napisz do nas. Chętnie pomożemy w dobraniu właściwych części zamiennych.
Możesz złożyć zamówienie na czujniki do Nissan MICRA III (K12) w naszym sklepie z częściami i mieć pewność, że będzie to to produkt wysokiej jakości, spełniający standardy producenta auta marki Nissan z rocznika od 2003.01 do roku 2010.06, i mocy silnika 65 KM
.
Zestawy naprawcze przekładni kierowniczych
29-09-2025

Jak ważna jest wymiana filtrów
25-06-2025

Rodzaje świec zapłonowych i ich zastosowanie
08-05-2025

Świece zapłonowe, które wybrać?
28-04-2025

Jaki płyn chłodniczy wybrać do swojego auta?
21-04-2025

Najczęstsze przyczyny uszkodzeń tarcz hamulcowych.
15-04-2025