
| parzyste numery artykułów | 30 92 1584 |
| Ilość połączeń | 2 |
| Strona zabudowy | oś przednia, z lewej |
| Ciężar [kg] | 0,4 |
| nr EAN | 4044688547200 |

| parzyste numery artykułów | 30 92 1582 |
| Ilość połączeń | 2 |
| Strona zabudowy | oś przednia, z prawej |
| Ciężar [kg] | 0,4 |
| nr EAN | 4044688548443 |

| średnica zewnętrzna [mm] | 20,0 |
| Ilość połączeń | 4 |
| Kolor | czarny |
| Oznaczenie koloru | niebieski |
| Ciężar [kg] | 0,023 |
| nr EAN | 4044688553850 |

| średnica zewnętrzna [mm] | 20,0 |
| Ilość połączeń | 4 |
| Kolor | czarny |
| Oznaczenie koloru | niebieski |
| Ciężar [kg] | 0,026 |
| Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca | z uszczelnieniem |
| nr EAN | 4044688655066 |

| Długość [mm] | 69,5 |
| Gwint zewn. [mm] | M30 x 2,5 |
| Długość gwintu [mm] | 17 |
| Rozmiar klucza | 32 |
| Ilość połączeń | 2 |
| Kolor | czarny |
| Materiał | Tworzywo sztuczne |
| Ciężar [kg] | 0,021 |
| Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca | z pierścieniem uszczelniającym |
| nr EAN | 4044688518897 |

| Ilość biegunów | 2 |
| Sonda lambda | ogrzewana |

| Strona zabudowy | Oś przednia po obydwu stronach |
| Felga, ilość otworów | 4 |
| Ø rozmieszczenia otworów [mm] | 100 |
| Ilość na oś | 2 |
| Średnica otworu centrującego [mm] | 40 |
| średnica zewnętrzna [mm] | 120 |

| Kształt obudowy wtyczki | prostokątny |
| Rodzaj czujnika | czujnik NTC |
| Ilość biegunów | 4 |
| Oznaczenie koloru | żółty/czarny |

| Rodzaj czujnika | czujnik NTC |
| Ilość biegunów | 1 |
| Oznaczenie koloru | czarny |
| Zakres temperatury do [°C] | 125 |
| Wymiar gwintu | M 10 |
| Skok gwintu [mm] | 1 |

| Ilość biegunów | 2 |
| Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca | z pierścieniem uszczelniającym |
| Kształt obudowy wtyczki | prostokątny |
| Rodzaj wtyczki | Wtyk płaski |
| dla numeru OE | 251 919 372 |

| Ilość biegunów | 2 |
| Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca | z pierścieniem uszczelniającym |
| Kształt obudowy wtyczki | prostokątny |
| Rodzaj wtyczki | Wtyk płaski |
| dla numeru OE | 251 919 372A |
| dopuszczony dla rodzaju silnika (GRA) | K-Jetronic |

| Średnica [mm] | 40 |
| Ilość otworów | 4 |
| Dynamika hamowania/jazdy | dla pojazdów bez ABS |
| Ø rozmieszczenia otworów [mm] | 100 |
| Strona zabudowy | Oś przednia |
| Ciężar [kg] | 1,613 |
| nr EAN | 4046001261848 |

| Ø rozmieszczenia otworów [mm] | 100 |
| Średnica [mm] | 40 |
| Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca | z pierścieniem nadajnika impulsów ABS |
| Ilość otworów | 4 |
| Strona zabudowy | Oś przednia |
| Ciężar [kg] | 1,4969 |
| nr EAN | 4046001261879 |

| Długość [mm] | 37 |
| Ciężar [kg] | 0,02 |
| Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca | z pierścieniem uszczelniającym |
| dla numeru OE | 025 906 041 A |
| Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca | z uszczelnieniem |
| Oznaczenie koloru | niebieski |
| Ilość biegunów | 2 |
| nr EAN | 4046001285806 |

| Średnica [mm] | 25 |
| Długość [mm] | 42 |
| Ciężar [kg] | 0,03 |
| Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca | z uszczelnieniem |
| dla numeru OE | 6U0 919 501 B |
| Oznaczenie koloru | niebieski |
| Ilość biegunów | 4 |
| nr EAN | 4046001285820 |

| Średnica [mm] | 26 |
| Długość [mm] | 35 |
| Ciężar [kg] | 0,02 |
| Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca | z pierścieniem uszczelniającym |
| dla numeru OE | 251 919 501 D |
| Kolor obudowy | czarny |
| Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca | z uszczelnieniem |
| Ilość biegunów | 2 |
| nr EAN | 4046001285783 |

| Strona zabudowy | z przodu po prawej |
| Dynamika hamowania/jazdy | dla pojazdów z ABS |
| Napięcie znamionowe [V] | 12 |
| Wymagana ilość | 1 |
| Opór [Ohm] | 1100 |
| Kolor | czarny |
| Rodzaj czujnika | czujnik indukcyjny |
| Rodzaj czujnika | pasywny czujnik |
| Ilość biegunów | 2 |
| Ilość połączeń | 2 |
| Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca | bez przewodu |
| Liczba otworów do mocowania | 1 |
| Ciężar [kg] | 0,058 |
| nr EAN | 4046001286582 |

| Ciężar [kg] | 0,05881 |
| nr EAN | 4046001443510 |

| Wykonanie izolacji przewodu | z izolacją z plecionki z włókna powleczoną silikonem |
| Kształt obudowy wtyczki | prostokątny |
| Kolor wtyczki | czarny |
| dla numeru OE | 025 906 265 B |
| Ciężar [kg] | 0,18644 |
| Wymiar gwintu | M18 x 1,5 |
| Długość [mm] | 1130 |
| Ilość biegunów | 3 |
| Sonda lambda | Sonda regulacyjna |
| Liczba przewodów | 3 |
| Układ wydechowy | przed katalizatorem |
| Sonda lambda | Gwint uprzednio nasmarowany |
| nr EAN | 4046001300523 |

| Wykonanie izolacji przewodu | z izolacją z plecionki z włókna powleczoną silikonem |
| Kształt obudowy wtyczki | prostokątny |
| dla numeru OE | 030 906 265 P |
| Ciężar [kg] | 0,14404 |
| Wymiar gwintu | M18 x 1,5 |
| Długość przewodu [mm] | 550 |
| Kolor wtyczki | czarny |
| Długość [mm] | 650 |
| Ilość biegunów | 3 |
| Sonda lambda | Sonda regulacyjna |
| Liczba przewodów | 3 |
| Układ wydechowy | przed katalizatorem |
| Sonda lambda | Gwint uprzednio nasmarowany |
| nr EAN | 4046001304811 |

| Ciężar [kg] | 0,02 |
| nr EAN | 4046001287015 |

| Wymiar gwintu | M10x1,0 |
| Zakres kontroli [bar] | 0-125?C |
| Kolor | czarny |
| Ilość połączeń | 1 |
| Ciężar [kg] | 0,01939 |
| nr EAN | 4046001289200 |

| ID wykonania wtyczki | 2-polig |
| Punkt włączania [°C] | 55 |
| Punkt włączania [°C] | 65 |
| Ilość biegunów | 2 |
| Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca | z pierścieniem uszczelniającym |
| Kolor obudowy | brązowy |
| Punkt włączania od [°C] | 65 |
| Punkt włączania do [°C] | 55 |
| Ciężar [kg] | 0,02657 |
| nr EAN | 4046001301339 |

| Rodzaj skrzyni biegów | Przekładnia automatyczna 4-biegowa |
| alternatywnie | |
| Ilość biegunów | 2 |
| Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca | z pierścieniem uszczelniającym |
| Ciężar [kg] | 0,018 |
| nr EAN | 4046001596629 |

| Wymiar gwintu | 20 mm |
| nr EAN | 3531650011988 |
Przeglądasz części samochodowe z kategorii czujniki do Renault MEGANE II Kombi (KM0/1_) 2.0.
W ofercie naszego sklepu znajdziesz auto części z wybranej kategorii dedykowanych dokładnie do pojazdu Renault MEGANE II Kombi (KM0/1_) 2.0 produkowanego od 2003.08 do roku 2009.07
Jeżeli twój Renault dysponuje silnikiem o mocy 135 KM, to zapraszamy do zakupu w naszym sklepie interesujących części z wybranej przez ciebie kategorii i wielu innych, takich jak półoś napędowa, chłodnica wody, napinacz paska wieloklinowego
Masz wątpliwości? Nie jesteś pewien czy potrafisz prawidłowo dobrać części z kategorii czujniki do Renault MEGANE II Kombi (KM0/1_)? Napisz do nas. Chętnie pomożemy w dobraniu właściwych części zamiennych.
Możesz złożyć zamówienie na czujniki do Renault MEGANE II Kombi (KM0/1_) w naszym sklepie z częściami i mieć pewność, że będzie to to produkt wysokiej jakości, spełniający standardy producenta auta marki Renault z rocznika od 2003.08 do roku 2009.07, i mocy silnika 135 KM
.
Schaeffler przejmuje Ruville
15-12-2020

Kompresor klimatyzacji, rodzaje i zasada działania.
17-09-2020

Jakie występują rodzaje filtrów powietrza?
27-07-2020

Jak odróżnić oryginalny olej Castrol od podróbek
28-05-2020

Akumulatory EFB
22-11-2019

Czyste powietrze dzięki filtrowi kabinowemu FreciousPlus
12-11-2019