
| Sonda lambda | Sonda regulacyjna |
| Sonda lambda | ogrzewana |
| Napięcie [V] | 12 |
| Ilość połączeń | 5 |
| Długość przewodu [mm] | 700 |

| Sonda lambda | Sonda regulacyjna |
| Sonda lambda | ogrzewana |
| Napięcie [V] | 12 |
| Ilość połączeń | 5 |
| Długość przewodu [mm] | 900 |

| Tryb pracy | elektryczny |
| Napięcie [V] | 12 |
| Techniczny numer informacyjny | PI 0035 |

| Tryb pracy | elektryczny |
| Napięcie [V] | 12 |
| Ilość połączeń | 2 |
| Długość przewodu [mm] | 720 |
| Wymiar gwintu | M14 x 1,5 mm |

| Tryb pracy | elektryczny |
| Napięcie [V] | 12 |
| Ilość połączeń | 2 |
| Długość przewodu [mm] | 565 |
| Wymiar gwintu | M14 x 1,5 mm |

| Tryb pracy | elektryczny |
| Napięcie [V] | 5 |
| Ilość połączeń | 2 |
| Długość przewodu [mm] | 494 |
| Wymiar gwintu | M14 x 1,5 |
| Długość całkowita [mm] | 560 |
| nr EAN | 4028977936494 |

| Techniczny numer informacyjny | PI 2028 |
| nr EAN | 4028977942266 |

| Strona zabudowy | oś przednia, z lewej |
| Ilość biegunów | 2 |
| Rodzaj czujnika | aktywny czujnik |
| Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca | bez przewodu |
| Głębokość zabudowy [mm] | 28 |
| Dynamika hamowania/jazdy | dla pojazdów z ABS |
| nr EAN | 8430320274966 |

| Strona zabudowy | oś przednia, z prawej |
| Ilość biegunów | 2 |
| Rodzaj czujnika | aktywny czujnik |
| Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca | bez przewodu |
| Głębokość zabudowy [mm] | 28 |
| nr EAN | 8430320274973 |

| Strona zabudowy | Oś tylna strona lewa |
| Ilość biegunów | 2 |
| Rodzaj czujnika | aktywny czujnik |
| Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca | bez przewodu |
| Głębokość zabudowy [mm] | 40 |
| nr EAN | 8430320274331 |

| Ilość biegunów | 2 |
| Rodzaj czujnika | aktywny czujnik |
| Strona zabudowy | Oś tylna strona prawa |
| Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca | bez przewodu |
| Głębokość zabudowy [mm] | 31 |
| dla numeru OE | 1K0927808 |
| nr EAN | 8430320275079 |

| Napięcie [V] | 12 |
| Strona zabudowy | z tyłu |
| Strona zabudowy | z lewej |
| Ciężar [kg] | 0,03 |
| Kolor | czarny |
| Tryb pracy | elektryczny |
| Rodzaj wtyczki | męski |
| Kształt obudowy wtyczki | owalny |

| Napięcie [V] | 12 |
| Strona zabudowy | z prawej |
| Strona zabudowy | z przodu |
| Ciężar [kg] | 0,02 |
| Kolor | czarny |
| Tryb pracy | elektryczny |
| Rodzaj wtyczki | męski |
| Kształt obudowy wtyczki | owalny |

| Napięcie [V] | 12 |
| Strona zabudowy | z lewej |
| Strona zabudowy | z przodu |
| Ciężar [kg] | 0,02 |
| Kolor | czarny |
| Tryb pracy | elektryczny |
| Rodzaj wtyczki | męski |
| Kształt obudowy wtyczki | owalny |

| Napięcie [V] | 12 |
| Ciężar [kg] | 0,26 |
| Tryb pracy | elektryczny |
| Rodzaj korpusu | z obudową |

| Napięcie [V] | 12 |
| Ciężar [kg] | 0,07 |
| Tryb pracy | elektryczny |

| Napięcie [V] | 12 |
| Ciężar [kg] | 0,15 |
| Kolor | czerwony |
| Tryb pracy | elektryczny |
| Sonda lambda | ogrzewana |
| Liczba przewodów | 5 |

| Napięcie [V] | 12 |
| Ciężar [kg] | 0,14 |
| Tryb pracy | elektryczny |
| Sonda lambda | ogrzewana |

| Napięcie [V] | 12 |
| Ciężar [kg] | 0,04 |
| Tryb pracy | elektryczny |
| Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca | bez cięgna |

| Napięcie [V] | 12 |
| Ciężar [kg] | 0,04 |
| Tryb pracy | elektryczny |
| Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca | bez cięgna |

| Napięcie [V] | 12 |
| Ciężar [kg] | 0,03 |
| Tryb pracy | elektryczny |
| Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca | bez cięgna |

| Ciężar [kg] | 0,07 |

| Ciężar [kg] | 0,18 |

| Ciężar [kg] | 0,18 |

| Napięcie [V] | 12 |
| Strona zabudowy | z przodu |
| Ciężar [kg] | 0,02 |
| Tryb pracy | elektryczny |
| Kształt | ustawiony pod kątem |
| Rodzaj czujnika | Czujnik ultradźwiękowy |

| Napięcie [V] | 12 |
| Strona zabudowy | z tyłu |
| Ciężar [kg] | 0,03 |
| Tryb pracy | elektryczny |
| Rodzaj czujnika | Czujnik ultradźwiękowy |

| Napięcie [V] | 12 |
| Ciężar [kg] | 0,08 |
| Tryb pracy | elektryczny |
| Długość przewodu [mm] | 410 |

| Napięcie [V] | 12 |
| Ciężar [kg] | 0,09 |
| Tryb pracy | elektryczny |
| Długość przewodu [mm] | 595 |

| Napięcie [V] | 12 |
| Ciężar [kg] | 0,08 |
| Tryb pracy | elektryczny |
| Długość przewodu [mm] | 470 |

| Napięcie [V] | 12 |
| Ciężar [kg] | 0,10 |
| Tryb pracy | elektryczny |
| Długość przewodu [mm] | 610 |

| Tryb pracy | elektryczny |





| 3 lata gwarancji | |
| Ciężar [kg] | 0,05 |
| Ilość biegunów | 3 |
| Koniecznie porównać starą i nową część (szczególnie nr OE) |

| Strona zabudowy | oś przednia, z lewej |
| parzyste numery artykułów | 32 92 3822 |
| Ilość połączeń | 2 |
| Ciężar [kg] | 0,120 |
| nr EAN | 4044688553843 |

| Ilość połączeń | 2 |
| Oznaczenie koloru | szary |
| Długość śruby pod główką [mm] | 20 |
| Ciężar [kg] | 0,03 |
| Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca | z uszczelnieniem |
| nr EAN | 4044688546616 |

| Strona zabudowy | oś przednia, z prawej |
| parzyste numery artykułów | 32 92 3824 |
| Ilość połączeń | 2 |
| Ciężar [kg] | 0,120 |
| nr EAN | 4044688553836 |

| parzyste numery artykułów | 32 92 3810 |
| Ilość połączeń | 2 |
| Strona zabudowy | Oś tylna strona prawa |
| Ciężar [kg] | 0,130 |
| nr EAN | 4044688553799 |

| parzyste numery artykułów | 32 92 3808 |
| Ilość połączeń | 2 |
| Strona zabudowy | Oś tylna strona lewa |
| Ciężar [kg] | 0,130 |
| nr EAN | 4044688553805 |

| Napięcie [V] | 12 |
| Ilość połączeń | 10 |
| Ciężar [kg] | 0,025 |
| uwzględnić informację serwisową | |
| nr EAN | 4044688335364 |

| Długość [mm] | 350 |
| Ilość połączeń | 3 |
| Długość przewodu [mm] | 270 |
| Ciężar [kg] | 0,035 |
| nr EAN | 4044688361158 |

| Rodzaj skrzyni biegów | Skrzynia biegów z podwójnym sprzęgłem |
| Liczba przełożeń | 6-biegowa |
| dla numeru PR | G1A |
| Długość [mm] | 215 |
| Szerokość [mm] | 55,0 |
| Grubość [mm] | 15,0 |
| Ilość połączeń | 4 |
| Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca | z czujnikiem temperatury |
| nr EAN | 4044688443519 |

| Ilość połączeń | 2 |
| Strona zabudowy | przed filtrem cząstek stałych |
| Ciężar [kg] | 0,071 |
| nr EAN | 4044688488350 |

| Ilość połączeń | 2 |
| Strona zabudowy | za filtrem cząstek stałych |
| Ciężar [kg] | 0,077 |
| nr EAN | 4044688488442 |

| Ilość połączeń | 2 |
| Strona zabudowy | za turbosprężarką spalinową |
| Ciężar [kg] | 0,0705 |
| nr EAN | 4044688488459 |

| Strona zabudowy | oś przednia, z lewej |
| Długość [mm] | 66 |
| Rodzaj czujnika | aktywny czujnik |
| Ciężar [kg] | 0,012 |
| Długość opakowania [cm] | 3,5 |
| Szerokość opakowania [cm] | 3,5 |
| Wysokość opakowania [cm] | 7,8 |
| Techniczny numer informacyjny | 45000 0016 0 1 |
| nr EAN | 4019722357763 |

| Strona zabudowy | oś przednia, z prawej |
| Długość [mm] | 66 |
| Rodzaj czujnika | aktywny czujnik |
| Ciężar [kg] | 0,012 |
| Długość opakowania [cm] | 3,5 |
| Szerokość opakowania [cm] | 3,5 |
| Wysokość opakowania [cm] | 7,8 |
| Techniczny numer informacyjny | 45000 0017 0 1 |
| nr EAN | 4019722357770 |

| Kształt obudowy wtyczki | owalny |
| Rodzaj czujnika | czujnik NTC |
| Ilość biegunów | 2 |
| Oznaczenie koloru | szary |
Przeglądasz części samochodowe z kategorii czujniki do Seat LEON (1P1) 2.0 TFSI.
W ofercie naszego sklepu znajdziesz auto części z wybranej kategorii dedykowanych dokładnie do pojazdu Seat LEON (1P1) 2.0 TFSI produkowanego od 2005.09 do roku 2006.05
Jeżeli twój Seat dysponuje silnikiem o mocy 185 KM, to zapraszamy do zakupu w naszym sklepie interesujących części z wybranej przez ciebie kategorii i wielu innych, takich jak sprzęgło, układ hamulcowy, amortyzatory
Masz wątpliwości? Nie jesteś pewien czy potrafisz prawidłowo dobrać części z kategorii czujniki do Seat LEON (1P1)? Napisz do nas. Chętnie pomożemy w dobraniu właściwych części zamiennych.
Możesz złożyć zamówienie na czujniki do Seat LEON (1P1) w naszym sklepie z częściami i mieć pewność, że będzie to to produkt wysokiej jakości, spełniający standardy producenta auta marki Seat z rocznika od 2005.09 do roku 2006.05, i mocy silnika 185 KM
.
Kompresor klimatyzacji, rodzaje i zasada działania.
17-09-2020

Jakie występują rodzaje filtrów powietrza?
27-07-2020

Jak odróżnić oryginalny olej Castrol od podróbek
28-05-2020

Akumulatory EFB
22-11-2019

Czyste powietrze dzięki filtrowi kabinowemu FreciousPlus
12-11-2019

Amortyzatory Monroe® OESpectrum®
30-10-2019