
| Ciężar [kg] | 0,026 |
| Ilość połączeń | 4 |
| nr EAN | 8053379054473 |

| Ilość połączeń | 4 |
| nr EAN | 8053379029952 |

| Długość przewodu [mm] | 200 |
| Ilość połączeń | 3 |
| nr EAN | 8053379059775 |

| Długość przewodu [mm] | 210 |
| Ilość połączeń | 3 |
| nr EAN | 8053379060559 |

| Ilość połączeń | 4 |
| nr EAN | 8053379061228 |

| Kolor | czarny |
| Długość przewodu [mm] | 190 |
| Ciężar [kg] | 0,060 |
| Opór [Ohm] | 900 |
| Ilość połączeń | 3 |
| Głębokość zabudowy [mm] | 24 |
| nr EAN | 8053379054336 |

| Ilość połączeń | 4 |
| nr EAN | 8053379923588 |

| TECDOC-Nr silnika | 16135 |
| nr EAN | 8012510006351 |

| TECDOC-Nr silnika | 16135 |
| Długość przewodu [mm] | 215 |
| Długość czujnika pomiarowego [mm] | 24 |
| nr EAN | 8012510078952 |

| TECDOC-Nr silnika | 16135 |
| nr EAN | 8012510007716 |

| TECDOC-Nr silnika | 16135 |
| TECDOC-Nr silnika | 16135 |
| Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca | bez elementów przyłączeniowych |
| Ciśnienie od [kPa] | 11 |
| ciśnienie do [kPa] | 254 |
| Napięcie wyjściowe od [V] | 0,25 |
| Napięcie wyjściowe do [V] | 4,75 |
| nr EAN | 8012510013311 |

| TECDOC-Nr silnika | 13270 |
| TECDOC-Nr silnika | 16135 |
| TECDOC-Nr silnika | 16136 |
| TECDOC-Nr silnika | 13270 |
| TECDOC-Nr silnika | 16135 |
| TECDOC-Nr silnika | 16136 |
| TECDOC-Nr silnika | 13270 |
| TECDOC-Nr silnika | 16135 |
| TECDOC-Nr silnika | 16136 |
| TECDOC-Nr silnika | 13270 |
| TECDOC-Nr silnika | 16135 |
| TECDOC-Nr silnika | 16136 |
| Odpowiada części oryginalnej w kolorze | czarny |
| nr EAN | 8012510080542 |

| Kod silnika | AUQ |
| Rok prod. do | 200205 |
| Sonda lambda | Sonda regulacyjna |
| Układ wydechowy | przed katalizatorem |
| Długość [mm] | 1100 |
| Techniczny numer informacyjny | Zr Planar |
| Techniczny numer informacyjny | Universal 77015 |
| nr EAN | 8435050619292 |

| Kod silnika | AUQ |
| Ilość biegunów | 3 |
| nr EAN | 8435050620274 |

| Ilość biegunów | 4 |
| Kolor obudowy | zielony |
| Średnica zabudowy [mm] | 20 |
| nr EAN | 8435050617632 |

| Kod silnika | AUQ |
| Numer podwozia od | 1M-3M112875 |
| Kod silnika | AUQ |
| Numer podwozia od | 1M-3M112875 |
| Ilość biegunów | 4 |
| Od ciśnienia [Pa] | 20000 |
| Do ciśnienia [Pa] | 254000 |
| nr EAN | 8435050632994 |

| Rok prod. do | 200209 |
| Napięcie [V] | 12 |
| nr EAN | 8435050622872 |

| Kolor obudowy | czarny |
| Ilość biegunów | 2 |
| Rodzaj czujnika | czujnik NTC |
| nr EAN | 8435050621097 |

| Ilość biegunów | 2 |
| Kolor obudowy | czarny |
| Ogrzewanie/chłodzenie | do automatyki klimatyzacji |
| nr EAN | 8435050631720 |

| Kod silnika | AUQ |
| Numer podwozia od | 1M-Y-000001 |
| Numer podwozia do | 1M-Y-029000 |
| Długość przewodu [mm] | 250 |
| Ilość biegunów | 3 |
| Kolor obudowy | brązowy |
| nr EAN | 8435050632475 |

| Kod silnika | AUQ |
| Numer podwozia od | 1M-Y-000001 |
| Długość przewodu [mm] | 200 |
| Ilość biegunów | 3 |
| Kolor obudowy | czarny |
| nr EAN | 8435050632499 |

| Kod silnika | AUQ |
| Numer podwozia do | 1M-X-025000 |
| Długość przewodu [mm] | 250 |
| Ilość biegunów | 3 |
| Kolor obudowy | brązowy |
| nr EAN | 8435050632574 |

| Kod silnika | AUQ |
| Numer podwozia do | 1M-X-025000 |
| Długość przewodu [mm] | 200 |
| Ilość biegunów | 3 |
| Kolor obudowy | czarny |
| nr EAN | 8435050632581 |

| Ilość biegunów | 3 |
| Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca | bez przewodu |
| Rodzaj czujnika | Czujnik Hall'a |
| nr EAN | 8435050633410 |

| Kod silnika | AUQ |
| Sonda lambda | Sonda regulacyjna |
| Układ wydechowy | przed katalizatorem |
| Ilość biegunów | 6 |
| Długość [mm] | 1500 |
| Opcja wyposażenia | Con/With Kit 77030 |
| nr EAN | 8435050638507 |

| Ilość biegunów | 2 |
| Opór [Ohm] | 1100 |
| Strona zabudowy | oś przednia, z lewej |
| Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca | bez przewodu |
| Odpowiada części oryginalnej w kolorze | czarny |
| nr EAN | 8435050640593 |

| Ilość biegunów | 2 |
| Opór [Ohm] | 1100 |
| Strona zabudowy | Oś tylna |
| Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca | bez przewodu |
| nr EAN | 8435050641996 |

| Ilość biegunów | 2 |
| Opór [Ohm] | 1100 |
| Strona zabudowy | oś przednia, z prawej |
| Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca | bez przewodu |
| Odpowiada części oryginalnej w kolorze | czarny |
| nr EAN | 8435050642030 |

| TECDOC-Nr silnika | 13270 |
| Długość [mm] | 570 |
| Ilość połączeń | 3 |
| Ciężar [kg] | 0,066 |
| dla numeru OE | 06A 906 433 C |
| Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca | z pierścieniem uszczelniającym |
| nr EAN | 4027816244448 |

| TECDOC-Nr silnika | 13270 |
| Strona zabudowy | Oś przednia |
| --------------- | |
| TECDOC-Nr silnika | 16135 |
| Numer podwozia do | 1M-3-054 800 |
| Strona zabudowy | Oś przednia |
| Ø rozmieszczenia otworów [mm] | 100 |
| Ilość otworów | 5 |
| Ciężar [kg] | 1,5 |
| Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca | z pierścieniem nadajnika impulsów ABS |
| uwzględnić informację serwisową | |
| nr EAN | 4027816225126 |

| TECDOC-Nr silnika | 16135 |
| TECDOC-Nr silnika | 13270 |
| parzyste numery artykułów | 21582 |
| Ilość połączeń | 2 |
| Strona zabudowy | oś przednia, z prawej |
| Ciężar [kg] | 0,4 |
| nr EAN | 4027816215844 |

| TECDOC-Nr silnika | 16135 |
| TECDOC-Nr silnika | 13270 |
| Numer podwozia do | 1M-4R139 680 |
| Rodzaj skrzyni biegów | Przekładnia automatyczna 4-biegowa |
| Grubość [mm] | 30,0 |
| Ilość połączeń | 2 |
| Kolor | czarny |
| Ciężar [kg] | 0,018 |
| Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca | z pierścieniem uszczelniającym |
| nr EAN | 4027816286905 |

| TECDOC-Nr silnika | 16135 |
| TECDOC-Nr silnika | 13270 |
| Ilość połączeń | 4 |
| Ciężar [kg] | 0,038 |
| Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca | z uszczelnieniem |
| dla numeru OE | 059 919 501 A S1 |
| nr EAN | 4027816325109 |

| TECDOC-Nr silnika | 16135 |
| TECDOC-Nr silnika | 13270 |
| Ilość połączeń | 2 |
| Materiał | Tworzywo sztuczne |
| Ciężar [kg] | 0,010 |
| nr EAN | 4027816347699 |

| TECDOC-Nr silnika | 16135 |
| Długość [mm] | 250 |
| Ilość połączeń | 3 |
| Ciężar [kg] | 0,060 |
| Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca | z pierścieniem uszczelniającym |
| dla numeru OE | 06A 906 433 L |
| nr EAN | 4027816361756 |

| TECDOC-Nr silnika | 16135 |
| TECDOC-Nr silnika | 13270 |
| Ilość połączeń | 2 |
| Ciężar [kg] | 0,05 |
| dla numeru OE | 1J0 919 379 A |
| nr EAN | 4027816374763 |

| TECDOC-Nr silnika | 16135 |
| Numer podwozia od | 1M-YB029 001 |
| Ilość połączeń | 2 |
| Kolor | czarny |
| Ciężar [kg] | 0,48 |
| dla numeru OE | 030 905 377 C |
| nr EAN | 4027816271529 |

| TECDOC-Nr silnika | 16135 |
| Rodzaj skrzyni biegów | Przekładnia manualna 5-biegowa |
| Wyposażenie pojazdu | dla pojazdów z dźwignią włączającą |
| dla numeru PR | 0G3 |
| Ilość połączeń | 3 |
| Kształt obudowy wtyczki | owalny |
| Ciężar [kg] | 0,06 |
| nr EAN | 4027816482963 |

| TECDOC-Nr silnika | 16135 |
| TECDOC-Nr silnika | 13270 |
| Numer podwozia do | 1M-X-025 000 |
| Długość [mm] | 260 |
| Ilość połączeń | 3 |
| Kolor | brązowy |
| Ciężar [kg] | 0,06 |
| dla numeru OE | 06A 905 377 A |
| nr EAN | 4054224041062 |

| TECDOC-Nr silnika | 16135 |
| TECDOC-Nr silnika | 13270 |
| Numer podwozia od | 1M-YB000 001 |
| Ilość połączeń | 3 |
| Ciężar [kg] | 0,055 |
| dla numeru OE | 06A 905 377 B |
| nr EAN | 4054224057551 |

| TECDOC-Nr silnika | 16135 |
| Numer podwozia od | 1M-3-112 875 |
| Ilość połączeń | 4 |
| Ciężar [kg] | 0,026 |
| dla numeru OE | 03G 906 051 D |
| nr EAN | 4054224060230 |

| TECDOC-Nr silnika | 13270 |
| Numer podwozia od | 1M-YB000 001 |
| --------------- | |
| TECDOC-Nr silnika | 16135 |
| Numer podwozia od | 1M-YB000 001 |
| Numer podwozia do | 1M-YB029 000 |
| Ilość połączeń | 3 |
| Ciężar [kg] | 0,62 |
| dla numeru OE | 06A 905 377 C |
| nr EAN | 4054224062814 |

| TECDOC-Nr silnika | 16135 |
| TECDOC-Nr silnika | 13270 |
| Numer podwozia od | 1M-X-000001 |
| Rodzaj skrzyni biegów | Skrzynia biegów manualna |
| --------------- | |
| Numer podwozia do | 1M-X-025000 |
| Ilość połączeń | 3 |
| Ciężar [kg] | 0,024 |
| nr EAN | 4054224097281 |

| TECDOC-Nr silnika | 16135 |
| TECDOC-Nr silnika | 13270 |
| Numer podwozia od | 1M-X-000001 |
| Numer podwozia do | 1M-X-025000 |
| Ilość połączeń | 3 |
| Ciężar [kg] | 0,062 |
| dla numeru OE | 058 905 161 B |
| nr EAN | 4054224704585 |

| Ilość połączeń | 3 |
| Ciężar [kg] | 0,038 |
| nr EAN | 4054224765951 |

| Strona zabudowy | Oś przednia po obydwu stronach |
| Ilość zębów wałka wejściowego przekładni kierowniczej | 36 |
| Rozstaw śrub mocujących [mm] | 100 |
| Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca | z pierścieniem nadajnika impulsów ABS |
| średnica zewnętrzna [mm] | 126 |
| Ilość zębów, pierścień ABS | 44 |
| Wymiar gwintu | M14x1,5 |
| Felga, ilość otworów | 5 |

| Strona zabudowy | Oś przednia |
| Strona zabudowy | z prawej |
| Wymagana ilość | 1 |
| Liczba otworów do mocowania | 1 |
| Napięcie znamionowe [V] | 12 |
| Opór od [Ohm] | 990 |
| Opór do [Ohm] | 1210 |
| Ilość połączeń | 2 |
| Rodzaj czujnika | czujnik indukcyjny |
| nr EAN | 4082300100709 |

| Strona zabudowy | Oś przednia |
| Strona zabudowy | z lewej |
| Wymagana ilość | 1 |
| Liczba otworów do mocowania | 1 |
| Napięcie znamionowe [V] | 12 |
| Opór od [Ohm] | 990 |
| Opór do [Ohm] | 1210 |
| Ilość połączeń | 2 |
| Rodzaj czujnika | czujnik indukcyjny |
| nr EAN | 4082300100716 |

| Sposób montażu | wciśnięty |
| Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca | z pierścieniem osadczym sprężynującym |
| Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca | z uszczelnieniem |
| Napięcie znamionowe [V] | 12 |
| Ilość połączeń | 4 |
| Odpowiada części oryginalnej w kolorze | zielony |
| Odpowiada części oryginalnej w kolorze | czarny |
| Kolor | zielony |
| Rodzaj czujnika | czujnik NTC |
| nr EAN | 4082300186611 |

| Strona zabudowy | Oś tylna |
| Strona zabudowy | z lewej |
| Strona zabudowy | z prawej |
| Wymagana ilość | 2 |
| Liczba otworów do mocowania | 1 |
| Napięcie znamionowe [V] | 12 |
| Opór od [Ohm] | 990 |
| Opór do [Ohm] | 1210 |
| Ilość połączeń | 2 |
| Rodzaj czujnika | czujnik indukcyjny |
| nr EAN | 4082300130942 |
Przeglądasz części samochodowe z kategorii czujniki do Seat TOLEDO II (1M2) 1.8 20VT.
W ofercie naszego sklepu znajdziesz auto części z wybranej kategorii dedykowanych dokładnie do pojazdu Seat TOLEDO II (1M2) 1.8 20VT produkowanego od 2000.09 do roku 2004.07
Jeżeli twój Seat dysponuje silnikiem o mocy 180 KM, to zapraszamy do zakupu w naszym sklepie interesujących części z wybranej przez ciebie kategorii i wielu innych, takich jak wycieraczki szyb, układ wydechowy, części silnikowe, filtr kabiny
Masz wątpliwości? Nie jesteś pewien czy potrafisz prawidłowo dobrać części z kategorii czujniki do Seat TOLEDO II (1M2)? Napisz do nas. Chętnie pomożemy w dobraniu właściwych części zamiennych.
Możesz złożyć zamówienie na czujniki do Seat TOLEDO II (1M2) w naszym sklepie z częściami i mieć pewność, że będzie to to produkt wysokiej jakości, spełniający standardy producenta auta marki Seat z rocznika od 2000.09 do roku 2004.07, i mocy silnika 180 KM
.
Rodzaje świec zapłonowych i ich zastosowanie
08-05-2025

Świece zapłonowe, które wybrać?
28-04-2025

Jaki płyn chłodniczy wybrać do swojego auta?
21-04-2025

Najczęstsze przyczyny uszkodzeń tarcz hamulcowych.
15-04-2025

Przyczyny uszkodzenia pokrywy zaworów
07-04-2025

Objawy uszkodzenia czujnika wału korbowego
31-03-2025