| Materiał obudowy | GFK (tworzywo sztuczne wzmocnione włóknem szklanym) |
| Kształt obudowy wtyczki | prostokątny |
| Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca | z pierścieniem uszczelniającym |
Status produktu: Normalny
| Rodzaj korpusu | z obudową |
| Ilość biegunów | 5 |
| Nowa część | |
| niewymagany zwrot starej części | |
| zalecane rozszerzenie naprawy | Filtr powietrza |
| Numer artykułu zalecanego dodatku | 113 883 |
| Materiał obudowy | PBT (polibutylentereftalat) |
| Materiał obudowy | GFK (tworzywo sztuczne wzmocnione włóknem szklanym) |
| Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca | bez pierścienia uszczelniającego |
| Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca | ze zintegrowaną kratką |
| Kształt obudowy wtyczki | Wersja D |
| Strona zabudowy | Obudowa filtra powietrza |
Status produktu: Normalny
| dla numeru OE | 038 906 051 C |
Status produktu: Normalny
| dla numeru OE | 06A 919 501 |
Status produktu: Normalny
| dla numeru OE | 4H0 919 275 A |
Status produktu: Normalny
| dla numeru OE | 3C0 919 275 S |
Status produktu: Normalny
| Strona zabudowy | zewnętrzny |
| Strona zabudowy | wewnątrz |
| Strona zabudowy | z lewej |
| Strona zabudowy | z prawej |
| Rodzaj czujnika | Czujnik ultradźwiękowy |
| Strona zabudowy | z przodu i z tyłu |
| Cecha chemiczna | lakierowalny |
| Długość [mm] | 40,85 |
| Szerokość [mm] | 22 |
| Wysokość [mm] | 26,3 |
| Ilość biegunów | 3 |
| Średnica [mm] | 15,48 |
| Ciężar [kg] | 0,03 |
| nr EAN | 3276428900001 |
Status produktu: Normalny
PRODUKT PIERWSZOMONTAŻOWY
z lewej
Rozmiar klucza : 27
wymiar gwintu : M 12
Ilość sprzedażna = 1
Zamiennik: 059130758E
Numer dostawcy: 059130758E
ORYGINAŁ, A2, A3, A4, A6, A8, ALHAMBRA, ALTEA, CORDOBA, IBIZA, LEON, TOLEDO, FABIA, OCTAVIA, PRAKTIK, ROOMSTER, SUPERB, BORA, CADDY, EOS, GOLF IV, GOLV V, JETTA III, LT, LUPO, MULTIVAN, NEW BEETLE, PASSAT, POLO, SHARAN, TOURAN, T4, T5
Ilość podłączonych styków : 4
Ilość sprzedażna = 1
Ilość w opakowaniu = 1
Zamiennik: 038906051C
Numer dostawcy: 038906051C
ORYGINAŁ, A2, A3, A4, A6, A8, ALHAMBRA, ALTEA, CORDOBA, IBIZA, LEON, TOLEDO, FABIA, OCTAVIA, PRAKTIK, ROOMSTER, SUPERB, BORA, CADDY, EOS, GOLF IV, GOLV V, JETTA III, LT, LUPO, MULTIVAN, NEW BEETLE, PASSAT, POLO, SHARAN, TOURAN, T4, T5
Ilość podłączonych styków : 4
Ilość sprzedażna = 1
Ilość w opakowaniu = 1
Zamiennik: 038906051C
Numer dostawcy: 038906051C
Kod GTU: Nie dotyczy
| Długość [mm] | 36 |
| Szerokość [mm] | 17 |
| Wysokość [mm] | 13 |
| Ciężar [kg] | 0,035 |
| Wyposażenie pojazdu | dla pojazdów z klimatyzacją |
| Ilość biegunów | 2 |
| nr EAN | 4046001424342 |
Status produktu: Normalny
| TECDOC-Nr silnika | 19883 |
| Wymiar gwintu | M10 x 1,0/ SW 19 |
| Ilość biegunów | 2 |
| Ciężar [kg] | 0,03008 |
| nr EAN | 4046001330933 |
Status produktu: Normalny
| Średnica [mm] | 24,85 |
| Wysokość [mm] | 52 |
| Ciężar [kg] | 0,08 |
| Ilość połączeń | 2 |
| nr EAN | 4046001331220 |
Status produktu: Normalny
| Kod silnika | BTR |
| Kod silnika | BTR |
| Kod silnika | BTR |
| Średnica [mm] | 26 |
| Ilość biegunów | 2 |
| Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca | z pierścieniem uszczelniającym |
| Projekt resora | Sprężyna zabezpieczająca |
| Długość [mm] | 20 |
| Kolor obudowy | niebieski |
| Wysokość [mm] | 57 |
| Ciężar [kg] | 0,02 |
| Kolor | szary |
| Ilość połączeń | 2 |
| nr EAN | 4046001272837 |
Status produktu: Normalny
| Strona zabudowy | z przodu i z tyłu |
| Rok prod. do | 200802 |
| Długość [mm] | 36 |
| Szerokość [mm] | 23 |
| Wysokość [mm] | 31 |
| Kolor | czarny |
| Kształt | ustawiony pod kątem |
| Rodzaj czujnika | Czujnik ultradźwiękowy |
| Powierzchnia | zagruntowany |
| Ilość połączeń | 3 |
| Cecha chemiczna | lakierowalny |
| dodatkowo potrzebne artykuły patrz lista dodatków | |
| Numer artykułu zalecanego dodatku | V99-72-0002 |
| Ciężar [kg] | 0,029 |
| nr EAN | 4046001547515 |
Status produktu: Normalny
| Ilość biegunów | 2 |
| Ciężar [kg] | 0,073 |
| nr EAN | 4046001331237 |
Status produktu: Normalny
| Liczba otworów do mocowania | 1 |
| Ilość biegunów | 3 |
| Kształt obudowy wtyczki | Wersja D |
| Liczba przewodów | 2 |
| alternatywnie | |
| Ciężar [kg] | 0,0204 |
| nr EAN | 4046001667077 |
Status produktu: Normalny
| Wymiar gwintu | 20 mm |
| Liczba styków diagnostycznych (pinów) | 2 |
| nr EAN | 3531650022342 |
Status produktu: Normalny
Indeks: VAG 038906051C
Marka: VAG
Grupa towarowa TecDoc: Czujnik, ciśnienie doładowania
Nazwa: CZUJNIK CIŚNIENIA DOŁADOWANIA AUDI SEAT SKODA VW
Opis: ORYGINAŁ, A2, A3, A4, A6, A8, ALHAMBRA, ALTEA, CORDOBA, IBIZA, LEON, TOLEDO, FABIA, OCTAVIA, PRAKTIK, ROOMSTER, SUPERB, BORA, CADDY, EOS, GOLF IV, GOLV V, JETTA III, LT, LUPO, MULTIVAN, NEW BEETLE, PASSAT, POLO, SHARAN, TOURAN, T4, T5
Dane dodatkowe: Ilość sprzedażna = 1
Ilość w opakowaniu = 1
Zamiennik: : 038906051C
Numer dostawcy: 038906051C
Wyświetlanie od 151 do 169 (z 169 pozycji)
Stron: 4
1część będzie dostarczona w ciągu 1-2 dni roboczych. 2część będzie dostarczona w ciągu 2-3 dni roboczych. 3część będzie dostarczona w ciągu 3-4 dni roboczych. 4część będzie dostarczona w ciągu 4-5 dni roboczych.
Przeglądasz części samochodowe z kategorii czujniki do Audi Q7 (4LB) 4.2 TDI quattro.
W ofercie naszego sklepu znajdziesz auto części z wybranej kategorii dedykowanych dokładnie do pojazdu Audi Q7 (4LB) 4.2 TDI quattro
produkowanego od 2007.03 do roku 2009.06
Jeżeli twoje Audi dysponuje silnikiem o mocy 326 KM, to zapraszamy do zakupu w naszym sklepie interesujących części z wybranej przez ciebie kategorii i wielu innych, takich jak układ hamulcowy, tuleje wahacza, sprężyny zawieszenia
Masz wątpliwości? Nie jesteś pewien czy potrafisz prawidłowo dobrać części z kategorii czujniki do Audi Q7 (4LB)? Napisz do nas. Chętnie pomożemy w dobraniu właściwych części zamiennych.
Możesz złożyć zamówienie na czujniki do Audi Q7 (4LB) w naszym sklepie z częściami i mieć pewność, że będzie to to produkt wysokiej jakości, spełniający standardy producenta auta marki Audi
z rocznika od 2007.03 do roku 2009.06, i mocy silnika 326 KM
.