
| Napięcie [V] | 12 |
| Długość [mm] | 885 |
| Ciężar [kg] | 0,19 |
| Opór [Ohm] | 2,1 |
| Tryb pracy | elektryczny |
| Liczba przewodów | 4 |

| Napięcie [V] | 12 |
| Tryb pracy | elektryczny |

| Zakres temperatury do [°C] | 125 |
| Długość [mm] | 25 |
| Gwint zewn. [mm] | M10 x 1 |
| Długość gwintu [mm] | 10,9 |
| Rozmiar klucza | 14 |
| Ilość połączeń | 1 |
| Oznaczenie koloru | czarny |
| Ciężar [kg] | 0,012 |
| Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca | z pierścieniem uszczelniającym |
| nr EAN | 4044688534156 |

| średnica zewnętrzna [mm] | 40,0 |
| Ø rozmieszczenia otworów [mm] | 100 |
| Ilość otworów | 4 |
| Strona zabudowy | Oś przednia po obydwu stronach |
| Ciężar [kg] | 1,43 |
| dla numeru OE | 357 407 615 |
| Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca | bez łożyska koła |
| nr EAN | 4044688033680 |

| parzyste numery artykułów | 30 92 1584 |
| Ilość połączeń | 2 |
| Strona zabudowy | oś przednia, z lewej |
| Ciężar [kg] | 0,4 |
| nr EAN | 4044688547200 |

| parzyste numery artykułów | 30 92 1582 |
| Ilość połączeń | 2 |
| Strona zabudowy | oś przednia, z prawej |
| Ciężar [kg] | 0,4 |
| nr EAN | 4044688548443 |

| Ilość połączeń | 2 |
| Kolor | niebieski |
| Ciężar [kg] | 0,015 |
| Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca | z uszczelnieniem |
| nr EAN | 4044688347626 |

| Długość [mm] | 43 |
| średnica zewnętrzna [mm] | 25,5 |
| Ilość połączeń | 4 |
| Oznaczenie koloru | niebieski |
| Ciężar [kg] | 0,025 |
| nr EAN | 4044688374981 |

| Rodzaj czujnika | pasywny czujnik |
| Długość [mm] | 68 |
| Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca | z dodatkami |
| parzyste numery artykułów | GBS2501 |
| nr EAN | 3322937735129 |

| Rodzaj czujnika | pasywny czujnik |
| Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca | z dodatkami |
| Długość [mm] | 68 |
| parzyste numery artykułów | GBS2500 |
| nr EAN | 3322937734795 |

| Średnica [mm] | 40 |
| Ilość otworów | 4 |
| Dynamika hamowania/jazdy | dla pojazdów bez ABS |
| Ø rozmieszczenia otworów [mm] | 100 |
| Strona zabudowy | Oś przednia |
| Ciężar [kg] | 1,613 |
| nr EAN | 4046001261848 |

| Ø rozmieszczenia otworów [mm] | 100 |
| Ilość otworów | 5 |
| Średnica [mm] | 40 |
| Wał napędowy | z pierścieniem ABS |
| Strona zabudowy | Oś przednia |
| Ciężar [kg] | 1,67 |
| nr EAN | 4046001261855 |

| Ø rozmieszczenia otworów [mm] | 100 |
| Średnica [mm] | 40 |
| Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca | z pierścieniem nadajnika impulsów ABS |
| Ilość otworów | 4 |
| Strona zabudowy | Oś przednia |
| Ciężar [kg] | 1,4969 |
| nr EAN | 4046001261879 |

| Rodzaj czujnika | czujnik indukcyjny |
| Ilość biegunów | 3 |
| Napięcie [V] | 12 |
| Kształt obudowy wtyczki | ustawiony pod kątem |
| Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca | z przewodem |
| Opór [Ohm] | 900 |
| Ciężar [kg] | 0,07 |
| nr EAN | 3276422540616 |

| Długość [mm] | 37 |
| Ciężar [kg] | 0,02 |
| Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca | z pierścieniem uszczelniającym |
| dla numeru OE | 025 906 041 A |
| Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca | z uszczelnieniem |
| Oznaczenie koloru | niebieski |
| Ilość biegunów | 2 |
| nr EAN | 4046001285806 |

| Długość przewodu [mm] | 340 |
| Ilość połączeń | 3 |
| Długość [mm] | 390 |
| Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca | dla wału korbowego |
| Opór [Ohm] | 900 |
| Tryb pracy | elektryczny |
| Rodzaj czujnika | czujnik indukcyjny |
| Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca | z uszczelnieniem |
| Ilość biegunów | 3 |
| Napięcie znamionowe [V] | 12 |
| Głębokość zabudowy [mm] | 25 |
| Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca | z przewodem |
| Kształt obudowy wtyczki | prostokątny |
| Ciężar [kg] | 0,10688 |
| nr EAN | 4046001319532 |

| Wymiar gwintu | M10x1,0 |
| Zakres kontroli [bar] | 0-125?C |
| Kolor | czarny |
| Ilość połączeń | 1 |
| Ciężar [kg] | 0,01939 |
| nr EAN | 4046001289200 |

| Wymiar gwintu | M12 x 1,5 |
| Opór [Ohm] | 2500 |
| Rozmiar klucza | 19 |
| Ciężar [kg] | 0,026 |
| nr EAN | 4046001326264 |

| Punkt włączania [°C] | 100 |
| Wymiar gwintu | 20 mm |
| nr EAN | 3531650021185 |

| Wymiar gwintu | 20 mm |
| nr EAN | 3531650011964 |
Przeglądasz części samochodowe z kategorii czujniki do Daewoo NUBIRA sedan (J200) 1.8.
W ofercie naszego sklepu znajdziesz auto części z wybranej kategorii dedykowanych dokładnie do pojazdu Daewoo NUBIRA sedan (J200) 1.8 produkowanego od 2003.07
Jeżeli twój Daewoo dysponuje silnikiem o mocy 122 KM, to zapraszamy do zakupu w naszym sklepie interesujących części z wybranej przez ciebie kategorii i wielu innych, takich jak świeca zapłonowa, filtr oleju, wahacze
Masz wątpliwości? Nie jesteś pewien czy potrafisz prawidłowo dobrać części z kategorii czujniki do Daewoo NUBIRA sedan (J200)? Napisz do nas. Chętnie pomożemy w dobraniu właściwych części zamiennych.
Możesz złożyć zamówienie na czujniki do Daewoo NUBIRA sedan (J200) w naszym sklepie z częściami i mieć pewność, że będzie to to produkt wysokiej jakości, spełniający standardy producenta auta marki Daewoo z rocznika od 2003.07, i mocy silnika 122 KM
.
Wycieraczki szyb Negotti
11-03-2024

Zmiana lokalizacji magazynu
25-07-2023

Smarowanie układu hamulcowego
07-02-2023

Kody wyposażenia w grupie VW
21-09-2022

Rodzaje wycieraczek Valeo
17-02-2022

Jak dobrać żarówki ksenonowe?
30-11-2021