
| Wyposażenie pojazdu | do pojazdów z automatyczna regulacją położenia reflektorów |
| Materiał obudowy | Poliamid 6.6 |
| Materiał obudowy | GFK (tworzywo sztuczne wzmocnione włóknem szklanym) |
| Kolor obudowy | czarny |
| Ilość biegunów | 4 |
| Kształt obudowy wtyczki | Wersja D |
| Rodzaj czujnika | Czujnik dźwigniowy |
| Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca | z łącznikiem |
| Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca | z drążkiem sprzęgającym |
| Strona zabudowy | Oś tylna |

| Rodzaj koprusu | Obudowa z tworzywa sztucznego |
| Ilość biegunów | 3 |
| Długość [mm] | 57 |
| Szerokość [mm] | 40 |
| Wysokość [mm] | 23 |
| Kształt obudowy wtyczki | Kanciasty |
| Przeszklenie | Z czujnikiem deszczu |
| Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca 2 | Z naklejaną folią |
| Ograniczenia producenta | TRW |
| Stan | Fabrycznie nowy |

| dla numeru OE | 038 906 051 C |

| dla numeru OE | 3D0 998 275 A |

| dla numeru OE | 06A 919 501 |

| dla numeru OE | 3C0 919 275 S |

| dla numeru OE | 4B0 919 275 E |

| Rodzaj czujnika | aktywny czujnik |
| Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca | z dodatkami |
| Długość [mm] | 66 |
| parzyste numery artykułów | GBS2516 |
| nr EAN | 3322937735051 |

| Rodzaj czujnika | aktywny czujnik |
| Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca | z dodatkami |
| Długość [mm] | 66 |
| parzyste numery artykułów | GBS2515 |
| nr EAN | 3322937735112 |

| Rodzaj czujnika | Czujnik ultradźwiękowy |
| Strona zabudowy | z przodu i z tyłu |
| Cecha chemiczna | lakierowalny |
| Długość [mm] | 40,85 |
| Szerokość [mm] | 22 |
| Wysokość [mm] | 26,3 |
| Ilość biegunów | 3 |
| Średnica [mm] | 15,48 |
| Ciężar [kg] | 0,03 |
| nr EAN | 3276428900001 |

| Rodzaj czujnika | Czujnik ultradźwiękowy |
| Strona zabudowy | z przodu i z tyłu |
| Cecha chemiczna | lakierowalny |
| Długość [mm] | 43,8 |
| Szerokość [mm] | 23,15 |
| Wysokość [mm] | 46 |
| Ilość biegunów | 3 |
| Średnica [mm] | 16,6 |
| Ciężar [kg] | 0,042 |
| nr EAN | 3276428900506 |

| Rodzaj czujnika | Czujnik Hall'a |
| Ilość biegunów | 3 |
| Kształt obudowy wtyczki | Wersja D |
| Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca | z przewodem |
| Ciężar [kg] | 0,06 |
| nr EAN | 3276423661525 |




| Ilość biegunów | 2 |
| Układ wydechowy | za filtrem cząstek stałych |
| nr EAN | 4103590669957 |

| Długość [mm] | 36 |
| Szerokość [mm] | 17 |
| Wysokość [mm] | 13 |
| Ciężar [kg] | 0,035 |
| Wyposażenie pojazdu | dla pojazdów z klimatyzacją |
| Ilość biegunów | 2 |
| nr EAN | 4046001424342 |

| Średnica [mm] | 24,85 |
| Wysokość [mm] | 52 |
| Ciężar [kg] | 0,08 |
| Ilość połączeń | 2 |
| nr EAN | 4046001331220 |

| Ilość połączeń | 2 |
| Ciężar [kg] | 0,005 |
| nr EAN | 4046001272844 |

| Długość [mm] | 385 |
| Ilość biegunów | 3 |
| Ciężar [kg] | 0,0357 |
| nr EAN | 4046001319754 |

| dla numeru OE | 03C 906 433 E |
| Szerokość [mm] | 30 |
| Wysokość [mm] | 28 |
| Długość [mm] | 80 |
| Ciężar [kg] | 0,025 |
| Ilość biegunów | 3 |
| Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca | dla wału korbowego |
| Wymagana ilość | 1 |
| Rodzaj czujnika | Czujnik Hall'a |
| Ilość połączeń | 3 |
| Napięcie znamionowe [V] | 12 |
| Głębokość zabudowy [mm] | 20 |
| Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca | ze śrubą |
| Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca | bez przewodu |
| Kształt obudowy wtyczki | Wersja D |
| nr EAN | 4046001422218 |

| Ciężar [kg] | 0,07275 |
| nr EAN | 4046001511783 |

| Wyposażenie pojazdu | do pojazdów z automatyczna regulacją położenia reflektorów |
| Ilość biegunów | 6 |
| Kształt obudowy wtyczki | Wersja D |
| Kolor wtyczki | czarny |
| dla numeru OE | 4B0 907 503 A |
| Strona zabudowy | Oś przednia |
| Strona zabudowy | Oś tylna |
| Ciężar [kg] | 0,088 |
| nr EAN | 4046001542817 |

| Strona zabudowy | z tyłu |
| Strona zabudowy | z przodu |
| Kolor | czarny |
| Kształt | ustawiony pod kątem |
| Rodzaj czujnika | Czujnik ultradźwiękowy |
| alternatywnie | |
| Ilość biegunów | 3 |
| Cecha chemiczna | przemalowywalny |
| Kolor obudowy | czarny |
| dodatkowo potrzebne artykuły patrz lista dodatków | |
| Numer artykułu zalecanego dodatku | V99-72-0002 |
| nr EAN | 4046001547430 |

| Strona zabudowy | z tyłu |
| Strona zabudowy | z przodu |
| Długość [mm] | 33,5 |
| Szerokość [mm] | 45 |
| Wysokość [mm] | 47 |
| Kolor | czarny |
| Kształt | ustawiony pod kątem |
| Rodzaj czujnika | Czujnik ultradźwiękowy |
| Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca | z uszczelnieniem |
| Ilość połączeń | 3 |
| Cecha chemiczna | przemalowywalny |
| Kolor obudowy | czarny |
| Ciężar [kg] | 0,04 |
| nr EAN | 4046001576706 |

| Strona zabudowy | z przodu |
| Strona zabudowy | z tyłu |
| Długość [mm] | 40 |
| Szerokość [mm] | 23 |
| Wysokość [mm] | 26 |
| Kolor | czarny |
| Kształt | ustawiony pod kątem |
| Rodzaj czujnika | Czujnik ultradźwiękowy |
| Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca | z uszczelnieniem |
| Powierzchnia | zagruntowany |
| Ilość biegunów | 3 |
| Ilość połączeń | 3 |
| Cecha chemiczna | lakierowalny |
| Kolor obudowy | czarny |
| Ciężar [kg] | 0,014 |
| nr EAN | 4046001612879 |

| Ilość biegunów | 2 |
| Ciężar [kg] | 0,073 |
| nr EAN | 4046001331237 |

| Ciężar [kg] | 0,062 |
| nr EAN | 4046001617362 |

| Kolor wtyczki | pomarańczowy |
| Kształt obudowy wtyczki | Wersja D |
| Długość całkowita [mm] | 870 |
| Wymiar gwintu | M14 x 1,5 |
| Ciężar [kg] | 0,06 |
| Napięcie [V] | 5 |
| Ilość biegunów | 2 |
| dla numeru OE | 03L 906 088 CC |
| Moment dokręcenia [Nm] | 45 |
| Długość przewodu [mm] | 760 |
| Rodzaj czujnika | czujnik PTC |
| Zakres temperatury od [°C] | -40 |
| Zakres temperatury do [°C] | 900 |
| nr EAN | 4046001680564 |

| Wykonanie izolacji przewodu | z izolacją ochronną przed gorącem rury giętkiej |
| Długość [mm] | 680 |
| Kolor wtyczki | czarny |
| Wymiar gwintu | M14 x 1,5 |
| dla numeru OE | 03L 906 088 JG |
| Ciężar [kg] | 0,1 |
| Kształt | zgięty |
| Moment dokręcenia [Nm] | 45 |
| Rodzaj czujnika | czujnik NTC |
| Ilość biegunów | 2 |
| Kształt obudowy wtyczki | Wersja D |
| Zakres temperatury od [°C] | -40 |
| Zakres temperatury do [°C] | 900 |
| nr EAN | 4046001680595 |

| dla numeru OE | 1K1 721 503 AS |
| Kształt obudowy wtyczki | owalny |
| Ilość biegunów | 6 |
| Wyposażenie pojazdu | dla pojazdów z manualną skrzynią biegów |
| Rodzaj skrzyni biegów | przekładnia mechaniczna sekwencyjna |
| Materiał | Tworzywo sztuczne |
| Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca | z czujnikiem |
| Ciężar [kg] | 0,318 |
| nr EAN | 4046001695582 |

| Strona zabudowy | Oś przednia |
| Wyposażenie pojazdu | do pojazdów z automatyczna regulacją położenia reflektorów |
| Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca | z łącznikiem |
| Ilość biegunów | 4 |
| Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca | z drążkiem sprzęgającym |
| Kształt obudowy wtyczki | Wersja D |
| nr EAN | 4062375249374 |

| Wymiar gwintu | 20 mm |
| Liczba styków diagnostycznych (pinów) | 2 |
| nr EAN | 3531650022342 |

Przeglądasz części samochodowe z kategorii czujniki do Skoda OCTAVIA I Combi (1U5) 1.9 TDI.
W ofercie naszego sklepu znajdziesz auto części z wybranej kategorii dedykowanych dokładnie do pojazdu Skoda OCTAVIA I Combi (1U5) 1.9 TDI produkowanego od 2002.09 do roku 2004.09
Jeżeli twoja Skoda dysponuje silnikiem o mocy 130 KM, to zapraszamy do zakupu w naszym sklepie interesujących części z wybranej przez ciebie kategorii i wielu innych, takich jak świeca zapłonowa, filtr oleju, wahacze
Masz wątpliwości? Nie jesteś pewien czy potrafisz prawidłowo dobrać części z kategorii czujniki do Skoda OCTAVIA I Combi (1U5)? Napisz do nas. Chętnie pomożemy w dobraniu właściwych części zamiennych.
Możesz złożyć zamówienie na czujniki do Skoda OCTAVIA I Combi (1U5) w naszym sklepie z częściami i mieć pewność, że będzie to to produkt wysokiej jakości, spełniający standardy producenta auta marki Skoda z rocznika od 2002.09 do roku 2004.09, i mocy silnika 130 KM
.
Jak dobrać żarówki ksenonowe?
30-11-2021

Kody regionów Subaru
23-12-2020

Schaeffler przejmuje Ruville
15-12-2020

Kompresor klimatyzacji, rodzaje i zasada działania.
17-09-2020

Jakie występują rodzaje filtrów powietrza?
27-07-2020